Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε εμένα ήρθε μήνυμα ότι με κάθε ενεργοποίηση της καλοκαιρινής προσφοράς, θα έπαιρνα ως δώρο αυτά τα 5GB που αναφέρεις και εσύ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ναι, χρησιμοποιώ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ήρθε μήνυμα ότι με κάθε ενεργοποίηση της καλοκαιρινής προσφοράς, θα έπαιρνα ως δώρο αυτά τα 5GB που αναφέρεις και εσύ.

 

 

 

Αα μαλιστα, δεν το γνωριζα αυτο. Γενικα δεν μ ερχονται κ πολλα μνματα κ δν ξερω το γιατι :/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα CU με τελευταια ανανέωση 1η Ιουνίου, δεν έπρεπε θεωρητικά να έχει μπει φραγή εισερχόμενων ηδη?
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα CU με τελευταια ανανέωση 1η Ιουνίου, δεν έπρεπε θεωρητικά να έχει μπει φραγή εισερχόμενων ηδη?
Μήπως είναι φοιτητικό από τα πρώτα που δε λήγουν ποτέ;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι φοιτητικό από τα πρώτα που δε λήγουν ποτέ;

 

Οχι, μακαρι να ηταν.... Ειναι μετατροπη απο καρτοκινητο βονταφον (η μετατροπη εγινε τον Απριλιο)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Έκανα σήμερα εξαργύρωση 1000 κρυστάλλους για να πάρω 1giga data για 6 ώρες. Μου ήρθε sms ότι έγινε επιτυχώς η ενεργοποίηση, αλλά στην εφαρμογή του CU δεν το βλέπω το 1 giga, γιατί;

Δε φαίνεται στην εφαρμογή;

64dc0b05326abceeac664ebf8fb2f577.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Έκανα σήμερα εξαργύρωση 1000 κρυστάλλους για να πάρω 1giga data για 6 ώρες. Μου ήρθε sms ότι έγινε επιτυχώς η ενεργοποίηση, αλλά στην εφαρμογή του CU δεν το βλέπω το 1 giga, γιατί;

Δε φαίνεται στην εφαρμογή;

64dc0b05326abceeac664ebf8fb2f577.jpg

 

 

 

Δεν στα εμφανιζει στην εφαρμογη, αλλα οτι θα καταναλωσεις θα ειναι απο αυτα που εξαργυρωσες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A ok, ευχαριστώ!

Άρα υπολογίζουμε στο περίπου!

Απλά ήθελα να ανεβάσω κάποια αρχεία και δεν ήθελα να "φάω" τα data του προγράμματος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω CU. Βάζω κάθε μήνα το CU Combo 600. Χθες έληγε το πακέτο μου 14.9. Έβαλα κάρτα 12.15 τα ξημερώματα και ενεργοποίησα ξανά το Combo. Παρατήρησα σήμερα ότι στο νέο πακέτο πρόσθεσε τα υπόλοιπα από το παλιό. Είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω CU. Βάζω κάθε μήνα το CU Combo 600. Χθες έληγε το πακέτο μου 14.9. Έβαλα κάρτα 12.15 τα ξημερώματα και ενεργοποίησα ξανά το Combo. Παρατήρησα σήμερα ότι στο νέο πακέτο πρόσθεσε τα υπόλοιπα από το παλιό. Είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο;

 

Ευχαριστώ

 

Νομίζω σου δίνει μία μικρή παράταση, είναι φυσιολογικό, ναι.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται.. αν κατάφερεις να πιάσεις όλους τους κρυστάλλους και στις 15 ζωές της εβδομάδας, μπορεί και σε μια εβδομάδα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρό σου παίρνει να κυνηγάς 1.000 κρυστάλλους;

Με κάθε online ανανέωση σου δίνει δώρο 3000 κρυστάλλους.

Εγώ είχα μαζέψει πάνω από 10000 χωρίς να το προσέξω καν!

Link to comment
Share on other sites

Σε αφήνει να κατεβασεις 1gb μεσα σε 6 ωρες; Από τα data του κινητού εννοώ, που η Βονταφον έχει ημερήσιο όριο.
3gb είναι το όριο.
Link to comment
Share on other sites

Και πότε δεν είναι 6 ώρες. Συνήθως κρατάει περίπου 9 ώρες

 

 

 

Α ωραια, γιατι νομιζα οτι μονο σ' μενα γινοταν αυτο..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με κάθε online ανανέωση σου δίνει δώρο 3000 κρυστάλλους.

Εγώ είχα μαζέψει πάνω από 10000 χωρίς να το προσέξω καν!

 

 

CU Combo 600

Με κάθε online ενεργοποίηση του πακέτου μέσα από το CU app, κερδίζεις δώρο 100 λεπτά προς όλους και 3000 κρυστάλλους για να τους εξαργυρώσεις στο Big Bang app.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε μνμ οτι εχω ξεχασει να εξαργυρωσω το Shake αλλα μεσα στο app ουτε και στο site δεν το βρισκω.. μηπως ξερετε που μπορει να ειναι;

 

d2fcd7f1d2c08c168909e93855fe782e.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική πάνω πάνω στο βγάζει αν έχεις shake. Αλλιώς δοκίμασε να κουνήσεις το κινητό σου ενώ είσαι στην αρχική.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...