Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η προσφορα που εχουν τωρα, νεα σιμ με απεριοριστα ντατα για 3 μηνες, δεν εχει διπλασιασμο ποσου, σωστα;
Οχι
Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2022 at 1:22 ΠΜ, Ilovemetal said:

Είπαμε θα ανακοινωθεί σύντομα. Υπομονή!

Πάντως, τα απεριόριστα πακέτα του CU είναι τα καλύτερα όλων, και αυτό διότι υπάρχουν μόνο στη φαντασία μας! Πάντα το καλύτερο όλων είναι το ανεκπλήρωτο, αυτό που δεν συμβαίνει ούτε πρόκειται να συμβεί ποτέ, αλλά ζεις για να το περιμένεις!

Link to comment
Share on other sites

Όταν όλες οι άλλες εταιρίες "πέσουν" στο ρουά-ματ της Vodafone και πάνε min 12E την κάρτα, με πρώτη την μπλε αύριο, θα γίνει "εκπληρωμένο".

Κι ας μη γίνεται κατανοητό το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gm87 said:

Πάντως, τα απεριόριστα πακέτα του CU είναι τα καλύτερα όλων, και αυτό διότι υπάρχουν μόνο στη φαντασία μας! Πάντα το καλύτερο όλων είναι το ανεκπλήρωτο, αυτό που δεν συμβαίνει ούτε πρόκειται να συμβεί ποτέ, αλλά ζεις για να το περιμένεις!

Προσωπικά δεν περιμένω κάτι. Έχω μεν Vodafone, αλλά ήδη κάνω τη δουλειά μου σε F2G.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pppe said:

Όταν όλες οι άλλες εταιρίες "πέσουν" στο ρουά-ματ της Vodafone και πάνε min 12E την κάρτα, με πρώτη την μπλε αύριο, θα γίνει "εκπληρωμένο".

Κι ας μη γίνεται κατανοητό το παραπάνω.

Δηλαδή, για να καταλάβω, για να δώσει τα απεριόριστα η Vodafone, περιμένει να καταργήσει η πράσινη τη δεκάευρη ανανέωση? Και το χαράτσι που βάζει από μεθαύριο η Vodafone στο Shake (που ορισμένοι εδώ μέσα το αποκαλούν "δυνατότητα μίας επιπλέον επιλογής και όχι χαράτσι), πώς θα το δικαιολογήσει? Ούτε η μπλε δεν έχει πληρωμένο bonus ανανέωσης, παρά μόνο στην Q που είναι πρακτικά ανύπαρκτη. Q θέλουν να το κάνουν το CU?

Link to comment
Share on other sites

Θεωρία Παιγνίων, φίλε μου:
Όλοι "παίζουν" για την πάρτη τους.

 

Και "στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό" . Είμαι σίγουρος ότι εσύ ΜΠΟΡΕΙΣ να το "δεις".

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Στο cu θα το κάνουν να πρεπει να πληρωσεις για να παρεις μπόνους ανανέωσης; 

Οχι ακομη. Για την ώρα βάζουν μια έξτρα πληρωμένη επιλογή. Οταν και αν θα το βάλουν επί πληρωμή, θα δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Μας γκάστρωσέ όμως να το πω έτσι απλά και λαϊκά που είναι τα καινούργια πακέτα να τελειώνουμε να έχουμε μία βάση να συζητήσουμε…

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Konstantine73 said:

Η Cote δίνει στα 37€ ολα απεριόριστα αυτήν την στιγμή συμβόλαιο!

sent from my POCO F3 8/256
 

Και είναι πολύ καλή τιμή, εγώ με 27€ έχω απεριόριστα στη Vodafone λόγω Black Friday και με την απαλλαγή φόρου 10% πληρώνω 23,99€ για απεριόριστα δεδομένα,ομιλια,sms. Δεν το αλλάζω αυτή τη στιγμή,διότι κάτι καλύτερο δεν υπάρχει. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Konstantine73 said:

Η Cote δίνει στα 37€ ολα απεριόριστα αυτήν την στιγμή συμβόλαιο!

sent from my POCO F3 8/256
 

Εγώ για καρτοκινητη λέω. 

