Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους και ένα δωράκι από το CU! Είχαν γίνει είδος προς εξαφάνιση. Μακάρι η καινούργια χρονιά να έχει περισσότερα δώρα επικοινωνίας. Καλή χρονιά με υγεία σε όλους!!!

Edit: Στο FB της Vodafone γράφει ότι η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι τις 15/1...

 

πηγή https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/new-year-offer/ εδώ θα δείτε όλους τους τρόπους ενεργοποιησης !

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάρτα 7,40€ και θέλω να βάλω πακέτο 8,50€ μπορώ με κάποιο μήνυμα να μου βάλουν 2€ στην κάρτα και μετά όταν κάνω ανανέωση 10€ πχ να μου τραβήξουν τα 2€ και να μου βάλουν 8€;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Για επέκτααση 4 ευρώ στείλε 4 στο 1330

Για Επέκταση 6 ευρώ στείλε 6 στο 1330

Υπάρχει κόστος 0,70 ή 1 ευρώ.

Για όσο ισχύει η ανανέωση των 5 ευρώ νομίζω σε συμφέρει η ανανέωση.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Για επέκτααση 4 ευρώ στείλε 4 στο 1330

Για Επέκταση 6 ευρώ στείλε 6 στο 1330

Υπάρχει κόστος 0,70 ή 1 ευρώ.

Για όσο ισχύει η ανανέωση των 5 ευρώ νομίζω σε συμφέρει η ανανέωση.

 

 

 

Ευχαριστώ εννοείται ανανέωση 5€, δεν τους δίνω δραχμή με τίποτα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181221-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

....Από 4 Μαρτίου 2019 η υπηρεσία Just Surf Bonus ανανέωσης μεταβάλλεται και θα προσφέρει 100MB αντι για 500ΜΒ με κάθε ανανέωση αξίας €10 ευρώ και άνω για τους συνδρομητές Vodafone CU.

Από την ανωτέρω ημερομηνία όλοι οι συνδρομητές Vodafone CU με κάθε ανανέωση αξίας €10 ευρώ και άνω θα μπορούν να επιλέγουν μέσω της υπηρεσίας CU Shake στο My CU App και στο http://www.vodafonecu.gr είτε 600ΜΒ δωρεάν για 30 μέρες είτε 1GB δωρεάν για 7 μέρες.

 

παει και το 500αρι just surf.τι αλλο θα κοψουν ακομα σε αυτη την απαραδεκτη εταιρια

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

παει και το 500αρι just surf.τι αλλο θα κοψουν ακομα σε αυτη την απαραδεκτη εταιρια

 

Καλα αυτο που απο 500 το εκαναν 100 εχει μεγαλη φαση. Γιατι δε τον εκαναν 10 να ειναι μεσα;;;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο που απο 500 το εκαναν 100 εχει μεγαλη φαση. Γιατι δε τον εκαναν 10 να ειναι μεσα;;;

 

η πλάκα θα έχει να το κάνει και άλλος πάροχος.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

στο cu shake γραφει για ανανεωσεις πανω απο 10 ευρω να επιλεξεις το cu shake βλεπω να καταργησουνε την καρτα των 10 ευρω.... επισυναπτω και φωτογραφια http://i67.tinypic.com/294lan5.jpg Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγε ο πεθερός μου σε ένα κατάστημα και ζήτησε να βάλει 10 ευρώ και του βάλανε 14 γιατί λέει καταργήθηκαν τα 10 ευρω!

Μπορεί να μη κατάλαβε καλά κάτι και να καταργήθηκε το πακέτο που έβαζε και γιαυτό να του βάλανε παραπάνω!

Έβαλε 14 και του έμειναν μέσα 4 και κάτι ευρώ,μαλλον του βάλανε το cu combo 600!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν 2019' προς όλους για καλή χρονιά από το Cu!

 

Στείλε 2019 στο 1252 και πάρε 2019 λεπτά για χρήση από 3/1/2019 έως 7/1/2019

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

To CU shake μας έδινε ως τώρα 1200 MB για 1 μήνα ή 2GB για 7 μέρες (πάντα το πρώτο έπαιρνα) και θα τα κάνουν μισά. Μάλιστα... Λες και χρεώνονται πολλά οι εταιρίες για τα MB... :down:

 

Εμένα που κάνω δύο νούμερα ανανέωση ονλαιν με πιστωτική κάρτα μέσω του myCU app ποτέ δεν μου έχει δώσει διπλάσιο CU shake bonus. Εσάς πως σας στο δίνει; Κάνω κάτι λάθος;

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Αυτό από πότε ισχύει; Πάντα κάνω ανανέωση μέσω της εφαρμογής με one-click PayPal και πάντα 600mb παίρνω.

 

You tapatalking to me?

Smile...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδιά το ίδιο. Το έχω παρατηρήσει σε 2 αριθμούς. Σε online ανανέωση δίνει μόνο 600mb και δεν κάνει διπλάσιασμο όπως αναφέρει στην ιστοσελίδα
Link to comment
Share on other sites

 

Ο διπλασιασμός ισχύει για το φοιτητικό CU σύμφωνα με το σύνδεσμο που αναφέρεις παραπάνω. Είπα κι εγώ! Πάντως με την μείωση του surf bonus και την κατάργηση των πακέτων των 7€, μάλλον θα το κάνω φορητότητα σε άλλη εταιρεία το νούμερο. Δεν θα με συμφέρει όταν γίνουν οι αλλαγές να το κρατήσω. Άσε που η Vodafone έχει το χειρότερο σήμα εδώ Κρήτη οπότε δεν μένει πια κίνητρο να συνεχίσω μαζί της...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Πόσο είναι το κόστος της φορητότητας ενός καρτοκινητού τώρα; Είναι ακόμα 30€ ή έχει αλλάξει κάτι;

 

Νομίζω 5 ευρώ.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο είδα ξανα την ανακοίνωση της Vodafone (21/12) για τις αλλαγές στα καρτοκινητά, η παράγραφος που ανέφερε για την ελάχιστη ανανέωση 12€ έχει αφαιρεθεί ...

Λέτε να άλλαξαν γνώμη??

 

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181221-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

Link to comment
Share on other sites

Ίσως δεν χρειάζεται ανακοίνωση για να εφαρμοσθεί.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο είδα ξανα την ανακοίνωση της Vodafone (21/12) για τις αλλαγές στα καρτοκινητά, η παράγραφος που ανέφερε για την ελάχιστη ανανέωση 12€ έχει αφαιρεθεί ...

Λέτε να άλλαξαν γνώμη??

 

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181221-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

 

Η cosmote το εφάρμοσε χωρίς προειδοποίηση, η wind προειδοποίησε 1 μήνα πριν. Μάλλον δεν χρειάζεται προειδοποίηση.

Ποια ημερομηνία είχε δώσει στην αρχική ανακοίνωση; Αρχές Μαρτίου αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...