Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης θα διαλέξει απαραίτητα 1 τουλάχιστον φίλο και μέχρι 3 στο "πάρε να έχεις" για να πέρνει 100 ΜΒ με κάθε ανανέωση που κάνει αυτός ή οι φίλοι του. Έτσι θα έχει ακόμα μέχρι 500 ΜΒ από φίλους και 100 ΜΒ για κάθε δική του ανανέωση. Οπότε εγώ θα έβαζα online 10 +10 και όχι 20 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα διαλέξει απαραίτητα 1 τουλάχιστον φίλο και μέχρι 3 στο "πάρε να έχεις" για να πέρνει 100 ΜΒ με κάθε ανανέωση που κάνει αυτός ή οι φίλοι του. Έτσι θα έχει ακόμα μέχρι 500 ΜΒ από φίλους και 100 ΜΒ για κάθε δική του ανανέωση. Οπότε εγώ θα έβαζα online 10 +10 και όχι 20 ευρώ.
Συμφωνω καλυτερα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

1) Μέχρι τώρα έβαζα με €6 το Talk 2 Vodafone 300. Αν πάω στο CU Talk to All με €7, τα λεπτά προς Vodafone υποθέτω τα χάνω όλα και δεν μεταφέρονται, ενώ αυτά που είναι προς όλους μεταφέρονται κανονικά, σωστά;

 

Θέλω να δω τι με συμφέρει καλύτερα, γιατί δεν θέλω να πάω στο Talk 2 Vodafone 600 των €8,5 (έτσι κι αλλώς δεν θα τα ξοδέψω τόσα λεπτά για να πληρώνω παραπάνω)...

 

2) Χρησιμοποιεί κανείς το Πάρε να' χεις; Έχω 2 θέσεις κενές, οπότε αν έχει και κάποιος άλλος και θέλει να προσθέσουμε ο ένας τον άλλον, ας στείλει ένα PM για ανταλλαγή αριθμών. :)

 

ΥΓ: Βάζω €10 τον μήνα (αναγκαστικά πλέον όπως τα κάνανε).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

1) Μέχρι τώρα έβαζα με €6 το Talk 2 Vodafone 300. Αν πάω στο CU Talk to All με €7, τα λεπτά προς Vodafone υποθέτω τα χάνω όλα και δεν μεταφέρονται, ενώ αυτά που είναι προς όλους μεταφέρονται κανονικά, σωστά;

 

Θέλω να δω τι με συμφέρει καλύτερα, γιατί δεν θέλω να πάω στο Talk 2 Vodafone 600 των €8,5 (έτσι κι αλλώς δεν θα τα ξοδέψω τόσα λεπτά για να πληρώνω παραπάνω)...

 

2) Χρησιμοποιεί κανείς το Πάρε να' χεις; Έχω 2 θέσεις κενές, οπότε αν έχει και κάποιος άλλος και θέλει να προσθέσουμε ο ένας τον άλλον, ας στείλει ένα PM για ανταλλαγή αριθμών. :)

 

ΥΓ: Βάζω €10 τον μήνα (αναγκαστικά πλέον όπως τα κάνανε).

 

ότι λεπτά ομιλίας υπάρχουν από το παλιό πακέτο θα χαθούν εκτός από τα λεπτά ομιλίας προς όλους από το online bonus που άμα αγοράσεις το πακέτο των 7 ευρώ πριν λήξη του παλιού πακέτου που δεν υπάρχει πια θα αθροιστούν με το νέο πακέτο. το έκανα στους γονείς μου και έγινε κανονικά.!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

http://i65.tinypic.com/1z1adxw.jpg

Interesting. Good morning everyone :) (Για το 300a€Ö λέω :P )

Edited by iCostas
Link to comment
Share on other sites

μολις εβαλα 10 ευρω με χρεωστικη απο την εφαρμογη και μου εδωσε εξτρα 500 mb λογω πρωτης online ανανεωσης του μηνα.για 15 ημερες.

ειμαι σιγουρος οτι το ειχαν σταματησει αυτο η κανω λαθος?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

@stelioz78 Τα 500mb bonus με ανανέωση μέσω πιστωτικής, χρεωστικής, paypal ή σε κατάστημα για 15 μέρες ισχύουν κανονικά.http://i67.tinypic.com/2qm2bna.png
Link to comment
Share on other sites

ότι λεπτά ομιλίας υπάρχουν από το παλιό πακέτο θα χαθούν εκτός από τα λεπτά ομιλίας προς όλους από το online bonus που άμα αγοράσεις το πακέτο των 7 ευρώ πριν λήξη του παλιού πακέτου που δεν υπάρχει πια θα αθροιστούν με το νέο πακέτο. το έκανα στους γονείς μου και έγινε κανονικά.!

