Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις βγήκε και η καλοκαιρινή προσφορά του CU.

 

39cea24783e6bf98d59bc3b52ab37e07.jpg4992182798c079a44e1b686e6cb6ec38.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

,2η φορά να το ενεργοποιήσεις δεν γίνεται. Edited by Vasileios
Σύγκριση εταιριών.
Link to comment
Share on other sites

Η χειρότερη προσφορά...μόνο 1 ενεργοποίηση...τόσο αντέχει το super δίκτυο;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Αφου γράφει ότι το πακέτο έχει την δυνατότητα refill. Δε πιάνεται αυτό για 2η φορά?
Link to comment
Share on other sites

Η χειρότερη προσφορά...μόνο 1 ενεργοποίηση...τόσο αντέχει το super δίκτυο;

 

Που το είδες ότι είναι μόνο για μία φορά ;

Link to comment
Share on other sites

Που το είδες ότι είναι μόνο για μία φορά ;

Κάποιος το είπε πάνω.Όποιος ξέρει ας πει.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος το είπε πάνω.Όποιος ξέρει ας πει.
Δεν γράφει κάπου ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί 1 φορά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπάρχει καμμία αμφοβολία , μόλις το ενεργοποίησα δύο φορές

Έχω 14 GB θα ανεβάσω φωτογραφία.

 

 

http://i67.tinypic.com/2s7dijr.png

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Άρα το παίρνω πίσω.Πόσες φορές άραγε επιτρέπει την ενεργοποίηση;Όποιος το χρειαστεί το καλοκαίρι και το δοκιμάσει ας μας πει.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα βάλει φραγή εισερχομένων κλήσεων σε ένα cu που έχω. Ενώ την έβγαλα τη φραγή, με καλούν κανονικά, τα μηνύματα δεν έρχονται. Καμιά ιδέα να φτιάξει και αυτό;

 

 

 

 

Οκ το βρήκα μερικές σελίδες πίσω!

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Άρα το παίρνω πίσω.Πόσες φορές άραγε επιτρέπει την ενεργοποίηση;Όποιος το χρειαστεί το καλοκαίρι και το δοκιμάσει ας μας πει.

Υποθέτω ότι χάρη στο όριο των 3gb ανα ημέρα, θα σε αφήνει όσες φορές θες να το ενεργοποιήσεις αφού έτσι και αλλιώς το μέγιστο που μπορεις να φας σε ένα μήνα είναι 90gb.. Αρα μέχρι 13 φορές υποθέτω ότι έχει νόημα να το ενεργοποιήσεις για full χρήση..

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση έκανα refill το προηγούμενο Surf & Email πριν την "καλοκαιρινή προσφορά" με 3€ και μου έδωσε 7gb.

Αυτό που δεν ξέρω είναι εάν αγοράσω ξανά τα 7gb μέχρι τις 19 του μήνα που λήγει το άλλο, θα προσθέσει τα νέα gb με τα προηγούμενα.

Εάν γίνεται τότε είναι ένας καλός τρόπος να στοκάρουμε gb για όλο το έτος...:D

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσεις κανονικό πακέτο θα προστεθούν με τα προηγούμενα . Αλλά δεν είναι καλός τρόπος διότι μετά τον Σεπτέμβρη Θα πληρώνεις 7 ευρώ για να προσθέσεις 700 ΜΒ μόνο. Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

θα εχουμε αλλαγες στα πακετα καρτοκινητης Βασιλη απο φθινοπωρο?
Λήγει η προσφορά του καλοκαιριού και το Surf&Mail θα δίνει ξανά 700ΜΒ με 7€, αντί για 7GB που δίνει για το καλοκαίρι.

 

Στάλθηκε από το SM-T580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό εννοούσα, δεν θα μου φανεί βέβαια παράξενο να το επεκτείνουν μέχρι 30 Σεπτεμβρίου , αλλά μέχρι εκεί,

Βέβαια υποψιάζομαι ότι τα 700 ΜΒ δεν είναι πιά ελκυστικό πακέτο και ίσως δώσουν κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσεις κανονικό πακέτο θα προστεθούν με τα προηγούμενα . Αλλά δεν είναι καλός τρόπος διότι μετά τον Σεπτέμβρη Θα πληρώνεις 7 ευρώ για να προσθέσεις 700 ΜΒ μόνο.

 

Ναι εννοώ με την προϋπόθεση να ενεργοποιείται κάθε μήνα το Surf & Email που ούτως η άλλως θα το έκανα, και να παρατείνονται έτσι όλα τα μαζεμένα gb.

