Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Ποιές Paytonιστικες, μόνο εσύ διαλέγεις μεταξύ Brooke - Rachel τη Rachel... :p

 

5 προς 1... :up:

 

Ακομα να καταλαβεις τι παιζει!!Ζηλευουν το σωμα της Ratchel και δεν κρινουν αντικειμενικα!

Αλλωστε εγω δεν μιλαω ουτε για στυλ, ουτε για φωνη(οπου χανει κατα κρατος η super hot Ratchel..)!!

Και επειδη μου το παιζεις καπως, εχω να σου πω οτι εδω ειμαστε 45-46 ατομα και ολοι ψηφιζουμε Ratchel..

46 ατομα + Maxim συνιστουν Ratchel -> Αυτοι ξερουν!!!!!!!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακομα να καταλαβεις τι παιζει!!Ζηλευουν το σωμα της Ratchel και δεν κρινουν αντικειμενικα!

Αλλωστε εγω δεν μιλαω ουτε για στυλ, ουτε για φωνη(οπου χανει κατα κρατος η super hot Ratchel..)!!

Και επειδη μου το παιζεις καπως, εχω να σου πω οτι εδω ειμαστε 45-46 ατομα και ολοι ψηφιζουμε Ratchel..

46 ατομα + Maxim συνιστουν Ratchel -> Αυτοι ξερουν!!!!!!!!!!:p

 

Εγω προσωπικα δεν ζηλευω καθολου το σωμα της Ρειτσελ γιατι δεν μου αρεσουν οι κοιλιακοι κ τα σουπερ γυμνασμενα σωματα σε γυναικες...η Μπρουκ εχει 100% θηλυκο σωμα..με τις καμπυλες με τα ολα της:D

Go go Broooke:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακομα να καταλαβεις τι παιζει!!Ζηλευουν το σωμα της Ratchel και δεν κρινουν αντικειμενικα!

Αλλωστε εγω δεν μιλαω ουτε για στυλ, ουτε για φωνη(οπου χανει κατα κρατος η super hot Ratchel..)!!

Και επειδη μου το παιζεις καπως, εχω να σου πω οτι εδω ειμαστε 45-46 ατομα και ολοι ψηφιζουμε Ratchel..

46 ατομα + Maxim συνιστουν Ratchel -> Αυτοι ξερουν!!!!!!!!!!:p

 

Ναι καλά, δικαιολογίες...

 

Υ.Γ.

Που τους βρήκες τους 46; Εγώ μόνο εγγεγραμμένα μέλη του myphone αναγνωρίζω! :nagger: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά, δικαιολογίες...

 

Υ.Γ.

Που τους βρήκες τους 46; Εγώ μόνο εγγεγραμμένα μέλη του myphone αναγνωρίζω! :nagger: :p

 

Εγω μιλαω με στοιχεια!!

Ειναι σοβαρη η συγκριση του σωματος της Ratchel με της Brooke??ΕΛΕΟΣ!!

H μια ειναι μοντελο και η αλλη ηθοποιος..

Οποιος δεν θυμαται πως ειναι το σωμα της Ratchel του προτεινω να δει τα επισοδια που η Ratchel εκανε δοκιμαστικο για να μπει στο cheerleading squad των αετων, οπως επισης και τα επισοδια της 4ης σεζον που εχουν να κανουν με το Maxim!!.. Αν καποιος εχει το ηλεκτρονικο τευχος με την φωτογραφιση ας μου το στειλει..

Η Μπρουκ ας αρκεστει στο design και τα φανελακια βαζοντας κανονικα μοντελα να τα προβαλλουν!

Link to comment
Share on other sites

Εγω μιλαω με στοιχεια!!

Ειναι σοβαρη η συγκριση του σωματος της Ratchel με της Brooke??ΕΛΕΟΣ!!

H μια ειναι μοντελο και η αλλη ηθοποιος..

Οποιος δεν θυμαται πως ειναι το σωμα της Ratchel του προτεινω να δει τα επισοδια που η Ratchel εκανε δοκιμαστικο για να μπει στο cheerleading squad των αετων, οπως επισης και τα επισοδια της 4ης σεζον που εχουν να κανουν με το Maxim!!.. Αν καποιος εχει το ηλεκτρονικο τευχος με την φωτογραφιση ας μου το στειλει..