 

Επιβεβαιώνω το παραπάνω, μόλις έκανα αγορά πακέτου και έγινε ακριβώς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

@stelioz78 Τα 500mb bonus με ανανέωση μέσω πιστωτικής, χρεωστικής, paypal ή σε κατάστημα για 15 μέρες ισχύουν κανονικά.http://i67.tinypic.com/2qm2bna.png

Εγω παντως, ενω επι τοσους μηνες επαιρνα κανονικα το extra bonus των 500ΜΒ για 15 μερες (με πληρωμη σε καταστημα), προχθες ΔΕΝ το πηρα.

Link to comment
Share on other sites

http://i65.tinypic.com/1z1adxw.jpg

Interesting. Good morning everyone :) (Για το 300a€Ö λέω :P )

 

Για τα λεπτα πανε ειτε στο καινουργιο με 8€ ειτε στο πακετο με 7€.Τα 100' προς ολους online bonus παραμενουν να ξερεις και πολυ πιθανον να σου τριπλιασιασει το πακετο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μια επιβεβαίωση θα ήθελα.

σε αυτή τη σελίδα http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1123

Λέει ότι η αντικατάσταση κάρτας σιμ κοστίζει 5,04€.

 

Ισχύει; Γιατί έχω την εντύπωση ότι πρόσφατα το αύξησαν και θέλει η μαμά μου nano sim.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως, ενω επι τοσους μηνες επαιρνα κανονικα το extra bonus των 500ΜΒ για 15 μερες (με πληρωμη σε καταστημα), προχθες ΔΕΝ το πηρα.

 

το μπόνους ανανέωσης από τα καταστήματα έχει γίνει 12 ευρώ από δέκα ευρώ για αυτό δεν σου έδωσε κάτι. αντίστοιχα με ανανεώσεις online το δίνει το μπόνους. το γράφει και στο δελτίο τύπου εξάλλου δες εδώ http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40549&dateFrom=&dateUntil=#myvodafone

. Από 20 Μαρτίου 2018 καταργείται η προσφορά στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας 10€ που πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone. Από την ανωτέρω ημερομηνία θα είναι διαθέσιμες νέες προσφορές στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, και Καρτοκινητού Ολυμπιακός. Οι νέες προσφορές είναι οι εξής:

Για ανανέωση από 12€ έως 14,99€, επιπλέον bonus 600ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 15€ έως 19,99€, επιπλέον bonus 900ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 20€ έως 100€, επιπλέον bonus 1,2GΒ για 15 μέρες

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

το μπόνους ανανέωσης από τα καταστήματα έχει γίνει 12 ευρώ από δέκα ευρώ για αυτό δεν σου έδωσε κάτι. αντίστοιχα με ανανεώσεις online το δίνει το μπόνους. το γράφει και στο δελτίο τύπου εξάλλου δες εδώ http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40549&dateFrom=&dateUntil=#myvodafone

. Από 20 Μαρτίου 2018 καταργείται η προσφορά στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας 10€ που πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone. Από την ανωτέρω ημερομηνία θα είναι διαθέσιμες νέες προσφορές στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται στο δίκτυο καταστημάτων Vodafone για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone International, και Καρτοκινητού Ολυμπιακός. Οι νέες προσφορές είναι οι εξής:

Για ανανέωση από 12€ έως 14,99€, επιπλέον bonus 600ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 15€ έως 19,99€, επιπλέον bonus 900ΜΒ για 15 μέρες,

Για ανανέωση από 20€ έως 100€, επιπλέον bonus 1,2GΒ για 15 μέρες

Ευχαριστω John!

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone ακομα κοιμαται,η Wind εδωσε ηδη 2GB για την Μεγαλη εβδομαδα σε συμβολαια και καρτοκινητα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone ακομα κοιμαται,η Wind εδωσε ηδη 2GB για την Μεγαλη εβδομαδα σε συμβολαια και καρτοκινητα.

γιατί θα δώσει?αν θυμάμαι πέρυσι δεν ...

