Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

:lol:

 

Εγώ κάνω εργασία, εσύ έχεις κάψει κύτταρα; Βλέπεις την κατά κράτος ήττα και πας να την κάνεις υπέρ σου; :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:lol:

Εγώ κάνω εργασία, εσύ έχεις κάψει κύτταρα; Βλέπεις την κατά κράτος ήττα και πας να την κάνεις υπέρ σου; :p

 

Εσυ καις φλατζες που κανεις εργασια 1 κ 30 το Σαββατο το βραδυ!..:p

Δεν ξερω αν εχεις δει την ταινια "Thank you for smoking.." αλλα κατι τετοιο κανω!Σε ολα τα αρνητικα υπαρχουν 1 η περισσοτερα καλα.. Εγω προβαλω και προωθω την θετικη πλευρα που με συμφερει!

Link to comment
Share on other sites

Εσυ καις φλατζες που κανεις εργασια 1 κ 30 το Σαββατο το βραδυ!..:p

Δεν ξερω αν εχεις δει την ταινια "Thank you for smoking.." αλλα κατι τετοιο κανω!Σε ολα τα αρνητικα υπαρχουν 1 η περισσοτερα καλα.. Εγω προβαλω και προωθω την θετικη πλευρα που με συμφερει!

 

:respect: για την ταινία! Εάν είναι έτσι πάσο... Πάντως όντως καίω φλάντζες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

:respect: για την ταινία! Εάν είναι έτσι πάσο...

 

Ε μα ετσι ειναι σου λεω!..Σιγουρα πραγματα!:lol:

Την εχεις δει την ταινια?Εε αυτος ο χαρακτηρας του πρωταγωνιστη μου μοιαζει!:p

 

Πάντως όντως καίω φλάντζες...

 

Απο τοτε που σε παρατησε η Brooke!

Link to comment
Share on other sites

Ε μα ετσι ειναι σου λεω!..Σιγουρα πραγματα!:lol:

Την εχεις δει την ταινια?Εε αυτος ο χαρακτηρας του πρωταγωνιστη μου μοιαζει!:p

 

Αφού σου λέω, :respect: στην ταινία! Από τις καλύτερες της χρονιάς για μένα...

 

Απο τοτε που σε παρατησε η Brooke!

 

Ναι... :cry:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να σχολιάσω κι εγώ όσα λέγατε τόσο καιρό διά της απουσίας μου!

Ήξερα ότι τα σχόλια μου θα βγουν τεράστια, γι' αυτό και είπα ότι θα τα στείλω σε δύο "σούμες"! :p

Ξεκινάμε λοιπόν: (Προκαταβολικά συγχαίρω όποιον αντέξει κ τα διαβάσει όλα! :p )

 

Δε βάζουμε καμία δημοσκόπηση πχ αγαπημένος χαρακτήρας στη σειρά?

Η δημοσκόπηση όπως είδες μπήκε και ψήφισα Νέιθαν Σκοτ! (Τ' ακους olympiake; Δεν ψήφισα εγώ τη Χέιλι στη δημοσκόπηση, που σημαίνει δεν είμαι μόνος! :p ) Στις τρεις πρώτες σεζόν μπορώ να πω πως δεν ήταν ο αγαπημένος μου χαρακτήρας (ο Νέιθαν), αλλά στην τέταρτη πήρε μεγάλο προβάδισμα στην εκτίμηση μου.

 

Α ναι ο Lerris ηταν Haley και φρυγανια(ξερο ψωμι..λολ)..

Haley κανείς; Όχι τίποτα άλλο μην μένει παραπονεμένη...

Εδώ, εδώ! :grin: Μπορεί για σας να μην είναι η πιο όμορφη απ'τις πρωταγωνίστριες, αλλά εμένα δεν ξέρω, μ'αρέσει πολύ! Περισσότερο απ'όλες τις υπόλοιπες, γούστα είναι αυτά! Ναι, είμαι Χειλικός και μ'αρέσει!!:p

 

 

I have proofs!!..

Ολα αυτα τα περι Friends With Benefits, της Brooke ιστοριες δεν ειναι?

Ο Λουκας ενα φιλακι ανταλλαξε με αλλη και το εκανε Μεσανατολικο..

Ναι, ο καημένος, που τα είχε με την Brooke και ήθελε διπλό ταμπλό με την Payton...

 

Καλά του έκανε τα καψώνια η Brooke!

