Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, tolisrodos said:

ζηλεψε την αλλη, καλό αυτό!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mobileras said:

Από χθες το βράδυ δεν δουλευουν οι εφαρμογές my Vodafone, my CU και BIG BANG. 

Χθες το απογευμα που πηγα να μπω απο browser εγραφε    Το My CU δεν θα είναι διαθέσιμο από το Σάββατο 18/9 στις 22:30 έως Κυριακή 19/9 στις 11:30 λόγω αναβάθμισης των συστημάτων μας.
Αν θέλεις να ανανέωσεις τον χρόνο ομιλίας σου ή να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο, κάλεσε δωρεάν στο 1252

.Για να δουμε αν θα το πετύχουν με την πρώτη  ή θα κάνουν καμιά εβδομαδα να το φτιάξουν 

Kαι ωσπου να πατησω υποβολή άλλαξε σε Το My CU δεν θα είναι διαθέσιμο από το Σάββατο 18/9 στις 22:30 έως Κυριακή 19/9 στις 13:30 λόγω αναβάθμισης των συστημάτων μας.

Link to comment
Share on other sites

Κλασική Vodafone. Ολημερίς το συντηρούν, το βράδυ γκρεμίζεται. Προσωπικά έχοντας σιμ και στα 3 δίκτυα βλέπω ότι από άποψη σταθερότητας και online time των εφαρμογών η Vodafone έρχεται 3η και καταϊδρωμένη

Link to comment
Share on other sites

Το My CU δεν θα είναι διαθέσιμο από το Σάββατο 18/9 στις 22:30 έως Κυριακή 19/9 στις 14:30 λόγω αναβάθμισης των συστημάτων μας.

 

xaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...οσο αναφορα το cashback για να μην ψαχνω ολα τα προιοντα πχ του Μασουτη,αν φωτογραφισω την αποδειξη μετα την αγορα,και εχει 3-4 προιοντα που συμπεριλαμβανονται στο cashback θα προστεθουν οι ποντοι;η θελει μεμονωμενη φωτο;

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...οσο αναφορα το cashback για να μην ψαχνω ολα τα προιοντα πχ του Μασουτη,αν φωτογραφισω την αποδειξη μετα την αγορα,και εχει 3-4 προιοντα που συμπεριλαμβανονται στο cashback θα προστεθουν οι ποντοι;η θελει μεμονωμενη φωτο;

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


φωτό όλη την απόδειξη και από κάτω το κατάστημα που ψώνισες και περιμένεις έγκριση
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, optostyle said:

Καλησπερα...οσο αναφορα το cashback για να μην ψαχνω ολα τα προιοντα πχ του Μασουτη,αν φωτογραφισω την αποδειξη μετα την αγορα,και εχει 3-4 προιοντα που συμπεριλαμβανονται στο cashback θα προστεθουν οι ποντοι;η θελει μεμονωμενη φωτο;

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν χρειαζεται να ειναι τα προιοντα μεσα στην φωτο απλα να φαινονται τα στοιχεια που ζηταει οταν την εισαγεις χειροκινητα, στην ουσια οταν φωτογραφησεις την αποδειξη αυτο "διαβαζει" και εισαγει αυτοματα τα στοιχεια αυτα

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Εγω αυτη τη στιγμή προσπαθώ να μπω στο big bang app και δεν μπαίνει. 

Είναι νύχτα τώρα. Αυτό σημαίνει ότι γκρεμίζουν το app για να το χτίσουν πάλι αύριο το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, EllinikoNisi said:

Είναι νύχτα τώρα. Αυτό σημαίνει ότι γκρεμίζουν το app για να το χτίσουν πάλι αύριο το πρωί.

Ε ναι ρε παιδιά!! Έτσι είναι γαμάτο!!
Τα περιμένετε όλα έτοιμα... 😋

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια επανεγκατασταση. Από χθες το βράδυ προσωπικά μου λειτουργεί κανονικά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone

Η προσωπική μου εμπειρία είναι όσο συχνά δεν βάζεις κάρτα, μέσα στο διάστημα των 3 μηνών που δεν έχεις φραγή.

Η όταν βάζεις κάρτα μετά απο καιρό αλλά δεν ενεργοποιείς άμεσα κάποιο πακέτο. πχ έχω ένα νούμερο που κλείνει 12μηνο αρχές ιούλη και κάθε χρόνο βάζω μια κάρτα για να το διατηρώ και να το έχω ως έξτρα για τις καλοκαιρινές προσφορές. Φετος έβαλα κάρτα και επειδή είχα απεριόριστα στο βασικό μου νούμερο, αυτό το άφησα απλά τα χρήματα. 20/8 δηλαδή περίπου 1,5 μήνα μετά την ανανέωση και που τα χρήματα παρέμεναν ανέπαφα, ήρθε μήνυμα ότι μου δίνουν τα απεριόριστα με 4€!! 26/8 έληγαν στο βασικό νούμερο και τα ενεργοποίησα στο έξτρα τότε με 4€. Δε με χάλασε φυσικά..

