Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστα, μόλις βάλεις κάρτα επανέρχονται στον αριθμό σου εισερχόμενες και εξερχόμενες, σαν να μη μπηκε ποτε φραγή.

 

Δεν θυμάμαι αν έχετε βρει απάντηση, αλλά για να περάσετε χρεωστική/πιστωτική κάρτα με αποθήκευση στο app, πάτε από την ανανέωση στο κάτω μέρος του app > online ανανέωση > διαλέγετε ποσο και συνέχεια > ανοίγετε τον διακόπτη save και μετά πατάτε πιστωτική/χρεωστική.

Αρα για ανανέωση με αποθήκευση κάρτας δεν χρειάζεται να πάτε στο site.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εκει που λεει ληξη υπολοιπου συν 3 μηνες.

Και μετα αν βαλω καρτα στον 4 μηνα πχ επανερχονται και οι κλησεις φανταζομαι;;

 

Opto

 

Λήξη υπολοίπου σύν ένα μήνα..

Link to comment
Share on other sites

Λήξη υπολοίπου σύν ένα μήνα..
Κατσε μισο...δηλαδη εφ'οσον μου λεει ληξη 25/9/20 συν ενα μηνα δηλαδη εδω και 3 μερες δεν εχω τηλεφωνο??2e8e26c27e19bdc93c6b69504895ab35.jpg

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Oxι κανονικο ειναι

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά στο 3μηνο μπαίνει φραγή. Σε κανονικό νούμερο που μου το έκαναν απο μόνοι τους cu special και στο οποίο πέρασε το 3μηνο, έχω εξερχόμενες κλήσεις (600 προς cu και 600mb) και data ενώ στις εισερχόμενες συνεχίζει να έχει φραγή!
Link to comment
Share on other sites

Για να έχεις ακόμα υπόλοιπο χρονου ομιλίας 69 λεπτά δεν έχουν παρέλθει οι 30 ημέρες από τότε που το αγόρασες και προφανώς είχες χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Όροι χρήσης της αξίας συνδιαλέξεων Vodafone από ανανέωση χρόνου ομιλίας

- Για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται από 01 Οκτωβρίου 2012 και έπειτα η διάρκεια ισχύος της αξίας συνδιαλέξεων είναι 2 μήνες από την ημερομηνία της τελευταίας ανανέωσης χρόνου ομιλίας. Σε περίπτωση που σε αυτό το διάστημα δεν πραγματοποιηθεί άλλη ανανέωση χρόνου ομιλίας, η υπολειπόμενη αξία συνδιαλέξεων θα λήξει.

-Μετά το πέρας 3 μηνών από την ημερομηνία της τελευταίας ανανέωσης χρόνου ομιλίας, θα ενεργοποιείται αυτόματα φραγή εισερχομένων και εξερχομένων κινήσεων.

https://www.vodafonecu.gr/oroi-xrisis/

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Τι λέει αυτό το άφησαν μόνιμα; Η πάλι θέματα έχουν; Την είχα διαγράψει και απεγκαταστήσει την εφαρμογή πριν τρεις μέρες. Πάντως κανονικά μπήκα και έβαλα πακέτο δεν παρατήρησα κάποια δυσλειτουργία. 122922095-2633886640256017-1404684186747572778-n.jpg
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές της vodafone είναι με ή χωρίς μηνύματα σε μια συνεχή "αναβάθμιση-συντήρηση" πάντως
Link to comment
Share on other sites

Απ όσο έχω δει έχουν αλλάξει εμφάνιση τα my vodafone app UK και Ισπανίας. Ίσως και εδώ σταδιακά φέρουν νέα εμφάνιση, θα δούμε.

UK

Ισπανία https://www.youtube.com/watch?v=EbOm7dReF8I. Πριν κανα χρόνο της Ισπανίας ήταν όπως η δική μας:

Link to comment
Share on other sites

Απ όσο έχω δει έχουν αλλάξει εμφάνιση τα my vodafone app UK και Ισπανίας. Ίσως και εδώ σταδιακά φέρουν νέα εμφάνιση, θα δούμε.

UK

Ισπανία https://www.youtube.com/watch?v=EbOm7dReF8I. Πριν κανα χρόνο της Ισπανίας ήταν όπως η δική μας:

Και η δική μας εχει αλλαξει με τα τελευταια updates και κοντευει της αγγλιας , εχει αλλαξει πολυ σε σχεση με πριν μερικους μηνες, ασχετα αν δεν μπορεις να μπεις μεσα γιατι ειναι μπαχαλο

Link to comment
Share on other sites

Το CU βρίσκεται δίπλα στον κόσμο της Σάμου σε αυτές τις δύσκολες στιγμές. Το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να σε βοηθήσουμε, όπως μπορούμε.

 

Αν είσαι ανάμεσα σε εκείνους που ζουν στο νησί της Σάμου έχεις:

• Αυτόματα και δωρεάν

• 1.500 λεπτά ομιλίας προς όλα τα κινητά και σταθερά στην Ελλάδα

• 15GB από το κινητό

• Aπό την Παρασκευή 30 Οκτωβρίου έως και το Σάββατο 14 Νοεμβρίου.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιες κινήσεις πρέπει να επικροτουνται.

