Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η δε Deb, MILF κανονικότατα. :respect:

 

Τελειως ομως!!Οταν εσκασε μυτη στην προεκλογικη περιοδο του Dan στο σαλονι με τις ζαρτιερες..:X :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα Gocha!!

The show must go on!..

 

Ελεος ρε δεν τον εχεις βαρεθει τον Λουκα?Σε καθε σεζον ιδιος ειναι!!

Τωρα για τον Keith τι να πω?Δεινει κανενα νοημα?Ο Dan παιζει σε 50 διαφορετικα ταμπλο!Ο Keith μου αρεσε στο 105 ενω ο Dan σε ολα τα αλλα!Φυσικα ΟΤΗ χωρις Dan δεν γινεται!(Οπως O.C. χωρις Marissa.. σχεδον!)

 

Πρεπει να μου γνωρισεις της φιλες σου και θα σου πω!:cool: χεχε:up: :whistle:

 

Να βαρεθω εγω τον Λουκα???Να αλλαξοπιστησω??Π Ο Τ Ε Σ!Ειναι ο ερωτας μου ο αγιατρευτος:lol:

 

Διαλεγω Κιθ κ οχι Νταν γιατι ο Κιθ κανει κ βολτουλες στα ονειρα:p :p Μαρεσουν τα υπερφυσικα!

 

Θα σου στειλω φωτος:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να βαρεθω εγω τον Λουκα???Να αλλαξοπιστησω??Π Ο Τ Ε Σ!Ειναι ο ερωτας μου ο αγιατρευτος:lol:

 

Ναι το φανταστικα!Δικος σου και αλλων 10.000.000 fans του..:wacko: :whistle:

Αλλα δεν μου συνεχιζεις καλα την διαμαχη.. Βρισε πχ λιγο τον Ναθαναηλ..:cool:

 

Διαλεγω Κιθ κ οχι Νταν γιατι ο Κιθ κανει κ βολτουλες στα ονειρα:p Μαρεσουν τα υπερφυσικα!

 

Και εμενα μου αρεσουν, αλλα το να κανει ο Keith απο εκει που βρισκεται τσαρκες στα ονειρα μου φανηκε μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ ιδεα!!:p :hypno:

 

Θα σου στειλω φωτος:p

 

Στειλε και θα εκθεσω την τεκμηριωμενη μου επιστημονικη αποψη!!:rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι το φανταστικα!Δικος σου και αλλων 10.000.000 fans του..:wacko: :whistle:

Αλλα δεν μου συνεχιζεις καλα την διαμαχη.. Βρισε πχ λιγο τον Ναθαναηλ..:cool:

 

 

 

Και εμενα μου αρεσουν, αλλα το να κανει ο Keith απο εκει που βρισκεται τσαρκες στα ονειρα μου φανηκε μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ ιδεα!!:p :hypno:

 

 

 

Στειλε και θα εκθεσω την τεκμηριωμενη μου επιστημονικη αποψη!!:rolleyes: :D

 

Α οχι μπορει ο Λουκας να ειναι ο ερωτας μου αλλα του Ναθαναηλ το μονο κακο που μπορω να του προσαψω ειναι το μαλλι στην 4η σεζον(οχι οτι του Λουκας ειναι καλυτερο...)Αν θες διαμαχη συνεχιζουμε για το Μπρουκακι και την Ρεητσελ:D

 

 

Θα το εχω υποψιν μου για τις φωτος:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α οχι μπορει ο Λουκας να ειναι ο ερωτας μου αλλα του Ναθαναηλ το μονο κακο που μπορω να του προσαψω ειναι το μαλλι στην 4η σεζον(οχι οτι του Λουκας ειναι καλυτερο...)Αν θες διαμαχη συνεχιζουμε για το Μπρουκακι και την Ρεητσελ:D

 

Θα το εχω υποψιν μου για τις φωτος:p

 

Νομιζω οτι καταληξαμε οτι η Ratchel εχει πιο ωραιο σωμα και ειναι πιο ομορφη, ενω η Brooke εχει πιο ωραια φωνη!(Show must go on λεμεεε!!:devil:)

Μια χαρα ειναι το μαλλι τους!Σαν το δικο μου!yo ma do..(Skills speaking!)

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι καταληξαμε οτι η Ratchel εχει πιο ωραιο σωμα και ειναι πιο ομορφη, ενω η Brooke εχει πιο ωραια φωνη!(Show must go on λεμεεε!!:devil:)

Μια χαρα ειναι το μαλλι τους!Σαν το δικο μου!yo ma do..(Skills speaking!)

