Jump to content

Mio P350 και Mio P550


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν συνδέεται στο wireless στο σπίτι με WPA-PSK...

 

καμιά ιδέα;;;

 

 

Αυτό φίλε μου ακούγεται για πρόβλημα του router σου... και οχι του MIO... :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά, έχω το MIO350 (με το firmware απ τη μάνα του) και συμβαίνει κάτι που μου την δίνει στα νεύρα!

 

Υπαρχει τρόπος να μην χαλάει η ημερομηνία-ώρα κάθε φορά που του κάνω reboot ?

 

Γιατι αναγκαστικά το κλείνω κάθε φορά απ το διακόπτη, καθώς η μπαταρία δεν κρατάει και πολύ ώρα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως γνωριζει καποιος τι πρεπει να κανω για 3εκιναει αυτοματα το destinator 7 στο p550?

δηλαδη με το που το κανω switch on να κσεκιναει και αυτοματα το destinator

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μηπως γνωριζει καποιος τι πρεπει να κανω για 3εκιναει αυτοματα το destinator 7 στο p550?

δηλαδη με το που το κανω switch on να κσεκιναει και αυτοματα το destinator

 

Sto fakelo /Windows/Start up pas kai bazeis ena shortcut tou Destinator.exe

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορει να εκκινησει μου λεει the file can not be opened either it is not signed or can not be found τι αλλο μπορω να κανω?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια!εχω 2 ερωτησεις!η πρωτη αφορα στο να με βοηθησετε να βρω και να εγκαταστησω ελληνικο πληκτρολογιο για το συγκεκριμενο μοντελο και η δευτερη ειναι η εξης!εστω οτι εχω ενα αρχειο excell το οποιο το εχω περασει απο τον υπολογιστη μου!αν στο αρχειο αυτο αλλαξω κατι και παω να το αποθηκευσω με το ιδιο ονομα αφου εχω κανειμετατροπες χρησιμες δεν με αφηνει!επειδη ειναι περασμενο απο τον υπολογιστη!!δηλαδη δεν μου κανει αντικατασταση του αρχειου του καινουργιου με το ιδιο ονομα!μπορειτε να με βοηθησετε?ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
η πρωτη αφορα στο να με βοηθησετε να βρω και να εγκαταστησω ελληνικο πληκτρολογιο για το συγκεκριμενο μοντελο

 

Pocket CM Keyboard

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το ντεστινειτορ το εχω βαλει απλως με επικολληση στη καρτα μνημης δεν εχω κανει εγκατασταση το προγραμμα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το ντεστινειτορ το εχω βαλει απλως με επικολληση στη καρτα μνημης δεν εχω κανει εγκατασταση το προγραμμα

 

Δεν έχει να κάνει αυτό πιστεύω από τη στιγμή που τρέχει κανονικά από την κάρτα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τα windows mobile 6 εχουν μεγαλη διαφορα απο τα 5?

μπορει να μου πει καποιος πως τα εγκατηστουμε στο mio ?

και αν γενικα πρεπει να αναβα8μισω τη rom του Pda ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν 3ερω τι γινετε πραγματικα εβαλα μια συντομευση ενος παιχνιδιου και 3εκινησε αμεσως πηγα να βαλς του dest H tou ιgo τιποτα το ιδιο μηνημα μου βγαζει συνεχεια τι μπορει να συμβαινει τελικα?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Den to exw dokimasei to parakatw alla den exeis na xaseis tipota na to dokimaseis esy ean exeis oreksi gia psaksimo.

 

Bale ta shortcut twn programmatwn ploigisis pou theleis sto Start Up. Meta bale to SKTools. Afto ean to psakseis ligo tha breis mia epilogi gia to me poia seira na ksekinoun ta programmata kata tin ekkinisi. Tha exei merika pou den ta ksereis, alla tha exei kai to Destinator gia paradeigma. Afto balto na ksekinaei teleftaio. Isws ean sikwthoun ola ta ypoloipa processes kai sikwthei afto teleftaio na doulepsei. Ypothetika panta!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως οθτε και με αυτον το τροπο μπορει να 3εκινησει!

ευχαριστω παντως διοτι το sktools ειναι απιστευτο και δεν το γνωριζα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα μια κάρτα kingston 8gb στο μηχανάκι μας και δεν ξέρω τι να τα κάνω!!!!

Έχει πλέον μέσα ότι πρόγραμμα κυκλοφορεί για πλοήγηση και μπορεί να με πάει παντού!!!!

Ευχαριστώ πολύ τον ΝΙΟ http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14385

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

τι ειν' τουτο ρε παιδακια?? ;)

καλο προγραμματακι?? :shifty:

που το βρισκω κ τι κανει???

να αναφερω οτι εχω τo μιο 550 με windows 5.0 :cry:

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μην το βάλεις από τι στιγμή που δεν ξέρεις τι κάνει και κατά συνέπεια δεν το χρειάζεσαι. "Πειράζει" τη συσκευή. Είναι μόνο για αυτούς που ξέρουν τι θέλουν να κάνουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω στο μιο 550 μου, 4-5 λογαριασμουσ μειλ (δικος μου, της γυναικας, της γκομενας, της ρωσσιδας κτλ...). :lol:

αν σβινω τα μειλ απο εκει, σβινονται απο τον σερβερ ή παραμενουν?? :wacko:

ξερει κανενασ σοφος κυριουλης??? :X

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

εχω στο μιο 550 μου, 4-5 λογαριασμουσ μειλ (δικος μου, της γυναικας, της γκομενας, της ρωσσιδας κτλ...). :lol:

αν σβινω τα μειλ απο εκει, σβινονται απο τον σερβερ ή παραμενουν?? :wacko:

ξερει κανενασ σοφος κυριουλης??? :X

 

Εγώ όσες φορές έχω σβήσει μηνύματα από το pda δεν είχαν σβηστεί από τον server (κάτι που μου φαίνεται απόλυτα λογικό...).

 

Δοκίμασε να σβήσεις κάποιο που δεν σε ενδιαφέρει πολύ να το χάσεις, για να μη σε πάρω στο λαιμό μου!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...