Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις στις "Ρυθμίσεις> Διαχείριση προσωπικών δεδομένων & επικοινωνιών" της εφαρμογής, αν έχεις ON ή OFF τις δύο επιλογές "Βασική" & "Σύνθετη" επεξεργασία;

 

Φυσικά και μπορώ φίλε μου. Έχω On και στα δύο. Ό,τι άλλη απορία έχεις πες μου.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ βολική πάντως η προσφορά με τα 8GB με 4€. Και οι ταχύτητες είναι αξιοπρεπείς στην περιοχή μου.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορώ φίλε μου. Έχω On και στα δύο. Ό,τι άλλη απορία έχεις πες μου.

 

Σ'ευχαριστώ! Εδώ και μήνες δεν μου έρχονται προσφορές, ίσως γιατί τα έκλεισα. Έρχεται αραιά και που μόνο μια που δεν αξίζει κιόλας. Θα δοκιμάσω με αυτά ανοιχτά μήπως και αλλάξει κάτι. Αλλιώς με βλέπω να την αφήνω την CU.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

02a7136de651da43157da783ab6c277e.jpg

 

Δεν την γλυτώνω την φορητότητα.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

 

 

μ εδωσε 7GB με 7€ :P

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έδωσε "εντελώς δωρεάν" 2gb γενικής χρήσης,3gb socialpass και 200΄προς ολους για κάθε κάρτα μέχρι 28/12. Ελπίζω να μου συνεχίσουν την προσφορά και την νέα χρονιά καθώς με τα χρήματα αγοράζω άλλα πακέτα και είμαι άψογα
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έδωσε "εντελώς δωρεάν" 2gb γενικής χρήσης,3gb socialpass και 200΄προς ολους για κάθε κάρτα μέχρι 28/12. Ελπίζω να μου συνεχίσουν την προσφορά και την νέα χρονιά καθώς με τα χρήματα αγοράζω άλλα πακέτα και είμαι άψογα

 

Δύο φορές έγινε αυτό σε εμένα για δύο μήνες και μετά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθεί σε άλλο φορουμ ότι η Vodafone δίνει 10gb για 10 μέρες δωρεάν. Το έστειλε σαν sms σε λίγους αλλά δούλεψε και σε κάποιους που δεν τους ήρθε το συγκεκριμένο sms. Όποιος θέλει να δοκιμάσει ας στείλει 111 στο 1355 να μας πει. Σε εμένα δεν ήρθε καμία απάντηση πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθεί σε άλλο φορουμ ότι η Vodafone δίνει 10gb για 10 μέρες δωρεάν. Το έστειλε σαν sms σε λίγους αλλά δούλεψε και σε κάποιους που δεν τους ήρθε το συγκεκριμένο sms. Όποιος θέλει να δοκιμάσει ας στείλει 111 στο 1355 να μας πει. Σε εμένα δεν ήρθε καμία απάντηση πάντως.

 

 

 

ουτε σε μενα ηρθε καμια απαντηση..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Σήμερα έλαβα το παρακάτω: ΔΩPO 10GB ΓIA 10 HMEPEΣ AΠO THN ENEPΓOΠOIHΣH MONO ΓIA ΣENA! ΣTEIΛE TΩPA ΔΩPEAN 111 ΣTO 1355 MEXPI 2/1 KAI ΓONATIΣE TO!

 

Γενικά η κόκκινη δίνει πολλές προσωπικές προσφορές. Ήδη έχω άλλες τρεις διαθέσιμες προς ενεργοποίηση.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Σήμερα έλαβα το παρακάτω: ΔΩPO 10GB ΓIA 10 HMEPEΣ AΠO THN ENEPΓOΠOIHΣH MONO ΓIA ΣENA! ΣTEIΛE TΩPA ΔΩPEAN 111 ΣTO 1355 MEXPI 2/1 KAI ΓONATIΣE TO!

 

Γενικά η κόκκινη δίνει πολλές προσωπικές προσφορές. Ήδη έχω άλλες τρεις διαθέσιμες προς ενεργοποίηση.

 

Πόσα χρόνια έχεις να βάλεις κάρτα; :lol: Γιατί εμένα που αγοράζω κάθε μήνα το φοιτητικό πακέτο των 8,5€, φαίνεται να μ' έχουν γραμμένο... :( Μόνο το Social Pass μου δίνει δώρο, κάθε μήνα, που το έχουν όλοι οι φοιτητές.

Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρόνια έχεις να βάλεις κάρτα; :lol: Γιατί εμένα που αγοράζω κάθε μήνα το φοιτητικό πακέτο των 8,5€, φαίνεται να μ' έχουν γραμμένο... :( Μόνο το Social Pass μου δίνει δώρο, κάθε μήνα, που το έχουν όλοι οι φοιτητές.