ΥΓ: όποιος θέλει απεριόριστο ιντερνετ παίρνει νέα κάρτα ή φορητότητα CU και εχει για 3 μήνες με 12€/μηνα απεριόριστο ιντερνετ+600'+600sms

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό φροντίζεις να κάνεις "καβάντζα" μέσω των καινούριων προσφορών που τρέχουν

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε που βοντα+κοσμοτε έχουν συνεννοηθεί να μην δώσουν απεριόριστο ίντερνετ! 
χαχα πολύ σωστά όταν σου λέω την έχουν γραμμένη την μπλε έσυ λες όχι...αποφάσισε ποιο τα δύο είναι τελικά
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, akalos said:
6 ώρες πριν, Mobileras said:
Να δείτε που βοντα+κοσμοτε έχουν συνεννοηθεί να μην δώσουν απεριόριστο ίντερνετ! 

χαχα πολύ σωστά όταν σου λέω την έχουν γραμμένη την μπλε έσυ λες όχι...αποφάσισε ποιο τα δύο είναι τελικά

Η κοσμοτε έδωσε απεριόριστη ομιλία και η βονταφον στους νέους πελατες εδωσε απεριόριστο ιντερνετ. Κάπου τα έχεις μπερδέψει... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοτε έδωσε απεριόριστη ομιλία και η βονταφον στους νέους πελατες εδωσε απεριόριστο ιντερνετ. Κάπου τα έχεις μπερδέψει... 
τελικά την έχουν γραμμένη την μπλε η όχι ?
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, akalos said:
2 ώρες πριν, Mobileras said:
Η κοσμοτε έδωσε απεριόριστη ομιλία και η βονταφον στους νέους πελατες εδωσε απεριόριστο ιντερνετ. Κάπου τα έχεις μπερδέψει... 

τελικά την έχουν γραμμένη την μπλε η όχι ?

Εννοείται πως όχι. Τα απεριόριστα λεπτά προς όλους που έδωσε η πράσινη, τα έδωσε μόνο και μόνο για να απαντήσει στη μπλε, η οποία είχε ήδη αρχίσει να της παίρνει συνδρομητές.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Eliseos said:

Ούτε σήμερα βγήκαν  τα  καινούργια πακέτα

Το αργότερο μέχρι τον Απρίλιο θα βγουν. Θα υπάρξει ενημερωτικό sms.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Gm87 said:

Εννοείται πως όχι. Τα απεριόριστα λεπτά προς όλους που έδωσε η πράσινη, τα έδωσε μόνο και μόνο για να απαντήσει στη μπλε, η οποία είχε ήδη αρχίσει να της παίρνει συνδρομητές.

Κάτι που πλέον της γυρνάει μπουμεραγκ γιατί η απληστία της να καταργήσει τη 10ευρη ανανέωση συν τα πακέτα more βλέπω ότι δημιουργούν κύμα φυγής προς την πράσινη.. Αν το cu απαντήσει σύντομα μπορεί ίσως να επωφεληθεί και αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να απαντήσει και το CU μετά από ένα διάστημα όπως έκανε το WU, όχι αμέσως, μην κάνει μπαμ ότι αντιγράφουν η μία την άλλη. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να απαντήσει και το CU μετά από ένα διάστημα όπως έκανε το WU, όχι αμέσως, μην κάνει μπαμ ότι αντιγράφουν η μία την άλλη. 
σε πόσες προσφορές από cu η what's app
απάντησε η Μπλε μέχρι τώρα είπαμε ?
σας το ξανά λέω την έχουν γραμμένη κανονικά και με το νόμο γιατί να αλλάξουν τώρα πολιτική ?και χωρίς αυτές οι μπλε έκανε προσφορές αδιανόητες ειδικά η Q,είδατε κάπου να ιδρώνει το αυτί των άλλων δύο
Link to comment
Share on other sites

Θα ξανασκεφτόμουν να επιστρέψω στο CU, αν και μόνο αν έδινε πακέτο (ή συνδυασμό πακέτων) με απεριόριστη ομιλία προς όλους και απεριόριστα data (όχι 100GB, όχι 300GB, όχι 1000GB, μόνο απεριόριστα GB) με 25-30€. Προσωπικά, εκτιμώ ότι δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο πιθανότητα για ένα τέτοιο ενδεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά αν και τώρα δεν έχω CU θεωρώ ότι ένα πακέτο με 150 γιγα το μήνα σε λογική τιμή θα ήταν αρκετό. 5 γιγα την ημέρα αναλογικά νομίζω είναι άφθονα. Εξαρτάται τι χρήση κάνει ο καθένας βέβαια. Αλλά μην ξεχνάμε παλιά είχε και κόφτη στα 3 γιγα. Άρα δεν μπορούσες να περάσεις τα ~90 γιγα

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...