Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηνιαίο μάλλον χρειάζεται. Το βρήκα 6ε

 

Μηνιαίο χρειάζεται και κοστίζει 6€.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δε συμφέρει.

 

Τα MB, ΔΕΝ είναι απαραίτητο να προέρχονται από πακέτο, μπορούν να είναι και από υπηρεσία.

 

Π.χ: Πάρε Να χεις, Just Surf bonus.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Τιμολογιακές αλλαγές σε προγράμματα Συμβολαίου & Καρτοπρογράμματος για Ιδιώτες & Επαγγελματίες συνδρομητές & Καρτοκινητής

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40572&dateFrom=&dateUntil=

Τι είναι το σήμερα, παρά το αύριο του χθες;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα μια ανανέωση 5ευρώ στο συγκεκριμένο νούμερο και μετά από κανένα 10λεπτό με επανεκκίνηση του κινητού βρήκε σήμα κανονικά και δούλεψαν οι εισερχόμενες. Φαίνεται ότι ενώ εδώ Ελλάδα αυτά τα παλιά φοιτητικά λειτουργούν και χωρίς ανανέωση και δε λήγουν, στο εξωτερικό ισχύει το αντίθετο.
δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό, καθώς το καλοκαίρι ήμουν Ευρώπη και δύο παλιά φοιτητικα λειτουργούσαν μια χαρα....

 

κάτι άλλο θα ήταν, αλλα αφού διορθώθηκε, ολα καλα

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακόμα δωρεάν αν το κάνεις cyta που ανήκει στην Vodafone πλέον και λίγη υπομονή... ήδη έχω μεταφέρει και το δευτερεύον αριθμό και από καμία 10αρια άτομα από πράσινη και μπλε να έρθουν στην Vodafone μέσω cyta...

Edit: Δωρεάν και η sim Και μεταφορά σε εντός 24ωρου αν μεσολαβεί ΣΚ πηγαίνει ακριβώς την Δευτερα...

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ λέγεται έτσι...Φορητότητα λέγεται.

 

ΝΑΙ: 30€.

 

Ξέρω πως λέγεται έγραφα από κινητό.

 

Ισχύει ακόμα δωρεάν αν το κάνεις cyta που ανήκει στην Vodafone πλέον και λίγη υπομονή... ήδη έχω μεταφέρει και το δευτερεύον αριθμό και από καμία 10αρια άτομα από πράσινη και μπλε να έρθουν στην Vodafone μέσω cyta...

Edit: Δωρεάν και η sim Και μεταφορά σε εντός 24ωρου αν μεσολαβεί ΣΚ πηγαίνει ακριβώς την Δευτερα...

 

Μια χαρά μπορεί να δοκιμάσω έτσι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μπορεί να δοκιμάσω έτσι τότε.

 

Όσο το προλαβαίνει κανείς, βέβαια: Μπορεί πχ να πάει αυτή τη Δευτέρα και να του πουν: "Τέρμα: ΔΕ μεταφέρονται άλλα σε μας. Εξαγοραστήκαμε."

 

ΔΕ βλέπω να κρατά για πολύ αυτό το colpo μεταφοράς σε Voda καρτοκινητή δωρεάν. Ειδικά όταν θα έχουμε μπει στο Μάρτη, το βλέπω τελείως απίθανο να διαρκεί ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Όσο το προλαβαίνει κανείς, βέβαια: Μπορεί πχ να πάει αυτή τη Δευτέρα και να του πουν: "Τέρμα: ΔΕ μεταφέρονται άλλα σε μας. Εξαγοραστήκαμε."

 

ΔΕ βλέπω να κρατά για πολύ αυτό το colpo μεταφοράς σε Voda καρτοκινητή δωρεάν. Ειδικά όταν θα έχουμε μπει στο Μάρτη, το βλέπω τελείως απίθανο να διαρκεί ακόμα.

δεν νομίζω τόσο γρήγορα,έχουν πράγματα να γίνουν πρώτα

αλλά σωστά αναφέρεις όσο γρηγορότερα τόσο καλύτερα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω τόσο γρήγορα,έχουν πράγματα να γίνουν πρώτα

αλλά σωστά αναφέρεις όσο γρηγορότερα τόσο καλύτερα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Νομίζω ότι το πρώτο που θα γίνει μετά την εξαγορά της Cyta από τη Voda είναι αυτό:

 

1) "Τέρμα οι μεταφορές σε μας" ή απλά κατεβασμένα τηλέφωνα και ρολά. Οι νυν υπάλληλοι μπορεί να απασχοληθούν αλλού.

