Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως γινεται να ενεργοποιηθουνε 2 shake ; μονο με ανανεωσεις απο 20 ευρω και αν δεν υπαρχουνε αυτα ;.

 

 

 

βαζεις 2 10αρες στην σειρα κ περνεις δυο shake..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντικατάσταση κάρτας σιμ τι κόστος εχει; Ευχαριστώ

 

 

 

7€

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7€

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

οντως 7 ευρω εχει το επιβεβαιωνω και εγω οταν την αλλαξα στο καταστημα απεναντι απο τον σταθμο της ομονοιας

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

12€ και η αξία της κάρτας πλην του φόρου μένει σε σένα. Αν βρίσκεσαι σε κάποια πόλη όπως Αθήνα η Θεσσαλονίκη κάνουν προώθηση νούμερων από εξωτερικούς συνεργάτες μπορείς να πάρεις κάρτα με διπλασιασμό της πρώτης κάρτας για τους πρώτους τρεις μήνες.

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

12€ και η αξία της κάρτας πλην του φόρου μένει σε σένα. Αν βρίσκεσαι σε κάποια πόλη όπως Αθήνα η Θεσσαλονίκη κάνουν προώθηση νούμερων από εξωτερικούς συνεργάτες μπορείς να πάρεις κάρτα με διπλασιασμό της πρώτης κάρτας για τους πρώτους τρεις μήνες.

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραίος, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω καρτοπρογραμμα . Επειδή πρέπει να χρεωθώ ένα μήνυμα για ενεργοποίηση πχ iMessage . Πρέπει να κάνω επέκταση υπόλοιπου δέκα ευρώ . Κάτι άλλο υπάρχει σε πιο φτηνό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχω καρτοπρογραμμα . Επειδή πρέπει να χρεωθώ ένα μήνυμα για ενεργοποίηση πχ iMessage . Πρέπει να κάνω επέκταση υπόλοιπου δέκα ευρώ . Κάτι άλλο υπάρχει σε πιο φτηνό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

η επεκταση υπολοιπου Επέκταση υπολοίπου

Για ενεργοποίηση κάλεσε στο 1252 επιλογή 4 ή εναλλακτικά μπορείς να:

 

Στείλεις δωρεάν SMS στο 1330:

 

στείλε 4 για επέκταση υπολοίπου 4€

στείλε 6 για επέκταση υπολοίπου 6€

Tip: Αν σου συμβαίνει συχνά και θες να ξέρεις ότι δεν θα ξεμένεις ποτέ, μπορείς να ενεργοποιήσεις την αυτόματη επέκταση υπολοίπου, καλώντας δωρεάν στο 1252 - 4 - 3 και θα έχεις αυτόματα επέκταση υπολοίπου, κάθε φορά που ο λογαριασμός σου θα έχει λιγότερα από 0,06€.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου . Τα έκανα αυτά χωρίς αποτέλεσμα . Το 1330 μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο στο πρόγραμμα μου . Υπόψιν έχω student καρτοπρογραμμα . Το 1252 με κατευθύνει πάλι για 10ευρω κ πάνω . Εκτός αν κάνω κάτι λάθος

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το να βρω να μου στείλει κάποιος από την ίδια εταιρία είναι πιθανόν αν γίνεται. Το δοκιμάζω κ λέω σήμερα αύριο . Ευχαριστώ όλους

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν καλές προσφορές μου φαίνεται.

3GB MOBILE INTERNET KAI 200Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 MEPEΣ ΔIKA ΣOY MONO ME 3E! ΣTEIΛE 010 ΣTO 1355 MEXPI 05/10 KAI KANTA ΔIKA ΣOY!

Λογικά δεν είναι για όλους. Κρίμα που δεν μου χρειάζεται...

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν καλές προσφορές μου φαίνεται.

 

Λογικά δεν είναι για όλους. Κρίμα που δεν μου χρειάζεται...

 

Sent from my moto g(6) play

 

Έχεις καιρό να βάλεις κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν καλές προσφορές μου φαίνεται.

 

Λογικά δεν είναι για όλους. Κρίμα που δεν μου χρειάζεται...