τουλάχιστον μόνο για Πάσχα

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone ακομα κοιμαται,η Wind εδωσε ηδη 2GB για την Μεγαλη εβδομαδα σε συμβολαια και καρτοκινητα.

 

Με τις απανωτες αυξήσεις ολων των εταιριών, πλεον στο κινητο αγοράζω μονο data και χρησιμοποιω VOIP (μεσω VIBER). Η Voda ειναι το κυρίως μου νούμερο και πραγματικα ενα ταληρο το τετραμηνο θα βλεπουν πλεον για τις εισερχόμενες. Βαζω data πλεον μέσω FROG τα οποια μου στοιχιζουν λιγοτερο και ειναι περισσότερα, χώρια οτι τελευταια η Cote κάνει συνεχώς προσφορές και την βγάζω τζάμπα εντελως. Δεν θα εκπλαγώ αν η Voda δώσει το απολυτο μηδεν για μια ακομη φορά.

Δεν ξέρω πως την είδανε... και αρμεγμα και καμια προσφορα σε τιποτα... παει πολυ πλεον.

Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καμία προσφορά για τις μέρες του Πάσχα;

Μπα!

Άρμεγμα κανονικότατο όπως λέει ο φίλος...

Θα μας τα παίρνουν με 15 διαφορετικά πακέτα για τα data... Εμπάργκο που θα φάνε.

Η what's up εν τω μεταξύ 5Gb για 7 μέρες με 0.90€ τους δίνει.

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο έλαβα αυτό SOCIAL + CHAT + VIDEO PASS ΓIA 7 MEPEΣ MONO ME 2E! ΣTEIΛE Π ΣTO 1339 MEXPI 17/4 KAI XPHΣIMOΠOIHΣE ΦETOΣ TO ΠAΣXA ΞEΓNOIAΣTA OΛEΣ TIΣ AΓAΠHMENEΣ ΣOY EΦAPMOΓEΣ. λες να είναι η πασχαλινη προσφορά;. συγνώμη για τα κεφάλαια γράμματα. Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/easter/

μας υποχρέωσε....

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγήκε καμία προσφορά για τις μέρες του Πάσχα;

Μπα!

Άρμεγμα κανονικότατο όπως λέει ο φίλος...

Θα μας τα παίρνουν με 15 διαφορετικά πακέτα για τα data... Εμπάργκο που θα φάνε.

Η what's up εν τω μεταξύ 5Gb για 7 μέρες με 0.90€ τους δίνει.

0.90 φετος,του χρόνου?

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο έλαβα αυτό SOCIAL + CHAT + VIDEO PASS ΓIA 7 MEPEΣ MONO ME 2E! ΣTEIΛE Π ΣTO 1339 MEXPI 17/4 KAI XPHΣIMOΠOIHΣE ΦETOΣ TO ΠAΣXA ΞEΓNOIAΣTA OΛEΣ TIΣ AΓAΠHMENEΣ ΣOY EΦAPMOΓEΣ. λες να είναι η πασχαλινη προσφορά;. συγνώμη για τα κεφάλαια γράμματα.

 

Υπ'οψιν: πρέπει να αγοράσετε και πακέτο ίντερνετ γενικής χρήσης για να είναι διαθέσιμα τα ειδικά πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Υπ'οψιν: πρέπει να αγοράσετε και πακέτο ίντερνετ γενικής χρήσης για να είναι διαθέσιμα τα ειδικά πακέτα.

η να έχετε ήδη ενεργό

Πρέπει να έχετε διαθέσιμα MB για Internet στο κινητό του, ώστε να μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα δεδομένα της προσφοράς. Τα διαθέσιμα ΜΒ μπορούν να προέρχονται από οποιοδήποτε data πακέτο/υπηρεσία

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone ζηταει 2€,αλλη ζηταει 90 λεπτα.Η Wind τουλαχιστον τα εδωσε δωρεαν τα 2GB.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone ζηταει 2€,αλλη ζηταει 90 λεπτα.Η Wind τουλαχιστον τα εδωσε δωρεαν τα 2GB.

εκεί πάνε όλοι οι φτηνιαρηδες,σας παρακαλώ,εμείς έχουμε επίπεδο :p :p

lol!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/easter/

μας υποχρέωσε....

 

Ξεφτυλικια. Καλύτερα να μην έδινε τίποτα. Εν τω μεταξυ αυτο το πακέτο κουτσουρεμενου ιντερνετ, τζαμπα να με το διναν, δεν θα το ενεργοποιουσα...

Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...