 

Xαχαχα μόνος εσύ το λες αυτό!! Η είναι κόλπο για να συνεχιστεί η διαμάχη!!??:lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Xαχαχα μόνος εσύ το λες αυτό!! Η είναι κόλπο για να συνεχιστεί η διαμάχη!!??:lol:

 

Εσυ τι λες?:devil:

Link to comment
Share on other sites

Tις βαρέθηκα ρε συ αυτές!! Τις εξαντλήσαμε! :p

 

Πάμε για Χέιλι ή Πέιτον? :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Tις βαρέθηκα ρε συ αυτές!! Τις εξαντλήσαμε! :p

 

Ααα δεν ξερω.. η _EVA_ με προκαλεσε!

Αν θες διαμαχη συνεχιζουμε για το Μπρουκακι και την Ρεητσελ

 

Πάμε για Χέιλι ή Πέιτον? :D

 

Βρηκες και συ σοβαρη διαμαχη!!!!:rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλο που δεν ηθελες εσυ να σε προκαλεσω γι'αυτο το θεμα:p

Παντως για'μενα Χειλι Πευτον ειναι το ιδιο..τις συμπαθω εξισου κ τις δυο..ισως λιιιγο περισσοτερο την Πευτον επειδη ειναι κολλητη της Μπρουκ:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλο που δεν ηθελες εσυ να σε προκαλεσω γι'αυτο το θεμα:p

 

Αλλο αυτο!:p

 

Παντως για'μενα Χειλι Πευτον ειναι το ιδιο..τις συμπαθω εξισου κ τις δυο..ισως λιιιγο περισσοτερο την Πευτον επειδη ειναι κολλητη της Μπρουκ:lol:

 

Καλα δεν παλευεσαι.. Ελεος ρε συ που ειναι συμπαθης η Haley!!

Link to comment
Share on other sites

Αντιπαθεστατη ειναι το μπαζο η Χειλι! Ελεος! Ο μονος σωστος εκει μεσα ειναι ο Νταν! Η Ντεμπ οπως πολυ σωστα ειπατε ειναι MILF με τρελα (και κορδελα), η Καρεν ουτε για φασωμα δεν ειναι (αν και φασωνα ανετα τον Αντι με τον οποιο τα ειχε στη 2η σεζον αν θυμαμαι καλα-διαολε, τι μωρο ηταν αυτο?!:X ), ο Λουκας εχει καταντησει αηδιαααααααααα (θελω τη Μπρουκ, θελω την Πεητον, θελω τη Μπρουκ, θελω την Πεητον), ο Νεηθαν επισης (γεια σας, ειμαι ο γ****ς της γειτονιας σας...), η Πεητον κανονικα πρεπει να αυτοκτονησει με ολα αυτα που εχει παθει (αντε γιατι τηνε βαρεθηκα και δαυτη), η Μπρουκ τα σπαει και εννοειται οτι λατρευω τον Μαουθ και τον Ικανοτητα (κατα κοσμον Σκιλλς!):D

 

ΥΓ: Η Μπρουκ στη φωτογραφιση του Μαξιμ ειναι....ILF!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντιπαθεστατη ειναι το μπαζο η Χειλι! Ελεος! Ο μονος σωστος εκει μεσα ειναι ο Νταν! Η Ντεμπ οπως πολυ σωστα ειπατε ειναι MILF με τρελα (και κορδελα)

 

Πες τα!..Πες τα.. Εδω συμφωνω απολυτα!

 

η Καρεν ουτε για φασωμα δεν ειναι

 

(Εεεξω απ' τα δοντιαα!..)Ε δεν ειναι και τοσο χαλια η Καρεν.. Ειδικα στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ καλη..

 

(αν και φασωνα ανετα τον Αντι με τον οποιο τα ειχε στη 2η σεζον αν θυμαμαι καλα-διαολε, τι μωρο ηταν αυτο?!:X )

 

Ελα ρε ηταν ωραιος αυτος?Δεν φτουραει..:p

 

ο Λουκας εχει καταντησει αηδιαααααααααα (θελω τη Μπρουκ, θελω την Πεητον, θελω τη Μπρουκ, θελω την Πεητον)

 

Ετσι!

 

ο Νεηθαν επισης (γεια σας, ειμαι ο γ****ς της γειτονιας σας...)

 

Να υποθεσω οτι δεν εχεις δει την 4η σεζον.. αν και ποτε με εξαιρεση τα πρωτα επισοδια της 1ης σεζον δεν φανηκε κατι τετοιο!

