Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα iphone έτσι ακριβώς ήταν

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

μπορει να ητανε και αυτο τωρα με μπερδεψες. Τελος παντων ητανε ενας ηχος που δεν ειχαμε ξανα ακουσει και τρομαξαμε ολοι!! .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ το δικό μου κινητό έφαγε μια γερή τούμπα χθες το απόγευμα απ' τη μηχανή και έσπασε λίγο πάνω στη γωνία και έκανε κάποιες γρατζουνιές στην οθόνη, όταν άρχισε να βαράει ο συναγερμός λέω πάει..... τα παιξε το κινητό, αυτό είναι το κύκνειο άσμα του!! :p
Link to comment
Share on other sites

Έσκασε "προσφορά" στο cu!5gb ανά ΣΚ για τρία συνεχόμενα με μόλις 2€!Διαθέσιμη ως τις 28/3 λέει!Τι λέτε, ρε παιδιά;Αντί να μας τη δώσετε δωρεάν εν μέσω κορωνοϊού; Ευχαριστώ, δε θα πάρω!
Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν από την αρχή του Μάρτη για όλα τα σκ οκ λογικό μου φαίνεται αφού πάντα η Vodafone ζητάει το κάτι τι της για "δώρα" που η πράσινη τα δίνει δωρεάν. Για 3 σκ μόνο και 2€ μου φαίνεται ακριβό αλλά οκ. Ας το ενεργοποιήσουν αυτοί που το χρειάζονται.
Link to comment
Share on other sites

Σαν προσφορά δεν είναι άσχημη. Δεν είναι δώρο βέβαια, αλλά δεν ξέρω αν το διαφημίζει κι έτσι. Edited by XP130TD
off topic
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος Vodafone CU και What's Up. Μπορώ να πω με σιγουριά ότι οι προσωπικές προσφορές που έχει η κόκκινη, απλά δεν υπάρχουν ούτε για δείγμα στην δεύτερη.

 

Όσον αφορά την προσφορά, είναι μια χαρά για όσους θέλουν να κάνουν χρήση αρκετών δεδομένων το σκ. Αν τα 2€ είναι πολλά, μάλλον κάποιοι στο τέλος ζητήσουν και μισθό από την εταιρεία.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Διαγράφτηκαν μηνύματα εκτός όρων και συγκριτικά.

Οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί και προσβολές απαγορεύονται, παρακαλώ να μην επαναληφθούν. Διαφορετικά οι χρήστες που το κάνουν συστηματικά θα έχουν κυρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος Vodafone CU και What's Up. Μπορώ να πω με σιγουριά ότι οι προσωπικές προσφορές που έχει η κόκκινη, απλά δεν υπάρχουν ούτε για δείγμα στην δεύτερη.

 

Όσον αφορά την προσφορά, είναι μια χαρά για όσους θέλουν να κάνουν χρήση αρκετών δεδομένων το σκ. Αν τα 2€ είναι πολλά, μάλλον κάποιοι στο τέλος ζητήσουν και μισθό από την εταιρεία.

 

 

Αυτό ελειπε.Αν δεν έκανε τις όσες προσφορές όλοι θα ειχα φύγει στη πράσινη.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Meh 1.66 euro, δεν θα ψηνόμουν να βάλω νέα κάρτα, ειδικά από την στιγμή που θα είμαι εντός σπιτιών (aka WiFi).

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος Vodafone CU και What's Up. Μπορώ να πω με σιγουριά ότι οι προσωπικές προσφορές που έχει η κόκκινη, απλά δεν υπάρχουν ούτε για δείγμα στην δεύτερη.

 

Όσον αφορά την προσφορά, είναι μια χαρά για όσους θέλουν να κάνουν χρήση αρκετών δεδομένων το σκ. Αν τα 2€ είναι πολλά, μάλλον κάποιοι στο τέλος ζητήσουν και μισθό από την εταιρεία.

 

Κι εγώ CU και What's up έχω. Όντως οι προσφορές του CU πολύ καλύτερες, χώρια τα πακέτα Big bang που είναι σωτήρια για έκτακτες ανάγκες.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος πως τα λεπτά ομιλίας που δεν καταναλωνονται μέσα σε 30 ημέρες ΔΕΝ μεταφέρονται πλέον όπως παλιά;;;
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος πως τα λεπτά ομιλίας που δεν καταναλωνονται μέσα σε 30 ημέρες ΔΕΝ μεταφέρονται πλέον όπως παλιά;;;

Εγώ που είχα combo 600 και τώρα "με πήγε" στο CU combo, τα λεπτά ομιλίας μεταφέρθηκαν κανονικά!!