 

Α, εδώ φίλε VeCo, θα συμφωνήσω με τον olympiako! Καλή κι όμορφη η Μπρουκ, όμως όντως ο Λουκ τράβηξε αρκετά απ' τη Μπρουκ κι αρκετές φορές αυτή είχε άδικο. Όπως επίσης πρέπει να επισημάνουμε ότι η Μπρουκ στην πρώτη σεζόν είδε που πήγαινε το πράγμα με την Πέιτον και τον Λούκας, αλλά παρόλα αυτά, προτού τα φτιάξουν επίσημα Λουκ-Πέιτον, αυτή πήγε και τον έβγαλε έξω για μπιλιάρδο και τα παραλειπόμενα, κι έτσι τον πρόλαβε. Ουσιαστικά δηλαδή αυτή τον έκλεψε εξαρχής απ'την Πέιτον! Και μου κάνει εντύπωση που όποτε μαλώνουν στη σειρά, κανείς ποτέ δεν έχει επισημάνει ότι η Μπρουκ έκλεψε τον Λούκας απ' την Πέιτον εξαρχής κι όχι η Πέιτον απ' τη Μπρουκ. Η Πέιτον με το Λούκας φιλήθηκαν αφού τα έφτιαξε ο Λουκ με τη Μπρουκ, γιατί πολύ απλά δεν είχαν προλάβει να ολοκληρώσουν αυτό που ξεκίνησαν. Με λίγα λόγια, για μένα Μπρουκ-Λουκ VS Πέιτον-Λουκ, ψηφίζω Πέιτον-Λουκ, γιατί είναι πιο δίκαιο και καλύτερο κατ' εμέ ζεύγος! (Το λέω χωρίς να τρέφω μίσος προς το χαρακτήρα της Μπρουκ, για να μην παρεξηγηθώ κιόλας. ;) )

 

Δεν ακούω τίποτα.

Brooke all the way.

Γι' αυτήν εξακολουθώ να βλέπω ΟΤΗ. Έχει και τις καλύτερες ατάκες.

Έκανε κοιλιά στη 4η σεζόν η σειρά.. και οι ποιο πολλοί χαρακτήρες κατάντησαν μουντοί και κλαμένοι. [Λούκας, Πέιτον, Χέιλι, Νέιθαν]. Too much drama.

Κατάντησε λίγο αηδία συνέχεια κλάψα, κλάψα, δράμα, sad faces. Γι' αυτό και το βαρέθηκα.

Η Brooke έφερνε φρεσκάδα και ζωντάνια στις μουντές σκηνές.

 

Κοιλιά δε νομίζω να έκανε η 4η σεζόν, αλλά όντως το drama παραήταν φέτος. Ήταν ένα απ'τα λίγα που δε μ'άρεσαν. Γι'αυτό και η τρίτη σεζόν μ'άρεσε παραπάνω και μένει πρώτη στην προτίμηση μου. Είχε πολύ χιούμορ και ήταν σε ισορροπία με το δράμα! Επίσης στην τρίτη φέρονταν όντως σαν μαθητές λυκείου, ενώ φέτος αυτό ήταν ανύπαρκτο. Ήταν λες και βλέπουμε 25χρονους, η συμπεριφορά τους.

Και ναι, η Μπρουκ νομίζω πως πάντα κάνει τη διαφορά με τη ζωντάνια της και το νάζι της! :happy:

 

Δεν μετρανε οι Paytonιστικες.. Ποσο μαλλον οταν ειναι γυναικες!(Θα σας φαει η ζηλεια ρεε.)

Lerris στηριζομαι πανω σου!Και επειδη ξερω οτι η πρωτη σου επιλογη ειναι η Ha, η Ha(Φτου δεν μπορω να το πω..), η Haley(ουφ, ολο και πιο δυσκολο γινεται..).. ελπιζω στην δευτερη(τρομαρα σου..!)!!

Ρειτσελ ή Μπρουκ??

Δεν νομιζω οτι συγκρινεται το ναζι,το χαμογελο και γενικοτερα το ολο στυλακι της Μπρουκ με την Ρειτσελ...Ακομα κ ο τροπος που μιλαει ειναι ξεχωριστος.

Μπρουκ by far....

Μα δεν λέω ότι δεν έχει ωραίο σώμα η Rachel ή ότι δεν είναι όμορφη. Brooke όμως δεν είναι. Δεν έχει το «πακέτο», πως να το κάνουμε...

