Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω Vodafone CU μια 10ετια.. Χθες με επαιρνε ενας αριθμος συνεχεια κ δεν το σηκωνα. Βαρεθηκα να βαλω απορριψη κλησης. Στην 8η το σηκωνω και ηταν απο Vodafone να μου προτεινουν τα πακετα ομιλιας που βλεπεις απο την εφαρμογη.... Λιγα "γαλλικα" τους εψαλα να πω την αληθεια!

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι πλέον έχουν ξεφύγει και παίρνουν και ώρες πριν την 10η πρωϊνή που προσωπικά με το ζόρι ανοίγει το μάτι μου και προσπαθώ να είμαι ευγενικός

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, bbbb said:

Ναι πλέον έχουν ξεφύγει και παίρνουν και ώρες πριν την 10η πρωϊνή που προσωπικά με το ζόρι ανοίγει το μάτι μου και προσπαθώ να είμαι ευγενικός

 

1 hour ago, GMF80 said:

Εχω Vodafone CU μια 10ετια.. Χθες με επαιρνε ενας αριθμος συνεχεια κ δεν το σηκωνα. Βαρεθηκα να βαλω απορριψη κλησης. Στην 8η το σηκωνω και ηταν απο Vodafone να μου προτεινουν τα πακετα ομιλιας που βλεπεις απο την εφαρμογη.... Λιγα "γαλλικα" τους εψαλα να πω την αληθεια!

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 Γιατί δεν ρυθμίζετε από τις επιλογές επικοινωνίας να μην σας καλούν για να σας επικοινωνούν προσφορές;

Edited by stathis123

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σωστος. Το εκανα. Δεν ειχα δει καν οτι υπαρχει τετοια επιλογη στην εφαρμογη.

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tο θέμα όμως είναι ότι μήπως αν το επιλέξουμε αυτό, σταματάνε και οι προσωπικές προσφορές του cu που έρχονται με sms ή εντός της εφαρμογής?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, bbbb said:

Tο θέμα όμως είναι ότι μήπως αν το επιλέξουμε αυτό, σταματάνε και οι προσωπικές προσφορές του cu που έρχονται με sms ή εντός της εφαρμογής?

Τα έχω όλα off και έρχονται κανονικά οι προσωπικές προσφορές με SMS-εφαρμογή-1252

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν ο διπλασιασμός μεταφέρετε στον επόμενο μήνα; Εφόσον ανανεώσω εντός προθεσμίας το πακέτο 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει μήπως άλλος θέμα με τη μεταφορά υπολοίπου; Έκανα σήμερα ανανέωση και στη συνέχεια μεταφορά υπολοίπου και δεν με αφήνει (λαμβάνω το μήνυμα ότι πρέπει να έχω κάνει το τελευταίο 3μηνο 25 Ευρώ ανανεώσεις).

Έχω κάνει ανανεώσεις 25/9 και 31/7, 15 και 10 Ευρώ, άρα το καλύπτω. Επίσης ο παραλήπτης πρέπει να έχει κάνει ανανέωση το τελευταίο 2μηνο, κάτι που επίσης ισχύει.

Το chat μου λέει κάλεσε την εξυπηρέτηση πελατών...

Link to comment
Share on other sites

με το ίδιο κωδικό που δίνετε με την αποστολή sms που έχει ήδη χρησιμοποιηθεί στο adidas app μπορούμε να τον ξανά βάλουμε για την έκπτωση επόμενη αγοράς μέχρι την ημερομηνία λήξης του η χρειάζεται να στείλουμε νέο sms?



Link to comment
Share on other sites

On 25/9/2021 at 11:14 ΠΜ, giamar said:

Έχει μήπως άλλος θέμα με τη μεταφορά υπολοίπου; Έκανα σήμερα ανανέωση και στη συνέχεια μεταφορά υπολοίπου και δεν με αφήνει (λαμβάνω το μήνυμα ότι πρέπει να έχω κάνει το τελευταίο 3μηνο 25 Ευρώ ανανεώσεις).

Έχω κάνει ανανεώσεις 25/9 και 31/7, 15 και 10 Ευρώ, άρα το καλύπτω. Επίσης ο παραλήπτης πρέπει να έχει κάνει ανανέωση το τελευταίο 2μηνο, κάτι που επίσης ισχύει.

Το chat μου λέει κάλεσε την εξυπηρέτηση πελατών...

Απαντω στον εαυτο μου για την περιπτωση που εχει κι αλλος προβλημα. Αποφασισα να κανω αλλη μια ανανεωση 12 Ευρω την ιδια μερα (ειχα 10 Ευρω στις 31/7, 15 Ευρω στις 25/9 και αλλα 12 Ευρω παλι 25/9) και μετα απο αυτη την επιπλεον ανανεωση η μεταφορα εγινε αμεσως.

Αρα το προβλημα ηταν ειτε οτι θελει ανανεωσεις πανω απο 25 Ευρω εντος του τελευταιου 3μηνου (ακριβως 25 Ευρω δεν ειναι αρκετα) ειτε για καποιο λογο δεν λαμβανει υποψη τις πληρωμες ολοκληρου του 3μηνου (π.χ. λιγες μερες λιγοτερες).

Μεχρι τωρα εκανα ανανεωσεις ακριβως 25 Ευρω εντος 3μηνου και μπορουσα να μεταφερω χωρις προβλημα, δεν ξερω αν αλλαξε κατι πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλέπω πέρα απο τον διπλασιασμό όλων των πακέτων σε παροχές δίνουν και 30GB, με κάθε ενεργοποίησή οποιουδήποτε διπλασιασμένου πακέτου, για 7 ημέρες. 