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το CU παροπλισμένο σε 2η συσκευή και σήμερα που τσεκαρα για καμία ειδοποίηση είδα αρχικά ένα μύνημα από 30/9 ότι ενεργοποιήθηκε το CU special πακέτο και ότι μου έδωσαν 600' προς CU και 600ΜΒ δώρο για 1 μήνα. Στις 1/10 είχε έρθει και 2ο μήνυμα για 600' προς CU και 600ΜΒ και μάλιστα έγραφε ότι θα τα παίρνω δωρεάν κάθε 1η του μήνα χωρίς να βάλω κάρτα, χωρίς να κάνω τίποτα. Τώρα έχω 1200' ομιλία προς CU και 1200ΜΒ μιας και τα 2 600αρια συγχωνεύτηκαν με ημερομηνία λήξης 1/11. Τι είναι αυτό πάλι; Είδαν ότι έχω ένα εξάμηνο να βάλω κάρτα (πλέον το διατηρώ μόνο με Cashback ενεργό το νούμερο) και μου το κάνουν κάτι σαν προνομιακό για να με δελεάσουν να βάζω 12αρια κάθε μήνα; Για να δούμε... (Κάτι μου λέει ότι πλέον με λιγότερο από 1€ το δίμηνο θα συντηρώ το νούμερο και μάλιστα σχεδόν πλήρως λειτουργικό αν όντως κάθε 1η του μήνα έχω και τα δωράκια μου!)

Έχει έρθει σε άλλον αυτή η προσφορά;

Και με το που άλλαξε ο μήνας ήρθε και πάλι το 600αρι σε νούμερο που έχει φραγή εισερχομένων και μεταφέρθηκαν τα mb και λεπτά, χωρίς να κάνω τίποτα, χωρίς να βάλω κάρτα και μπορώ να χρησιμοποιώ το νετ και να κάνω κλήσεις προς όλους μέσω voip.. Και επιπλέον υπάρχει και η φοιτητική προσφορά αν θέλω να την ενεργοποιήσω 20gb με 2,5€..

 

Ετσι είναι η εταιρεία που σέβεται τον πελάτη:D Να μην βάζεις κάρτα και να σου δίνουν δώρα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο που δεν το κάνει για όλους αλλά για για ένα υποσύνολο του πελατολογίου της (φοιτητικά).
Link to comment
Share on other sites

Και με το που άλλαξε ο μήνας ήρθε και πάλι το 600αρι σε νούμερο που έχει φραγή εισερχομένων και μεταφέρθηκαν τα mb και λεπτά, χωρίς να κάνω τίποτα, χωρίς να βάλω κάρτα και μπορώ να χρησιμοποιώ το νετ και να κάνω κλήσεις προς όλους μέσω voip.. Και επιπλέον υπάρχει και η φοιτητική προσφορά αν θέλω να την ενεργοποιήσω 20gb με 2,5€..

 

Ετσι είναι η εταιρεία που σέβεται τον πελάτη:D Να μην βάζεις κάρτα και να σου δίνουν δώρα!

Αυτό με τα 20gb των 2,5 ευρώ είναι σε πακέτο μόνιμο ή έτυχε προσωρινή προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο που δεν το κάνει για όλους αλλά για για ένα υποσύνολο του πελατολογίου της (φοιτητικά).

 

Τον προηγουμενο μηνα μου το γυρισαν σε CU Special και δεν ειναι ουτε ηταν ποτε φοιτητικο αλλα ειναι και 18 χρονια νουμερο, μαλλον ενηλικιωθηκε.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τον προηγουμενο μηνα μου το γυρισαν σε CU Special και δεν ειναι ουτε ηταν ποτε φοιτητικο αλλα ειναι και 18 χρονια νουμερο, μαλλον ενηλικιωθηκε.

 

σε special χωρις να ητανε φοιτητικο πριν; απο που ακουστηκε αυτο; . Καινουργιο; αυτο; .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

σε special χωρις να ητανε φοιτητικο πριν; απο που ακουστηκε αυτο; . Καινουργιο; αυτο; .

 

Έγινε την ημέρα (9 Οκτωβρίου) που έγινε το μεγάλο update στο σύστημα τους.

Οπως είπα είναι 18+ χρόνια νούμερο ενεργό με τις ανανεώσεις του κανονικά χωρίς να έχει μπει ποτέ φραγή.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Έγινε την ημέρα (9 Οκτωβρίου) που έγινε το μεγάλο update στο σύστημα τους.

Οπως είπα είναι 18+ χρόνια νούμερο ενεργό με τις ανανεώσεις του κανονικά χωρίς να έχει μπει ποτέ φραγή.

 

πως καταλαβαινεις οτι ειναι special?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πέραν ότι θα σου βάλει τα έξτρα mb και λεπτά, στα πακέτα ομιλίας υπάρχει το "special 10" πακέτο

Έγινε την ημέρα (9 Οκτωβρίου) που έγινε το μεγάλο update στο σύστημα τους.

Το ίδιο και σε εμένα

Link to comment
Share on other sites

πως καταλαβαινεις οτι ειναι special?

 

Ήρθε πρώτα ενημερωτικό SMS όπου έλεγε πως έγινε cu special και ύστερα το πρώτο δωράκι όπου ήταν τα 600 κάθε μήνα χωρίς ανανέωση.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...