Φίλε olympiake, νομίζω πως θα σε δώσω αυτή τη φορά, γιατί στο Μπρουκ VS Ρέιτσελ ψηφίζω Μπρουκ για το πακέτο όπως λέει κι ο VeCo. Όπως και να το κάνουμε εκπνέει άλλο αέρα και φρεσκάδα. Παρόλα αυτά η Ρέιτσελ δεν παύει να είναι HOT! Όμως μεταξύ των δύο ψηφίζω Μπρουκ. VeCo μετράς ακόμη; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

 

Α, εδώ φίλε VeCo, θα συμφωνήσω με τον olympiako! Καλή κι όμορφη η Μπρουκ, όμως όντως ο Λουκ τράβηξε αρκετά απ' τη Μπρουκ κι αρκετές φορές αυτή είχε άδικο. Όπως επίσης πρέπει να επισημάνουμε ότι η Μπρουκ στην πρώτη σεζόν είδε που πήγαινε το πράγμα με την Πέιτον και τον Λούκας, αλλά παρόλα αυτά, προτού τα φτιάξουν επίσημα Λουκ-Πέιτον, αυτή πήγε και τον έβγαλε έξω για μπιλιάρδο και τα παραλειπόμενα, κι έτσι τον πρόλαβε. Ουσιαστικά δηλαδή αυτή τον έκλεψε εξαρχής απ'την Πέιτον! Και μου κάνει εντύπωση που όποτε μαλώνουν στη σειρά, κανείς ποτέ δεν έχει επισημάνει ότι η Μπρουκ έκλεψε τον Λούκας απ' την Πέιτον εξαρχής κι όχι η Πέιτον απ' τη Μπρουκ. Η Πέιτον με το Λούκας φιλήθηκαν αφού τα έφτιαξε ο Λουκ με τη Μπρουκ, γιατί πολύ απλά δεν είχαν προλάβει να ολοκληρώσουν αυτό που ξεκίνησαν. Με λίγα λόγια, για μένα Μπρουκ-Λουκ VS Πέιτον-Λουκ, ψηφίζω Πέιτον-Λουκ, γιατί είναι πιο δίκαιο και καλύτερο κατ' εμέ ζεύγος! (Το λέω χωρίς να τρέφω μίσος προς το χαρακτήρα της Μπρουκ, για να μην παρεξηγηθώ κιόλας. ;) )

 

Ναι αλλα η Πευτον δεν ηταν αυτη που τον "εστειλε" πρωτη στο παρτυ?Και μετα ειχε πει οτι τελιωσε με τον Λουκας στη Μπρουκ?Και συνεχιζε να το παιζει αδιαφορη για τον Λουκας ενω η Μπρουκ της ειχε πει πως αν τη ενοχλει δεν θα το συνεχισει.

 

Και ναι, η Μπρουκ νομίζω πως πάντα κάνει τη διαφορά με τη ζωντάνια της και το νάζι της! :happy:

 

Φίλε olympiake, νομίζω πως θα σε δώσω αυτή τη φορά, γιατί στο Μπρουκ VS Ρέιτσελ ψηφίζω Μπρουκ για το πακέτο όπως λέει κι ο VeCo. Όπως και να το κάνουμε εκπνέει άλλο αέρα και φρεσκάδα. Παρόλα αυτά η Ρέιτσελ δεν παύει να είναι HOT! Όμως μεταξύ των δύο ψηφίζω Μπρουκ. VeCo μετράς ακόμη; :p

:yahoo: :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα η Πευτον δεν ηταν αυτη που τον "εστειλε" πρωτη στο παρτυ?Και μετα ειχε πει οτι τελιωσε με τον Λουκας στη Μπρουκ?Και συνεχιζε να το παιζει αδιαφορη για τον Λουκας ενω η Μπρουκ της ειχε πει πως αν τη ενοχλει δεν θα το συνεχισει.

