Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Ολοι οι ηρωες εχουν εξελιχθει κι εχουν ωριμασει το ιδιο και η Μπρουκ! Δε θα ειχαν ενδιαφερον σαν χαρακτηρες αν"4 χρονια μετα" ειχαν παραμεινει οι ιδιοι:!: Αργουν τα καινουρια επεισοδια.......................................... :(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kάτι μου λέει ότι η Μπρουκ επαναστάτησε, that's why! Δηλαδή στις προηγούμενες season, ήταν απλά το κακό κορίτσι, που όλη την ώρα είχε το μυαλό της στ' αγόρια, και είχε το στιλάκι της χαζής και εύκολης. Κι εμένα προσωπικά μου την έδινε αφάνταστα το χάλι της, και ήταν απ' τους ρόλους που δεν μου έκαναν καμία αίσθηση. Όμως τώρα που άλλαξε και δείχνει την ευαισθησία της, κλπ, κέρδισε τις εντυπώσεις και την συμπάθεια όλων. Παίζει να "παραπονέθηκε" η ίδια στον σεναριογράφο και ν' άλλαξε έτσι, αλλιώς έγινε πολύ ξαφνικά και δεν βρίσκω τον λόγο. Τελείως κουφό. :confused:

 

Όντως αυτή της η αλλαγή ήταν κάπως απότομη αλλά δε νομίζω να είχε ανάγκη να ζήτησει από το σεναριογράφο να την άλλαξει. Μπορεί εσένα να σου την έσπαγε άλλα η Μπρουκ από παλία ήταν ο πιο δημοφιλής και αγαπητός χαρακτήρας της σειράς (πιο πολύ και από τον πρωταγωνιστή Λούκας). Για άλλην λάμβανε η παραγωγή στην 1η σεζόν μυνήματα μίσους από φανς, την Πέιτον.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; :blink:

Ξαφνιάζομαι γιατί η Peyton είχε απ' την αρχή είχε ένα χαρακτήρα πολύ καταθλιπτικό, ήταν μοναχικό άτομο, είχε χάσει την μητέρα της, ο πατέρας της σχεδόν ποτέ δεν ήταν σπίτι, οπότε ξέρεις, σου προκαλούσε κατά κάποιον τρόπο οίκτο και την συμπαθούσες.

Link to comment
Share on other sites

Οντως η Μπρουκ ηταν ο πιο δημοφιλης χαρακτηρας απο την αρχη γιατι αν και τσ..λακι εβγαζε παντα μια καλοσυνη με την Πευτον, τον Λουκας, τον Μαουθ και αυτο που φανηκε μεσα απο τη σειρα ηταν οτι αν και μεγαλωσε σαν κακομαθημενο πλουσιοκοριστο μπορεσε και το αλλαξε αυτο ενω η Πευτον ειναι παντα συνεχεια το θυμα αλλα και η εγωιστρια φιλη που απο τη μια ορκιζεται οτι αγαπαει την Μπρουκ αλλα τελικα περισσοτερα παιρνει απο αυτη παρα δινει. Σαν να μενει στα λογια σε καποια θεματα. Εμενα τουλαχιστον αυτο μου βγαζει! :O
Link to comment
Share on other sites

Hello σε ολους τους fan του One Tree Hill!!!ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα να πω και γω τη γνωμη μου για την αγαπημενη μας σειρα!

 

 

Λοιπον,πιστευω οτι ο Λουκας δεν παιρνει τηλεφωνο την Μπρουκ αφου αν και εχουν ερθει κοντα σ'αυτη τη σεζον,τα πραγματα δειχνουν πολυ φιλικα μεταξυ τους.ωστοσο πολυ θα το ηθελα γιατι η Μπρουκ ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας!επισης,πιστευω πως δεν παιρνει ουτε την Πευτον,γιατι αν την επαιρνε αυτη σιγουρα θα ελεγε ''ναι'' στη προταση γαμου.αλλα το να παντρευτουν ο Λουκας και η Πευτον μαλλον θα σημαινε το τελος της σειρας...ετσι,νομιζω πως ο Λουκας παιρνει την Λινσευ και το ιδανικο για μενα θα ηταν αυτη να του πει ''οχι'' και ετσι να παρει ποδι τελικα απ'τη σειρα!!!:D αρκετα μπερδεματα υπηρχαν και χωρις αυτην!:down:

 

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; :blink:

Ξαφνιάζομαι γιατί η Peyton είχε απ' την αρχή είχε ένα χαρακτήρα πολύ καταθλιπτικό, ήταν μοναχικό άτομο, είχε χάσει την μητέρα της, ο πατέρας της σχεδόν ποτέ δεν ήταν σπίτι, οπότε ξέρεις, σου προκαλούσε κατά κάποιον τρόπο οίκτο και την συμπαθούσες.

 

Ναι το είχα δει σε συνέντευξη της Hillarie Burton από την πρώτη σέζον. Έλεγε ότι αρχικά το κοινό μισούσε το χαρακτήρα της και έστελνε hate mails αλλά από ένα σημείο της σειράς και μέτα αρχίσε να τη συμπαθεί και σταδιακά την αγάπησε. Ο Mark Schwan έδωε ως έξηγηση γι αυτό το "μίσος" προς την Πέιτον το ότι ήταν ένας χαρακτήρας περίεργος και μπορούσε εύκολα να φαίνεται δήθεν και εκνευρίστικος π.χ. στην αρχή της σειράς η Πέιτον από τη μια ήταν η ξανθιά μαζορέτα, από την άλλη η τραυματισμένη καλλιτέχνης που πέρναγε τα φανάρια με κόκκινο.:lol: Με τον καιρό όμως οι σεναριογράφοι εξισορόπησαν το χαρακτήρα της.

