Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρατηρώ ένα θέμα αλλά δεν έχουν αναφέρει κάτι άλλοι. 

Ανοιγει επιλεκτικά σελίδες και εφαρμογές (εκτός των facebook που είναι πεσμένα). 

Και από σταθερό και από κινητό Vodafone…

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, paanos said:

Παρατηρώ ένα θέμα αλλά δεν έχουν αναφέρει κάτι άλλοι. 

Ανοιγει επιλεκτικά σελίδες και εφαρμογές (εκτός των facebook που είναι πεσμένα). 

Και από σταθερό και από κινητό Vodafone…

Εγώ διαπίστωσα πως δεν φορτώνει μια εφαρμογή στην οποία όμως κάνω login με το facebook account οπότε είναι λογικό.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, paanos said:

Παρατηρώ ένα θέμα αλλά δεν έχουν αναφέρει κάτι άλλοι. 

Ανοιγει επιλεκτικά σελίδες και εφαρμογές (εκτός των facebook που είναι πεσμένα). 

Και από σταθερό και από κινητό Vodafone…

Το ίδιο και εγώ,δεν δουλεύει ούτε η εφαρμογή σε iOS.

Σιγα σιγά φεύγω,πλέον είναι απαράδεκτοι και στις χρεώσεις και στο δίκτυο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι παγκόσμιο.. Πολλές εφαρμογές και σελίδες έχουν πέσει.

Νικολα, έπρεπε να έχεις φυγει χρόνια ολόκληρα. Κακώς βασάνιζες τον εαυτό σου. Μακάρι στην εταιρία που διάλεξες να πηγαίνουν όλα καλά 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, paanos said:

Το θέμα είναι παγκόσμιο.. Πολλές εφαρμογές και σελίδες έχουν πέσει.

Νικολα, έπρεπε να έχεις φυγει χρόνια ολόκληρα. Κακώς βασάνιζες τον εαυτό σου. Μακάρι στην εταιρία που διάλεξες να πηγαίνουν όλα καλά 🙂

Είμαι άνθρωπος της υπομονής,αλλά η Vodafone δεν με καλύπτει ούτε στο νησί ούτε στη Θεσσαλονίκη.4G και 5 Mbps δεν πάνε μαζί,δυστυχώς.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

πάντως εδώ επανήλθε πριν ώρα ,για να δούμε πόσο θα κρατήσει,δεν μιλάω για σύνδεση με facebook

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Το refill σε απλό καρτοκινητό δεν ισχύει για το πακέτο 600 προς όλους + 100 sms προς όλους + 600mb ?

 

ΥΓ: Το πακέτο λήγει 15 Οκτ

Edited by NikoSoti

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Έχω υπόλοιπο 8.93€ το οποίο λήγει αύριο. 

 

Τι πακέτα μπορώ να αγοράσω (data μόνο) ώστε να επωφεληθω όσο περισσότερα ευρώ γίνεται???

 

Επίσης έχω 10.000 κρυστάλλους (αν παιζει κάποιο ρόλο)

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή ερώτηση πιες ώρες παίξετε big bang για να έχετε τους τρεις πλανήτες με τα 200 XP ?

Παλιά έπαιζα μόνο Κυριακή αλλά αυτό δεν υσχεί πλέων

Πώς καταφέρνετε να κάνετε level up ?

Χίλια ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το θέμα του bigbang γιαυτές τις ερωτήσεις. Απο κει και πέρα.. Στις ώρες που βγαίνουν τα "φαντάσματα" ισχύουν ακόμη.. Με το daily bonus αν το κάνεις καθημερινά ανεβαίνει το xp. Ειμαι περίεργος να δω τι θα κέρδος θα έχουμε στα 2000xp..

Link to comment
Share on other sites

έρχεται ειδοποίηση για 19gb δωρεάν από το app μάθε πώς το ανοίγω και είναι κενό
επίσης πάλι δεν μπαίνει από την εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

σε νεο αριθμο CU που το θελω για ρεζερβα επικοινωνιας εχει την υποχρεωση 2μηνης ανανεωσης?

διαβασα τα παρακατω αλλα δεν αναφερει κατι.

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/arthra/oroi-proypotheseis-rezerva-epikoinonias/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι νέος αριθμός θα ισχύει για 3 μήνες. 

Δεν βλέπω τον λόγο να κάνεις ανανέωση. 