 

Ένα μήνα περίπου. Πάντα μου έδιναν κάποια προσφορά, όπως και να είχε.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλαν καινούρια πιο συμφέρουσα.. να βάλω απο 15€ μέχρι 25/12 και έχω δώρο 2gb για 7 ημέρες. :lol: Αραγε αυτο το απο 15€ να ειναι προπομπος για την ελάχιστη ανανέωση απο την νέα χρονιά?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έστειλαν καινούρια πιο συμφέρουσα.. να βάλω απο 15€ μέχρι 25/12 και έχω δώρο 2gb για 7 ημέρες. :lol: Αραγε αυτο το απο 15€ να ειναι προπομπος για την ελάχιστη ανανέωση απο την νέα χρονιά?

 

 

 

εδω και μηνες μου ερχεται αυτη η προσφορα, αλλα δεν εχει ανεβει εως τωρα το ελαχιστο ποσο ανανεωσης..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρόνια έχεις να βάλεις κάρτα; :lol: Γιατί εμένα που αγοράζω κάθε μήνα το φοιτητικό πακέτο των 8,5€, φαίνεται να μ' έχουν γραμμένο... :( Μόνο το Social Pass μου δίνει δώρο, κάθε μήνα, που το έχουν όλοι οι φοιτητές.

 

Εμένα το social pass μου το έδωσε δωρο για 3 μήνες στο φοιτητικό και μετά πάπαλα :(

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως χριστουγεννιάτικη προσφορά;;;31d415ab3dc89873e67166e2a0d75f5e.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το ελαβα και εγω αυτο το μυνημα αλλα δεν το εχω ενεργοποιησει ακομη , διοτι εχω την προσφορα με 4 ευρω ( ειχα να βαλω καρτα απο το 10/2017 εγω και εβαλα τωρα 12/2019! ) που δινει 3gb internet και 100 sms προς ολους και 200 λεπτα προς ολους , οποτε οταν μου μειωθουνε τα gb θα ενεργοποιοησω το δωρεαν ιντερνετ για 10 ημερες! ( που το αντεγραψε απο την κοσμοτε η vodafone !) . Το νουμερο μου ειναι φοιτητικο cu που ελαβα το μυνημα αλλα εστειλα το μυνημα για ενεργοποιηση απο απλο cu της μητερας μου και του πατερα μου και δεν ελαβα καμια απαντηση. Τωρα που η κοσμοτε σταθερη μου δινει μονο 2mbs λογω βλαβης γραμμης βολευει να το ενεργοποιησω τωρα για τις διακοπες των Χριστουγεννων.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε θέμα με το Spotify με την χρήση των δεδομένων; Γιατί με WiFi μια χαρά παίζει.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το social pass μου το έδωσε δωρο για 3 μήνες στο φοιτητικό και μετά πάπαλα :(

 

Εμένα νομίζω μου το δίνει, λίγα λεπτά μετά την αγορά του φοιτητικού με 8,5€.

 

Screenshot-20191222-065853-My-CU.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ενεργοποιούσα μέσα από το app αμέσως μετά την ανανέωση, αλλά αυτόν τον μήνα δεν ήταν εκεί :(

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ενεργοποιούσα μέσα από το app αμέσως μετά την ανανέωση, αλλά αυτόν τον μήνα δεν ήταν εκεί :(

 

Εμένα μου το δίνει αυτόματα, λίγες ώρες μετά την αγορά του φοιτητικού με 8,5€. Δεν ξέρω, ίσως και να μου το δίνει ακριβώς μετά τις 9 το πρωί και ό,τι MB δεν έχω φάει, τα προσθέτει στον επόμενο μήνα.

 

Εγώ βάζω ειδοποίηση στις 0:01 τη μέρα που λήγει το φοιτητικό (πχ 15/1), ώστε να το αγοράσω εκείνη την στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αυξησαν τα data στα 3GB του Surf & Email Max στην ιδια τιμη, αλλα των 8.5€ τα GΒ ειναι ιδια ακομη. 38f4c96972deccbf82bbddba7f5fc9a1.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυξησαν τα data στα 3GB του Surf & Email Max στην ιδια τιμη, αλλα των 8.5€ τα GΒ ειναι ιδια ακομη. 38f4c96972deccbf82bbddba7f5fc9a1.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και δεν υπάρχει πλέον αυτόματη ανανέωση;

Αυτά να τα βλέπουν όσοι ονειρεύονται απεριόριστα με 20€...:happy:

Στο ίδιο βιολί θα συνεχίσουν όλοι.

Θα επιστρέψουμε εκεί που είμασταν πριν τις αυξήσεις, αφού "διπλασιάσουν" τα data σε επιλεγμένα πακέτα και όλα καλά.

Ένα μόνιμο μηνιαίο πακέτο 5GB με 5€ θα εξυπηρετούσε πολύ κόσμο αλλά ακόμα και αυτό μοιάζει με όνειρο θερινής νυκτός.

 

Τα mb της CU X-MAS δεν μεταφέρονται εάν ενεργοποιηθεί για δεύτερη φορά, το έχει δοκιμάσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...