Μετά θα:

2) Τέρμα στα όσα πακέτα είχε η Cyta καρτοκινητή. Πιο αργότερα αυτό.

Και μετά:

3) Η πλήρης απορρόφηση (πχ δυνατότητα αλλαγής των sim σε sim Voda) με τα ίδια πακέτα.

 

Έτσι νομίζω, εγώ, τουλάχιστον.:)

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν θα έχει για καρτοκινητή σε Vodafone καρτοκινητή με επιλογή αν θέλει σε CU Η international μέσω 1266 εκτός αν σε καλέσουν τότε για συμβόλαιο η καρτοσυμβολαιο και αντιστοίχως για Όσοι ειναι ήδη σε συμβόλαιο cyta... Όποιος προλάβει λοιπόν καλή επιτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Στα πακετα ομιλιας κλπ για cu, οταν ξαναγορασεις το ιδιο πακετο στον μηνα, μεταφερονται τα υπολλοιπομενα λεπτα ομιλιας ή ξεκινουν καθε φορα απο το μηδεν?
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανανεώσεις πριν τη λήξη του πακέτου μεταφέρονται στον επόμενο μήνα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλε προς τιμήν της μήνυμα η vodafone ότι εγγραφτηκα σε υπηρεσία χρέωσης υψηλού κόστους(τις γνωστές 5ψηφιες).επικοινωνησα μαζί της όπου και η ίδια vodafone προχώρησε σε διακοπή της εγγραφης.ωραια πολιτική από μέρους της
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

ΔΕ βλέπω να κρατά για πολύ αυτό το colpo μεταφοράς σε Voda καρτοκινητή δωρεάν. Ειδικά όταν θα έχουμε μπει στο Μάρτη, το βλέπω τελείως απίθανο να διαρκεί ακόμα.

προσωπικά θα έκανα εντελώς το αντίθετο

θα "χρησιμοποιούσα" την cyta να προσελκυσω πελάτες και θα ήμουν και εντάξει με το καρτέλ :cool:

θα το τρεναρα όσο μπορούσα.....αν έβλεπα βέβαια ότι έχει ενδιαφέρον....

 

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σημερα εξαργυρωσα 3 ευρω απο τις αγορες σε super market (cashback)

παρατηρησα οτι μπηκαν 2,68 ευρω και παραταθηκε η ανανεωση για 3 μηνες.

ρωτησα στο chat και μου ειπαν οτι αφαιρουν τον φορο κινητης τηλεφωνιας 12%.

θα ηθελα να ρωτησω απο τι ποσο μπορω να εξαργυρωσω απο το cashback? 1 ευρω η περισσοτερο?

Link to comment
Share on other sites

κανονικά και με 1€ είχα κάνει παλαιότερα,εχω την εντύπωση πάντως ότι από ένα ποσό και πάνω κρατάει φόρο κινητής, αλλά δεν είναι σίγουρος,πρέπει να το παρακολουθήσω....

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

κανονικά και με 1€ είχα κάνει παλαιότερα,εχω την εντύπωση πάντως ότι από ένα ποσό και πάνω κρατάει φόρο κινητής, αλλά δεν είναι σίγουρος,πρέπει να το παρακολουθήσω....

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

για να υπολογιζεται σωστα τι υπολοιπο μπαινει καθαρο στο cashback θα διαιρειται το ποσο που θελετε με το 1,12. πχ στο 1 ευρω που εξαργυρωνεις μπαινουνε 0,89ευρω ! παντως δεν υπαρχει ο περιορισμος που υπαρχει στο pockee που πρεπει να εχεις μαζεψει 5ευρω για να εξαργυρωσεις στο cash back απο οτι καταλαβα αρκει το ποσο να ειναι ακεραιο για να το εξαργυρωσεις , αμα το ηξερα δεν θα παιρναγα την αποδειξη στο pockee αλλα στο cashback κερδισα 1,30ευρω στο pockee και τωρα αντε να φτασεις τα 5 ευρω για να το εξαργυρωσεις.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα να παραγγείλει sim μέσω του site;

http://www.vodafone.gr/portal/client/contactfrm/packageDeliveryRequest.action

Έχω κάνει την αίτηση από την Δευτέρα αλλά δεν έχει επικοινωνήσει κανείς μαζί μου.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά για συνδρομητές Vodafone CU:

 

CU ΠΟΥΣΟΥΚΟΥ

ΔΩΡΕΑΝ 1000’ προς όλους, για κάθε ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακο του Φεβρουαρίου

 

Για ενεργοποίηση, στείλε Λ με δωρεάν SMS στο 1252

 

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-4-pousoukou/

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...