Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, akalos said:
10 ώρες πριν, WizeMan said:
Δεν έχω κάποια ρουτίνα emoji53.png 

από το chat τι σου λένε?

Από το τσατ μου είπαν πως δεν έχω κάποιον κόφτη, και ότι θα κάνουν επανεκκίνηση της σύνδεσης μου και να κάνω ένα reset τη συσκευή, αλλά δεν άλλαξε κάτι. Πολύ παράξενα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Από το τσατ μου είπαν πως δεν έχω κάποιον κόφτη, και ότι θα κάνουν επανεκκίνηση της σύνδεσης μου και να κάνω ένα reset τη συσκευή, αλλά δεν άλλαξε κάτι. Πολύ παράξενα πράγματα...
όντως πολύ παράξενο,προφανώς εννοουν reboot για να πάρει τις ρυθμίσεις δίκτυου
βάλε την σιμ σε αλλη συσκευή να δεις επίσης στην μπαταρία έχεις κάποιο πλάνο να μη κατεβάζει data από έως ......ίσως ένα hard reset να βοηθούσε αν μπορείς βέβαια
Link to comment
Share on other sites

για ενημέρωση: ήρθε η sim τελικά συν ένα κωδικό 15€ έκπτωση για adidas συν ένα πακέτο σύνδεσης δώρο. αυτάααα



άρα προς τι η αναφορά στο τέλος του 2021 ?
για να θίξουμε την εταιρεία καθαρά για πράγματα που έχει καταργήσει ....
edit: αφού ανεβάσετε τα δικαιολογητικά στέλνουμε sms W στο 54646 για ενεργοποίηση της προσφοράς των ακουστικών



Και σε εμενα ήρθε με όλα αυτά που έγραψες , ενεργοποιήθηκε σήμερα τα unlimited data είναι 500gb και τα λεπτά ομιλίας 2500 απλά να αναφέρω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω κάθε μήνα σωστά?

Ναι σωστά


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites


Ναι σωστά


Sent from my iPhone using Tapatalk
παραπάνω από απεριόριστα ....μια χαρά
είμαι από φορητότητα οπότε θα καθυστερήσει λίγο
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, akalos said:

άρα προς τι η αναφορά στο τέλος του 2021 ?

για να θίξουμε την εταιρεία καθαρά για πράγματα που έχει καταργήσει ....

Η αναφορά φίλε μου γίνεται για να θυμίσουμε ότι η εν λόγω εταιρία δεν είναι η πρώτη φορά που αναφέρει ξεκάθαρα τη λέξη "απεριόριστα" αλλά παρόλα αυτά δεν το τηρεί στην πράξη. Δεν μιλάμε για τον κόφτη καθ'αυτόν, αλλά για την αξιοπιστία των λεγόμενων της γενικότερα.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Η τρέχουσα 5μηνης διάρκειας προσφορά και σε CU που ήρθαν με φορητότητα μετά το Σεπτέμβρη φέτος:

Το sms το έλαβα σήμερα το πρωΐ.

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να προσθέσεις νέο αριθμό. Πρέπει να κάνεις αποσύνδεση και σύνδεση με τα αλλα στοιχεία για να μπεις στον άλλο λογαριασμό... ή για πιο γρήγορα από την καρτέλα μενού πάνω δεξιά επιλέγεις το εικονίδιο και κάνεις σύνδεση με τα νέα σου στοιχεία και κάθε φορά πρέπει να αλλάζεις... όποτε μπορείς να κάνεις clone την εφαρμογη για να εχεις αμεσα προσβασιμο και το 2ο νουμερο

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ναι το κατάλαβα ευχαριστώ να σαι καλά,αν και στο truck της παραγγελίας φαίνεται ότι είμαι cu το σήμα δεν έχει ερθει αφού δεν έχει κοπεί το σήμα από την Q,ελπίζω κάποια στιγμή σήμερα θα ολοκληρωθεί η φορητότητα



Link to comment
Share on other sites

τα δώρα τα πήρε κάποιος ....μόνο διπλασιασμό πήρα ....το chat μου είπε ότι προώθησε το αίτημα μου ....έκανα κάτι λάθος ?