 

η Πεητον κανονικα πρεπει να αυτοκτονησει με ολα αυτα που εχει παθει (αντε γιατι τηνε βαρεθηκα και δαυτη)

 

Μπα, ειναι ομορφουλα.. την θελουμε στο cast!

 

η Μπρουκ τα σπαει

 

Αυτο τωρα γιατι το ειπες?

 

και εννοειται οτι λατρευω τον Μαουθ και τον Ικανοτητα (κατα κοσμον Σκιλλς!):D

 

Συμφωνω απολυτα.. Ο στομας με ξενερωνει λιγο.. εως πολυ αλλα οκ!

 

ΥΓ: Η Μπρουκ στη φωτογραφιση του Μαξιμ ειναι....ILF!

 

Τη Ratchel εννοεις!!

Link to comment
Share on other sites

Μα βρε παιδια γιατι να μην την συμπαθω την Χευλι??Μια χαρα κοπελα ειναι..κ με υπεροχη φωνη!

Και αηδια δεν εχει καταντησει ο Λουκας αλλα ο χαρακτηρας του Μαουθ..τετοια καλοσυνη ουτε ο Jesus Christ πια

μετα ερωτας τρελλος με Μπρουκ μετα με Ρεητσελ μετα με την χαζοξανθια...με ολες τρελλα ερωτευμενος!:p

 

 

ps:Το Μπρουκακι συνεχιζει να σαρωνειιιιιιι:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα βρε παιδια γιατι να μην την συμπαθω την Χευλι??Μια χαρα κοπελα ειναι..

 

Αρ γιου κιντινγκ??Ελεος ρε Ευα!!Αντε για την Brooke να το δεχτο αφου ουτε εμενα με χαλαει, αλλα οχι και η Haley.. Που σε Lerris να ακουσεις!!:ninja:

 

κ με υπεροχη φωνη!

 

E ok κατι καλουτσικο επρεπε να ειχε και αυτη!:X :D

 

Και αηδια δεν εχει καταντησει ο Λουκας αλλα ο χαρακτηρας του Μαουθ..τετοια καλοσυνη ουτε ο Jesus Christ

 

Ναι σιγα μην συμφωνουσες για τον Λουκα!!..:p

Που να δεις τον στομα στην 5η που μπαινει σε συμμορια......:X

 

μια

μετα ερωτας τρελος με Μπρουκ μετα με Ρεητσελ μετα με την χαζοξανθια...με ολες τρελλα ερωτευμενος!:p

 

Ξεχασες δυο!

Την jiji και την αρχηγο των Clean teens!

:cool:

 

ps:Το Μπρουκακι συνεχιζει να σαρωνειιιιιιι:D

 

:chair:

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν παλευεσαι.. Ελεος ρε συ που ειναι συμπαθης η Haley!!

 

Για να μην συμφωνούμε πάντα κι εμένα μου είναι συμπαθής η Haley. Δεν τίθεται θέμα όμως, εκ των δύο, Peyton...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Για να μην συμφωνούμε πάντα κι εμένα μου είναι συμπαθής η Haley. Δεν τίθεται θέμα όμως, εκ των δύο, Peyton...

 

Σε αυτο πραγματικα θα ηθελα να συμφωνησουμε!!:rolleyes:

Πλιζζ αναθεωρησε!Ξεχνα την 4η σεζον και θυμησου την 2η....:kill: Haley

Link to comment
Share on other sites

Αντιπαθεστατη ειναι το μπαζο η Χειλι! Ελεος! Ο μονος σωστος εκει μεσα ειναι ο Νταν! Η Ντεμπ οπως πολυ σωστα ειπατε ειναι MILF με τρελα (και κορδελα), η Καρεν ουτε για φασωμα δεν ειναι (αν και φασωνα ανετα τον Αντι με τον οποιο τα ειχε στη 2η σεζον αν θυμαμαι καλα-διαολε, τι μωρο ηταν αυτο?!:X ), ο Λουκας εχει καταντησει αηδιαααααααααα (θελω τη Μπρουκ, θελω την Πεητον, θελω τη Μπρουκ, θελω την Πεητον), ο Νεηθαν επισης (γεια σας, ειμαι ο γ****ς της γειτονιας σας...), η Πεητον κανονικα πρεπει να αυτοκτονησει με ολα αυτα που εχει παθει (αντε γιατι τηνε βαρεθηκα και δαυτη), η Μπρουκ τα σπαει και εννοειται οτι λατρευω τον Μαουθ και τον Ικανοτητα (κατα κοσμον Σκιλλς!):D

 

ΥΓ: Η Μπρουκ στη φωτογραφιση του Μαξιμ ειναι....ILF!

