Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7€ -->5gb --> 30 ημέρες με 6000 πόντους, προσφέρει αυτή η στιγμή η vodafone.. πόντους έχεις ως επιπλέον και μέσω των πακέτων ομιλιας cu combo.. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ok θα σε έχω στα υπόψιν! πάντως ειναι σίγουρα πιο εύκολη και ανέξοδη η κλάψα για τους κακούς παρόχους, το απεριόριστο που τελικά δεν ειναι απεριόριστο και σέρνεται, χιλια δυο παράπονα απο το να κάτσει κάποιος να σκεφτεί και να ψάξει όλες τις δυνατότητες που του παρέχονται για την αποτελεσματικότερη χρήση του δικτύου..
Link to comment
Share on other sites

Ok θα σε έχω στα υπόψιν! πάντως ειναι σίγουρα πιο εύκολη και ανέξοδη η κλάψα για τους κακούς παρόχους, το απεριόριστο που τελικά δεν ειναι απεριόριστο και σέρνεται, χιλια δυο παράπονα απο το να κάτσει κάποιος να σκεφτεί και να ψάξει όλες τις δυνατότητες που του παρέχονται για την αποτελεσματικότερη χρήση του δικτύου..

 

Φυσικά ο καθένας ότι καταλαβαίνει!

Όπως και η έλλειψη επιχειρημάτων από την "μη κλάψα" και αδυναμίας κατανόησης της κατάστασης επιρρίπτοντας τις ευθύνες στους "πιτσιρικάδες" που ρίχνουν το δίκτυο.

 

Εγώ έκανα την διαπίστωση ότι ουσιαστικά δεν άλλαξε κάτι ύστερα από το πακέτο 3gb με 10€ που μπήκε παραπάνω.

Ένα μόνιμο Surf & Mail 5gb με 5€ θα ήταν πραγματική "αλλαγή".

Ουσιαστικά επιβεβαίωσες αυτό που λέω, ότι δεν πρόκειται να δούμε ποτέ τέτοιο πακέτο στην εφαρμογή.

Εσύ προτείνεις έμμεσα 2 combo πακέτα (8,5x2) συν 7, σύνολο 24€ μέσω big bang που δεν ξέρουμε εάν θα υπάρχει καν σε μερικούς μήνες.

Δίκιο έχεις το ίδιο είναι, το προσφέρει ήδη η vodafone...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πακέτο δεν είναι μόνιμο. Οποιοδήποτε πακέτο μπορεί τον επόμενο μήνα να καταργηθεί. Δεν είναι μόνο το Big Bang. Μια χαρά επιλογή είναι το συγκεκριμένο
Link to comment
Share on other sites

Θα καταργηθεί ποτέ το Surf & Mail και δεν θα προσφέρεται μόνιμα;

 

Οκ...

Η τιμή του σίγουρα δεν είναι κάτι το μόνιμο
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του σίγουρα δεν είναι κάτι το μόνιμο

Κανένα πακέτο δεν είναι μόνιμο. Οποιοδήποτε πακέτο μπορεί τον επόμενο μήνα να καταργηθεί

 

Άλλο τροποποίηση τιμής/παροχών και άλλο κατάργηση.

Άρα ναι είναι μόνιμο και είναι απίθανο να καταργηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο τροποποίηση τιμής/παροχών και άλλο κατάργηση.

 

Άρα ναι είναι μόνιμο και είναι απίθανο να καταργηθεί.

Μην κολλάς στις λέξεις. Τίποτα δεν εμποδίζει τη Vodafone από το να αλλάξει την τιμή του πακέτου ή να αλλάξει τη διάρκεια του και να το κάνει πχ για 20 ημέρες. Για το Big bang δεν το βλέπω να το καταργεί σύντομα, μετά από τη διαφήμιση που του έχει ρίξει. Είπαμε όμως τίποτα δεν είναι μόνιμο
Link to comment
Share on other sites

Μην κολλάς στις λέξεις. Τίποτα δεν εμποδίζει τη Vodafone από το να αλλάξει την τιμή του πακέτου ή να αλλάξει τη διάρκεια του και να το κάνει πχ για 20 ημέρες. Για το Big bang δεν το βλέπω να το καταργεί σύντομα, μετά από τη διαφήμιση που του έχει ρίξει. Είπαμε όμως τίποτα δεν είναι μόνιμο

 

Όχι κολλάω γιατί μερικοί σχολιάζετε χωρίς να βλέπετε σε τί απαντάτε.

Αναφερόμουν στο surf & mail να εμπλουτιστεί και να αλλάξει σταθερά σε:

Ένα μόνιμο Surf & Mail 5gb με 5€ θα ήταν πραγματική "αλλαγή".