 

Sent from my moto g(6) play

 

Κάτι που έπρεπε να είναι κανονικό πακέτο μας το δίνουν ως προσφορά. Εκεί καταντήσαμε. Ας είχε 1gb και 200λ με 3-4 ευρώ για κανονικό πακέτο. Εμένα δεν μου ήρθε sms αλλά υπάρχει η συγκεκριμένη προσφορά στην καρτέλα προσφορές μόνο για σένα στην εφαρμογή της cu. Τελευταία φορά που έβαλα κάρτα ήταν τον Ιουλίου όταν και είχαν δώσει 7gb νομίζω με 4 ευρώ για 30 μέρες. Τώρα πάλι θα ξαναβάλω για αυτήν την προσφορά. Άμα βγάζουν τέτοια πακέτα προσωπικά θα βάζω κάρτα αλλιώς θα κάθεται στην άκρη μέχρι να σοβαρευτουν αν όχι όλοι τουλάχιστον κάποιος από τούς 3.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις καιρό να βάλεις κάρτα;
Χρόνια. Είναι φοιτητικό που δεν χάνει το υπόλοιπο, και όταν θέλω να το χρησιμοποιήσω αντί να βάλω κάρτα ανανεώνω παραπάνω στα cu των δικών μου και μεταφέρω τα χρήματα σε αυτό.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

για να μας ερχονται και σε μας τους καλοπληρωτες αυτες οι προσφορες, θα πρεπει να μην βαζουμε καρτες; λιγο αδικο δν ειναι; :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για να μας ερχονται και σε μας τους καλοπληρωτες αυτες οι προσφορες, θα πρεπει να μην βαζουμε καρτες; λιγο αδικο δν ειναι; :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Από καρτοκινητα συγγενών που είναι απλά cu και βάζουν κάρτα κάθε μήνα δεν είδα καμιά προσφορά να έρχεται σε αυτούς. Ούτε από τις παλιές που γράφω ποιο πάνω. Αντίθετα στο δικό μου φοιτητικό που ανανεωνω 2 φορές τον χρόνο ήρθε η συγκεκριμένη προσφορά. Επίσης ήρθε και σε φοιτητικό αριθμό που κάθε μήνα βάζει κάρτα και 8.5€ πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Από καρτοκινητα συγγενών που είναι απλά cu και βάζουν κάρτα κάθε μήνα δεν είδα καμιά προσφορά να έρχεται σε αυτούς. Ούτε από τις παλιές που γράφω ποιο πάνω. Αντίθετα στο δικό μου φοιτητικό που ανανεωνω 2 φορές τον χρόνο ήρθε η συγκεκριμένη προσφορά. Επίσης ήρθε και σε φοιτητικό αριθμό που κάθε μήνα βάζει κάρτα και 8.5€ πακέτο.

 

 

 

δεν ξερουν τι τους γινεται μου φαινεται..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με "καλοπληρωτές" ή μη!Και σε μένα έρχονται τακτικά προσφορές και πολλές φορές ανανεώνω μέσω cashback με το ελάχιστο δυνατό ποσό!Ήρθε και αυτή με τα 200'+3gb με 3€ και μία ακόμη για 500mb με 3€!Τον αριθμό μου τον έχω εδώ και 4 χρόνια -εξαρχής κανονικό cu!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απόλυτο ότι στέλνουν τέτοιες ειδικές προσφορές μόνο σε νούμερα που δεν ανανεώνουν συχνά, αλλά κάτι τέτοιο ισχύει σε ένα ποσοστό. Άλλωστε είναι λογικό αν δεν βάζεις κάρτα να σε δελεαζουν να βάλεις μέσα από τέτοιες προσφορές. Γενικά ισχύει ένα τέτοιο μοτίβο στα καρτοκινητα της Vodafone που δεν βάζουν κάρτα συχνά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το CU Combo 600 και μάλλον θα μου περισσέψουν λεπτά. Αν ξαναβάλω το πακέτο δεν μεταφέρονται όσα λεπτά περισσεύουν στις επόμενες 30 μέρες;

Υπάρχει τρόπος, έστω και μπακαλίστικος, οικονομικός :P να μεταφερθούν;

Για στατιστικούς λόγους, ανανεώνω κάθε 2 μήνες, και δεν έχω κ εγώ προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...