Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Ναι αυτος ανταλλαξε ενα φιλακι και η αλλη πηρε τη μιση California..

Πωπω!!.. Ουτε φεμινιστρια να ησουν!:shifty:

Στην τελικη αυτος ειναι αντρας!!!!!!:up: :D

 

Αισχρές φήμες και διαδόσεις. Η κοπέλα ήταν πιστή, ο άλλος δεν έχασε ευκαιρία... :p

 

Υ.Γ.

Αυτός είναι άντρας; Θα μας πάρουν με τις πέτρες και θα την πληρώσουμε εμείς στο τέλος... :worry: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αισχρές φήμες και διαδόσεις. Η κοπέλα ήταν πιστή, ο άλλος δεν έχασε ευκαιρία... :p

 

Υ.Γ.

Αυτός είναι άντρας; Θα μας πάρουν με τις πέτρες και θα την πληρώσουμε εμείς στο τέλος... :worry: :p

 

Τιιιι???Αισχρες φημες και διαδοσεις??

Πλακα μου κανεις!!Δηλαδη μου λες οτι δεν ειχε την μιση California σε φωτογραφιες τοιχοκαρφιτσωμενες και στο κεντρο αυτη με τον Λουκα!!

Και με το παλικαρι αντι να την κανει σουτ πηγε και της ειπε:"I am the guy for you, Brooke Davis.."!Και αυτη πως αντεδρασε??Με το ευελικτο βλεμα της αγελαδας..:lol:

 

Λες να αντιδρασει το φεμινιστικο κινημα??Ουστ..χεχε

Link to comment
Share on other sites

Τιιιι???Αισχρες φημες και διαδοσεις??

Πλακα μου κανεις!!Δηλαδη μου λες οτι δεν ειχε την μιση California σε φωτογραφιες τοιχοκαρφιτσωμενες και στο κεντρο αυτη με τον Λουκα!!

Και με το παλικαρι αντι να την κανει σουτ πηγε και της ειπε:"I am the guy for you, Brooke Davis.."!Και αυτη πως αντεδρασε??Με το ευελικτο βλεμα της αγελαδας..:lol:

 

Οι φωτογραφίες ήταν Photoshop-ed και σε εκείνη τη φάση ξαφνιάστηκε. Άσε που ο ωραίος ο Λουκάς, της λέει I'm thw guy for you, αλλά το φιλί (με την άλλη) φιλί... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες ήταν Photoshop-ed και σε εκείνη τη φάση ξαφνιάστηκε. Άσε που ο ωραίος ο Λουκάς, της λέει I'm thw guy for you, αλλά το φιλί (με την άλλη) φιλί... :wink:

 

Ναι καθαρο photoshop!!.. Που να βλεπες τα αλλα τα βιντεακια που ειχε τραβηξει.. αλλα που.. ηταν ακαταλληλα!!

Μου μιλας για το φιλι στο οποιο ουτε καν ηταν μπροστα η Brooke.. Φαντασου ψυχολογια ο Λουκας να μπαινει στο δωματιο της ακατανομαστης και ννα την βλεπει με τον Κελερ!!!:rocket: :knife: :shoot: :whip:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν όντως μία άτυχη στιγμή... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν όντως μία άτυχη στιγμή... :p

 

Πραγματικα μεγαλη ατυχια να μπει εκεινη την ωρα ο Λουκας κ να τους πιασει στα πρασα!!..:p

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα μεγαλη ατυχια να μπει εκεινη την ωρα ο Λουκας κ να τους πιασει στα πρασα!!..:p

 

Ναι, αυτό εννοούσα... :chair: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούω τίποτα.

Brooke all the way.

Γι' αυτήν εξακολουθώ να βλέπω ΟΤΗ. Έχει και τις καλύτερες ατάκες.

