Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως καταλαβαινεις οτι ειναι special?

 

στο 1252 βλεπεις οτι υπαρχει ενα ακομα πακετο special και αμα μπεις στην εφαρμογη του my cu app ή στο site σου εμφανιζει το πακετο του special.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο που δεν το κάνει για όλους αλλά για για ένα υποσύνολο του πελατολογίου της (φοιτητικά).

 

Όχι φίλε μου, δεν είχα ποτέ το CU μου σαν φοιτητικό. Είναι παλιό νούμερο μεν (από το 2007) αλλά φοιτητικό δεν μπορούσα να το δηλώσω όντας 30 χρονών και με σταθερή δουλειά όταν το πήρα. Και αν κατάλαβα καλά ούτε ο φίλος bbbb πρέπει να είχε φοιτητικό. Ίσως να μου το έκαναν special ή όπως αλλιώς λέγεται λόγω του ότι φέτος δεν έχω βάλει καμία κάρτα ανανέωσης και το συντηρώ μόνο με Cashback. Πάντως όταν ενεργοποιήθηκε η προσφορά με τα 600 κάθε μήνα μου ήρθε και ένα μήνυμα ότι ισχύει μέχρι τον Μάρτιο του '21. Τώρα αν πάρει παράταση ή ήταν μόνο για να με κάνουν να βάζω κάρτα θα δείξει...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Ε, καλά, αυτό μέχρι τώρα το έδινε ως συνέχεια των φοιτητικών που έληξαν. Ο άλλος φίλος είπε πως το ανακάλυψε μετά το πρόβλημα που είχε στο σύστημά τους, άρα είναι κάτι πολύ νέο.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο είναι απο αυτά που μοιράζουν στις πλατείες οι εξωτερικοί πωλητές με διπλασιασμό ποσού το πρώτο 3μηνο. Καμμιά σχέση με φοιτητικό. Πάντως δε με χαλάει η φάση και όντως και σε εμένα λέει μέχρι 31/3/2021
Link to comment
Share on other sites

Τα cu special παίρνουν κανονικά αυτόματες ανανεώσεις χωρίς να βάλεις κάρτα όπως τα τα φοιτητικά;;;

 

Έχει κανένας να μας πει με σιγουριά;;;

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε πάλι; Το φοιτητικό πακέτο των 8,5€ είναι μαυρισμένο στο My Vodafone και δεν με αφήνει να ενεργοποιήσω ξανά (λήγει σήμερα Δευτέρα). Ωστόσο των 7€ είναι με κόκκινο.

 

Στο My CU το πακέτο των 8,5€ μου βγάζει σφάλμα όταν πατάω ενεργοποίηση.

 

Έλεος αυτή η εταιρία και τα προβλήματά της..

 

EDIT: Δοκίμασα πάλι μετά από καμιά ώρα και δούλεψε. :wacko:

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε πάλι; Το φοιτητικό πακέτο των 8,5€ είναι μαυρισμένο στο My Vodafone και δεν με αφήνει να ενεργοποιήσω ξανά (λήγει σήμερα Δευτέρα). Ωστόσο των 7€ είναι με κόκκινο.

 

Στο My CU το πακέτο των 8,5€ μου βγάζει σφάλμα όταν πατάω ενεργοποίηση.

 

Έλεος αυτή η εταιρία και τα προβλήματά της..

 

EDIT: Δοκίμασα πάλι μετά από καμιά ώρα και δούλεψε. :wacko:

 

καλυτερα να δοκιμαζες να το ενεργοποιησεις και μεσα απο την εφαρμογη my cu app ή δοκιμασε μεσω του my account της vodafone.gr και του vodafone cu. Τελος μπορουσες να το ενεργοποιησεις και με κληση στο 1252 εξαλλου δεν χανεις κατι διοτι δεν εχει καποιο online bonus .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να ενημερώσω τον αριθμό κινητού μου τηλεφώνου στο Alpha eBanking επειδή έχουν ένα παλιό μου τηλέφωνο.

Στην online φόρμα ζητάει ως αποδεικτικό στοιχείο Λογαριασμό Κινητής Τηλεφωνίας.

 

 

Που να τον βρω από τη στιγμή που το νούμερό μου είναι καρτοκινητό και δεν λαμβάνω λογαριασμούς;

Έψαξα και στο My Vodafone web και στο vodafonecu.gr αλλά δεν εντόπισα κάτι διαθέσιμο.

 

 

Καμιά ιδέα;

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να ενημερώσω τον αριθμό κινητού μου τηλεφώνου στο Alpha eBanking επειδή έχουν ένα παλιό μου τηλέφωνο.

Στην online φόρμα ζητάει ως αποδεικτικό στοιχείο Λογαριασμό Κινητής Τηλεφωνίας.

 

 

Που να τον βρω από τη στιγμή που το νούμερό μου είναι καρτοκινητό και δεν λαμβάνω λογαριασμούς;

Έψαξα και στο My Vodafone web και στο vodafonecu.gr αλλά δεν εντόπισα κάτι διαθέσιμο.

 

 

Καμιά ιδέα;

το ζητας απο καταστημα.

