Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Ευχαριστούμε,το δέχτηκε 

Ευχαριστούμε, ομοίως!

Link to comment
Share on other sites

Tαυτόχρονα όχι. Πρέπει να κάνεις Log out και να μπαινεις με τα άλλα στοιχεία. Αλλη λύση είναι η κλωνοποίηση της εφαρμογής με τα διάφορα εργαλεία που υπάρχουν πχ appcloner και έχεις ένα app/αριθμό πάντα διαθέσιμο

Link to comment
Share on other sites

Η άλλη λύση είναι, να ελέγχεις τον έναν αριθμό μέσω της εφαρμογής my CU και τον άλλο μέσω της my Vodafone. Αυτό κάνω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Η άλλη λύση είναι, να ελέγχεις τον έναν αριθμό μέσω της εφαρμογής my CU και τον άλλο μέσω της my Vodafone. Αυτό κάνω εγώ.
και αυτο εξυπνο !
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αν αντέξει περισσότερο απο της nova που δε βγήκε ποτέ απο την δοκιμαστική φάση, θα είναι επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Στις τρεις Φεβρουαρίου, πρώτη η μπλε έδωσε στην καρτοκινητή της πακέτα με απεριόριστη ομιλία προς όλους. Χθες (είκοσι δύο Φεβρουαρίου), απάντησε και η πράσινη. Για να δούμε εδώ τι θα γίνει. Θέλω να πιστεύω, ότι η Voda πιέζεται και πως δεν θα μείνει με σταυρωμένα χέρια.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gm87 said:

Στις τρεις Φεβρουαρίου, πρώτη η μπλε έδωσε στην καρτοκινητή της πακέτα με απεριόριστη ομιλία προς όλους. Χθες (είκοσι δύο Φεβρουαρίου), απάντησε και η πράσινη. Για να δούμε εδώ τι θα γίνει. Θέλω να πιστεύω, ότι η Voda πιέζεται και πως δεν θα μείνει με σταυρωμένα χέρια.

Από το ιστορικό που χει το καρτέλ δεν θα μείνει με σταυρωμένα τα χέρια σίγουρα. 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να αντιγράψουν οι άλλοι δύο και τα καλά του CU (και ειδικά η πράσινη) κάτι που δυστυχώς δεν βλέπω να γίνεται. Okay καλά τα token καλή η απεριόριστη ομιλία αλλά ποιος άλλος παίζοντας ένα χαζοπαιχνίδι δίνει Χωρίς καμία άλλη προϋπόθεση περι τα 160 Giga το μήνα σε καρτοκινητό με ένα 10αρικο? Ή έστω και μία φορά το χρόνο Προς το παρόν απεριόριστα με ένα δεκάρικο ή και λιγότερο?

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν το κάνει πρώτο το wu, το cu πρεπει να δωσει πακετο απεριοριστου ίντερνετ χωρις να χρειαστει να ενεργοποιηθει πακετο ομιλιας, οπως ζητάει τωρα το f2g. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

http://bit.ly/3LzJyCN
Μου ήρθε μνμ από cuoffer. Αν συμπληρωθεί αυτή η φόρμα έως σήμερα δώρο 5GB   για 7 μέρες αρχής γενομένης από 22/2.
Το συμπλήρωσα και για άλλο Cu και  το δέχτηκε.
Δεν χάνετε τίποτα να το δοκιμάσετε, μπορεί να το δεχτεί και για εσάς.

Αυτά τα 5GB παιδιά τα πήρε κανείς;
Όταν μας ενημέρωσε ο φίλος μπήκα απ' το link, συμπλήρωσα τη φόρμα και μου έγραψε, αφού έβαλα τον αριθμό μου, "Ευχαριστούμε, στις 22/02/22 θα παραλάβεις το δώρο σου"!!
Το έκανα και για τα παιδιά μου, τα ίδια!
Το "δώρο" όμως δεν ήρθε σε κανέναν!
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα η vodafone;

Το έχει κάπου στο site της voda;

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, user2163 said:

Είναι σίγουρα η vodafone;

Το έχει κάπου στο site της voda;

Πες τα, δεν έλαβα τίποτα, για απάτη το κόβω.

Link to comment
Share on other sites

Πες τα, δεν έλαβα τίποτα, για απάτη το κόβω.

Λες;
Να πάμε για μαλλί και να βγούμε κουρεμένοι;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ολόκληρη vodafone στο office θα έβαζε κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

"Σε ευχαριστούμε πολύ για την βοήθεια σου! Το δώρο σου θα αποδωθεί στις 22/02/2022." 🤣

Legit είναι για το CU Around, μη τρελαίνεστε, έχουμε πει ότι πολλές προσφορές

δεν έρχονται σε όλους.

Edited by venejo
Link to comment
Share on other sites

31/2 άκουσα θα δοθεί, νέα ημερομηνία.

Edited by user2163
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, user2163 said:

31/2 άκουσα θα δοθεί, νέα ημερομηνία.

Πάθανε κοκομπλοκο με τα απεριόριστα του ανταγωνισμού. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντα πως στο vodafone international απο 8/3 θα δίνει σε πακέτο 10GB και 200 προς όλους για 25 ημέρες με 8.90€,συντομα πιστευω θα αλλαξουν και τα πακέτα ομιλίας και θα δίνουν περισσότερα data στο cu έστω και με 12 ευρώ για 30 ημέρες,τι ζητάμε λιγα data παραπανω!!! Και εγω πατησα σε αυτο το λινκ ακομα δεν εχουν ερθει τα gb ελπιζω να μην δουμε καμια χρεωση...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, smetcfu said:

Μόλις μπήκαν τα 5GB....αν θέλετε δείτε και εσείς ...

Δεν προλαβα να ποστάρω και εμφανιστηκαν!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, spyrosfra said:

Δεν προλαβα να ποστάρω και εμφανιστηκαν!!

🙂 καποιος θα ενημερώνονταν από εδώ ....και το έφτιαξε. Ας δει ότι πρέπει άμεσα να προχωρήσει και σε απεριόριστα όπως οι άλλες δύο !!!διαφορετικά Μαύρα τα Βουνά ........

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...