Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου βγάζει αυτό:

https://ibb.co/VHqsFf3

 

Και εμένα. Στα 11€ με 1.5GB.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει αυτό:

https://ibb.co/VHqsFf3

 

TINAFTORE! Αυτό νομίζω αξίζει! Μόνο μην το αφήσεις να λήξει γιατί θα σου έρθει +70%..

Edited by Monae99
Link to comment
Share on other sites

TINAFTORE! Αυτό νομίζω αξίζει! Μόνο μην το αφήσεις να λήξει γιατί θα σου έρθει +70%..

Θα το σκεφτόμουν σοβαρά αν δεν είχα φοιτητικο. Τώρα πάλι 7ευρώ δίνω στο what's up και είμαι καλυμμένος. Αλλά σαν προσφορά είναι απίστευτη όντως.

Link to comment
Share on other sites

Θα το σκεφτόμουν σοβαρά αν δεν είχα φοιτητικο. Τώρα πάλι 7ευρώ δίνω στο what's up και είμαι καλυμμένος. Αλλά σαν προσφορά είναι απίστευτη όντως.

Ξέρουν που τα δίνουν οι πονηροι...

Εγώ τώρα δίνω 10€ για 100gb του big bang και άλλα 3-4 ευρώ στην κιου για ομιλία.

Εάν μου εδινε η βονταφον αυτή τη προσφορα, ευχαρίστως θα της έδινα 17 ευρώ. Βέβαια θα έπρεπε να έχω 2 νουμερα βονταφον (καρτοκινητο για τα gb και καρτοσυμβολαιο για την προσφορα). Ίσως να εκανα φορητότητα το κιου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αν δεν δώσει στα 20€ απεριόριστα όλα μην ψαρωνετε

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Όποια εταιρία δώσει πρωτη τέτοιο πακέτο, θα γίνει χαμός!

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι δύσκολο πλέον να το δώσουν εφ'οσον ήδη υπάρχουν απεριόριστα στα data και ήδη έχουμε τα προ όλους λεπτά ομιλίας

και τι εννοώ ! εννοώ για παράδειγμα 1000 προς όλους και 150gb η απεριόριστα συν 100 μηνύματα να υπάρχουν,είναι πολύ εύκολο να το δώσουν έτσι όπως είναι τα πράγματα

και 20σαρικακια θα μαζεύουν αντί 10€ που είναι τώρα στο cu η και καθόλου και σίγουρο για 24 μήνες

όσοι θέλουν λιγότερα ας πάνε εκεί στην q και frog και ας μας αφήσουν ήσυχους,χαχα!!!

κάπως έτσι το σκέφτομαι.....

άλλωστε τώρα που θα έρθει το 5g,λέμε τώρα,τι να κάνεις τα 600mbps στο κατέβασμα αν δεν έχεις data

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

που σας τα βγάζει αυτά ? στο cu app

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Καλημέρα,

 

Αρχικά ήρθε γραπτό μήνυμα, έπειτα το εμφανίζει και στην ενότητα προσφορές του My CU app.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

TINAFTORE! Αυτό νομίζω αξίζει! Μόνο μην το αφήσεις να λήξει γιατί θα σου έρθει +70%..

Σε φίλο ήρθε ακόμη καλύτερη

Vodafone-6-2021.jpg

Ξεπουλάει λέμε το "μαγαζί" :lol: κάτι που είναι όμως πραγματικά εξοργιστικό που υπάρχουν τόσο μεγάλες διαφορές μεταξύ των πελατών της εταιρείας

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε αντίστοιχη προσφορά, για μετατροπή σε καρτοκινητό και τώρα που το κοίταξα η προσφορά δεν υπάρχει. Οπότε δεν ισχύει αύτο που γράφει στην αντίστροφη μέτρηση.
Link to comment
Share on other sites

Και κλασικά άλλη μια "συντήρηση" στο σύστημα της vodafone :lol: Mπαίνοντας στην εφαρμογή αντί να εμφανίσει τα υπόλοιπα, εμφανίζει μια - (παύλα).. :lol: κλασική περίπτωση βλάβης. Στο myusage.vodafone.gr εμφανίζει κανονικά τα υπόλοιπα
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. -_-

 

465ea7cad7121a0cf3504a7357f32f91.jpg

 

Για όσους δεν κάνουν τρελή χρήση (πχ παππουδογιαγιάδες) δεν το βρίσκω καθόλου κακό. Την ανανέωση φοβάμαι που θα φάμε τα μουστάκια μας γιατί θα ζητάνε τα διπλά... :lol::lol::lol:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

γιατί για παππούδες,για μικρά παιδιά και οποίον δεν κάνει πολύ χρήση ανεξάρτητου ηλικίας και δεν θέλει να ασχολείται με ενεργοποίησεις πακέτων κάθε τόσο προσωπικά το βρίσκω πολύ δελεαστικο ,έχει και τα δωράκια του,όσο για την ανανέωση μετα την παρέλευση του 18μηνου δεν το παντρευτηκαμε ...

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε αντίστοιχη προσφορά, για μετατροπή σε καρτοκινητό και τώρα που το κοίταξα η προσφορά δεν υπάρχει. Οπότε δεν ισχύει αύτο που γράφει στην αντίστροφη μέτρηση.

