Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

-Το ενεργοποίησα

-Τσίμπησε τα 2€

-Δεν δείχνει τα απεριόριστα στο cu-app

-Δεν δείχνει τα απεριόριστα στο vodafone-app

 

Καλημέρα,

 

Υπάρχουν περιπτώσεις προσφορών που δεν είναι ορατές στο My CU app.

 

Κάνε ωστόσο μια ερώτηση στο chat του vodafonecu.gr

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, απο τη στιγμή που τα πλήρωσα, οφείλει να τα δείχνει, οπως κανει και στα υπόλοιπα αγορασμενα. Η κοσμοτε και τα εδωσε δωρεαν και τα δειχνει στις εφαρμογές της.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, απο τη στιγμή που τα πλήρωσα, οφείλει να τα δείχνει, οπως κανει και στα υπόλοιπα αγορασμενα. Η κοσμοτε και τα εδωσε δωρεαν και τα δειχνει στις εφαρμογές της.

 

Φυσικά και οφείλει να τα δείχνει. Ωστόσο αυτό που προανέφερα, έχει συμβεί και σε παλαιότερες προσφορές.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν τα προσθέτει στα προϋπάρχοντα δεδομένα ώστε να παρατείνει και τη διάρκειά τους?Μήπως φαίνονται με μήνυμα στο 1252?
Link to comment
Share on other sites

Στο cu γραφει οτι προτεραιότητα εχουν τα απεριόριστα, με άλλα λογια εαν εχεις υπολοιπα data που ληγουν πριν τις 31/01 τα χανεις, εκτος εαν ενεργοποιησεις ιδιο πακετο με αυτο που ειχες για να παρουν παραταση. Στο 1252 μονο τα άλλα υπόλοιπα μου απο data λεει. Κάτι μου λέει οτι μολις πέταξα 2 ευρώ...
Link to comment
Share on other sites

Απεριόριστο internet (δηλαδή 3 GB την ημέρα για τα καρτοκινητά) με 2€ για όλο τον Ιανουάριο.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3443776602331179&id=103557926353080

 

Εμένα μου το ενεργοποίησαν από το live chat, γιατί δε με άφηνε να το ενεργοποιήσω μόνος μου.

Αυτό λέει 500 για εξωτερικό αλλά τι εννοεί? 500 την μέρα η όλο τον μήνα?

Link to comment
Share on other sites

Για γέλια τα απεριόριστα της Vodafone. 3gb την μέρα δηλαδή μέχρι 90gb μπορείς να καταναλώσεις μέχρι στις 31 του μήνα και να πληρώσεις και 2 ευρώ. :lol:
Link to comment
Share on other sites

500 τον μήνα μάλλον?

Τι καταλαβαίνετε?

 

Στην φώτο λέει εντός Ελλάδας 3gb/ημερα ενώ για ρομινγκ 500mb χωρίς να λέει ανά ημέρα, οπότε λογικά εννοεί για όλη τη διάρκεια του μήνα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για γέλια τα απεριόριστα της Vodafone. 3gb την μέρα δηλαδή μέχρι 90gb μπορείς να καταναλώσεις μέχρι στις 31 του μήνα και να πληρώσεις και 2 ευρώ. :lol:

 

Κοίταξε, 90gb/2€ είναι αρκετά φτηνό. Αρκεί βέβαια να ισχύει, διότι εγώ ακόμη δε βλέπω πουθενά απεριόριστα στο αππ μου. Τα 2€ τα ρούφηξε αμέσως βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

4. Η προσφορά ισχύει για χρήση στην Ε.Ε. με ορθή πολιτικής χρήσης 920ΜΒ

 

http://content.vodafone.gr/Data/NY2020/?fbclid=IwAR3sZZI1nwz4-1I0ToKV63PA-UtUV1XpPJ0P5z3jtU1RYLL3gfNCH9nsMSQ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορώ να δω ποτέ λήγει ένα καρτοκινητό CU μετά την παρέλευση του 13μηνου. Την ακριβή ημερομηνία θα ήθελα. Στο whatsup φαίνεται στην εφαρμογή. Στο mycu δεν το βρίσκω. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορώ να δω ποτέ λήγει ένα καρτοκινητό CU μετά την παρέλευση του 13μηνου. Την ακριβή ημερομηνία θα ήθελα. Στο whatsup φαίνεται στην εφαρμογή. Στο mycu δεν το βρίσκω. Ευχαριστώ
Καλά μιλάμε αυτοί στο chat τελείως άσχετοι. Μίλησα μαζί τους να μου πούνε την ακριβή ημερομηνία λήξης της σύνδεσης μου. Στην αρχή μου λέει μετά από 12 μήνες από όταν έβαλες κάρτα ενώ είναι στο 13μηνο. Επιμένω και λέω θέλω την ημερομηνία ακριβώς. Και τι κάνει. Μου πετάει την ημερομηνία που έβαλα τελευταία φορά κάρτα συν ένα χρόνο. Απίστευτοι. Στο 13μηνο δεν είναι ρε παιδιά ή άλλαξε κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε αυτοί στο chat τελείως άσχετοι. Μίλησα μαζί τους να μου πούνε την ακριβή ημερομηνία λήξης της σύνδεσης μου. Στην αρχή μου λέει μετά από 12 μήνες από όταν έβαλες κάρτα ενώ είναι στο 13μηνο. Επιμένω και λέω θέλω την ημερομηνία ακριβώς. Και τι κάνει. Μου πετάει την ημερομηνία που έβαλα τελευταία φορά κάρτα συν ένα χρόνο. Απίστευτοι. Στο 13μηνο δεν είναι ρε παιδιά ή άλλαξε κάτι;

 

 

 

Ναι στο 13μηνο γίνεται αποσύνδεση του αριθμού. Αλλά κ να αποσυνδεθεί υπάρχει ένα μικρό περιθώριο να στο επαναφέρουν πάλι.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Shake ΔΕΝ ενώνονται στην Vodafone. Το δοκιμασα. Μόνο στο what's up ενώνονται τα 2 γιγα με το 1,2 γιγα.

