Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Μπα, δεν τον κόβω να ψήφισε τη Haley για αγαπημένο χαρακτήρα...

 

Όχι,δεν την ψήφισα :D .

Τον Λούκας προτίμησα,αν και από τις γυναίκες της σειράς μάλλον εκείνη μου αρέσει περισσότερο σαν προσωπικότητα. Εκτός κι αν αρχίσει να γίνεται πιο ενδιαφέρουσα η Rachel...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περι Χειλι κ Νειθαν...καλα εκανε κ ετρεξε να κυνηγησει το ονειρο της βρε Νικο..

στο σιριαλ ενα κοριτσακι λυκειου ειναι που εχει ως ονειρο το τραγουδι κ της δινεται η ευκαιρια να το πραγματοποιησει...δεν ειναι κ ευκολο να το παρατησει κ να πει "οχι μενω παντρεμενη απο τα 17-18!" κ επειδη εχω το ιδιο ονειρο με την Χειλι το υπερ-υποστηριζω αυτο που εκανε κ πιστευω πως ο καθενας στην ηλικια της θα εκανε ακριβως το ιδιο!:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περι Χειλι κ Νειθαν...καλα εκανε κ ετρεξε να κυνηγησει το ονειρο της βρε Νικο..

στο σιριαλ ενα κοριτσακι λυκειου ειναι που εχει ως ονειρο το τραγουδι κ της δινεται η ευκαιρια να το πραγματοποιησει...δεν ειναι κ ευκολο να το παρατησει κ να πει "οχι μενω παντρεμενη απο τα 17-18!" κ επειδη εχω το ιδιο ονειρο με την Χειλι το υπερ-υποστηριζω αυτο που εκανε κ πιστευω πως ο καθενας στην ηλικια της θα εκανε ακριβως το ιδιο!:cool:

 

Θα συμφωνουσα μαζι σου αν,.. δεν ηταν παντρεμενη!!!!:!:

Προσωπικα ξερω καλα οτι οι λαλακιες πληρωνονται!!..;)

Αλλα αν θυμασαι δεν ηταν μονο το τραγουδι ο λογος που εφυγε!Ηταν και ο Χριστακης..:mad: Χωρις να θυμαμαι πολυ καλα το σκηνικο, μου ερχονται στο μυαλο κατι καυτα φιλακια που ειχαν ανταλλαξει στον σταθμο!:rolleyes::p

Και φυσικα ειδες τι εκανε ο Ναθαναηλ στην 4η σεζον!Το παλικαρι ανεβηκε σε αλλο επιπεδο στα ματια μας!:cool:

 

Οσο για την δικη σου σταδιοδρομια!Τι να πω?Καλη επιτυχια?..Μακαρι.. Αλλα πραγματικα δεν καταλαβαινω τον λογο να γινεις τραγουδιστρια ενω σπουδαζεις καποιο αντικειμενο(δεν ξερω ποιο βεβαια..)!

 

ΥΓ: Και σου υπενθυμιζω και κατι ακομα!Οταν ηταν να παντρευτουν πηγε στους γονεις της και τους ειπε το επιχειρημα: "Ξερετε οτι δεν παιρνω ποτε βιαστικες αποφασεις, και σκεφτομαι πολυ καλα πριν κανω καποια κινηση!".... Για μενα επρεπε να υποστει τις συνεπειες των πραξεων της!Και στην τελικη πριν παντρευτεις ξεκαθαρισε καποια πραγματα..

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνουσα μαζι σου αν,.. δεν ηταν παντρεμενη!!!!:!:

Προσωπικα ξερω καλα οτι οι λαλακιες πληρωνονται!!..;)

Αλλα αν θυμασαι δεν ηταν μονο το τραγουδι ο λογος που εφυγε!Ηταν και ο Χριστακης..:mad: Χωρις να θυμαμαι πολυ καλα το σκηνικο, μου ερχονται στο μυαλο κατι καυτα φιλακια που ειχαν ανταλλαξει στον σταθμο!:rolleyes::p

Και φυσικα ειδες τι εκανε ο Ναθαναηλ στην 4η σεζον!Το παλικαρι ανεβηκε σε αλλο επιπεδο στα ματια μας!:cool:

 

ΥΓ: Και σου υπενθυμιζω και κατι ακομα!Οταν ηταν να παντρευτουν πηγε στους γονεις της και τους ειπε το επιχειρημα: "Ξερετε οτι δεν παιρνω ποτε βιαστικες αποφασεις, και σκεφτομαι πολυ καλα πριν κανω καποια κινηση!".... Για μενα επρεπε να υποστει τις συνεπειες των πραξεων της!Και στην τελικη πριν παντρευτεις ξεκαθαρισε καποια πραγματα..

 

Και εγω ξανατονιζω την ηλικια της Χειλι...