 

Ναι, αλλά αφού το έβλεπε η Μπρουκ ότι δε το εννοεί η Πέιτον ότι την ενοχλεί! Κολλητή της ήταν, το ήξερε, αλλά παρόλα αυτά, πήγε να φάει τον Λούκας. Όπως επίσης στο πάρτι που λες, φρόντισε να τους κάνει χαλάστρα, αν θυμάσαι! (Τότε πήρε σβάρνα η μπάλα και το Νέιθαν με τη Χέιλι που δεν έφταιγαν σε τίποτα!) Απαράδεκτη σ' εκείνο το επεισόδιο η Μπρουκ, κατά τη γνώμη μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά αφού το έβλεπε η Μπρουκ ότι δε το εννοεί η Πέιτον ότι την ενοχλεί! Κολλητή της ήταν, το ήξερε, αλλά παρόλα αυτά, πήγε να φάει τον Λούκας. Όπως επίσης στο πάρτι που λες, φρόντισε να τους κάνει χαλάστρα, αν θυμάσαι! (Τότε πήρε σβάρνα η μπάλα και το Νέιθαν με τη Χέιλι που δεν έφταιγαν σε τίποτα!) Απαράδεκτη σ' εκείνο το επεισόδιο η Μπρουκ, κατά τη γνώμη μου.

 

Nαι οντως απαραδεκτη σαν συμπεριφορα η Μπρουκ εκει αλλα το τι εγινε μεταξυ Λουκας κ Πευτον δεν ειχε να κανει με την Μπρουκ..αλλα οτι η Πευτον εφαγε φρικη.

Και αφου ηταν ερωτευμενη με τον Λουκας κρατησε αυτο που η Πευτον ελεγε..ειτε δεν το εβλεπε ειτε δεν ηθελε να το δει.Ο ερωτας σε τυφλωνει:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

VeCo μετράς ακόμη; :p

 

Έχασα το μέτρημα, πρέπει να είμαστε around 9 προς 1... Πανωλεθρία για την Rachel... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έχασα το μέτρημα, πρέπει να είμαστε around 9 προς 1... Πανωλεθρία για την Rachel... :p

 

Τι 9 καλε??10..:D φτασαμε σε διψηφια διαφορα:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι 9 καλε??10..:D φτασαμε σε διψηφια διαφορα:p

 

:up:

 

Ιτς γιου αγκένστ έβριμπoντι ελς Olympiake! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες σωστά, έπρεπε να πεις "I'm the guy for you (Brooke Davis)"... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

"Σούμα" - Μέρος 2ο: (:p ) (και τελευταίο, μην ανησυχείτε!)

 

 

Lucas vs Nathan

Νέιθαν of course.

 

Karen vs Deb

Deb με χίλια!!! :superman: :respect:

 

Πάμε για Χέιλι ή Πέιτον?

Βρηκες και συ σοβαρη διαμαχη!!!!

Γιατί τι έχει η διαμάχη;;; :mad:

Crazygirl, αν με ρωτούσες την προηγούμενη σεζόν, θα σου'λεγα Πέιτον σίγουρα. Φέτος όμως η Πέιτον δε μου έκανε το κλικ που μου έκανε στις 3 προηγούμενες σεζόν, ενώ αντιθέτως η Χέιλι κέρδισε πόντους! (Και το λέω αντικειμενικά μιλόντας για τον χαρακτήρα των δύο, κι όχι για την ομορφιά επειδή μ'αρέσει η Χέιλι!)

 

Αντιπαθεστατη ειναι το μπαζο η Χειλι!

What??? What??? :nagger: Ε, όχι και μπάζο, είπαμε! Υπερβάλεις! Και όπως είπα και προηγουμένως, μια χαρά συμπαθέστατη ήταν στις 2 τελευταίες σεζόν στους πάντες! Μην ξεχνάμε ότι θυσίασε τα πάντα για τον άντρα της και παράτησε τα όνειρα της!

 

Μα βρε παιδια γιατι να μην την συμπαθω την Χευλι??Μια χαρα κοπελα ειναι..κ με υπεροχη φωνη!

Έτσι, έτσι! :up: Μπράβο Eva! Μπράβο Eva!

 

E ok κατι καλουτσικο επρεπε να ειχε και αυτη!

Είπες εσύ καλό λόγο για τη Χέιλι;;; :X

 

Για να μην συμφωνούμε πάντα κι εμένα μου είναι συμπαθής η Haley.

Έτσι, έτσι!

 

Όσο για την Χέιλι, καλή είναι εμφανισιακά , δε φτάνει βέβαια ούτε Μπρουκ, ούτε Πέιτον, αλλά βλέπεται.

Κι αυτό ως θετικό σχόλιο εκλαμβάνεται!