Έτσι ακριβώς είναι (δυστυχώς).

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Για γέλια τα απεριόριστα της Vodafone. 3gb την μέρα δηλαδή μέχρι 90gb μπορείς να καταναλώσεις μέχρι στις 31 του μήνα και να πληρώσεις και 2 ευρώ. :lol:

Σίγουρα, για αυτό μην την βάλεις , δεν σε συμφέρει καθόλου. 90 ΜΒ με 2 ευρώ.Εμένα βέβαια που με συμφέρει την έβαλα και ευχαριστώ την Vodafone που μου έδωσε κάτι για 30 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, για αυτό μην την βάλεις , δεν σε συμφέρει καθόλου. 90 ΜΒ με 2 ευρώ.Εμένα βέβαια που με συμφέρει την έβαλα και ευχαριστώ την Vodafone που μου έδωσε κάτι για 30 ημέρες.

 

 

 

Γιατι μας δινουν καθε μερα 90GB και μας ειναι πλεον πολυ συνηθισμενο..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και 'γω πάντως ενεργοποίησα την προσφορά!

Πιστεύω max 90gb για 30 μέρες με 2€, α μη τι άλλο, είναι πολύ καλή τιμή!

Επίσης στην περιοχή μου το 4G πιάνει 50Mbps download και 55Mbps upload!!

Απ' τα 12 download και 1 upload που έχω στην σταθερή γραμμή είναι πολύ καλύτερα!

Όταν έχω αρκετά data προτιμώ να κατεβάζω και να ανεβάζω αρχεία με 4G.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ενεργοποιησατε την προσφορά του απεριόριστου με 2€, μπορείτε να δείτε κάπου οτι ενεργοποιήθηκαν; Εμένα πουθενά δεν το δείχνει
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, για αυτό μην την βάλεις , δεν σε συμφέρει καθόλου. 90 ΜΒ με 2 ευρώ.Εμένα βέβαια που με συμφέρει την έβαλα και ευχαριστώ την Vodafone που μου έδωσε κάτι για 30 ημέρες.

 

Αν εσύ νοιώθεις περήφανος που πλήρωσες 2ευρω για να έχεις max 3gb την μέρα στο σύνολο 90gb και να στο πουλάνε και για απεριόριστα τότε πάω πάσο... Γνωρίζεις φαντάζομαι ότι στην cosmote κάποιοι πήρανε όντως απεριόριστο ίντερνετ (3.5TB) για 10 μέρες χωρίς να δώσουν ευρώ από την κάρτα τους. Μην ξεχάσεις να τους ευχαριστήσεις τον άλλο μήνα όπου και θα σου αυξήσουν τα πακέτα όμως....

Link to comment
Share on other sites

Ναι το γνωρίζω και επειδή έχω και τις δύο εταιρείες απόλαυσα το internet από 16 μέχρι 26 Δεκεμβρίου δηλαδή 10 ημέρες μόνο.

Σήμερα δεν υπάρχει τίποτα στην εταιρεία που μου λες εκτός από περσινά ξινά σταφύλια.

Επίσης σε παρακαλώ να τιμάς τον συνομιλητή σου και να μην βάζεις λέξεις στο στόμα του. Εγώ την έκφραση "νιώθω περήφανος" δεν την χρησιμοποίησα.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Από το να μην δώσει τίποτα καλά είναι και τα 3gb την ημέρα. Απλά μπορούσε να το δώσει δωρεάν για θέμα γοήτρου και να μην το ονομάσει απεριόριστα γιατί δεν είναι.

 

Τα έχουμε πει δεν έχει την χωρητικότητα να κάνει αυτό που έκανε η Cosmote και το ξέρουν και οι πέτρες. Να δούμε τώρα σε πια σημεία θα μπουκωσουν και αυτοί.

 

Εύχομαι σύντομα να δούμε νέα συμβόλαια με ποιο πολλά δεδομένα σε ανθρώπινη τιμή μετά από αυτές τις δοκιμές που κάνουν γιατί περί δοκιμών πρόκειται.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το γνωρίζω και επειδή έχω και τις δύο εταιρείες απόλαυσα το internet από 16 μέχρι 26 Δεκεμβρίου δηλαδή 10 ημέρες μόνο.

Σήμερα δεν υπάρχει τίποτα στην εταιρεία που μου λες εκτός από περσινά ξινά σταφύλια.

Επίσης σε παρακαλώ να τιμάς τον συνομιλητή σου και να μην βάζεις λέξεις στο στόμα του. Εγώ την έκφραση "νιώθω περήφανος" δεν την χρησιμοποίησα.

 

Κάποιος όμως που ενεργοποίησε την προσφορά χθες θα την έχει μέχρι τις 12 του μήνα. Ποιο το νόημα? 10 μέρες αλλά περισσότερο "απεριόριστο" από το "απεριόριστο" της άλλης. Τέλος και δεν συνεχίζω, δεν χρησιμοποίησα πουθενά προσβλητικες εκφράσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...