 

Το οποίο σχολίασες με το:

Κανένα πακέτο δεν είναι μόνιμο. Οποιοδήποτε πακέτο μπορεί τον επόμενο μήνα να καταργηθεί. Δεν είναι μόνο το Big Bang. Μια χαρά επιλογή είναι το συγκεκριμένο

 

 

Η ουσία είναι λοιπόν ότι δεν υπάρχει τέτοιο πακέτο με αναλογία 5gb/5€ και ούτε πρόκειται να υπάρξει σύντομα.

Όλα τα άλλα είναι άσχετα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι κολλάω γιατί μερικοί σχολιάζετε χωρίς να βλέπετε σε τί απαντάτε.

Αναφερόμουν στο surf & mail να εμπλουτιστεί και να αλλάξει σταθερά σε:

 

 

Το οποίο σχολίασες με το:

 

 

 

Η ουσία είναι λοιπόν ότι δεν υπάρχει τέτοιο πακέτο με αναλογία 5gb/5€ και ούτε πρόκειται να υπάρξει σύντομα.

Όλα τα άλλα είναι άσχετα.

Το πιο κοντινό σε αυτό είναι το πακέτο του Big bang. Μέχρι να γίνει αυτό που ζητάς, βολέψου με εκείνο
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους! Πριν λιγο σπαμαρα το 111 στο 1355 στης μανας μου το κινητο και της εδωσε την προσφορα 3 φορες! :P Και μενα ουτε 1 btw.ec05e582e0904ce5bede7daa8809a30d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To 111 είναι για 10 μέρες, πως γίνεται να λέει ότι λήγει 11/01;

 

Στο δικό μου είχα ενεργοποιήσει μια προσφορά μόνο για τον αριθμό μου (5gb/3€/30μερες) και εληγαν στις 14/01. Στις 21/12 έβαλα τα 10gb/10μερες και ενώθηκαν όλα μαζί με λήξη παλι 14/01 ενώ έπρεπε να λήξουν στις 31/12

Link to comment
Share on other sites

To 111 είναι για 10 μέρες, πως γίνεται να λέει ότι λήγει 11/01;

 

 

 

Τωρα το ειδα και γω. Λογικα θα ενωθηκαν με την προσφορα που της δινει 100λεπτα+100sms+100mb με 3€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομένα από προσωπικές προσφορές ενώνονται.

 

 

Σήμερα αγόρασα την παρακάτω και ενώθηκαν με προηγούμενης, διαφορετικής προσφοράς.

 

MOΛIΣ AΠEKTHΣEΣ 3GB MOBILE INTERNET KAI 200Λ KAI 100SMS ΠPOΣ OΛOYΣ! TA EXEIΣ ΓIA 30 MEPEΣ! AΠOΛAYΣE TA!

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 30gb μαζεμένα από εβδομαδιαία πακέτα

Α) εάν βάλω το 111 θα ανανεωθούν όλα για 15 μέρες;

Β) υπάρχει άλλο πακέτο να ανανεωθούν για 1 μηνα; ή 30 μερες

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 30gb μαζεμένα από εβδομαδιαία πακέτα

 

Α) εάν βάλω το 111 θα ανανεωθούν όλα για 15 μέρες;

 

Β) υπάρχει άλλο πακέτο να ανανεωθούν για 1 μηνα; ή 30 μερες

 

 

 

Αν διπλα απο το πακετο λεει Προσφορα μονο για σενα, τοτε ναι ενωθουν..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομένα από προσωπικές προσφορές ενώνονται.

Πολύ θετικό αυτό το στοιχείο, για να λέμε και τα καλά. Μελανό σημείο παραμένει η χρέωση των 2 ευρώ, όταν τελειώνουν τα δεδομένα. Πόσο δύσκολο είναι να βάλει η vodafone κάτι αντίστοιχο με το my internet της cosmote;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα και γω. Λογικα θα ενωθηκαν με την προσφορα που της δινει 100λεπτα+100sms+100mb με 3€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Που μπορώ να βρω αυτή την προσφορά?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρω αυτή την προσφορά?
Είναι "προσφορά μόνο για σένα". Για να δεις ποιες έχεις εσύ διαθέσιμες θα πρέπει να μπεις στην εφαρμογή mycu στην ενότητα προσφορές. Δεν ξέρω αν γίνεται και τηλεφωνικά. Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει.
Link to comment
Share on other sites

Είναι "προσφορά μόνο για σένα". Για να δεις ποιες έχεις εσύ διαθέσιμες θα πρέπει να μπεις στην εφαρμογή mycu στην ενότητα προσφορές. Δεν ξέρω αν γίνεται και τηλεφωνικά. Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει.

 

 

 

τις προσωπικες προσφορες τις λεει και στο 1252.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι "προσφορά μόνο για σένα". Για να δεις ποιες έχεις εσύ διαθέσιμες θα πρέπει να μπεις στην εφαρμογή mycu στην ενότητα προσφορές. Δεν ξέρω αν γίνεται και τηλεφωνικά. Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει.

 

Ο. Κ ευχαριστώ....

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...