Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Τη Χειλι την αντιπαθει σχεδον ολος ο κοσμος... Και δικαιως...η μπαζολα που μου θελει και Νεηθαν! Ουστ! (Lerris, περιμενω...)

:angry: :chair: :kill: :rocket: :whip:

Μόνο από δω μπορώ να εκφράσω τα συναισθήματα μου αυτή τη στιγμή! :p

Όλα κι ολα, είπαμε χέρι σε γυναίκα δεν πρόκειται να σηκώσω ποτέ! (Για καλή σου τύχη! :p ) Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να το εκμεταλλεύεσαι!!! :mad:

 

Moνο εσεις οι 2 το αντιπαθειτε το Χειλακι...εγω ξερω οτι ειναι πολυ αγαπητη στο κοινο κ ειδικα ως ζευγος...:cool:

Μια χαρά συμπαθής κ αγαπητή είναι στο κοινό Eva, άσ'τους να λένε αυτούς! Ζηλεύουν!

 

 

Edit:

+1 συμπάθεια για τη Haley. Αν και δεν μου λέει κάτι ιδιαίτερο ως χαρακτήρας, δεν μπορώ σε καμία περίπτωση να πω ότι την αντιπαθώ, ή ότι δεν μου αρέσει το ζευγάρι Ναθαναήλ - Χέιλι...

Τώρα είδα το μήνυμα σου. +1 for Χέιλι! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες το ζευγαρι το λατρευω και δε θα μπορουσα ποτε να τους φανταστω χωρια... Τη Χειλι δεν πολυχωνευω! Περιεργο κι ομως αληθινο! :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τη Χειλι την αντιπαθει σχεδον ολος ο κοσμος... Και δικαιως...η μπαζολα που μου θελει και Νεηθαν! Ουστ! (Lerris, περιμενω...)

 

Οι πατατες πατατες και τα λεσβιακα λεσβιακα :p

Οχι δεν το εχω γυρισει, απλως λεσβιαζω λιγο. Κακο ειναι; ("Κακο ειναι **** την π***α σου μαλ**μενο, παλιοξεκ...........":p )

 

ΥΓ: Το "εντελως μεταξυ μας" πολυ μου αρεσε!!!

 

Τελος, σου λεω, τελος!!(απιστευτη φαρσα!)

Αρκετα ομως με τις υπεκφυγες.. απαντα!

 

Moνο εσεις οι 2 το αντιπαθειτε το Χειλακι...εγω ξερω οτι ειναι πολυ αγαπητη στο κοινο κ ειδικα ως ζευγος...

 

Ναι ειναι το προτυπο των φεμινιστικων κινηματων!

 

+1 συμπάθεια για τη Haley. Αν και δεν μου λέει κάτι ιδιαίτερο ως χαρακτήρας, δεν μπορώ σε καμία περίπτωση να πω ότι την αντιπαθώ, ή ότι δεν μου αρέσει το ζευγάρι Ναθαναήλ - Χέιλι...

 

Και ελεγα δεν θα το πει?!!

 

:chair: Μόνο από δω μπορώ να εκφράσω τα συναισθήματα μου αυτή τη στιγμή! :p

Όλα κι ολα, είπαμε χέρι σε γυναίκα δεν πρόκειται να σηκώσω ποτέ! (Για καλή σου τύχη!) Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να το εκμεταλλεύεσαι!!! :mad:

 

Easy sailor!!:lol:

Μερικες φορες την θελουν τη σφαλιαρα τους!!

 

Μια χαρά συμπαθής κ αγαπητή είναι στο κοινό Eva, άσ'τους να λένε αυτούς! Ζηλεύουν!

 

Ναι μας εχει φαει η ζηλεια!Τι τυχερος ο Ναθαναηλ!:rolleyes:

 

Παιδες το ζευγαρι το λατρευω και δε θα μπορουσα ποτε να τους φανταστω χωρια... Τη Χειλι δεν πολυχωνευω! Περιεργο κι ομως αληθινο!