Η Μπρουκ ας αρκεστει στο design και τα φανελακια βαζοντας κανονικα μοντελα να τα προβαλλουν!

 

Μα δεν λέω ότι δεν έχει ωραίο σώμα η Rachel ή ότι δεν είναι όμορφη. Brooke όμως δεν είναι. Δεν έχει το «πακέτο», πως να το κάνουμε... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγω μιλαω με στοιχεια!!

Ειναι σοβαρη η συγκριση του σωματος της Ratchel με της Brooke??ΕΛΕΟΣ!!

H μια ειναι μοντελο και η αλλη ηθοποιος..

Οποιος δεν θυμαται πως ειναι το σωμα της Ratchel του προτεινω να δει τα επισοδια που η Ratchel εκανε δοκιμαστικο για να μπει στο cheerleading squad των αετων, οπως επισης και τα επισοδια της 4ης σεζον που εχουν να κανουν με το Maxim!!.. Αν καποιος εχει το ηλεκτρονικο τευχος με την φωτογραφιση ας μου το στειλει..

Η Μπρουκ ας αρκεστει στο design και τα φανελακια βαζοντας κανονικα μοντελα να τα προβαλλουν!

 

Μα μια γυναικα δεν την λες ομορφη επειδη εχει σωμα μοντελου..

Η Μπρουκ εχει εναν αερα που η Ρεητσελ ακομα κ με το σωμα που πολλοι θεωρουν ιδανικο δεν τον βγαζει...ειναι το ολο στυλακι..και οπως ξαναειπα για εμενα ενα γυναικειο σωμα τοσο γυμνασμενο και τελειο δεν συγκρινεται με ενα ισως οχι τοσο τελειο αλλα σιγουρα πιο θηλυκο.

Εννοειται πως ειναι πολυ ομορφη κ η Ρεητσελ αλλα απο καπου χανει..δεν το εχω εντοπισει ακομα:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα μια γυναικα δεν την λες ομορφη επειδη εχει σωμα μοντελου..

Η Μπρουκ εχει εναν αερα που η Ρεητσελ ακομα κ με το σωμα που πολλοι θεωρουν ιδανικο δεν τον βγαζει...ειναι το ολο στυλακι..και οπως ξαναειπα για εμενα ενα γυναικειο σωμα τοσο γυμνασμενο και τελειο δεν συγκρινεται με ενα ισως οχι τοσο τελειο αλλα σιγουρα πιο θηλυκο.

Εννοειται πως ειναι πολυ ομορφη κ η Ρεητσελ αλλα απο καπου χανει..δεν το εχω εντοπισει ακομα:p

 

Γενικώς χάνει... :X

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν λέω ότι δεν έχει ωραίο σώμα η Rachel ή ότι δεν είναι όμορφη. Brooke όμως δεν είναι. Δεν έχει το «πακέτο», πως να το κάνουμε... :wink:

 

Ναι καλα, δεν συνενοουμαστε!:rolleyes:

 

Μα μια γυναικα δεν την λες ομορφη επειδη εχει σωμα μοντελου..

 

Επ.. Εδω εισαι λαθος!Ακριβως αυτος ειναι ο λογος που την λεω ομορφη!

Δεν εξεταζω τον εσωτερικο κοσμο που κρυβει γιατι και δεν με ενδιαφερει και θα μεινω με την απορια!

 

Η Μπρουκ εχει εναν αερα που η Ρεητσελ ακομα κ με το σωμα που πολλοι θεωρουν ιδανικο δεν τον βγαζει...ειναι το ολο στυλακι..και οπως ξαναειπα για εμενα ενα γυναικειο σωμα τοσο γυμνασμενο και τελειο δεν συγκρινεται με ενα ισως οχι τοσο τελειο αλλα σιγουρα πιο θηλυκο.

Εννοειται πως ειναι πολυ ομορφη κ η Ρεητσελ αλλα απο καπου χανει..δεν το εχω εντοπισει ακομα:p

 

Θα σου πω εγω που χανει!Στη φωνη!

Εμενα παλι αυτο π.. (no offence..:O ) stylακι της Ratchel με τρελαινει!