Απ το "αίσχος" των 100MB με 1€ κάτι είναι κι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια υποψιάζομαι ότι τα 700 ΜΒ δεν είναι πιά ελκυστικό πακέτο και ίσως δώσουν κάτι παραπάνω.

 

Το ιδιο σκέφτηκαν κ αυτοί κ από τα 500MB/5€ φτάσαμε στο βασικό πακέτο 7€ με 700MB, αρα σταθερή τιμή ανά MB, και στην πορεία πχ να είναι 10€ το 1GB για να λένε ότι απλά δίνουνε δεδομένα.

 

 

Στάλθηκε από το SM-T580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από το app cu παω να αγοράσω ηλεκτρονικά κάρτα και μου βγάζει μύνημα ότι έχω υπερβεί το όριο αγορών, συμβαίνει και σε άλλους αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από το app cu παω να αγοράσω ηλεκτρονικά κάρτα και μου βγάζει μύνημα ότι έχω υπερβεί το όριο αγορών, συμβαίνει και σε άλλους αυτό;

 

Ναι, αυτή την βλακεία να μην σε αφήνει να κάνεις ανανεώσεις (δηλαδή να τους προσφέρεις ζεστόοοο χρήμα) δεν μπορώ να την καταλάβω......Τα σαϊνια του κόκκινου δικτύου δεν εχουν πάρει χαμπάρι τι σοβαρό πρόβλημα υπάρχει.Δηλαδή αν θέλει να αγοράσει κάποιος 100€ δεν τον αφήνει το σύστημα....σοβαρή εταιρεία...αλλά και οι υπόλοιπες δεν πάνε πίσω, σε άλλα θέματα

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

20 Ευρώ είναι τον πρώτο μήνα και 50 για τους επόμενους.

Τραγικό είναι μερικές φορές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Συγνώμη αν έχει ξαναναφερθεί η ερώτηση. Ποια είναι η μέγιστη διάρκεια ανανέωσης κάρτας στην vodafone? 2 ή 3 μήνες.

 

Είμαι κάτοικος εξωτερικού και χρησιμοποιώ το ελληνικό μου νούμερο για εξερχόμενες κλήσεις και sms μόνο όταν είμαι Ελλάδα (20 μέρες δλδ). Data δεν με ενδιαφέρουν, έχω δωρεάν roaming στην αγγλική μου sim. Και δέχομαι και κάποιες εισερχόμενες προφανώς. Τώρα είμαι στην wind, είναι και ψιλοάθλια όταν είμαι Ελλάδα, και πρακτικά συντηρώ ένα νούμερο με 5 ευρώ ανά διμηνο. Σκεφτόμαι ότι η vodafone έχει σαφώς καλύτερο δίκτυο, αλλά αν έχει και αυτή 2μηνο στην ανανέωση (+ το 30άρι για να φέρω το νούμερο) δεν αξιζει να τα σκαλίσω.

Edited by gthe
One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

Τα ευρώ του λογαριασμού διαρκούν 2 μήνες , αλλά μπορεις να δέχεσαι κλήσεις για 4 μήνες.

Άρα κάθε 4 μήνες βάζε 5 ευρώ από το online ή κάθε 2 αν θες να κρατάς και το υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Τα ευρώ του λογαριασμού διαρκούν 2 μήνες , αλλά μπορεις να δέχεσαι κλήσεις για 4 μήνες.

Άρα κάθε 4 μήνες βάζε 5 ευρώ από το online ή κάθε 2 αν θες να κρατάς και το υπόλοιπο.

 

Μάλιστα... Δηλαδή από το 12μηνο που ήταν κάποτε πήγαμε στο 6μηνο, αργότερα στο 3μηνο και τώρα στο 2μηνο... Σε λίγο έτσι όπως πάμε θα φτάσουμε στο μηνιαίο και το καρτοκινητό θα καταντήσει συμβόλαιο... Πάρα πολύ ωραία...

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Δηλαδή από το 12μηνο που ήταν κάποτε πήγαμε στο 6μηνο, αργότερα στο 3μηνο και τώρα στο 2μηνο... Σε λίγο έτσι όπως πάμε θα φτάσουμε στο μηνιαίο και το καρτοκινητό θα καταντήσει συμβόλαιο... Πάρα πολύ ωραία...

 

Δυστυχώς οι αλλαγές που έχουν γίνει τους τελευταίους μήνες, είναι ριζικές και αυστηρές.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...