 

Μα δεν βρισκω κατι κακο να της προσαψω της κοπελας τι να κανω??Ο λερρις ειναι Χειλικος το θυμαμαι:p

Yes, that's me!! :happy:

 

Μάλλον τη Χέιλι προτιμώ. Είναι πιο ευχάριστη και πιο συνεσταλμένη.

Κι άλλος στο κλαμπ! I'm not alone! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να σχολιάσω κι εγώ όσα λέγατε τόσο καιρό διά της απουσίας μου!

Ήξερα ότι τα σχόλια μου θα βγουν τεράστια, γι' αυτό και είπα ότι θα τα στείλω σε δύο "σούμες"! :p

Ξεκινάμε λοιπόν: (Προκαταβολικά συγχαίρω όποιον αντέξει κ τα διαβάσει όλα! :p )

 

Δεν υπηρχε περιπτωση να μην καθομουνα..

 

Η δημοσκόπηση όπως είδες μπήκε και ψήφισα Νέιθαν Σκοτ! (Τ' ακους olympiake; Δεν ψήφισα εγώ τη Χέιλι στη δημοσκόπηση, που σημαίνει δεν είμαι μόνος! :p ) Στις τρεις πρώτες σεζόν μπορώ να πω πως δεν ήταν ο αγαπημένος μου χαρακτήρας (ο Νέιθαν), αλλά στην τέταρτη πήρε μεγάλο προβάδισμα στην εκτίμηση μου.

 

Ζητησα παρακαλωντας να μιλησει ο/η ψηφοφορος της αλλα τπτ!

Πολυ φοβαμαι(μπαα!) οτι ηταν ασχετη ψηφος απο καποιον που απλα ανοιξε το thread..

Για μενα ο Ναθαναηλ εγινε συμπαθης στην 2η, τοτε που η δικια σου τον παρατησε για το τραγουδι και τον Χριστακο τον Κελερ.. Τοτε που αντι να την κανει σουτ την παρακαλαγε!:mad:

Οπως καταλαβαινεις τοτε εγινε αντιπαθης προς εμε η Haley αν και ειχε βαλει τις βασεις στην 1η σεζον.. Ναι τοτε που της ελεγε ο Λουκας!!"Δεν συμβαινει τπτ αλλο με τον Ναθαναηλ εκτος τα ιδαιτερα, το υποσχεσε!!?" και αυτη "Ναι, ναι, σιγουρα!!"(μονο που σε λιγο καιρο θα παντρευτουμε!)

 

Εδώ, εδώ! :grin: Μπορεί για σας να μην είναι η πιο όμορφη απ'τις πρωταγωνίστριες, αλλά εμένα δεν ξέρω, μ'αρέσει πολύ! Περισσότερο απ'όλες τις υπόλοιπες, γούστα είναι αυτά! Ναι, είμαι Χειλικός και μ'αρέσει!!:p

 

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σου και πως νιωθεις για την κοπελια.. αλλα το σεβομαι!(go for it!)

 

Α, εδώ φίλε VeCo, θα συμφωνήσω με τον olympiako! Καλή κι όμορφη η Μπρουκ, όμως όντως ο Λουκ τράβηξε αρκετά απ' τη Μπρουκ κι αρκετές φορές αυτή είχε άδικο. Όπως επίσης πρέπει να επισημάνουμε ότι η Μπρουκ στην πρώτη σεζόν είδε που πήγαινε το πράγμα με την Πέιτον και τον Λούκας, αλλά παρόλα αυτά, προτού τα φτιάξουν επίσημα Λουκ-Πέιτον, αυτή πήγε και τον έβγαλε έξω για μπιλιάρδο και τα παραλειπόμενα, κι έτσι τον πρόλαβε. Ουσιαστικά δηλαδή αυτή τον έκλεψε εξαρχής απ'την Πέιτον! Και μου κάνει εντύπωση που όποτε μαλώνουν στη σειρά, κανείς ποτέ δεν έχει επισημάνει ότι η Μπρουκ έκλεψε τον Λούκας απ' την Πέιτον εξαρχής κι όχι η Πέιτον απ' τη Μπρουκ. Η Πέιτον με το Λούκας φιλήθηκαν αφού τα έφτιαξε ο Λουκ με τη Μπρουκ, γιατί πολύ απλά δεν είχαν προλάβει να ολοκληρώσουν αυτό που ξεκίνησαν. Με λίγα λόγια, για μένα Μπρουκ-Λουκ VS Πέιτον-Λουκ, ψηφίζω Πέιτον-Λουκ, γιατί είναι πιο δίκαιο και καλύτερο κατ' εμέ ζεύγος! (Το λέω χωρίς να τρέφω μίσος προς το χαρακτήρα της Μπρουκ, για να μην παρεξηγηθώ κιόλας. ;) )

 

Πες τα!Αλλα φυσικα δεν του χει κανει μονο αυτα!!!

