Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΔΩΡΕΑΝ 2018 MB

Καλή Χρονιά με ΔΩΡΕΑΝ 2018 MB στο κινητό σου για 7 ημέρες!

 

 

Για ενεργοποίηση, στείλε 2018 με δωρεάν SMS στο 1252 έως και 16/1/18.

 

 

Όροι και προϋποθέσεις

Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές CU και μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μία φορά

Από τη στιγμή της ενεργοποίησης, λαμβάνεις 2018 ΜΒ να τα χρησιμοποιήσεις όπως θες για 7 ημέρες

Για το υπόλοιπο σου θα ενημερωθείς μέσω SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης αλλά και κατά την λήξη

Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα ΜΒ από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα ΜΒ της προσφοράς

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά, αρκεί να έχει γίνει μια ανανέωση χρόνου ομιλίας οποιασδήποτε αξίας από τις 1/11/17 και μετά

Τα δωρεάν MB δεν ισχύουν για χρήση στο εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά συνφορουμίτες!!!

Στείλτε 2018 στο 1252 και πάρτε 2018ΜΒ δώρο για 7 μέρες απο το CU!

Edited by Dimos_Vav

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά συνφορουμίτες!!!

Στείλτε 2018 στο 1252 και πάρτε 2018ΜΒ δώρο για 7 μέρες απο το CU!

 

Γεια σου Δημο με τσι'υγειες σου

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά συνφορουμίτες!!!

Στείλτε 2018 στο 1252 και πάρτε 2018ΜΒ δώρο για 7 μέρες απο το CU!

 

Καλή Χρονιά σε όλους! Αγάπη και υγεία πάνω από όλα.

 

Τέλεια η προσφορά!

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με κάθε αγορά πακέτου 10 ευρώ και πάνω παίρνεις 500Mb δώρο. Απ' το τίποτα...

Και αλλα 500 για 15 μέρες απο το bonus

Χρόνια Πολλά σε όλους

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν όμως χρειάζεται κάποιος παραπάνω από 1 γιγα κάθε μήνα, τί επιλογές έχει; Και τί κόστος;

 

#4# τέτοια: https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/nata-giga-week/

 

16+€/μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Εάν όμως χρειάζεται κάποιος παραπάνω από 1 γιγα κάθε μήνα, τί επιλογές έχει; Και τί κόστος;

 

εάν ο χρήστης είναι έως 30 χρονών βγάζει μια ευρωπαϊκή κάρτα νέων. και έτσι με μια κάρτα των δέκα ευρώ του δίνει δέκα ευρώ δώρο! και αγοράζει δωρεάν το πακέτο που θέλει. πρόσεχε όμως θα πρέπει λήξει το μπόνους των δέκα ευρώ και μετά να βάλεις αλλη κάρτα δέκα ευρώ για να πάρεις ξανά δέκα ευρώ μπόνους!

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

εάν ο χρήστης είναι έως 30 χρονών βγάζει μια ευρωπαϊκή κάρτα νέων. και έτσι με μια κάρτα των δέκα ευρώ του δίνει δέκα ευρώ δώρο! και αγοράζει δωρεάν το πακέτο που θέλει. πρόσεχε όμως θα πρέπει λήξει το μπόνους των δέκα ευρώ και μετά να βάλεις αλλη κάρτα δέκα ευρώ για να πάρεις ξανά δέκα ευρώ μπόνους!

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν είμαι "έως 30 χρόνων" (μακάρι να ήμουν χεχε). Αυτήν την περίοδο χρειάζομαι 4-8 γιγα (πριν λίγο καιρό χρειαζομουν 12-14). Το CU που έχω το χρησιμοποιώ για cash back και deals for you, αλλά για το ίντερνετ που το χρειάζομαι είναι πολύ ακριβό.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν είμαι "έως 30 χρόνων" (μακάρι να ήμουν χεχε). Αυτήν την περίοδο χρειάζομαι 4-8 γιγα (πριν λίγο καιρό χρειαζομουν 12-14). Το CU που έχω το χρησιμοποιώ για cash back και deals for you, αλλά για το ίντερνετ που το χρειάζομαι είναι πολύ ακριβό.

 

Μπορείς κάπως να μετριάσεις το κόστος αν είσαι νυχτερινός τύπος συνδυάζοντας το νυχτερινό πακέτο(20:00-08:00) με κάποιο άλλο ίσως

Λύσεις υπάρχουν και είναι και οικονομικές με κάποιες παραχωρήσεις εκ μέρους σου

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν είμαι "έως 30 χρόνων" (μακάρι να ήμουν χεχε). Αυτήν την περίοδο χρειάζομαι 4-8 γιγα (πριν λίγο καιρό χρειαζομουν 12-14). Το CU που έχω το χρησιμοποιώ για cash back και deals for you, αλλά για το ίντερνετ που το χρειάζομαι είναι πολύ ακριβό.