Μπορεί να στην ξαναεμφανίσει αύριο

Link to comment
Share on other sites

Πως βάζετε εικόνα από την συλλογή του κινητού? Εμενα ζητάει URL. Τεσπα εγώ από περιέργεια θα τους πάρω τηλέφωνο να ζητήσω προσφορά για unlimited ultra, έχω ήδη ένα σταθερό και δύο συμβόλαια κινητής ευελπιστώ ότι θα πάρω μια καλή πρπσφορα
Link to comment
Share on other sites

Τεράστιες διακρίσεις μεταξύ πελατών! Τι μοναδικές προσφορές και μοναδικά πακέτα. Γιατί δεν υπάρχει μια στάνταρ τιμή για όλους? Θα έπρεπε να ντρέπονται εκεί στην Vodafone και σε όλες τις εταιρίες που κάνουν και τέτοιο... Όπως και να έχει σε καμία περίπτωση δεν συμφέρει η συγκεκριμένη "προσφορά" πάνω από 8€/μηνα πάγιο. Όταν υπάρχει η ευρωπαικη καρτα νεων που δίνει 10€ έξτρα για ανανεώσεις άνω τον 10€ και έτσι μπορείς να την βγάλεις 2 μήνες με 12€ ανανέωση δεν αξίζει να μπεις σε δέσμευση συμβολαίου με πάγο 10-12-15€/μήνα και 18μηνες δέσιμο. Όποιος όμως δεν θέλει να ασχολείται με κάρτες είναι μια καλή προσφορά αλλά με πάγιο κάτω των 10€.
Link to comment
Share on other sites

Τα gb βέβαια είναι με το σταγονόμετρο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τεράστιες διακρίσεις μεταξύ πελατών! Τι μοναδικές προσφορές και μοναδικά πακέτα. Γιατί δεν υπάρχει μια στάνταρ τιμή για όλους? Θα έπρεπε να ντρέπονται εκεί στην Vodafone και σε όλες τις εταιρίες που κάνουν και τέτοιο... Όπως και να έχει σε καμία περίπτωση δεν συμφέρει η συγκεκριμένη "προσφορά" πάνω από 8€/μηνα πάγιο. Όταν υπάρχει η ευρωπαικη καρτα νεων που δίνει 10€ έξτρα για ανανεώσεις άνω τον 10€ και έτσι μπορείς να την βγάλεις 2 μήνες με 12€ ανανέωση δεν αξίζει να μπεις σε δέσμευση συμβολαίου με πάγο 10-12-15€/μήνα και 18μηνες δέσιμο. Όποιος όμως δεν θέλει να ασχολείται με κάρτες είναι μια καλή προσφορά αλλά με πάγιο κάτω των 10€.
άμα είναι να μπεις σε αυτή την λογική το χασες το παιχνίδι

συμβόλαιο κάνουνε ακριβώς για να μη μπαίνουμε στην διαδικασία βάλε κάρτα βγάλε κάρτα βάλε πακέτο,έληξε το υπόλοιπο χρόνου ομιλίας στο δίμηνο και όλα αυτά που έχει το cu όπως και όλα τα καρτοcu

ως προς τι διακρίσεις συμφωνώ απόλυτα αλλά πώς θα σε κάνουν να αισθάνεσαι vip ?

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τεράστιες διακρίσεις μεταξύ πελατών! Τι μοναδικές προσφορές και μοναδικά πακέτα. Γιατί δεν υπάρχει μια στάνταρ τιμή για όλους? Θα έπρεπε να ντρέπονται εκεί στην Vodafone και σε όλες τις εταιρίες που κάνουν και τέτοιο... Όπως και να έχει σε καμία περίπτωση δεν συμφέρει η συγκεκριμένη "προσφορά" πάνω από 8€/μηνα πάγιο. Όταν υπάρχει η ευρωπαικη καρτα νεων που δίνει 10€ έξτρα για ανανεώσεις άνω τον 10€ και έτσι μπορείς να την βγάλεις 2 μήνες με 12€ ανανέωση δεν αξίζει να μπεις σε δέσμευση συμβολαίου με πάγο 10-12-15€/μήνα και 18μηνες δέσιμο. Όποιος όμως δεν θέλει να ασχολείται με κάρτες είναι μια καλή προσφορά αλλά με πάγιο κάτω των 10€.

 

Το ίδιο ισχύει και για τα φοιτητικά. Τι θα πει πακέτο φοιτητικό, οι άλλοι δεν έχουν ψυχή; Γιατί δεν υπάρχει πακέτο για ανέργους παράδειγμα ή για γεωργούς ή για τεμπέληδες;

Link to comment
Share on other sites

Τα gb βέβαια είναι με το σταγονόμετρο.

Ακριβώς. Με πήραν και τηλέφωνο να μου προτείνουν το ίδιο πρόγραμμα στα 16,80€.. Τα πολλά gb τα δίνουν πλέον στην καρτοκινητή τους.

Link to comment
Share on other sites

και σε όποιον αρέσει ......χαχα

έτσι ήταν πάντα προς τι η έκπληξη σε σχέση με τα συμβόλαια

καιρός είναι να αλλάξει και αυτό με το 5g νομίζω,άντε voda προχωρα το ....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει και για τα φοιτητικά. Τι θα πει πακέτο φοιτητικό, οι άλλοι δεν έχουν ψυχή; Γιατί δεν υπάρχει πακέτο για ανέργους παράδειγμα ή για γεωργούς ή για τεμπέληδες;
Υποτίθεται οτι ο φοιτητής σπουδάζει και αν δουλεύει βγάζει λιγα χρήματα, εμένα μου φαίνεται απόλυτα λογικό να έχει προνόμια

 

 

Και καλά για τους άνεργους να συμφώνησω, αλλά για τους τεμπέληδες;;;

 

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...