Και μια ανισωση:

Γυμνασμενο σωμα > Αγυμναστο η λιγοτερο γυμνασμενο σωμα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα, δεν συνενοουμαστε!:rolleyes:

 

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! :lol: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα, δεν συνενοουμαστε!:rolleyes:

 

 

 

Επ.. Εδω εισαι λαθος!Ακριβως αυτος ειναι ο λογος που την λεω ομορφη!

Δεν εξεταζω τον εσωτερικο κοσμο που κρυβει γιατι και δεν με ενδιαφερει και θα μεινω με την απορια!

 

 

 

Θα σου πω εγω που χανει!Στη φωνη!

Εμενα παλι αυτο π.. (no offence..:O ) stylακι της Ratchel με τρελαινει!

Και μια ανισωση:

Γυμνασμενο σωμα > Αγυμναστο η λιγοτερο γυμνασμενο σωμα!!

 

Δεν μιλησα για εσωτερικο κοσμο βρε...μιλαω για τον αερα που βγαζει..πολυ διαφορετικο..

κ οσο για την ανισωση εισαι μαλλον εξαιρεση γιατι με οσους αντρες εχω συζητησει αυτο το θεμα ισχυει Λιγοτερο γυμνασμενο σωμα>Γυμνασμενο σωμα

 

 

Τωρα παλι εσενα κατι σου βγαζει η Ρεητσελ..ο καθενας εχει το στυλ του κ το γουστο του..το οτι οι περισσοτεροι διαλεγουμε Μπρουκ δεν σημαινει τπτ:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα δεν ζηλευω καθολου το σωμα της Ρειτσελ γιατι δεν μου αρεσουν οι κοιλιακοι κ τα σουπερ γυμνασμενα σωματα σε γυναικες...η Μπρουκ εχει 100% θηλυκο σωμα..με τις καμπυλες με τα ολα της:D

Go go Broooke:p

Συμφωνώ απόλυτα! Καμία ζήλεια δεν υπάρχει! Aν ζήλευα, θα ζήλευα την Βrooke , όχι την αλόγα! :lol: :lol:

 

Μπορεί να μην έχει κοιλιακούς και τετρακέφαλους , αλλά φαίνεται πως έχει σφιχτό σώμα και όπως είπα πριν είναι πιο θηλυκή, με καμπύλες κτλ. Ε είναι πιο σέξυ, πως να το κάνουμε!! ;)

 

VeCo oι ομοιδεάτες σου αυξάνονται! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! :lol: :p

 

:rolleyes: 3 birds were sitting.. :rolleyes:

 

Δεν μιλησα για εσωτερικο κοσμο βρε...μιλαω για τον αερα που βγαζει..πολυ διαφορετικο..

κ οσο για την ανισωση εισαι μαλλον εξαιρεση γιατι με οσους αντρες εχω συζητησει αυτο το θεμα ισχυει Λιγοτερο γυμνασμενο σωμα>Γυμνασμενο σωμα

 

Τωρα παλι εσενα κατι σου βγαζει η Ρεητσελ..ο καθενας εχει το στυλ του κ το γουστο του..το οτι οι περισσοτεροι διαλεγουμε Μπρουκ δεν σημαινει τπτ:p

 

Ναι αλλα ειπες

Μα μια γυναικα δεν την λες ομορφη επειδη εχει σωμα μοντελου..

 

Τεσπα δεν σε κατηγορω.. εισαι κοριτσακι!:p

Ελπιζω οι αντρες που ρωτησες να ηταν 100%.. γιατι αλλιως σχηματιζω την συζητηση στο μυαλο μου!:

-Κωστα, σου αρεσουν οι κοιλιακοι στην γυναικα?

-Εεε, ΟΧΙ!!

-Αααα καταλαβα σου αρεσουν τα πιασηματα!