 

Ρε ελεος!:X

 

Εεε ήρεμα με τη Χέιλι! Κι εγώ τη συμπαθώ!

 

Ελεος κ' συ!

 

Brooke Davis. Βάζει γυαλιά

 

Το ασχετο να πουμε!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τελος, σου λεω, τελος!!(απιστευτη φαρσα!)

Αρκετα ομως με τις υπεκφυγες.. απαντα!

 

Σε τι;; :rolleyes:

 

Η Μπρουκ τα σπαει! Καλα εκανε ο ανθρωπος και το επεσημανε! Αφου εχουμε κολλησει ολοι να μιλαμε για το Ναθαναηλ και την παντοφλα τη Χειλι! :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε τι;; :rolleyes:

Η Μπρουκ τα σπαει! Καλα εκανε ο ανθρωπος και το επεσημανε! Αφου εχουμε κολλησει ολοι να μιλαμε για το Ναθαναηλ και την παντοφλα τη Χειλι! :X

 

Τι σε τι παιδι μου?:p Στο αν το εχεις γυρισει!!:cool: Πως το λενε?Την αλοιφεις την φετα?Το καθαριζεις τ' αχλαδι??:lol:

 

Η Brooke τα σπαει.. τα νευρα μου!;)

Link to comment
Share on other sites

Τι σε τι παιδι μου?:p Στο αν το εχεις γυρισει!!:cool: Πως το λενε?Την αλοιφεις την φετα?Το καθαριζεις τ' αχλαδι??:lol:

Ειπαμε οχι, δεν την ξυριζω τη φλοκατη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Χειλι ειναι μεγαλο φυτουλο. (Στην 3η σεζον δηλωνει οτι) εχει διαλεξει πανεπιστημιο απο τα 8 της!!!!!!!!!!! :lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Χειλι ειναι μεγαλο φυτουλο. (Στην 3η σεζον δηλωνει οτι) εχει διαλεξει πανεπιστημιο απο τα 8 της!!!!!!!!!!! :lol:

 

Nα δω ποοοσα αλλα θα της βρειτε της κακομοιρας!!!:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nα δω ποοοσα αλλα θα της βρειτε της κακομοιρας!!!:rolleyes:

 

Μα δεν ισχυει το συγκεκριμενο?????? :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Χειλι ειναι μεγαλο φυτουλο. (Στην 3η σεζον δηλωνει οτι) εχει διαλεξει πανεπιστημιο απο τα 8 της!!!!!!!!!!! :lol:

 

:lol:..

Εδω να πουμε ειχε πει οτι αντεγραψε μια φορα, και επειδη ειχε τυψεις αρχισε το tutoring!!:rolleyes:

 

Ε ναι αλλα και που ισχυει δεν το βρισκω κακο:p

 

Συμφωνω!:cool:

Link to comment
Share on other sites

:lol:..

Εδω να πουμε ειχε πει οτι αντεγραψε μια φορα, και επειδη ειχε τυψεις αρχισε το tutoring!!:rolleyes:

 

 

 

Συμφωνω!:cool:

Ε ναι δεν ειναι κακο... Απλως ειναι αλλος ενας τροπος να κραξω τη Χειλι!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι δεν ειναι κακο... Απλως ειναι αλλος ενας τροπος να κραξω τη Χειλι!!!!!

 

Yessss!!Ετσιιι!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει για τα όσα συνέβησαν στο προχθεσινό επεισόδιο που προβλήθηκε από το STAR;

Δυστυχώς,δεν κατάφερα να το παρακολουθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει για τα όσα συνέβησαν στο προχθεσινό επεισόδιο που προβλήθηκε από το STAR;

Δυστυχώς,δεν κατάφερα να το παρακολουθήσω.

