Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα χρήματα λήγουν σε 2 μηνες από την τελευταία ανανέωση χρημάτων, ενώ τα πακέτα έχουν διαφορετική λήξη, άλλα λήγουν σε 1 μηνα, άλλα σε 1 εβδομάδα, άλλα σε 1 ημέρα. Θέλει λίγο ψάξιμο το καρτοκινητο, δεν είναι σαν το συμβόλαιο.
Link to comment
Share on other sites

Αυτ'ο που συμβαίνει είναι ότι ο Δεκέμβριος έχει 31 ημέρες. Τα πακέτα στην Vodafone δεν κρατάνε ένα μήνα αλλά κρατανε 30 ημέρες. Για αυτόν τον λόγο σου λήγει μία ημέρα νωρίτερα. Μόνο αν ήταν Φεβρουάριος θα σου έληγε μία ή δύο μέρες αργότερα.
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να κανετε ανανεωση ή να πληρωσετε τον λογαριασμο σταθερης; παντως καρτα της alpha δεν μου την δεχεται και μου πεταει αυτο το μηνυμα..6c430e91a4ea44d99cb35963b2149718.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Έβαλα κάρτα χτες χωρίς πρόβλημα (με χρήση PayPal).

:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να πληρώσω στο google playstore με το υπόλοιπο της CU; Δεν βρίσκω κάτι, κ λέω μήπως πρέπει να ενεργοποιήσω κάτι, γιατί έχω 2 sim κ με την πρώτη της Cosmote μου δίνει επιλογή, αλλά όχι με την CU.
Τελικα βρήκες τίποτα;;;

Μόνο με συμβόλαιο ισχύει;

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρήκες τίποτα;;;

Μόνο με συμβόλαιο ισχύει;

Για Vodafone δεν έχει στην Ελλάδα. Σε άλλες χώρες απο ό,τι είδα υποστηρίζεται.

Νομίζω σου στέλνει sms για επιβεβαίωση, άρα δεν παίζει ρόλο αν έχεις συμβόλαιο ή κάρτα.

 

Μια ερώτηση για όσους ασχολούνται:

Χρειάζομαι χοντρικά 3GB δεδομένα το μήνα. Τι με συμφέρει να κάνω; Γιατί τα pass κλπ δεν μου γεμίζουν το μάτι.

Link to comment
Share on other sites

Για Vodafone δεν έχει στην Ελλάδα. Σε άλλες χώρες απο ό,τι είδα υποστηρίζεται.

Νομίζω σου στέλνει sms για επιβεβαίωση, άρα δεν παίζει ρόλο αν έχεις συμβόλαιο ή κάρτα.

 

Μια ερώτηση για όσους ασχολούνται:

Χρειάζομαι χοντρικά 3GB δεδομένα το μήνα. Τι με συμφέρει να κάνω; Γιατί τα pass κλπ δεν μου γεμίζουν το μάτι.

 

Είτε περιμένεις μήπως η Vodafone αυξήσει τα data στα καρτοκινητα είτε πας what's up. To what's up έβγαλε 3gb με 8.5 ευρώ με αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ μάλιστα, δεν το ήξερα. Ευχαριστώ πολύ :)

 

Edit: Βλέπω 1,2 Gb, όχι 3 στο whatsup, αλλά ίσως δεν μου ήρθε ακόμα.

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

Για Vodafone δεν έχει στην Ελλάδα. Σε άλλες χώρες απο ό,τι είδα υποστηρίζεται.

 

Νομίζω σου στέλνει sms για επιβεβαίωση, άρα δεν παίζει ρόλο αν έχεις συμβόλαιο ή κάρτα.

 

 

 

Μια ερώτηση για όσους ασχολούνται:

 

Χρειάζομαι χοντρικά 3GB δεδομένα το μήνα. Τι με συμφέρει να κάνω; Γιατί τα pass κλπ δεν μου γεμίζουν το μάτι.

5gb με 7 ευρώ και 6000 κρυστάλλους τους οποίους μαζεύεις άνετα κάθε μήνα
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ μάλιστα, δεν το ήξερα. Ευχαριστώ πολύ :)

 

Edit: Βλέπω 1,2 Gb, όχι 3 στο whatsup, αλλά ίσως δεν μου ήρθε ακόμα.

Είναι στο πακέτο με το 1 gb το 1.2 το άφησαν ως έχει για κάποιο λόγο αλλά δεν έχει νόημα ύπαρξης.