 

Μπορείς να βγάλεις την κάρτα νέων σε άλλο όνομα (που είναι κάτω από 30) και να την βάλεις στον δικό σου αριθμό. Εγώ το έχω κάνει έτσι σε 2 καρτοκινητα cu χωρίς κανένα πρόβλημα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν είμαι "έως 30 χρόνων" (μακάρι να ήμουν χεχε). Αυτήν την περίοδο χρειάζομαι 4-8 γιγα (πριν λίγο καιρό χρειαζομουν 12-14). Το CU που έχω το χρησιμοποιώ για cash back και deals for you, αλλά για το ίντερνετ που το χρειάζομαι είναι πολύ ακριβό.

 

Ειναι γενικα ακριβο,εγω εχω και το under 24 και βγαινει σχετικα πιο οικονομικα.Φετος δινω πανελληνιες και μπορω να παρω φοιτητικη προσφορα αν περασω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Με τον τρόπο της η βονταφον μας λέει οτι άνω των 30 πρέπει να έχουμε συμβόλαιο.

 

Σημασία δεν έχει "τι σου λέει",

αλλά:

Τι λες εσύ.:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Με τον τρόπο της η βονταφον μας λέει οτι άνω των 30 πρέπει να έχουμε συμβόλαιο.
Το φθηνότερο συμβόλαιο για 4-8gb το πουλαει η voda 22€ 5gb και δεν ξέρω κιόλας αν είναι με το φόρο κινητής η τιμή αυτή ενώ με 20€ κάρτα στο cu παίρνεις 1gb internet δώρο και με τα χρήματα αγοράζεις 4 εβδομαδιαία πακέτα 4€-->3gb οπότε βγαινεις πιο άνετα το μήνα.

Και εγώ που είμαι άνω των 30 για ποιον λόγο να προτιμήσω το συμβόλαιο από το cu?

 

Στάλθηκε από το Le X626 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται..ειχα έναν αριθμο πέρυσι τον οποίο λιγο καιρό αφου τον αγόρασα και χωρίς να τον δωσω κάπου(δεν τον άνοιγα συχνά) έβρισκα κλήσεις απο άγνωστα κινητά τα οποία αφου τα έψαχναν έβγαιναν οτι είναι από την Κρήτη(καμια σχέση με μένα).Από τότε τον πέταξα και είπα να τον ξαναχρησιμοποιήσω πριν λήξει.Τον άνοιξα βρηκα κάτι μηνύματα κενά που έγραφαν "κλήσεις:απόκρυψη" απο το 13363.Ζητησα να γινει απόρρητος στους καταλόγους και να μπω και στο μητρώο 11.Δεν ξερω τι άλλο να κάνω αλλα όσο να ναι ενα άγχος το χω..
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται..ειχα έναν αριθμο πέρυσι τον οποίο λιγο καιρό αφου τον αγόρασα και χωρίς να τον δωσω κάπου(δεν τον άνοιγα συχνά) έβρισκα κλήσεις απο άγνωστα κινητά τα οποία αφου τα έψαχναν έβγαιναν οτι είναι από την Κρήτη(καμια σχέση με μένα).Από τότε τον πέταξα και είπα να τον ξαναχρησιμοποιήσω πριν λήξει.Τον άνοιξα βρηκα κάτι μηνύματα κενά που έγραφαν "κλήσεις:απόκρυψη" απο το 13363.Ζητησα να γινει απόρρητος στους καταλόγους και να μπω και στο μητρώο 11.Δεν ξερω τι άλλο να κάνω αλλα όσο να ναι ενα άγχος το χω..

 

Τι άγχος μπορεις να έχεις; Κάποιος έχει λάθος νούμερο, δεν έγινε κάτι.

Εγώ παλιά είχα ένα εταιρικό Cosmote που μάλλον το είχε υποψήφιος βουλευτής παλιά. Χαμός στα τηλέφωνα και στα SMS!

Το διασκέδαζα για καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Τι άγχος μπορεις να έχεις; Κάποιος έχει λάθος νούμερο, δεν έγινε κάτι.

Εγώ παλιά είχα ένα εταιρικό Cosmote που μάλλον το είχε υποψήφιος βουλευτής παλιά. Χαμός στα τηλέφωνα και στα SMS!

Το διασκέδαζα για καιρό!