 

pink_stardust καλωσήλθες στην παρέα μας!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Hello σε ολους τους fan του One Tree Hill!!!ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα να πω και γω τη γνωμη μου για την αγαπημενη μας σειρα!

 

 

Λοιπον,πιστευω οτι ο Λουκας δεν παιρνει τηλεφωνο την Μπρουκ αφου αν και εχουν ερθει κοντα σ'αυτη τη σεζον,τα πραγματα δειχνουν πολυ φιλικα μεταξυ τους.ωστοσο πολυ θα το ηθελα γιατι η Μπρουκ ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας!επισης,πιστευω πως δεν παιρνει ουτε την Πευτον,γιατι αν την επαιρνε αυτη σιγουρα θα ελεγε ''ναι'' στη προταση γαμου.αλλα το να παντρευτουν ο Λουκας και η Πευτον μαλλον θα σημαινε το τελος της σειρας...ετσι,νομιζω πως ο Λουκας παιρνει την Λινσευ και το ιδανικο για μενα θα ηταν αυτη να του πει ''οχι'' και ετσι να παρει ποδι τελικα απ'τη σειρα!!!:D αρκετα μπερδεματα υπηρχαν και χωρις αυτην!:down:

 

Καλωσόρισες στο θέμα και στο forum. :)

 

Οι ιδέες σου μου αρέσουν πάντως. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα το τελευταιο επεισοδιο!

Ποια νομιζετε οτι παιρνει ο Λουκας τηλ? Η λιντσευ περιμενει απο καποιον αλλον τηλεφωνημα? Τι γινεται?????

Link to comment
Share on other sites

Σημερα τελειωσα και εγω την 5η σεζον!

Παει καλυτερα απ' οτι περιμενα η σειρα.. Εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον απ' οτι θα περιμενα!(οχι οπως το OC)

 

Δεν εγραφα στο thread γιατι δεν ηθελα να διαβαζω spoilers τοσο καιρο!

Η χειλι φυσικα και συνεχιζει να μου σπαει τα νευρα με την συμπεριφορα της, η πευτον εχει χαλασει αρκετα σαν χαρακτηρα;, η Μπρουκ και ο Νειθαν εχουν ωριμασει, ο Λουκας εχει μεινει στα ιδια, ο δεξιοτητας τα σπαει και φετος, ο Μαουθ στα ιδια και αυτος αν και εχει εξεληχθει, η Λινζι μ'αρεσει σαν χαρακτηρας.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Το τηλέφωνο ακόμα και αν είναι στην Λίντσεϊ, η απάντηση θα 'ναι αρνητική. Οπότε, παίζει να είναι για δεύτερη φορά αρνητική; Και γιατί να μην κάνει πρόταση γάμου στην Πεϊτον, και απλά στην 6η season, να παρακολουθούμε το μικρό σπίτι στο λιβάδι, λέμε τώρα; Απ' την άλλη, επειδή αυτός είναι και κομματάκι.. παράξενος να το πω; απρόβλεπτος να το πω; δεν ξερω που μου πάν' τα τέσσερα να το πω; μπορεί να κάνει και πρόταση γάμου στην Μπρουκ, που αν γίνει κάτι τέτοιο δεν ξανα βλέπω την σειρά, το δηλώνω! (βρε μπας και κάνει στην Χάλεϊ?? Χμμ..:p)

Τέλος πάντων, είδα αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=egJNATzxF4w και κατέληξα στο συμπέρασμα της πρώτης πρότασης, αν όντως ισχύει.

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θυμάμαι την τελευταία σκηνή... υπάρχει περίπτωση να πάρει κανέναν άσχετο, π.χ. τον αδερφό του;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θυμάμαι την τελευταία σκηνή... υπάρχει περίπτωση να πάρει κανέναν άσχετο, π.χ. τον αδερφό του;

 

Όχι, γιατί

έκανε και πρόταση γάμου μαζί. ;)

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Lerris εσυ εχεις φτιαξει τους ελληνικους υποτιτλους που υπαρχουν στο internet?

Αν ναι, ωραιος ειναι πολυ καλοι!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Lerris εσυ εχεις φτιαξει τους ελληνικους υποτιτλους που υπαρχουν στο internet?

Αν ναι, ωραιος ειναι πολυ καλοι!:cool:

 

Yep, that's me!

Ευχαριστώ, να'σαι καλα!

 

Γελοία η σκέψη μου! :lol::lol::lol:

Χε, χε! Μην το λες!

Με τον Λούκας ποτέ δεν ξέρεις! Για όλα είναι ικανός έτσι όπως το'χει χάσει τελευταίως! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Ακολουθεί mega spoiler!!

Όποιος ΔΕΝ θέλει ΔΕΝ πατάει το spoiler.

 

 

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Ακολουθεί mega spoiler!!

Όποιος ΔΕΝ θέλει ΔΕΝ πατάει το spoiler.

 

 

Μάαααλιστα... :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι αυτή και τι γίνεται????????????????

 

Ααααα και αν είναι αυτό που κατάλαβα, επίσης ακολουθεί mega-spoiler..

 

 

 

Άρα μήπως πρόκειται απλά για dream-scene? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Μπα, πήρε επιτέλους απόφαση;!

 

Είναι δυνατόν; :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Goodbye Kiss.....

 

 

 

:P

 

Και καλά; :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι!!!EW EW EW EW EW!!!

Πετάγομαι σαν πορδή αλλά τέσπα :D

 

Αφτο ειναι το λιγοτερο!!

Το μεγαλο προβλημα ειναι οτι υποστηριζεις λαθος ομαδες γενικοτερα!:lol:

 

Ξερει κανεις αν υπαρχουν τιποτα special επισοδεια οπως εχει γινει στο OC?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...