Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως βάζω υπενθύμιση στο ημερολόγιο του κινητού την ημέρα ανανέωσης!

Αλλιώς...... με ξέρω..... τις μισές φορές θα το ξεχνούσα! :p

 

Πάντα έβαζα ημερολόγιο. Αυτή τη φορά κάτι έκανα την ώρα που ήρθε το μήνυμα και το ξέχασα.

 

Αλλά θα έπρεπε να στέλνουν και 2ο μήνυμα την ημέρα που λήγει.

Link to comment
Share on other sites

και άμα ξεχάσεις και το δευτερο θα μυρίσουν τα νύχια τους να στείλουν και τρίτο ....οκ :p

τι λες ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και άμα ξεχάσεις και το δευτερο θα μυρίσουν τα νύχια τους να στείλουν και τρίτο ....οκ :p

τι λες ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Εννοώ ότι μου ήρθε μόνο ένα SMS 3 μέρες πριν λήξει. Την ημέρα που έληγε, δεν ήρθε τίποτα. Θα το είχα αγοράσει εκείνη την ώρα αν το έβλεπα. :p Στις άλλες εταιρίες, έρχονται και την τελευταία μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι μου ήρθε μόνο ένα SMS 3 μέρες πριν λήξει. Την ημέρα που έληγε, δεν ήρθε τίποτα. Θα το είχα αγοράσει εκείνη την ώρα αν το έβλεπα. :p Στις άλλες εταιρίες, έρχονται και την τελευταία μέρα.
και αν ήσουν απασχολημένος πάλι

βάλε μια υπενθύμιση την μέρα που τελείωνει για τα επόμενα Χ χρόνια και τέλος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που διαχειρίζομαι πολλά νούμερα για λογαριασμό μελών της οικογένειάς μου, αλλάζω την υπενθύμιση κάθε φορά που προβαίνω σε ανανέωση.
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που διαχειρίζομαι πολλά νούμερα για λογαριασμό μελών της οικογένειάς μου, αλλάζω την υπενθύμιση κάθε φορά που προβαίνω σε ανανέωση.
Βάλε επαναλαμβανόμενη υπενθύμιση κάθε 30 μέρες. Όλα τα πακέτα είναι 30 μέρες διάρκεια συνήθως.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που διαχειρίζομαι πολλά νούμερα για λογαριασμό μελών της οικογένειάς μου, αλλάζω την υπενθύμιση κάθε φορά που προβαίνω σε ανανέωση.

Και εγω το ίδιο. Bάζω υπενθύμιση για ανανέωση 2 ημέρες πριν να λήξει ο μήνας και το διορθώνω κάθε μήνα σε επαλαμβανόμενο event γιατί με την vodafone και τις συντηρήσεις στις εφαρμογές της, ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι θα μπορείς να ανανεώσεις την τελευταία στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Από προχθές είμαι κάτοχος S20 fe 5g.

Πως μπορώ να ενεργοποιήσετε το 5g?

Δεν αγοράστηκε από Vodafone

 

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

μίλα με chat δες αν μπορείς να πάρεις και την προσφορά δεν χαλάνε χατηρια εύκολα αν είσαι πολύ πολύ ευγενικός

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 5G είναι ενεργό, δεν χρειάζεται να κανεις κάτι. Βεβαιώσου ότι έχεις ενεργό το VoLTE, στέλνοντας WIFI στο 1339.

 

Τη προσφορά δύσκολο να στη δώσουν, έληξε 31/3

Link to comment
Share on other sites

Νέα συνεργασία ΙΝΕΔΙΒΙΜ – Vodafone: Δυνατότητα παραλαβής της Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων από το δίκτυο καταστημάτων της Vodafone!

 

Το ΙΝΕΔΙΒΙΜ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη νέα συνεργασία του προγράμματος Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων με την εταιρεία Vodafone. Με τη συνεργασία αυτή, οι νέοι που επιθυμούν να αποκτήσουν την Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων, έχουν πλέον την δυνατότητα να παραλάβουν την Κάρτα τους από επιλεγμένο δίκτυο καταστημάτων Vodafone σε όλη την Ελλάδα, με εύκολο και άμεσο τρόπο.