Αμα τρεφεις μισος για την Brooke πες το!Δεν παρεξηγω εγω..!!:p

 

Κοιλιά δε νομίζω να έκανε η 4η σεζόν, αλλά όντως το drama παραήταν φέτος. Ήταν ένα απ'τα λίγα που δε μ'άρεσαν. Γι'αυτό και η τρίτη σεζόν μ'άρεσε παραπάνω και μένει πρώτη στην προτίμηση μου. Είχε πολύ χιούμορ και ήταν σε ισορροπία με το δράμα! Επίσης στην τρίτη φέρονταν όντως σαν μαθητές λυκείου, ενώ φέτος αυτό ήταν ανύπαρκτο. Ήταν λες και βλέπουμε 25χρονους, η συμπεριφορά τους.

Και ναι, η Μπρουκ νομίζω πως πάντα κάνει τη διαφορά με τη ζωντάνια της και το νάζι της! :happy:

 

Καλα σιγα το drama!!Μονο η Payton το στηριζει.. Και λιγο ο Ναθαναηλ αλλα δεν μετραει

 

Φίλε olympiake, νομίζω πως θα σε δώσω αυτή τη φορά, γιατί στο Μπρουκ VS Ρέιτσελ ψηφίζω Μπρουκ για το πακέτο όπως λέει κι ο VeCo. Όπως και να το κάνουμε εκπνέει άλλο αέρα και φρεσκάδα. Παρόλα αυτά η Ρέιτσελ δεν παύει να είναι HOT! Όμως μεταξύ των δύο ψηφίζω Μπρουκ. VeCo μετράς ακόμη; :p

 

Οκ θα το θεσω πιο στεγνα, μπας και παρει καμια ψηφο!

Ειχες να επιλεξεις μια απο τις δυο για μια βραδια και μονο!Ποια θα διαλεγες?

Link to comment
Share on other sites

Ζητησα παρακαλωντας να μιλησει ο/η ψηφοφορος της αλλα τπτ!

Πολυ φοβαμαι(μπαα!) οτι ηταν ασχετη ψηφος απο καποιον που απλα ανοιξε το thread..

Υπονόησες εμμέσως ότι εγώ την ψήφισα άλλα το κρύβω ή μου φάνηκε;;; :mad: :p Πραγματικά τώρα, η ψήφος μου πήγε στο Νέιθαν. Παιδιά, όποιος ψήφισε τη Χέιλι, ας το πει, μπας και σταματήσει τις καχυποψίες ο olympiakos. :shifty: :p

 

Οκ θα το θεσω πιο στεγνα, μπας και παρει καμια ψηφο!

Ειχες να επιλεξεις μια απο τις δυο για μια βραδια και μονο!Ποια θα διαλεγες?

Ααααα, tough choice! Ειλικρινά δεν ξέρω... Θέλει πολύ σκέψη το πράμα! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το θεσω πιο στεγνα, μπας και παρει καμια ψηφο!

Ειχες να επιλεξεις μια απο τις δυο για μια βραδια και μονο!Ποια θα διαλεγες?

 

Brooke uber alles ερωτύλε! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα η Πευτον δεν ηταν αυτη που τον "εστειλε" πρωτη στο παρτυ?Και μετα ειχε πει οτι τελιωσε με τον Λουκας στη Μπρουκ?Και συνεχιζε να το παιζει αδιαφορη για τον Λουκας ενω η Μπρουκ της ειχε πει πως αν τη ενοχλει δεν θα το συνεχισει.

 

Χμμ.. Ωραιο επιχειρημα!!:rolleyes:

 

Έχασα το μέτρημα, πρέπει να είμαστε around 9 προς 1... Πανωλεθρία για την Rachel...

Τι 9 καλε??10.. φτασαμε σε διψηφια διαφορα..

Ιτς γιου αγκένστ έβριμπoντι ελς Olympiake! :p

 

I' ve been defeated.. But as i said!Ratchel is all mine..

 

I am the guy for Brooke Davis.