Τα μόνα που χάθηκαν ήταν τα λεπτά ομιλίας που ήταν από bonus online ανανεώσεις! Εγώ είχα περίπου 1300 λεπτά από online bonus χάθηκαν όλα! Τα λεπτά όμως του προγράμματος (CU combo 600) πέρασαν!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα combo 600 και τώρα "με πήγε" στο CU combo, τα λεπτά ομιλίας μεταφέρθηκαν κανονικά!!

Τα μόνα που χάθηκαν ήταν τα λεπτά ομιλίας που ήταν από bonus online ανανεώσεις! Εγώ είχα περίπου 1300 λεπτά από online bonus χάθηκαν όλα! Τα λεπτά όμως του προγράμματος (CU combo 600) πέρασαν!

Εαν πας στα πακέτα "CU Combo", "CU Combo L" & "CU Combo XL" και πατήσεις εκεί που λέει "Tell me more" το λέει ξεκάθαρα στο τρίτο σημείο:

 

"Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες από την ενεργοποίηση και με τη λήξη του πακέτου τα λεπτά δεν μεταφέρονται αλλά χάνονται."

Link to comment
Share on other sites

Εαν πας στα πακέτα "CU Combo", "CU Combo L" & "CU Combo XL" και πατήσεις εκεί που λέει "Tell me more" το λέει ξεκάθαρα στο τρίτο σημείο:

 

"Η διάρκεια του πακέτου είναι 30 ημέρες από την ενεργοποίηση και με τη λήξη του πακέτου τα λεπτά δεν μεταφέρονται αλλά χάνονται."

 

Αυτό, έχω την εντύπωση, ότι το έλεγε και πριν, στα παλιά προγράμματα.

Νομίζω ότι εννοεί πως δεν μεταφέρονται ΜΕ ΤΗ ΛΗΞΗ, όχι αν ανανεώσεις πριν τη λήξη!

Εγώ έτσι έχω καταλάβει.....

Εξάλλου όπως προανέφερα σε μένα απ' το combo 600 πέρασαν στο CU combo.

Link to comment
Share on other sites

Λοίπον πήρα τηλέφωνο και είναι όπως τα λες. Μετα φέρονται κανονικά τα λεπτά ομιλίας. Απλά αν λήξει το πακέτο χωρίς να ανανεωθεί τότε και μόνο χάνονται.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να ενεργοποιήσω τηλεφωνητή για κάποιους σπαστικους που αν δεν κτυπησει 20 φορές δεν το κλείνουν.

Αλλά δεν θέλω να αφήνουν και μηνύματα σε τηλεφωνητή.

Απλώς να γειωνονται

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να ενεργοποιήσω τηλεφωνητή για κάποιους σπαστικους που αν δεν κτυπησει 20 φορές δεν το κλείνουν.

Αλλά δεν θέλω να αφήνουν και μηνύματα σε τηλεφωνητή.

Απλώς να γειωνονται

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλυτερα ενεργοποιησε το voice mms και οχι τον κανονικο τηλεφωνητη καλωντας το 1285

Το καλο με το voice mms ειναι οτι οταν σου αφηνουνε μυνημα στον τηλεφωνητη σου ερχεται με δωρεαν mms στο κινητο σου ! ( προσεχε αμα εχεις iphone αμα δεν εχεις δεδομενα ενεργοποιημενα δεν ερχεται το mms , διοτι ετσι δουλευει η ληψη mms στο iphone!) . Tο κακο στο mms ειναι οτι δεν φαινεται ο αποστολεας. Επισης καλωντας δωρεαν το 1255 ακους δωρεαν το φωνητικο μυνημα. ( επισης αμα δεν μπορει να γινει η ληψη του μμς σου στελνουνε sms να καλεσεις δωρεαν το 1255 για να το ακουσεις δωρεαν.

Ενας αλλος τροπος για γειωση ειναι να απορριπτεις την κληση ή να τους βαλει στην λιστα απορριψης κλησεων και ετσι θα τους κλεινει την γραμμη αυτοματα. Επισης μεσα απο την εφαρμογη truecaller οριζεις καποια κληση ως σπαμ και οριζεις αμα θελεις να μην χτυπαει το τηλεφωνο σου καθολου (αθορυβο!) και να απορριπτει την κληση.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλάβατε

Δεν θέλω black list

Θέλω για όλες τις κλήσεις να κτυπησει αλλά μόνο 6 φορές

Μετά γειωμα ή κάτι αλλο

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ οταν τελειώνουν τα mb να μην χρεωνομαι καθόλου ούτε με το γκιγκα ολη μερα ούτε με το 0.20 ανα μβ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...