Link to comment
Share on other sites

εχει διαπιστωσει κανενας η ταχυτητα του ιντερνετ να εχει πεσει αρκετα εχωντας και 4g+ σημα;; χρησιμοποιω για ιντερνετ μια καρτα φρογκ αλλα ειχα μαζεμενα ντατα και ειπα να μην βαλω πακετω και το γυρισα σε cu αλλα η ταχυτητα ειναι μερα με τη νυχτα. παλιοτερα δεν εμφανιζε τετοιο θεμα και μιλαω για αθηνα κιολας

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, geoliol said:

εχει διαπιστωσει κανενας η ταχυτητα του ιντερνετ να εχει πεσει αρκετα εχωντας και 4g+ σημα;; χρησιμοποιω για ιντερνετ μια καρτα φρογκ αλλα ειχα μαζεμενα ντατα και ειπα να μην βαλω πακετω και το γυρισα σε cu αλλα η ταχυτητα ειναι μερα με τη νυχτα. παλιοτερα δεν εμφανιζε τετοιο θεμα και μιλαω για αθηνα κιολας

σε τι περιοχες κινησε; το ειχες και πριν το προβλημα ; αναφερε μας την περιοχη και το σημειο που εχεις προβλημα. 

 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Εχουν σταματησει απο την vodafone να ενημερώνουν για την λήξη των gb απο το cu shake; γιατι εληξε χτες βραδυ και δεν μου ηρθε μυνημα απο το συστημα. Το ειδα το πρωί που ηρθε μυνημα και μιλησα με το τσατ και τους ειπα τι εγινε και μου ειπαν οτι θα τα επαναφερουν με ημερομηνια ληξεως  ιδια και σαν ιδιο πακετο με του cu shake αμα κανω ανανεωση, την εκανα και περιμένω τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, spyrosfra said:

Εχουν σταματησει απο την vodafone να ενημερώνουν για την λήξη των gb απο το cu shake; γιατι εληξε χτες βραδυ και δεν μου ηρθε μυνημα απο το συστημα. Το ειδα το πρωί που ηρθε μυνημα και μιλησα με το τσατ και τους ειπα τι εγινε και μου ειπαν οτι θα τα επαναφερουν με ημερομηνια ληξεως  ιδια και σαν ιδιο πακετο με του cu shake αμα κανω ανανεωση, την εκανα και περιμένω τι θα γίνει.

Τελικά τα επανέφερε όλα μαζί με το cu shake, δεν το περίμενα!!!

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, spyrosfra said:

Τελικά τα επανέφερε όλα μαζί με το cu shake, δεν το περίμενα!!!

Η Vodafone είναι ιδιαίτερα κατανοητική και εξυπηρετική!!
Σε αντίθεση με το αντίπαλο δέος... 😉

Link to comment
Share on other sites

σε τι περιοχες κινησε; το ειχες και πριν το προβλημα ; αναφερε μας την περιοχη και το σημειο που εχεις προβλημα. 
 
Στην Αθήνα γενικά σε διάφορες περιοχές αλλά και σε ένα ταξίδι που έκανα μέχρι Μεσολόγγι πρόσφατα στη διαδρομή υπήρχαν φορές που δεν είχα σήμα παρολου που έδειχνε 4g+ και με το που έκανα αλλαγή σε φρογκ φόρτωνε ακαριαία.

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Αν πάω σε κατάστημα Vodafone θα μου δώσουν δωρεάν την sim για νέο νούμερο; Ή θα πρέπει να πληρώσω;

Link to comment
Share on other sites

δεν πληρωνεις sim την κάρτα των 10€ πληρώνεις ,αν εννοείς χωρίς να πληρώσεις κάρτα ανανέωσης δεν το ξέρω



Link to comment
Share on other sites

Αν πάω σε κατάστημα Vodafone θα μου δώσουν δωρεάν την sim για νέο νούμερο; Ή θα πρέπει να πληρώσω;

Πριν κανένα 2μηνο που πήγα να πάρω δύο νέα νούμερα CU πλήρωσα 30€ (15€ έκαστος) και μου ενεργοποίησε αυτόματα το πρόγραμμα CU combo L.
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά cu choose offer έως 31/10 στο cu app 20gb ή 1000' προς όλους για 4 ημέρες με 1.5€..

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα καρτοκινητής που έχω έληγε χτες το βράδυ στις 23.59.

Από δική μου αμέλεια, το θυμήθηκα αργά και έκανα την ανανέωση online σήμερα, στις 00.06 (δηλαδή λίγα λεπτά μετά την λήξη του προγράμματος).

Μετά από επικοινωνία με τον ToBi μου απάντησαν ότι το αίτημά μου προωθήθηκε στους υπεύθυνους, θα εξεταστεί και θα λάβω απάντηση σε 4-5 μέρες.

1. Υπάρχει περίπτωση να μου επιστραφούν πίσω οι παροχές σε ομιλία και ίντερνετ που είχα συγκεντρώσει μέχρι τώρα;

2. Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνεται αυτόματα η ανανέωση κάθε μήνα έτσι ώστε να αποφεύγονται τέτοιου είδους "ατυχήματα";

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...