Link to comment
Share on other sites

Απεριόριστα δεδομενα για 30 ημέρες με 9,9€. Δεν λεει μέχρι ποτε ενεργοποιηση ή άλλες πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα εμφανίστηκαν πάντως οι πληροφορίες, όταν πρωτοεμφανίστηκε η προσφορά ήταν κενό το Tell Me More ;)

Και 1500’ για 15 μέρες με 8,5€. Ενεργοποιηση μόνο μέσω 1252, δεν φαίνεται ακόμα κάτι σχετικό στο app.

Link to comment
Share on other sites

Απεριόριστα δεδομενα για 30 ημέρες με 9,9€. Δεν λεει μέχρι ποτε ενεργοποιηση ή άλλες πληροφορίες.

Mια χαρά η προσφορά

Link to comment
Share on other sites

Να την είχαν και μόνιμη θα πετούσα όλα μου τα νουμερα και θα έδινα όλα τα λεφτά στην Vodafone, αλλά πού μυαλό τα γκόλντεν μπόις...
Link to comment
Share on other sites

IMG-20201110-170838.jpg

Πόλυ δυνατή προσφορά!

 

απορω κατι πως θα αντεξει το δικτυο της ; δεν εχουμε δει κατι τετοιο και κραταω τις επιφυλαξεις μου . Αν και χαρηκα που ειδα οτι δεν εχει ημερομηνια ληξης.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό πάντως που τα έδωσε δωρεάν λόγω της βλάβης που είχαν, άντεξε. Τώρα στα 10€ ίσως να το ενεργοποιήσουν όσοι το έχουν πραγματικά ανάγκη και έτσι η κίνηση θα είναι μικρότερη

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να την είχαν και μόνιμη θα πετούσα όλα μου τα νουμερα και θα έδινα όλα τα λεφτά στην Vodafone, αλλά πού μυαλό τα γκόλντεν μπόις...

Ναι καλά θα ήταν αλλά ουτοπικό ακόμη και για ευρωπαικη χώρα εντος € και δίκτυο με κανονικά έξοδα (όχι mvno) να έδινε τέτοια τιμή μόνιμα

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο καιρό πάντως που τα έδωσε δωρεάν λόγω της βλάβης που είχαν, άντεξε. Τώρα στα 10€ ίσως να το ενεργοποιήσουν όσοι το έχουν πραγματικά ανάγκη και έτσι η κίνηση θα είναι μικρότερη

Έτσι είναι!

Εγώ προσωπικά, σε δυο γραμμές, τη δικιά μου και της συζύγου, δε θα το ενεργοποιήσω!

Με 20€ (και στις 2 γραμμές) θα κάνω από μια ανανέωση στο CU combo που δίνει πάνω από ένα giga (μαζί με το shake it) που μας φτάνουν άνετα, + το χρόνο ομιλίας!

Θα το ενεργοποιήσουν πιστεύω όντως όσοι έχουν ανάγκη από πολλά data.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεει μέχρι πότε ενεργοποιηση.

 

η ενεργοποίησή μπορεί να γίνει μια φορά μέχρι 30/11/2020 σύμφωνα με όσα λένε στην ιστοσελίδα τους.

.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που το χρησιμοποιεί να πει 2 πράγματα για το Cashback; Δηλ ποιο ποσό αρκεί για να γίνει ανανέωση για 2 μήνες, γίνεται μόλις σκανάρεις την απόδειξη, ή καταχωρείται το ποσό και επιλέγεις πχ μεθαύριο να περαστεί στο υπόλοιπο λίγο πριν λήξει; Συνήθως ποια προϊόντα βολεύει κλπ;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που το χρησιμοποιεί να πει 2 πράγματα για το Cashback; Δηλ ποιο ποσό αρκεί για να γίνει ανανέωση για 2 μήνες, γίνεται μόλις σκανάρεις την απόδειξη, ή καταχωρείται το ποσό και επιλέγεις πχ μεθαύριο να περαστεί στο υπόλοιπο λίγο πριν λήξει; Συνήθως ποια προϊόντα βολεύει κλπ;

 

Θα σου πω τι εκανα εγω.

Αν θες απλα να κανεις ανανεωση για να επεκταθει το υπολοιπο σου πηγαινε και αγορασε 2 πορτοκαλαδες ΕΨΑ, περνα την αποδειξη στην εφαρμογη My Vodafone στο cashback.

Μετα απο μερικες μερες θα σου ερθει SMS οπου θα σου λεει ποσα χρηματα μπηκαν στο cashback.

Ανοιγεις την εφαρμογη My Vodafone και στο cashback θα δεις οτι στο υπολοιπο θα εχει μπει το ποσο που ελεγε στο SMS.

Οποτε θελησεις να κανεις την ανανεωση πας στο cashback και πατας εξαργυρωση.

Τα χρηματα cashback δεν ειναι αναγκη να τα εξαργυρωσεις εκεινη τη στιγμη.

 

Προσοχη μονο οταν περασεις την αποδειξη να εχεις επιλεγμενο τον λογαριασμο που θα θελεις να κανεις την ανανεωση ωστε να περαστει σε εκεινον τον λογαριασμο κι οχι σε αλλον.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πάντως το πακέτο data με 10€

 

Κουτί έκατσε Γιαγί τελειώνουν τα δεδομένα του whats up!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...