 

Οτι να' ναι!:lol:

Να δω ποιος θα την πρωτοπαρει!

 

"Σούμα" - Μέρος 2ο: (:p ) (και τελευταίο, μην ανησυχείτε!)

 

Νέιθαν of course.

 

Deb με χίλια!!!

 

Γιατί τι έχει η διαμάχη;;;

Crazygirl, αν με ρωτούσες την προηγούμενη σεζόν, θα σου'λεγα Πέιτον σίγουρα. Φέτος όμως η Πέιτον δε μου έκανε το κλικ που μου έκανε στις 3 προηγούμενες σεζόν, ενώ αντιθέτως η Χέιλι κέρδισε πόντους! (Και το λέω αντικειμενικά μιλόντας για τον χαρακτήρα των δύο, κι όχι για την ομορφιά επειδή μ'αρέσει η Χέιλι!)

 

Η αντικειμενικοτητα θα σε φαει!

Οσο για την διαμαχη.. Srry αλλα no comments!!:lol: (ξερω ποναει!)

 

Μην ξεχνάμε ότι θυσίασε τα πάντα για τον άντρα της και παράτησε τα όνειρα της!

 

Γουατ δε φακ αρ γιου τοκινγκ αμπαουτ?!..Οκ το εκανε αλλα ειχε κανει τοσες λαλακιες πριν που δεν μετραει.. αλλωστε ειδες τι εκανε ο Ναθαναηλ!

 

Έτσι, έτσι! :up: Μπράβο Eva! Μπράβο Eva!

 

Χμμ.. ναι!

 

Είπες εσύ καλό λόγο για τη Χέιλι;;; :X

 

και πρεπει να μου το θυμιζεις δηλαδη??:p

 

Έτσι, έτσι!

Κι αυτό ως θετικό σχόλιο εκλαμβάνεται!

Yes, that's me!!

Κι άλλος στο κλαμπ! I'm not alone!

 

Νο κομεντς!!:X :cool:

Link to comment
Share on other sites

Υπονόησες εμμέσως ότι εγώ την ψήφισα άλλα το κρύβω ή μου φάνηκε;;; :mad: :p Πραγματικά τώρα, η ψήφος μου πήγε στο Νέιθαν. Παιδιά, όποιος ψήφισε τη Χέιλι, ας το πει, μπας και σταματήσει τις καχυποψίες ο olympiakos. :shifty: :p

 

Οχι δεν υπονοησα αυτο!

Ειπα οτι μπορει να μπηκε καποιος στο thread τυχαια και απλα να ψηφισε!

Αν και μου φαινεται οτι την ψηφισε ο DENIOR (χωρις να θελω να τον θηξω!:p )

 

Ααααα, tough choice! Ειλικρινά δεν ξέρω... Θέλει πολύ σκέψη το πράμα! :p

 

Ε οχι και δυσκολη!!!

 

Brooke uber alles ερωτύλε! :p

 

Srry δεν ξερω τι γλωσσα μιλας!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Η αντικειμενικοτητα θα σε φαει!

Αντικειμενικός ήμουν! I don't care if you believe me or not! Είμαι υπεράνω εγώ! :p

 

 

Νο κομεντς!!:X :cool:

Better leave it this way, my friend! :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπονοησα αυτο!

Ειπα οτι μπορει να μπηκε καποιος στο thread τυχαια και απλα να ψηφισε!

Αν και μου φαινεται οτι την ψηφισε ο DENIOR (χωρις να θελω να τον θηξω!:p )

 

Μπα, δεν τον κόβω να ψήφισε τη Haley για αγαπημένο χαρακτήρα...

 

Srry δεν ξερω τι γλωσσα μιλας!!:lol:

 

Καλά, τραγούδα... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικός ήμουν! I don't care if you believe me or not! Είμαι υπεράνω εγώ! :p

 

Καλα, καλα σε πιστευω!!:shifty:

 

Better leave it this way, my friend! :ninja:

 

Νο κομεντς εγκεν!!

 

Μπα, δεν τον κόβω να ψήφισε τη Haley για αγαπημένο χαρακτήρα...

 

Δεν ξερω,.. αλλα πραγματικα θελω να μαθω!

 

Καλά, τραγούδα... :p

 

Ασε θα βαλω την Haley.. Ενα πραγμα ξερει να κανει μην της το στερησω!

Ειναι απο κορμι.. φωναρα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...