Φαντάζομαι πόσους διορισμούς θα υποσχέθηκες :lol::lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται..ειχα έναν αριθμο πέρυσι τον οποίο λιγο καιρό αφου τον αγόρασα και χωρίς να τον δωσω κάπου(δεν τον άνοιγα συχνά) έβρισκα κλήσεις απο άγνωστα κινητά τα οποία αφου τα έψαχναν έβγαιναν οτι είναι από την Κρήτη(καμια σχέση με μένα).Από τότε τον πέταξα και είπα να τον ξαναχρησιμοποιήσω πριν λήξει.Τον άνοιξα βρηκα κάτι μηνύματα κενά που έγραφαν "κλήσεις:απόκρυψη" απο το 13363.Ζητησα να γινει απόρρητος στους καταλόγους και να μπω και στο μητρώο 11.Δεν ξερω τι άλλο να κάνω αλλα όσο να ναι ενα άγχος το χω..

 

Απλή είναι η λύση. Ψάχνουν αυτόν που το είχε πριν από εσένα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται..ειχα έναν αριθμο πέρυσι τον οποίο λιγο καιρό αφου τον αγόρασα και χωρίς να τον δωσω κάπου(δεν τον άνοιγα συχνά) έβρισκα κλήσεις απο άγνωστα κινητά τα οποία αφου τα έψαχναν έβγαιναν οτι είναι από την Κρήτη(καμια σχέση με μένα).Από τότε τον πέταξα και είπα να τον ξαναχρησιμοποιήσω πριν λήξει.Τον άνοιξα βρηκα κάτι μηνύματα κενά που έγραφαν "κλήσεις:απόκρυψη" απο το 13363.Ζητησα να γινει απόρρητος στους καταλόγους και να μπω και στο μητρώο 11.Δεν ξερω τι άλλο να κάνω αλλα όσο να ναι ενα άγχος το χω..

Κάνε και μια φραγή μηνυμάτων από πενταψηφια νούμερα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ..δεν ξερω ποιος μπορεί να το είχε πριν από μένα γιαυτο το άγχος :p Απο κει και πέρα τι με συμφέρει να βαζω με την ευρωπαϊκή κάρτα νέων που θα έχω;;8,93€ και 10€ δώρο στην πρώτη ανανέωση θελω κυρίως ομιλία και μετα λιγα sms και 1-1,5 gb ίντερνετ.Να σημειώσω οτι δεν μπορεί να γίνει φοιτητικό.Πήρα 500 απο το Just surf,100 απο το πάρε να χεις και 500 για 15 μέρες λόγω ανανέωσης σε κατάστημα.Για να μην τα χάνω πρέπει να ανανεώνω πριν λήξουν σωστά?Το μόνο συμφέρον πακέτο που είδα είναι το Combo με τα 8€.Υπάρχει κατι άλλο;Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις..
Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ..δεν ξερω ποιος μπορεί να το είχε πριν από μένα γιαυτο το άγχος :p Απο κει και πέρα τι με συμφέρει να βαζω με την ευρωπαϊκή κάρτα νέων που θα έχω;;8,93€ και 10€ δώρο στην πρώτη ανανέωση θελω κυρίως ομιλία και μετα λιγα sms και 1-1,5 gb ίντερνετ.Να σημειώσω οτι δεν μπορεί να γίνει φοιτητικό.Πήρα 500 απο το Just surf,100 απο το πάρε να χεις και 500 για 15 μέρες λόγω ανανέωσης σε κατάστημα.Για να μην τα χάνω πρέπει να ανανεώνω πριν λήξουν σωστά?Το μόνο συμφέρον πακέτο που είδα είναι το Combo με τα 8€.Υπάρχει κατι άλλο;Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις..

 

Μπορεις να παρεις και Under 24 νομιζω,αλλα το βρισκουν με την ταυτοτητα σου ποια χρονια γεννηθηκες.Πιο ευκολα κοβεται η προσφορα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ..δεν ξερω ποιος μπορεί να το είχε πριν από μένα γιαυτο το άγχος :p Απο κει και πέρα τι με συμφέρει να βαζω με την ευρωπαϊκή κάρτα νέων που θα έχω;;8,93€ και 10€ δώρο στην πρώτη ανανέωση θελω κυρίως ομιλία και μετα λιγα sms και 1-1,5 gb ίντερνετ.Να σημειώσω οτι δεν μπορεί να γίνει φοιτητικό.Πήρα 500 απο το Just surf,100 απο το πάρε να χεις και 500 για 15 μέρες λόγω ανανέωσης σε κατάστημα.Για να μην τα χάνω πρέπει να ανανεώνω πριν λήξουν σωστά?Το μόνο συμφέρον πακέτο που είδα είναι το Combo με τα 8€.Υπάρχει κατι άλλο;Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις..

Αν θέλεις και χρόνο ομιλίας όχι

Έχε υπ'οψιν ότι μηνύματα στέλνουμε δωρεάν 5 την ημέρα από το my account της Vodafone από browser όμως,δεν στέλνω γενικά μηνύματα όμως πια,

Άλλες δες το μήπως εχει αλλάξει κάτι

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...