 

http://www.imdb.com/title/tt0368530/episodes#season-3

 

season 3 - Episode 7 ;)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει για τα όσα συνέβησαν στο προχθεσινό επεισόδιο που προβλήθηκε από το STAR;

Δυστυχώς,δεν κατάφερα να το παρακολουθήσω.

 

Ενα θα σου πω φιλε μου!Ηταν το επισοδιο που μπηκε στο δωματιο της Brooke ο Λουκας και την βρηκε να.. με τον Χρηστο τον Κελερ μετα το draft που καναν για το το ποιος θα ανηκει σε ποια για το υπολοιπο της χρονιας!

Εκει επρεπε να της χωσει κανα σκαμπιλι μπας και στρωσει..

Link to comment
Share on other sites

Ο Λούκας πώς τα πάει με την Ρέιτσελ,η οποία και τον επέλεξε στο draft; Μίλησαν στο τελευταίο επεισόδιο,έκαναν κάτι μαζί;
Link to comment
Share on other sites

Ο Λούκας πώς τα πάει με την Ρέιτσελ,η οποία και τον επέλεξε στο draft; Μίλησαν στο τελευταίο επεισόδιο,έκαναν κάτι μαζί;

 

Μπαα!Η Ratchel γουσταρε αλλα ο Λουκας ηταν υποδειγμα μονογαμικοτητας..:chair:

Link to comment
Share on other sites

Μπαα!Η Ratchel γουσταρε αλλα ο Λουκας ηταν υποδειγμα μονογαμικοτητας..:chair:

 

Υποδειγμα μονογαμικοτητας δεν θα ελεγα οτι τον χαρακτηριζει...αυτο θα το ελεγα υποδειγμα γουστου:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο Λούκας πώς τα πάει με την Ρέιτσελ,η οποία και τον επέλεξε στο draft; Μίλησαν στο τελευταίο επεισόδιο,έκαναν κάτι μαζί;

 

Nαι. Στο μπάσκετ, έμεινε το τσουλάκι μόνο με το underwear, βάζοντας τη μπλούζα του Λούκας μπροστά για να μη φαίνονται και όλα. Αλλά ο Άγιος Λούκας δεν ενέδωσε και την έγραψε! Μετά πήγε στην Μπρουκ και την έπιασε στα πράσα με τον Κρις!!! :lol:

 

Με λίγα λόγια έμεινε με τον $## στο χέρι! :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Υποδειγμα μονογαμικοτητας δεν θα ελεγα οτι τον χαρακτηριζει...αυτο θα το ελεγα υποδειγμα γουστου:lol:

 

:lol: Θα σου' λεγα τωρα.. Ας μην ηταν το σεναριο γραμμενο ετσι και θα εβλεπες το γουστο του Λουκα!!Ο τζιτζιφιογκος ο σεναριογραφος φταιει!!

 

Nαι. Στο μπάσκετ, έμεινε το

τσουλάκι

μόνο με το underwear, βάζοντας τη μπλούζα του Λούκας μπροστά για να μη φαίνονται και όλα.

 

Easy sailor με τις εκφρασεις!

Την μπαλα εβαλε οχι την μπλουζα του στην αρχη!Ακομα δεν καταλαβα τον λογο.. Δωστε στον λαο..ε?Basket!!

 

Αλλά ο Άγιος Λούκας δεν ενέδωσε και την έγραψε! Μετά πήγε στην Μπρουκ και την έπιασε στα πράσα με τον Κρις!!! :lol:

 

Με λίγα λόγια έμεινε με τον $## στο χέρι! :lol:

 

Ακριβως ετσι!:lol:

Και πες μου ρε φιλε, δεν σηκωνε σφαλιαρες η σκηνη??

Παρακολουθα την συνεχεια και θα δεις σπασιμο που θα ειναι η Brooke!Μεσ' τα κλαματα..

Link to comment
Share on other sites

Η Χειλι στο 15ο επεισοδιο της 3ης σεζον πώς την ειδε και κανει "μεταλιές" στη σκηνη? 'Ελεος!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...