 

Οι ενδιαφερόμενοι, συμπληρώνοντας την online αίτησή τους στην ιστοσελίδα του προγράμματος https://europeanyouthcard.gr/ επιλέγουν το κατάστημα VODAFONE της περιοχής που τους εξυπηρετεί. Εντός 15 ημερών από την υποβολή της αίτησής τους, θα λάβουν ηλεκτρονικό μήνυμα από το ΙΝΕΔΙΒΙΜ, με το οποίο θα ενημερώνονται ότι η Κάρτα τους είναι στο κατάστημα Vodafone της επιλογής τους. Για την παραλαβή της Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων από το δίκτυο καταστημάτων της Vodafone, θα πρέπει να επιδείξουν επίσημο έγγραφο ταυτοπροσωπίας (δελτίο αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατήριο ή δίπλωμα οδήγησης) και τον κωδικό παραλαβής, τον οποίο θα έχουν λάβει με ηλεκτρονικό μήνυμα από το ΙΝΕΔΙΒΙΜ.

 

«Η εταιρεία Vodafone, η οποία ήδη προσφέρει σημαντικές εκπτώσεις στους κατόχους της Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων, γίνεται από σήμερα ένας από τους σημαντικότερους συνεργάτες του προγράμματος. Τους ευχαριστούμε θερμά για την υποστήριξή τους. Η Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων έρχεται ακόμα πιο κοντά στους νέους, σε κάθε περιοχή της Ελλάδας. Με τη νέα στρατηγική που εφαρμόζουμε σε συνεργασία με το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, η Κάρτα αποκτά ισχυρή παρουσία και νέα δυναμική. Σύντομα θα ακολουθήσει μία σειρά νέων δράσεων και πρωτοβουλιών, με στόχο το μέγιστο δυνατό πρακτικό όφελος για τους νέους της χώρας μας», δήλωσε ο Πρόεδρος του ΔΣ ΙΝΕΔΙΒΙΜ κ. Κώστας Δέρβος.

 

πηγη : https://europeanyouthcard.gr/%ce%bd%ce%ad%ce%b1-%cf%83%cf%85%ce%bd%ce%b5%cf%81%ce%b3%ce%b1%cf%83%ce%af%ce%b1-%ce%b9%ce%bd%ce%b5%ce%b4%ce%b9%ce%b2%ce%b9%ce%bc-vodafone-%ce%b4%cf%85%ce%bd%ce%b1%cf%84%cf%8c%cf%84%ce%b7/

το διαβασα στην ομαδα του facebook που το δημοσιευσαν.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Λεει να το βαλω???fcbe6a2d55324589c23e553ccb9c9d76.jpg

 

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

1. Aν σου χρειάζεται αξίζει

2. Πάσχα έρχεται, λογικά θα παίξει και προσφορά για όλους. Προσωπικά ελπίζω σε απεριόριστα data στο 10αρικο

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου ήρθε κι εμένα η προσφορά αυτή, αν την ενεργοποιήσω, μεταφέρονται τα υπόλοιπα GB που έχω από Big Bang πακέτο; Υποθέτω όχι ε;
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον οχι αλλα νομιζω 10gb για ενα μηνα,και σ'αυτη την τιμη νομιζω αξιζει οπως και να'χει

 

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

τέτοια προσφορά ούτε σε countdown δεν βρίσκεις

σίγουρα είναι cu?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ναι κλασικά cu.. Μου ήρθε η εν λόγω προσφορά προχθές και σήμερα "3gb και 300' προς όλους" επίσης με 3€ για 15 ημέρες :lol:
Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα ότι να ναι στέλνουν ....το θέμα είναι να σε βολεύουν,προσωπικά έχουν έρθει κάτι τέτοιες προσφορές αλλά πάντα εχω απ'ολαααααα,οπότε οχι ευχαριστώ !!!

εγώ το χω κάνει συμβόλαιο από μόνος μου...lol

για αυτό έφυγα από q ...κακομοιριά στα μόνιμα πακέτα

 

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

τέτοια προσφορά ούτε σε countdown δεν βρίσκεις

σίγουρα είναι cu?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Αφου το εβαλα και screenshot

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

να αυτό είναι που δεν μου αρέσει ....χαχα

αν δεν βάλω κάρτα σημαίνει ότι δεν κάνω χρήση η εξυπηρετούμαι από άλλη εταιρεία

γιατί να βάλω λοιπόν ,άσε που πολλές φορές έρχεται μετα που θα βάλεις κάρτα

παιδιστικα πράγματα

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχες καιρό να βάλεις κάρτα;

 

Μου ήρθε και μένα η προσφορά.

Δεν έχει να κάνει με τις κάρτες που έχεις βάλει. Συγκεκριμένα είχα βάλει 2 κάρτες πριν 5 και 25 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το παρακάτω.

Το έλαβε κάποιος άλλος;

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...