μια ηλικια που πρεπει να παρεις αποφασεις για το μελλον σου..ερωτευτηκε κ αγαπησε εναν ανθρωπο αλλα κρινοταν κ το μελλον της..με τον Κρις δεν πεχτηκε τπτ το σημαντικο..αυτος επιχειρησε να την φιλησει κ οσο καιρο ηταν μαζι του στο τουρ δεν συνεβη τπτ..οποτε μονο για το τραγουδι εφυγε..

Μια κοπελιτσα μπερδεμενη στο τι να διαλεξει ηταν..κ αυτο ειναι το απολυτα φυσιολογικο.

 

:offtopic:

Οσο για την δικη σου σταδιοδρομια!Τι να πω?Καλη επιτυχια?..Μακαρι.. Αλλα πραγματικα δεν καταλαβαινω τον λογο να γινεις τραγουδιστρια ενω σπουδαζεις καποιο αντικειμενο(δεν ξερω ποιο βεβαια..)!

 

Σπουδαζω φαρμακευτικη..κ ο λογος ειναι οτι η μητερα μου ειναι φαρμακοποιος κ εχω ετοιμη δουλεια..εξασφαλιζω δλδ πρωτα το μελλον μου κ μετα θα προσπαθησω να κανω αυτο που μου αρεσει και στο οποιο κανεις δεν μπορει να σου υπογραψει οτι θα τα καταφερεις(γι αυτο κ υποστηριζω την Χειλι που της δοθηκε υ ευκαιρια):offtopic:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ξανατονιζω την ηλικια της Χειλι...

μια ηλικια που πρεπει να παρεις αποφασεις για το μελλον σου..ερωτευτηκε κ αγαπησε εναν ανθρωπο αλλα κρινοταν κ το μελλον της..με τον Κρις δεν πεχτηκε τπτ το σημαντικο..αυτος επιχειρησε να την φιλησει κ οσο καιρο ηταν μαζι του στο τουρ δεν συνεβη τπτ..οποτε μονο για το τραγουδι εφυγε..

Μια κοπελιτσα μπερδεμενη στο τι να διαλεξει ηταν..κ αυτο ειναι το απολυτα φυσιολογικο.

 

Δεν μετραει η ηλικια αλλα η ωριμοτητα!

Και ξαναλεω τι ειχε δηλωσει!:

ΥΓ: Και σου υπενθυμιζω και κατι ακομα!Οταν ηταν να παντρευτουν πηγε στους γονεις της και τους ειπε το επιχειρημα: "Ξερετε οτι δεν παιρνω ποτε βιαστικες αποφασεις, και σκεφτομαι πολυ καλα πριν κανω καποια κινηση!"....

 

Ο Χριστακης δεν επιχειρησε απλα να την φιλησει, την φιλησε, και αυτη ανταποκριθηκε!Επισης ηταν ετοιμη να φυγει μαζι του χωρις να πει τιποτα!

Οποτε οπως καταλαβαινεις δεν εφυγε μονο για το τραγουδι..

Δεν ξερω το κατα ποσο πρεπει να το αναλυσουμε περεταιρω, αφου βλεπουμε το θεμα απο δυο διαφορετικες οπτικες γωνιες και σκοπιες!

Αυτο που ξερω ειναι οτι οι λαλακιες πληρωνονται!Και δυστυχως ο Ναθαναηλ πληρωνει περισσοτερα!..

 

:offtopic:Σπουδαζω φαρμακευτικη..κ ο λογος ειναι οτι η μητερα μου ειναι φαρμακοποιος κ εχω ετοιμη δουλεια..εξασφαλιζω δλδ πρωτα το μελλον μου κ μετα θα προσπαθησω να κανω αυτο που μου αρεσει και στο οποιο κανεις δεν μπορει να σου υπογραψει οτι θα τα καταφερεις(γι αυτο κ υποστηριζω την Χειλι που της δοθηκε υ ευκαιρια):offtopic:

 

Και εδω ειμαι αντιθετος με το να αφησεις την φαρμακευτικη.. Αλλα ειμαι συμφωνος με το να κανεις αυτο που αγαπας!Οποτε keep on!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μετραει η ηλικια αλλα η ωριμοτητα!

Και ξαναλεω τι ειχε δηλωσει!:

 

 

Ο Χριστακης δεν επιχειρησε απλα να την φιλησει, την φιλησε, και αυτη ανταποκριθηκε!Επισης ηταν ετοιμη να φυγει μαζι του χωρις να πει τιποτα!

Οποτε οπως καταλαβαινεις δεν εφυγε μονο για το τραγουδι..

Δεν ξερω το κατα ποσο πρεπει να το αναλυσουμε περεταιρω, αφου βλεπουμε το θεμα απο δυο διαφορετικες οπτικες γωνιες και σκοπιες!