-:X :X :X (γκουχγκουχ..)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα! Καμία ζήλεια δεν υπάρχει! Aν ζήλευα, θα ζήλευα την Βrooke , όχι την αλόγα! :lol: :lol:

 

Μπορεί να μην έχει κοιλιακούς και τετρακέφαλους , αλλά φαίνεται πως έχει σφιχτό σώμα και όπως είπα πριν είναι πιο θηλυκή, με καμπύλες κτλ. Ε είναι πιο σέξυ, πως να το κάνουμε!! ;)

 

VeCo oι ομοιδεάτες σου αυξάνονται! :p

 

Για να δικαιολογήσω την άποψη μου, να πω μονάχα τα εξής. Η Rachel είναι όμορφη, έχει ωραίο σώμα κλπ. Η Brooke όμως, είναι (το) κάτι άλλο. Μπορεί να μην έχει το καλύτερο σώμα, μπορεί να μην είναι η πιο σέξυ ή η πιο έξυπνη, αλλά είναι απόλυτα ερωτεύσιμη γιατί είναι πραγματική.

 

Είναι χαρακτηριστικό ότι η Rachel έκανε φωτογράφιση στο Maxim. Είναι η κοπέλα - μοντέλο, είναι όμορφη με την έννοια που είναι όμορφη η Adriana Lima, ή η Gisele (ψιλοιεροσυλία, αλλά περνάει το μήνυμα που θέλω να περάσω).

 

Η Brooke από την άλλη είναι, είναι μία κοπέλα αληθινή, με τα ελαττώματα και τα προτερήματα της και αυτό ακριβώς είναι που την κάνει ακαταμάχητη και ερωτεύσιμη...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

με την έννοια που είναι όμορφη η Adriana Lima, ή η Gisele (ψιλοιεροσυλία, αλλά περνάει το μήνυμα που θέλω να περάσω).

 

Τα αλλα δεν τα σχολιαζω!

Σχολιαζω ομως αυτη τη φραση!..Πραγματικα σου μιλαω ακριβως πριν διαβασω στο post σου αυτες τις 2 σκεφτομουν!!(Λογο συναρτησης τους με την Ratchel!Aν και οπως λες ειναι ιεροσυλια.. η μια Maxim και οι αλλες victoria secret..)

Link to comment
Share on other sites

Γαυράκι, άμα το πας με βάση τα περιοδικά και τα σχετικά , η Μπρουκ είναι στη λίστα των 100 πιο όμορφων γυναικών στον κόσμο. Η Ρέιτσελ είναι? :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Τα αλλα δεν τα σχολιαζω!

Σχολιαζω ομως αυτη τη φραση!..Πραγματικα σου μιλαω ακριβως πριν διαβασω στο post σου αυτες τις 2 σκεφτομουν!!(Λογο συναρτησης τους με την Ratchel!Aν και οπως λες ειναι ιεροσυλια.. η μια Maxim και οι αλλες victoria secret..)

 

Η μία στη σειρά, οι άλλες for real... :wink:

 

Γαυράκι, άμα το πας με βάση τα περιοδικά και τα σχετικά , η Μπρουκ είναι στη λίστα των 100 πιο όμορφων γυναικών στον κόσμο. Η Ρέιτσελ είναι? :p

 

:whistle:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γαυράκι, άμα το πας με βάση τα περιοδικά και τα σχετικά , η Μπρουκ είναι στη λίστα των 100 πιο όμορφων γυναικών στον κόσμο. Η Ρέιτσελ είναι? :p

 

Καλα καθε περιοδικο βγαζει τις δικες του!!

Ασε που παιζουν ρολο τα συμφεροντα.. Και θελω να πω οτι αν η Sophia εχει κανει φωτογραφιση στο συγκεκριμενο περιοδικο.......

Link to comment
Share on other sites

Καλα καθε περιοδικο βγαζει τις δικες του!!

Ασε που παιζουν ρολο τα συμφεροντα.. Και θελω να πω οτι αν η Sophia εχει κανει φωτογραφιση στο συγκεκριμενο περιοδικο.......

Όχι, οι αναγνώστες ψηφίζουν! Είναι το κλασικό περιοδικό που βγάζει κάθε χρονιά λίστα με τις 100 πιο ωραίες. Δε θυμάμαι πως λέγεται? (people?)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με VeCo αυτο που δεν φτανει η Ρεητσελ ειναι οτι η Μπρουκ βγαζει κατι αληθινο..

 

Οσο για τον αν ειμαι κοριτσακι ναι οκ..δεν ξερω αν το λες με την εννοια του φυλου ή της ηλικιας για να σου απαντησω.

