Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει και για το καρτοκινητο αρκετες προσφορες που ερχονται βεβαια τον τελευταιο μηνα δεν πηρα καμια ελπιζω να μην τελειωσανε τα 700 λεπτα με 10 ευρω η το 1gb+100 μηνυματα προς ολους με 5 ευρω αυτα ηταν τα καλυτερα!!! περισσευαν πολλα! παντως απο την online ανανεωση δινει 250ΜΒ ακομα στανταρ !!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5532445#post5532445

Αυτο μου την σπαει με την προσφορες στο καρτοκινητο

Link to comment
Share on other sites

χαλάει από τα λεπτά προς ολους το έχω δοκιμάσει. Και μετά εφόσον τελειώσουν τα δωρεάν λεπτά προς ολους τότε θα αφαιρέσει από την κάρτα σου !

 

Many thanks! :)

 

Εχει και για το καρτοκινητο αρκετες προσφορες που ερχονται βεβαια τον τελευταιο μηνα δεν πηρα καμια ελπιζω να μην τελειωσανε τα 700 λεπτα με 10 ευρω η το 1gb+100 μηνυματα προς ολους με 5 ευρω αυτα ηταν τα καλυτερα!!! περισσευαν πολλα! παντως απο την online ανανεωση δινει 250ΜΒ ακομα στανταρ !!!

 

Tα 700 λεπτά προς όλους έχω δει να τα πουλάνε στο ίδιο άτομο την μία 7 ευρω και την άλλη 12. Τώρα έμαθα ότι πουλιέται και 10 ευρώ το πακέτο αυτό! :lol: Εν πάση περιπτώσει, με 10 ευρώ δεν είναι προσφορά ιδιαίτερη. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

στον αδερφο μου που εχει cu δινει ενα ειδικα διαμορφωμενο combo 600 μονο γιαυτον(δεν ξερω σε ποσους το δινει σ αυτη τη μορφη) 400'/ολους 100'/cu 500 sms/cu 100 sms/ολους κ 60mb.κανει χρηση των προς ολους.καλη φαση αυτο με τις προσφορες για τν καθενα.θεωρω το cu το πληρεστερο απο αποψη επιλογων.
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους το δίνει, αρκεί να το ενεργοποιήσεις μέσα από την εφαρμογή my vodafone. Γιατί στη σελίδα του CU το ίδιο πακέτο έχει διαφορετικές παροχές.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω φιλε μου 15 χρονια συμβολαια μου τα πηραν για τα καλα.τωρα ειναι η σειρα μου να τους τα παρω.

Η cu ειναι η καλυτερη λυση.Εμενα μου δινει 300 προς βονταφον,400 προς ολους και 1 gb internet με μολις 7€ το μηνα.

Και να φανταστεις οτι τοσα περιπου ειχα (με το συμβολαιο)και πληρωνα 39€.

Ποια πακέτα ενεργοποιείς και στα δίνουν όλα αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Ποια πακέτα ενεργοποιείς και στα δίνουν όλα αυτά?

 

Προφανως το 1GIGA θα εννοει ο φιλος το μπονους με καθε καρτα ανανεωσης απο 10€ απο το just for bonus. Το αλλο πακετο ειναι το talk2vodafone600 οπου εχει ψιλοαλλαξει και δινει 400'προς ολους + 300'προς vodafone με 7€.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγες μερες και εγω θα το γυρισω σε καρτα. Δεν ξερω που να παω ομως

Ειμαι vidafone kartoprograma και πσαχνομε αγρια να βρω που μπορω να παω

Διαβαζω ι cu με 7 ευρω δινει αρκετα καλα πραγματα

Ι καρτοκινιτι εχουμε τπτ ακουσει να δινει

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μην σε κόβει στα 500mb, καλά είναι τα δωρεάν μέσα από μπόνους κλπ αλλά είναι μεγάλο ξενέρωμα να σε κόβει ξαφνικά.
Link to comment
Share on other sites

Προφανως το 1GIGA θα εννοει ο φιλος το μπονους με καθε καρτα ανανεωσης απο 10€ απο το just for bonus. Το αλλο πακετο ειναι το talk2vodafone600 οπου εχει ψιλοαλλαξει και δινει 400'προς ολους + 300'προς vodafone με 7€.

 

Ακριβώς αυτό εννοούσα φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητό vodafone & η σύζυγός μου CU. Μπορώ να της στείλω χρήματα από το υπόλοιπο του account μου στον αριθμό της (sharing μονάδων ίσως να λέγεται); Αν η απάντηση είναι ΝΑΙ, έχω κάποια επιπλέον χρέωση;
Link to comment
Share on other sites

Με κλήση στο 1330 επιλέγοντας την υπηρεσία Vodafone Sharing.

Mε γραπτό μήνυμα στο 1331, επιλέγοντας το ποσό (από 5€ έως και 30€, χωρίς δεκαδικά), τη λέξη ‘ΣΤΟ’ και τον αριθμό του χρήστη καρτοκινητής Vodafone στον οποίο θα ήθελες να μεταφέρεις χρόνο ομιλίας, π.χ. 12 ΣΤΟ 69xxxxxxxx.

Η υπηρεσία διατίθεται με χρέωση 0,50€ ανά συναλλαγή.

Το ημερήσιο όριο μεταφοράς χρόνου ομιλίας έχει διαμορφωθεί στα 30€, ενώ το μηνιαίο όριο στα 150€.

Προκειμένου να γίνει χρήση της υπηρεσίας απαιτείται ελάχιστο όριο ανανεώσεων 25€ τους τρεις τελευταίους μήνες.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς με προϋπόθεση να έχεις κάνει ανανέωση τουλάχιστον 25€ τους τελευταίους 3 μήνες. Έχει κόστος μισό ευρώ νομίζω. Στέλνεις μήνυμα στο 1331 το ποσό που θες να μεταφέρεις, και γραφείς στο και το νούμερο που θες να πάει. Π.χ. 5 ΣΤΟ 694XXXXXXX
Link to comment
Share on other sites

Ν στο 1252 για οσους δεν το εχουνε κανει!

Το έκανα και λέει ενεργοποιήθηκε για 15 μέρες (ήρθε SMS).

 

Όμως δεν βλέπω πουθενά ανακοίνωση της Vodafone (όπως με το βρυκολάκι very lucky) και επίσης δεν βλέπω να υπάρχει υπόλοιπο MB στο vodafonecu.gr.

Link to comment
Share on other sites

Της Vodafone μια χαρα ειναι

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να σταματήσω τον περιορισμό ταχύτητας λόγω της υπέρβασης του ημερήσιου ορίου ορθής χρήσης ; Επισης ξέρετε ποιο ειναι το όριο ;
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να με ενημερωσει καποιος τ πακετα και τι βονυς εχει η cu

Στο σιτε καλα τα λεει αλλα εδω βλεπω π λενε 400 προς ολους ενο το σιτε 100 + 100 ον λινε

Καποιος να με help

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά μεταξύ των παροχών που αναφέρει στο site και σε αυτές που αναφέρει η εφαρμογή της vodafone. Απλά ενεργοποίησε το πακέτο μέσω της εφαρμογής.
Link to comment
Share on other sites

"Ν" στο 1252 για 1GIGA για 15 ημερες.

 

τέλειο ! Και λέω δεν θα

βγάλει φέτος ; δωρεάν ίντερνετ ; ενώ δίνει ή κοσμοτε; πότε βγήκε αυτή ή προσφορά ; και μέχρι πότε μπορούμε να την ενεργοποίησουμε ; στείλτε μού το λινκ ;

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...