Αυτο που ξερω ειναι οτι οι λαλακιες πληρωνονται!Και δυστυχως ο Ναθαναηλ πληρωνει περισσοτερα!..

 

 

 

Και εδω ειμαι αντιθετος με το να αφησεις την φαρμακευτικη.. Αλλα ειμαι συμφωνος με το να κανεις αυτο που αγαπας!Οποτε keep on!

Ναι καλυτερα να μην το αναλυσουμε αλλο γιατι συνεχιζω να πιστευω πως ειναι απολυτα φυσιολογικο οτι συνεβη στη Χειλι..aaanyway!

 

PS:δεν ειπα να την αφησω την φαρμακευτικη..οταν τελιωσω με την σχολη ειπα;) το φαρμακειο δεν χανεται:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλυτερα να μην το αναλυσουμε αλλο γιατι συνεχιζω να πιστευω πως ειναι απολυτα φυσιολογικο οτι συνεβη στη Χειλι..aaanyway!

 

Νοου κομεντς γκερλ, νοου κομεντς!:p

 

PS:δεν ειπα να την αφησω την φαρμακευτικη..οταν τελιωσω με την σχολη ειπα;) το φαρμακειο δεν χανεται:p

 

Μια χαρα, ετοιμη δουλεια!Να δουμε εμεις τι θα κανουμε, γιατι με βλεπω για lobbist..(VeCo τι λες?:D )

Link to comment
Share on other sites

Το κουράσατε παίδες.. ;)

 

Πράγματι. Chat έχει γίνει η συζήτηση με όλα αυτά τα εκτός θέματος σχόλια.

 

Ο Κρις ήταν εκείνος που φίλησε τη Χέιλι. Εκείνη έλειπε τόσες εβδομάδες μακρυά από το One Tree Hill κι όμως ούτε κοιμήθηκαν ποτέ μαζί ούτε είχαν σχέση. Έφυγε μόνο και μόνο επειδή αγαπάει το τραγούδι και για κανέναν άλλον λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι. Chat έχει γίνει η συζήτηση με όλα αυτά τα εκτός θέματος σχόλια.

 

Ο Κρις ήταν εκείνος που φίλησε τη Χέιλι. Εκείνη έλειπε τόσες εβδομάδες μακρυά από το One Tree Hill κι όμως ούτε κοιμήθηκαν ποτέ μαζί ούτε είχε σχέση μαζί του. Έφυγε μόνο και μόνο επειδή αγαπάει το τραγούδι και για κανέναν άλλον λόγο.

 

+1! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε μόνο και μόνο επειδή αγαπάει το τραγούδι και για κανέναν άλλον λόγο.

+1! ;)

 

Διαφωνω καθετως!Ο λογος δεν ηταν μονο το τραγουδι!!

Στην πορεια βεβαια δεν καναν τιποτα αλλα αρχικα υπηρχε σπιθα μεταξυ τους!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω!:p

Ψηφισα ομως Dan!->Makes the difference!:cool:

Εισαι θεος, κι εγω τον Ντανουλη ψηφισα... Που εκτος των αλλων, ειναι και πολυ μωρο!! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εισαι θεος, κι εγω τον Ντανουλη ψηφισα...

 

Πραγματικα.. που το καταλαβες?:p

Εγω το εχω πει οτι σειρα χωρις τον Dan δεν εβγαινε!..:cool:

 

Που εκτος των αλλων, ειναι και πολυ μωρο!! :p

 

Νοου κομεντς εγκεν φυσικα!:p

Link to comment
Share on other sites

Εισαι θεος, κι εγω τον Ντανουλη ψηφισα... Που εκτος των αλλων, ειναι και πολυ μωρο!! :p

 

Aαα κι εμένα μ' αρέσει ο Νταν! Άντρας σκληρός με τα όλα του!! :up: (και με τρίχες στο στήθος??? :wacko: )

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

χμμ πρωτο post για το one tree hill!:)

λοιπον brooke και απο εμενα και αμεσως μετα nathan!

 

Καλώς ήρθες! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

χμμ πρωτο post για το one tree hill!:)

λοιπον brooke και απο εμενα και αμεσως μετα nathan!

 

Welcome!Αν και με στεναχωρησες!..

 

Spoilers 5ης σεζον:

Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!Ψαρωσες!!:lol:

 

 

Edit: Eva εσυ τι ψηφισες?Λουκα η Brooke?

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώνω ότι η vinsanto είναι δάκτυλος του VeCo!:ninja:

φτου με καταλαβατε!!!:lol:

 

Εγω γιατι δεν καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

 

Edit: Eva εσυ τι ψηφισες?Λουκα η Brooke?

Lucas and Brοοke:p Ειχα πανω απο 1 επιλογες...αρα κ τους 2;)

 

Welcome vinsanto...ευγε βαδιζεις στο σωστο δρομο της Μπρουκ :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...