Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καταργηθηκαν ολα τα πακετα data ? τα μονα που μου δειχνει αυτη τη στιγμη ειναι το giga day , το giga nyxtes και την καλοκαιρινη με τα 15 γιγα.

υπηρχαν και τριημερο και εβδομαδιαιο

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως στην εφαρμογή μου εμφανίζει και το daily και το week και το day Large αλλά και το summer weekend. Μήπως θέλει αναβάθμιση η εφαρμογή ή έχει κολλήσει;

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα τα δειχνει όλα πλην του data month που έδινε με 10€ 3gb

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα τα δειχνει όλα πλην του data month που έδινε με 10€ 3gb

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν ξερω αν εχει σημασία που εχω ενεργοποιημενο το vodafone you . αλλα μεχρι τωρα μου εδειχνε ολα τα πακετα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει σημασία. Εγώ αναφέρομαι τι δείχνει το cu app

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τί έγινε καταργήθηκε ο κόφτης; Μου ήρθε σε SMS το παρακάτω μήνυμα:

 

OPEN DATA. TEΛOΣ TA OPIA ΣTHN HMEPHΣIA KATANAΛΩΣH DATA. XPHΣIMOΠOIHΣE OΣA MBS ΘEΛEIΣ XΩPIΣ NA ΣKEΦTEΣAI TO HMEPHΣIO OPIO XPHΣHΣ. ΓONATIΣE TO!

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι φαίνεται. Ειμαι στα 3,76gb και δεν ήρθε μήνυμα για τον κόφτη. Επιτέλους!!! Αν δε μας κάνουν καμμιά μλκ με τις τιμές και τα πακέτα στο bigbang, μιλάμε κατά την προσωπική μου γνώμη πάντα, για την καλύτερη καρτοκινητή στην Ελλάδα.. Αρκει να μην πάρουν "αέρα" και το μπιπ με άλλο τρόπο-->αύξηση τιμών-->κατάργηση πακέτων
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι φαίνεται. Ειμαι στα 3,76gb και δεν ήρθε μήνυμα για τον κόφτη. Επιτέλους!!! Αν δε μας κάνουν καμμιά μλκ με τις τιμές και τα πακέτα στο bigbang, μιλάμε κατά την προσωπική μου γνώμη πάντα, για την καλύτερη καρτοκινητή στην Ελλάδα.. Αρκει να μην πάρουν "αέρα" και το μπιπ με άλλο τρόπο-->αύξηση τιμών-->κατάργηση πακέτων

 

Είναι ακριβώς αυτό που φοβάμαι και εγώ, αλλά δεν νομίζω...

Όσο για το καλύτερη καρτοκινητή, θα συμφωνήσω απόλυτα!!! Είναι Value for Money, από το '95 που χρησιμοποιώ την Vodafone είναι ακόμα, για τα Ελληνικά δεδομένα πάντα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ελατε να ριξουμε το δικτυο της vodafone απο τις δωρεαν δοκιμες μεσω του app. Μεχρι στιγμης εχω καψει 3,49γβ με 3,01 απο το app της vodafone για τεστ μυνημα για το οριο δεν ηρθε. Τωρα εχει νοημα τα 100gb του cu bang:p
Link to comment
Share on other sites

Έτσι γουστάρω βονταφον

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ψάχνω στην εφαρμογή cu να βρω το πακέτο που δίνει 40gb με 10€, αλλά δεν το βρίσκω. Γνωρίζει κανείς πως το ενεργοποιω?
Link to comment
Share on other sites

Έδωσε ποτέ στα καρτοκινητά 40 γίγα με 10€;

 

Sent from my Galaxy S10e

 

ναι, προσωπικη προσφορα με sms

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύει αυτό τότε, είναι απίθανο να υπάρχει στην εφαρμογή στην ενότητα των πακέτων. Έχει ενότητα προσφορές στο my cu. Ίσως εκεί.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στα sms σου ή κάλεσε 1252 και μετά πάτησε το 5 για τις προσωπικές σου προσφορές. Και σε εμενα έδωσε 20gb με 5€ και στην εφαρμογή δεν εμφανίζεται κάπου

Ελατε να ριξουμε το δικτυο της vodafone απο τις δωρεαν δοκιμες μεσω του app. Μεχρι στιγμης εχω καψει 3,49γβ με 3,01 απο το app της vodafone για τεστ μυνημα για το οριο δεν ηρθε. Τωρα εχει νοημα τα 100gb του cu bang

Ετσι ακριβως. Απο εμένα πλέον η vodafone θα παίρνει και το 12αρι της cosmote. Τουλάχιστον για το επόμενο 4μηνο έχω πόντους για ενεργοποίηση του 100αριου πακέτου. Ελπίζω μόνο μη μας ξενερώσει αλλά και να γινει αυτό, χαμένοι και αυτοι θα βγουν αφου πάλι θα ξαναβάζω cosmote

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη. Πλέον τα συν της κόκκινης είναι πολλαπλά.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς. Και υπενθύμιση τώρα που μπορούμε να φάμε όλα μας τα mb σε λίγες ώρες είναι αν δε θέλουμε να έχουμε την ημερήσια χρέωση των 2€ μετά το τέλος των mb, ενεργοποιούμε τον κόφτη με sms Κ στο 1252
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς. Και υπενθύμιση τώρα που μπορούμε να φάμε όλα μας τα mb σε λίγες ώρες είναι αν δε θέλουμε να έχουμε την ημερήσια χρέωση των 2€ μετά το τέλος των mb, ενεργοποιούμε τον κόφτη με sms Κ στο 1252

 

Υπάρχει αυτό με το Κ σε κάποια σελίδα της Vodafone προς ενημέρωση, γιατί δεν μπορώ να το βρω πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα της να βελτιώσει τώρα. Μόνο αυτό έμεινε

 

Είναι λίγο, οι ταχύτητες δεδομένων έχουν πέσει...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτό με το Κ σε κάποια σελίδα της Vodafone προς ενημέρωση, γιατί δεν μπορώ να το βρω πουθενά...

Δεν υπάρχει επίσημα κάπου. Τυχαία το ανακάλυψαμε. Mέχρι πρότεινος χρειαζόταν να τηλεφωνήσει κάποιος στην εξυπηρέτηση για να του ενεργοποιήσουν τον κόφτη. Οταν έχεις ενεργο τον κόφτη και τελειωσουν τα data έρχεται sms που σου δίνει αυτό το λινκ https://www.vodafonecu.gr/my-data-control/

στο λινκ λέει πως το απενεργοποιεις αλλά όχι πως το ενεργοποιείς.. Στέλνοντας 0 στο 1252 μου είπε για το Κ...

Πάντως στις νέες συνδέσεις του 2020 ο κόφτης αυτός ειναι ηδη ενεργος απο την αρχή

Είναι λίγο, οι ταχύτητες δεδομένων έχουν πέσει...

Προσωπικά δεν έχω δει απο χθες στην πόλη μου κάποια επιπλέον επιβάρυνση

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι για να βρω οδηγιες (την αποστολη sms) ειχα μπει με τον λογαριασμο CU στο κανονικο site της Vodafone οχι του CU.

Στο site του CU μου εδειχνε οτι εχω ενα πακετο ενεργο αλλα δεν ελεγε ποιο, ενω στο site της Vodafone μου το εδειχνε ποιο ειναι κι ετσι βρηκα οδηγιες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Έδωσε ποτέ στα καρτοκινητά 40 γίγα με 10€;

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Τωρα τοσο δινουν τα 40 γκιγκα στην ομονοια allday...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...