 

κ οι αντρες που εχω ρωτησει ειναι 100% ναι κ ο διαλογος ηταν καπως ετσι:

 

-Ρε παιδια οι κοιλιακοι κανουν μια γυναικα να χανει το γυναικειο στοιχειο της...

(υπολοιποι αντρες):

-ΣΥΜΦΩΝΩ:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κώστα, παίρνεις ποσοστά από το promotion της Rachel; :p

Η Brooke είναι πιο γλυκιά ρε εσύ. Μη λέμε τα αυτονόητα.

Και είναι και μελαχρινούλα και δεν είναι βέβαια ανορεξικιά.

Είναι πάντως η ιδανική γυναίκα για εμένα :)

 

Τέλοσπάντων..

Όσο για τον Skills, αδιαμφισβήτητα έχει κατώτερο ρόλο, και δεν παίζει κανένα ουσιαστικό ρόλο στη 4η season. Από όλα τα γεγονότα που συνέβησαν κατά της διάρκεια της season, o Skills σε πόσα ήταν; :confused:

Απλά έτυχε να έχει 1-2 lines, που ίσως να σου άρεσαν. Αλλά όχι και να μου λες ότι έπαιξε σημαντικό ρόλο.

Και στο τέλος της 4ης, πως και πως τον "τακτοποίησαν" με την άλλη.

Δε νομίζω στην επόμενη season να έχει μεγαλύτερο ρόλο.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Καλα καθε περιοδικο βγαζει τις δικες του!!

Ασε που παιζουν ρολο τα συμφεροντα.. Και θελω να πω οτι αν η Sophia εχει κανει φωτογραφιση στο συγκεκριμενο περιοδικο.......

 

Όχι, οι αναγνώστες ψηφίζουν! Είναι το κλασικό περιοδικό που βγάζει κάθε χρονιά λίστα με τις 100 πιο ωραίες. Δε θυμάμαι πως λέγεται? (people?)

 

Και στο Maxim Top 100 είναι (24η) και στο Top 100 του FHM. Και εν πάση περιπτώσει, slow the magazine! :p

 

Συμφωνω με VeCo αυτο που δεν φτανει η Ρεητσελ ειναι οτι η Μπρουκ βγαζει κατι αληθινο..

 

Οσο για τον αν ειμαι κοριτσακι ναι οκ..δεν ξερω αν το λες με την εννοια του φυλου ή της ηλικιας για να σου απαντησω.

 

κ οι αντρες που εχω ρωτησει ειναι 100% ναι κ ο διαλογος ηταν καπως ετσι:

 

-Ρε παιδια οι κοιλιακοι κανουν μια γυναικα να χανει το γυναικειο στοιχειο της...

(υπολοιποι αντρες):

-ΣΥΜΦΩΝΩ:p

 

+1 και προσυπογράφω.

 

Κώστα, παίρνεις ποσοστά από το promotion της Rachel; :p

Η Brooke είναι πιο γλυκιά ρε εσύ. Μη λέμε τα αυτονόητα.

Και είναι και μελαχρινούλα και δεν είναι βέβαια ανορεξικιά.

Είναι πάντως η ιδανική γυναίκα για εμένα :)

 

Επ, εδώ μας τα χαλάς. Η ιδανική γυναίκα για μένα είναι... :p

 

Υ.Γ.

Olympiake, πες αλεύρι, η φωτογράφιση της Sophia Bush στο Maxim σε γυρεύει... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά την θέλω εδώ και τώρα.

Δεν ξέρω ρε γμτο μου. Μου βγάζει κάτι το τόσο τέλειο.

Brooke is Brooke..

Απο τις αγαπημένες μου σκηνές είναι όταν η Brooke είναι με τον Lucas στην παραλία και φιλιούνται και βγάζει φώτο η Βrοοke με το RAZR.

Απίθανη σκηνή. :)

 

 

Ψάξτε στο Youtube για να βρείτε βίντεο με σκηνές της Brooke.

Απίθανα :)

 

 

 

Brooke:

 

Brucas: http://www.youtube.com/watch?v=iH2hNecdPBw

Brucas:

 

 

I just can't get enough of her.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Brooke:

 

Απίθανο video...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...