 

52c6cad69f8cbac3a604b5debb0d8f0d.jpg

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον ισχύει αυτό που γράφτηκε ότι η vodafone διπλασίασε το shake (ελπίζω δηλαδή να μην ήταν καμμια προσωπική προσφορά) σε 2.4gb θεωρώ οτι ειναι η μόνη προς το παρόν που έδωσε πραγματικό διπλασιασμό mb δωρεάν
Link to comment
Share on other sites

εκανα ανανεωση μεσω cu εφαρμογης το cu shake ηταν 1200mb απλα μετα ηρθε προσωπικο δωρο 500mb για 7 ημερες
Link to comment
Share on other sites

5gb με 7 ευρώ και 6000 κρυστάλλους τους οποίους μαζεύεις άνετα κάθε μήνα

Αυτο ή το πακέτο που δινει με 2€ και 1500 πόντους 1gb την εβδομάδα και 100 προς όλους αν χρειάζεσαι και τα λεπτα ομιλιας μαζι και με μια δεκαρα καρτα 8€ συνολική τιμή και μαζι με το shake βγάζεις 5gb και ομιλια για 28 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχεδόν βέβαιο, ότι η Vodafone θα ακολουθήσει και θα αναβαθμίσει τα πακέτα δεδομένων.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Είναι σχεδόν βέβαιο, ότι η Vodafone θα ακολουθήσει και θα αναβαθμίσει τα πακέτα δεδομένων.

 

 

 

Φανταζομαι απο τις 17, αφου τοτε θα βγαλει και τα νεα πακετα συμβολαιου..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα να κοιτάξει να φτιάξει λίγο, γιατί τι να τα κάνεις τα δεδομένα αν δεν έχεις παντού 4g τουλάχιστον στην Αθήνα
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον ισχύει αυτό που γράφτηκε ότι η vodafone διπλασίασε το shake (ελπίζω δηλαδή να μην ήταν καμμια προσωπική προσφορά) σε 2.4gb θεωρώ οτι ειναι η μόνη προς το παρόν που έδωσε πραγματικό διπλασιασμό mb δωρεάν

 

Που γράφτηκε? Μόνο για what's up πήρε το μάτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Που γράφτηκε? Μόνο για what's up πήρε το μάτι μου.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7944389#post7944389

Link to comment
Share on other sites

Στο καρτοκινητό πάντως και οι προσφορές εχουν μείνει στα ίδια επίπεδα αλλα και στα πακετα βλέπω ίδιες τιμές και τα πακέτα ίντερνετ τα ίδια.c71f2269d673f174bf36ed1e1e994fd5.jpg

 

b7769efc8692236cb4592fd21a5d843f.jpg

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ανανεωσεις σε 2 cu on line σημερα και σε 1 χτες το cu shake παραμενει το ιδιο 1200mb για να μην παραπληροφορουμε τον κοσμο σαν στελνω τα λινκ

cu prin

cumeta

Link to comment
Share on other sites

Την βοήθεια σας...

Εχθές γύρισα τον αριθμό μου σε cu από συμβόλαιο και έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας 12€ στο κατάστημα... Είχα υπόλοιπο 10,.... €

Ξαφνικά σήμερα έχω υπόλοιπο 0.18€......που μπορεί να πήγαν τα χρήματα?

Ο γιος μου έπαιζε Bing bang υπάρχει τρόπος να του τα πήραν από εκεί?

Δεν έχω κανένα πακέτο αγορασμένο....

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχήν καλεσε το 1252 για να βεβαιωθείς ότι δεν έχει αγοράστεί αυτόματα κάπιο πακέτο.

Στην συνέχεια μίλα με την εξυπηρέτηση πελατών η οποία μπορεί να σου πει που πήγαν.

Το BIG BΑNG δεν χρεώνει.

Link to comment
Share on other sites

Την βοήθεια σας...

Εχθές γύρισα τον αριθμό μου σε cu από συμβόλαιο και έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας 12€ στο κατάστημα... Είχα υπόλοιπο 10,.... €

Ξαφνικά σήμερα έχω υπόλοιπο 0.18€......που μπορεί να πήγαν τα χρήματα?

Ο γιος μου έπαιζε Bing bang υπάρχει τρόπος να του τα πήραν από εκεί?

Δεν έχω κανένα πακέτο αγορασμένο....

 

Κοίτα στα μηνύματα μήπως στα τσίμπησε τα λεφτά κανένα 5ψηφιο. Πάρε και στην εξυπηρέτηση να ρωτήσεις. Είναι μόδα πάντως πλέον να κλέβουν τα λεφτά του κόσμου με τα 5ψήφια και η εεττ ακόμα να τους βάλει χέρι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συγνώμη αλλά μετά από ψάξιμο είδα ότι έκανα κατά λάθος μία κλήση 13 από Την cu Χωρίς πακέτο..........
Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...