Γενικά αν το "ταϊζεις" κάθε μήνα και ενεργοποιείς τα βασικά πακέτα,μην περιμένεις προσφορές και ιδιαίτερα σοβαρες προσφορές

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια cu κάρτα νά την έχω για 2ο τηλέφωνο.Μολις ενεργοποίησα το νούμερο και το άνοιξα μου ήρθε προσφορά μόνο για σένα που έλεγε ότι για τούς επόμενους 3 μήνες στην πρώτη ανανέωση που θά κάνω το μήνα θά δίνει 1 γιγα καί 200' προς όλους.Αρα δλδ νά μήν περιμένω άλλη προσφορά για τούς επόμενους 3 μήνες;;; Συνήθως τί προσφορές έρχονται αν κάνεις νορμάλ χρήση; Έρχομαι από  q καί πάντα ανά 2 μέρες έσκαγε μνμ με προσφορά οπότε μου κακοφαινεται τώρα στο cu... Γνωρίζει κάποιος πώς ενεργοποιείται το volte??Όταν με παίρνουν τηλέφωνο και το έχω κλειστό τί γίνεται έρχεται μύνημα ότι σέ πήρε κάποιος;Η πρέπει να το ενεργοποιήσω εγώ; Τέλος οτιδήποτε άλλο γνωρίζετε ( κόλπο-tip) σχετικά με το cu  μπορείτε να το αναφέρετε γιατί είναι μεγάλο το νήμα και δεν διαβάζεται όλο σέ μία μέρα.

Υ.γ.Ειδα καποια screenshot ποίο πίσω για να μετατρέψεις το cu σε καρτοπρογραμμα με καλές τιμές, αυτό από πού το βλέπουμε;

Link to comment
Share on other sites

Για προσφορές θα δείξει.. έρχονται διάφορες. Και σε εμένα στο πρώτο 3μηνο όταν ήρθα cu, μου ήρθαν αρκετές. Μετα βάζοντας κάρτα κάθε μήνα έρχονται ελάχιστες και συνήθως τουλάχιστον σε εμενα όχι μηνιαίες αλλά πχ ομιλία ή gb για 7/15 ημέρες.
Στο 2ο νούμερο που αναφέρθηκα πιο πριν, όταν το πήρα Ιούλιο 2019 ειχε ως προσφορά διπλασιασμό της κάρτας για το πρώτο 3μηνο
Για volte/vowifi στείλε wifi στο 1339
Το καρτοπρογραμμα έρχεται επίσης ως προσφορά ανάλογα την χρήση ή τη μη χρήση του νούμερου και θα το δεις είτε με sms, είτε μέσα στην εφαρμογή του cu. Πχ στο βασικό μου η προσφορά ήρθε στα 20+ ευρώ και στο εξτρα η ίδια προσφορά στα 12.50..
Από άλλα "κόλπα" δες το παιχνίδι cu bigbang που μαζεύοντας κρυστάλλους δίνει φθηνότερα πακέτα και το Vodafone cashback που μαζεύεις αποδείξεις από αγορές supermarket (pockee αν γνωρίζεις έχει τα ίδια προϊόντα) και κανεις ανανέωση στο καρτοκινητο

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bill27 said:

Αγόρασα μια cu κάρτα νά την έχω για 2ο τηλέφωνο.Μολις ενεργοποίησα το νούμερο και το άνοιξα μου ήρθε προσφορά μόνο για σένα που έλεγε ότι για τούς επόμενους 3 μήνες στην πρώτη ανανέωση που θά κάνω το μήνα θά δίνει 1 γιγα καί 200' προς όλους.Αρα δλδ νά μήν περιμένω άλλη προσφορά για τούς επόμενους 3 μήνες;;; Συνήθως τί προσφορές έρχονται αν κάνεις νορμάλ χρήση; Έρχομαι από  q καί πάντα ανά 2 μέρες έσκαγε μνμ με προσφορά οπότε μου κακοφαινεται τώρα στο cu... Γνωρίζει κάποιος πώς ενεργοποιείται το volte??Όταν με παίρνουν τηλέφωνο και το έχω κλειστό τί γίνεται έρχεται μύνημα ότι σέ πήρε κάποιος;Η πρέπει να το ενεργοποιήσω εγώ; Τέλος οτιδήποτε άλλο γνωρίζετε ( κόλπο-tip) σχετικά με το cu  μπορείτε να το αναφέρετε γιατί είναι μεγάλο το νήμα και δεν διαβάζεται όλο σέ μία μέρα.

Υ.γ.Ειδα καποια screenshot ποίο πίσω για να μετατρέψεις το cu σε καρτοπρογραμμα με καλές τιμές, αυτό από πού το βλέπουμε;

κ εγω απο q ερχομαι σημερα!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα την ευρωπαϊκή κάρτα νέων και έχω μερικές ερωτήσεις. Τον αριθμό της κάρτας χρειάζεται να τον στέλνεις στο 1280 κάθε φορά που κάνεις ανανέωση ή τον καταχωρείς μια φορά και τέλος? Επίσης η κάρτα μπορεί να καταχωρηθεί σε έναν αριθμό ή και σε άλλους ; 

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά μόνο και ισχύει για 12 μήνες.

Καθε κάρτα νέων μόνο σε έναν αριθμό. 

Link to comment
Share on other sites

On 19/9/2021 at 11:28 ΜΜ, EllinikoNisi said:

Είναι νύχτα τώρα. Αυτό σημαίνει ότι γκρεμίζουν το app για να το χτίσουν πάλι αύριο το πρωί.

Πλάκα πλάκα ισχύει!...

Κι απόψε τα ίδια...

(Και το big bang app και το my cu app και το my Vodafone app...)

3 minutes ago, johndouk said:

Πλάκα πλάκα ισχύει!...

Κι απόψε τα ίδια...

(Και το big bang app και το my cu app και το my Vodafone app...)

Συνήλθε. Μάλλον κανα παροδικό κρεμασματάκι θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...