Πω Πω θάψιμο!! Άραξε κοπελιά!

 

Η Κάρεν συμπαθητική , Ντεμπ δεν είναι, αλλά όχι και μπάζο. Ο γκόμενος της ο καθηγητής , τελείως χάλι ρε!! Τι του βρήκες! Φλωρόφατσα! :wacko:

Λίγα τα λόγια σου για την Πέιτον! :p

 

Όσο για την Χέιλι, καλή είναι εμφανισιακά , δε φτάνει βέβαια ούτε Μπρουκ, ούτε Πέιτον, αλλά βλέπεται. Σα χαρακτήρας μου είναι αδιάφορη. Ούτε τη συμπαθώ , ούτε θέλω να την πνίξω! :D

 

Edit: MILF ??? ILF??? Μετάφραση pls!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο πραγματικα θα ηθελα να συμφωνησουμε!!:rolleyes:

Πλιζζ αναθεωρησε!Ξεχνα την 4η σεζον και θυμησου την 2η....:kill: Haley

 

Γενικά μιλώντας, είναι on my good side. Αλλά για να πω την αλήθεια, είναι ψιλοαδιάφορη, καλά τα λέει η Crazygirl...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασες δυο!Την jiji και την αρχηγο των Clean teens!

H χαζοξανθια που ειπα αυτη απο τις clean teens ειναι:p

 

Αρ γιου κιντινγκ??Ελεος ρε Ευα!!Αντε για την Brooke να το δεχτο αφου ουτε εμενα με χαλαει, αλλα οχι και η Haley.. Που σε Lerris να ακουσεις!!

 

Μα δεν βρισκω κατι κακο να της προσαψω της κοπελας τι να κανω??Ο λερρις ειναι Χειλικος το θυμαμαι:p

 

Ναι σιγα μην συμφωνουσες για τον Λουκα!!..:p

Που να δεις τον στομα στην 5η που μπαινει σε συμμορια.....:X

Ε μα Λουκα κ ξερω ψωμι..γενικα Τσαντ κ ξερο ψωμι:p

Να το δω αυτο με τον Μαουθ κ μετα μεχρι κ Ρεητσελ θα υποστηριξω(που λεει ο λογος....:shifty: )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H χαζοξανθια που ειπα αυτη απο τις clean teens ειναι:p

 

E τοτε ξεχασες την αλλη!!Αυτη που ηταν προεδρος.. Οπως και να εχει καποια ξεχασες.. Ειχε και πολλες ο ατιμος!:lol:

 

Μα δεν βρισκω κατι κακο να της προσαψω της κοπελας τι να κανω??Ο λερρις ειναι Χειλικος το θυμαμαι:p

 

Γες χι ιζ!:rolleyes:

Αμα θες σου βρισκω εγω μερικα να διαλεξεις..:p

 

Ε μα Λουκα κ ξερω ψωμι..γενικα Τσαντ κ ξερο ψωμι:p

Να το δω αυτο με τον Μαουθ κ μετα μεχρι κ Ρεητσελ θα υποστηριξω(που λεει ο λογος....:shifty: )

 

Σου λεω με πηρε τηλ ο σεναριογραφος και μου το πε.. Ρωτησε τη γνωμη μου και του ειπα οκ αλλα μονο να αποκτησει και μερικες γυναικιες συνηθειες!:X :p

Νομιζω οτι ο Chad εχει myspace αν θες να μιλησετε!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

E τοτε ξεχασες την αλλη!!Αυτη που ηταν προεδρος.. Οπως και να εχει καποια ξεχασες.. Ειχε και πολλες ο ατιμος!:lol:

Α ναι αυτη οντως την ειχα ξεχασει...ε μα δεν ειναι αυτο σπαστικο?Να πεθαινει απο ερωτα για ολες???:p

Σου λεω με πηρε τηλ ο σεναριογραφος και μου το πε.. Ρωτησε τη γνωμη μου και του ειπα οκ αλλα μονο να αποκτησει και μερικες γυναικιες συνηθειες!

Νομιζω οτι ο Chad εχει myspace αν θες να μιλησετε!!:lol:

 

Εσενα περιμενα να μου το πεις νομιζειιιις?:happy:

Βασικα εχω κανει πολλους Chad add τωρα ποιος κ αν ειναι καποιος απο αυτους δεν ξερω...:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...