.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Κάπου είδα ότι μέχρι 30/9 δίνει δωρεάν GB η vodafone (εντελώς δωρεάν) ; Ισχύει κάτι τέτοιο; Αφορά συμβόλαια ή καρτοκινητά; Υπάρχει κάποια τρέχουσα προσφορά (θυμάμαι ότι κάπου την είδα, αλλά δεν θυμάμαι πού).

Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Αγοράζοντας ένα πακέτο combo μέχρι 30/9 δίνει διπλασιασμό των παροχών και 30gb για 7 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Αα αυτό υπάρχει μόνο, δεν υπάρχει κάτι άλλο που δίνει μόνο megabytes δωρεάν;

Οπότε πρέπει να βάλω πακέτο για να πάρω 30GB για 7 μέρες. Δεν αξίζει τότε.

Σαν να είχα δει κάπου ότι δίνανε μόνο megabytes δωρεάν..; Τέλος πάντων. Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Η πράσινη δίνει μέχρι σήμερα 30gb ή 1500 προς όλους για 7 ημέρες εντελώς δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ αυτό θυμόμουν σωστός bbbb

ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα δόθηκε παράταση μέχρι 30/11 για τα 30GB. Η προσφορά του διπλασιασμού έληξε.
Ωστόσο θέλω να ρωτήσω κάτι πριν λίγες μέρες έστειλα τον κωδικό της ευρωπαϊκής κάρτας νέων στο 1280 για την προσφορά των 10€ επιπλέον κάθε φορά που κάνω ανανέωση. Αφού έκανα ανανέωση και έστειλα τον κωδικό ,δεν μου έχουν πιστωθεί ακόμα τα 10€ μπόνους . Έκανα κάποιο λάθος ?

Edited by dennis99
Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις τον κωδικό στο 1280, και με ισχύ 12 μήνες, κάθε 30 μέρες που θα βάζεις κάρτα θα σου μπαίνουν επιπλέον 10€.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση και έστειλα τον κωδικό της κάρτας στο 1280, κανονικά δεν έπρεπε να πιστωθεί η προσφορά ?

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα δόθηκε παράταση μέχρι 30/11 για τα 30GB. Η προσφορά του διπλασιασμού έληξε.
Ωστόσο θέλω να ρωτήσω κάτι πριν λίγες μέρες έστειλα τον κωδικό της ευρωπαϊκής κάρτας νέων στο 1280 για την προσφορά των 10€ επιπλέον κάθε φορά που κάνω ανανέωση. Αφού έκανα ανανέωση και έστειλα τον κωδικό ,δεν μου έχουν πιστωθεί ακόμα τα 10€ μπόνους . Έκανα κάποιο λάθος ?
Που το διάβασες για την παράταση; Ψάχνω το app και δε βρίσκω κάτι

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, dennis99 said:

Από ότι είδα δόθηκε παράταση μέχρι 30/11 για τα 30GB. Η προσφορά του διπλασιασμού έληξε.
Ωστόσο θέλω να ρωτήσω κάτι πριν λίγες μέρες έστειλα τον κωδικό της ευρωπαϊκής κάρτας νέων στο 1280 για την προσφορά των 10€ επιπλέον κάθε φορά που κάνω ανανέωση. Αφού έκανα ανανέωση και έστειλα τον κωδικό ,δεν μου έχουν πιστωθεί ακόμα τα 10€ μπόνους . Έκανα κάποιο λάθος ?

Τα έκανες ανάποδα μάλλον. Στέλνεις τον κωδικό στο 1280 και αφού λάβεις επιβεβαίωση, τότε κάνεις ανανέωση 10€ και παίρνεις άλλα 10€ δώρο για 30 μέρες.

Υ.Γ. Επίσης, η ευρωπαϊκή κάρτα νέων στη Vodafone λήγει σε 1 χρόνο από την ημέρα που έστειλες τον κωδικό (π.χ. 1/10/22) και όχι την ημέρα που λήγει η κάρτα (π.χ. 15/9/22). Εκτός κι αν πήρες την έκπτωση για 3ετή ισχύ. Σε αυτή την περίπτωση δεν γνωρίζω τι γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2021 at 6:54 ΜΜ, MitsosDaBest13 said:

Τα έκανες ανάποδα μάλλον. Στέλνεις τον κωδικό στο 1280 και αφού λάβεις επιβεβαίωση, τότε κάνεις ανανέωση 10€ και παίρνεις άλλα 10€ δώρο για 30 μέρες.

Υ.Γ. Επίσης, η ευρωπαϊκή κάρτα νέων στη Vodafone λήγει σε 1 χρόνο από την ημέρα που έστειλες τον κωδικό (π.χ. 1/10/22) και όχι την ημέρα που λήγει η κάρτα (π.χ. 15/9/22). Εκτός κι αν πήρες την έκπτωση για 3ετή ισχύ. Σε αυτή την περίπτωση δεν γνωρίζω τι γίνεται...

Αρα τον δεύτερο μηνα αγοράζεις πακετο με το δωρο απο τον προηγουμενο μηνα που εγινε η ανανεωση ;

το δωρο ειναι ισόποσο με το ποσο ανανέωσης ; Πχ αν ανανεώσεις με 12€ τοσα θα παρεις και δωρο η στάνταρ τα 10€ ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

πάντως είναι η χειρότερη όλων εφαρμογή που πέφτει τόσο συχνά ...τώρα πάλι δεν μπαίνει από πουθενά

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...