Link to comment
Share on other sites

τα δώρα τα πήρε κάποιος ....μόνο διπλασιασμό πήρα ....το chat μου είπε ότι προώθησε το αίτημα μου ....έκανα κάτι λάθος ?

Εμενα μου έστειλαν στον φάκελο με την σιμ μια δεύτερη σιμ δώρο και μια δωροεπιταγή 15€ για adidas


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

για τα λεπτά ομιλίας ρωτάω και τα data τα αλλά οκ ήρθαν
Ναι κανονικά 719b308cdbad58329ad330512a6e1f5d.jpg

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2021 at 1:34 ΠΜ, cmvr said:

Απλά το συγκεκριμένο Site έχει πολύ χαμηλό λαϊκίστικο επίπεδο δημοσιογραφίας και το τραβάει το πράγμα. Στα τεχνικά θέματα είναι φανερό ότι γράφουν άσχετοι με το αντικείμενο.

Αυτό ισχύει.
Σήμερα έτυχε να διαβάσω μέσω google news το ίδιο άρθρο που διάβασες κι εσυ.
Δεν πίστευα αυτά που διάβαζα. Κείμενο χειρότερο κι απο ελληνική τηλεόραση.
Τελικά κατέταξα το site τους στην κατηγορία blog 5ήμερης σχολικής εκδρομής και το ζήτημα έληξε εκεί. 

Edited by filippos

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά 719b308cdbad58329ad330512a6e1f5d.jpg

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είπαν σε μια εργάσιμη ημέρα μπαίνουν,δεν ανησυχώ καθόλου αν ήμουν αλλού θα είχα λυσαξει..... χαχα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω την προσφορά με τα απεριόριστα και είναι για 41 μέρες. Τα χρήματα μένουν μέσα στον λογαριασμό. Απλά με την ανανέωση δίνουν δώρο την απεριόριστη προσφορά. Διότι έχω την προσφορά αλλά και τα 22,71. Καλό ότι μετά από 5 μήνες θα υπάρχει ένα σεβαστό υπόλοιπο, οπότε θα χρειάζεται να ανανεώνουμε κάθε 2 μήνες από 12 ευρώ, εκτός και αν έχει πακέτα απεριόριστα με 15 και με 20 ευρώ, οπότε θα ανανεώνουμε κάθε μήνα. Και πάλι καλά είναι. Εάν επέλεγα τα 600+600+600 θα χρεωνόμουν 12 ευρώ. Τότε σαν να μου έλεγε η vodafone ότι σου δίνω 600 μηνύματα με 12 ευρώ, καθώς τα άλλα 600+600 τα έχουμε ήδη στα απεριόριστα οπότε, ευτυχώς που δεν ενεργοποίησα τα 600 άρια με τα 12 ευρώ. Βέβαια μου ανέφερε ότι με ανανέωση μέχρι τις 18/01 θα έχω πάλι την προσφορά, αλλιώς αν ανανεώσω μετά τις 18 του Γενάρη δεν θα λάβω την προσφορά. Ισχύει όμως αυτό η όχι?

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

τώρα που το είπες βλέπω τα απεριόριστα να τελειώνουν 18/1 άρα πρέπει να ανανεώσουμε μέχρι τότε για να τα ξανά πάρουμε .....λογικό μου ακούγεται
επίσης και τα απεριόριστα λεπτά ομιλίας λήγουν την ίδια ημερομηνία,45.000 λεπτά προς όλους ....για ονομα του Θεού τι να τα κάνω ...lol τώρα το μόνο που έμεινε είναι τα ακουστικά .....για να δούμε
επίσης δεν ξέρω αν μπορούμε με τον διπλασιασμό να αγοράσουμε κάτι από το σάιτ με τα λεφτά του για αργότερα που θα μαζευτούν κάμποσα








Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν απεριόριστα Data για 10 μέρες.


70b15d088119e1a93a955ec395b74ee4.jpg
cd936b320c301a8b80055f08cdcf9732.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...