Έκανε κοιλιά στη 4η σεζόν η σειρά.. και οι ποιο πολλοί χαρακτήρες κατάντησαν μουντοί και κλαμένοι. [Λούκας, Πέιτον, Χέιλι, Νέιθαν]. Too much drama.

Κατάντησε λίγο αηδία συνέχεια κλάψα, κλάψα, δράμα, sad faces. Γι' αυτό και το βαρέθηκα.

Η Brooke έφερνε φρεσκάδα και ζωντάνια στις μουντές σκηνές.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούω τίποτα.

Brooke all the way.

Γι' αυτήν εξακολουθώ να βλέπω ΟΤΗ. Έχει και τις καλύτερες ατάκες.

Έκανε κοιλιά στη 4η σεζόν η σειρά.. και οι ποιο πολλοί χαρακτήρες κατάντησαν μουντοί και κλαμένοι. [Λούκας, Πέιτον, Χέιλι, Νέιθαν]. Too much drama.

Κατάντησε λίγο αηδία συνέχεια κλάψα, κλάψα, δράμα, sad faces. Γι' αυτό και το βαρέθηκα.

Η Brooke έφερνε φρεσκάδα και ζωντάνια στις μουντές σκηνές.

 

Ακόμη ένας σύμμαχος... :up:

 

Είμαστε 3 προς 1... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα!!Αυτο μου ελειπε τωρα να ακουω γνωμη για γυναικα απο γυναικα!!Εκτος αν.. (no offence ετσι..!:p )

Η Ratchel εχει μακραν πιο ωραιο σωμα, πραγμα το οποιο ουτε καν το διαπραγματευομαι, αφου φαινεται η κοπελια λιωνει στα γυμναστηρια.. και πιο ωραιο προσωπο!

Το σωμα της Brooke κινειται στη μετριοτητα..

Νομιζω οτι το Maxim και εγω καναμε την επιλογη μας!...:p

 

Όχι δεν είμαι αυτό που υποννοείς! :lol: :lol: Αντικειμενική άποψη εκφράζω! Η Brooke είναι πιο όμορφη και πιο θηλυκή. ;)

 

VeCo, 2 προς 1 είστε γιατί εγώ διαλέγω Payton, όχι από άποψη ομορφιάς, αλλά από άποψη στυλ, χαρακτήρα, αλλά ΚΥΡΙΩΣ λόγω της ζωγραφικής!:cool:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είμαι αυτό που υποννοείς! :lol: :lol: Αντικειμενική άποψη εκφράζω! Η Brooke είναι πιο όμορφη και πιο θηλυκή. ;)

 

VeCo, 2 προς 1 είστε γιατί εγώ διαλέγω Payton, όχι από άποψη ομορφιάς, αλλά από άποψη στυλ, χαρακτήρα, αλλά ΚΥΡΙΩΣ λόγω της ζωγραφικής!:cool:

 

Fair enough, αλλά είμαστε 2,5 προς 1, γιατί από τις δύο προτιμάς την Brooke. Μην προσπαθείς να ξεφύγεις, μαζί μας είσαι! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Fair enough, αλλά είμαστε 2,5 προς 1, γιατί από τις δύο προτιμάς την Brooke. Μην προσπαθείς να ξεφύγεις, μαζί μας είσαι! :p

Στη σύγκριση αυτή φυσικά και είμαι με το μέρος σας. :D

 

Άλλωστε τα έχουμε ξαναπεί , από γαύρο τι καλό να περιμένεις?! :lol: :lol: Μηδέν γούστο! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε τα έχουμε ξαναπεί , από γαύρο τι καλό να περιμένεις?! :lol: :lol: Μηδέν γούστο! :p

 

Σωστό... :X :ninja: :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντυπωση η αποψη σου για τον Nαθαναηλ!

Ο κακομοιρης πηγε και τα μπλεξε με την αλλη.. Του χει κανει τη ζωη κολαση!

Οσο για τα αλλα δεν εχεις αδικο με εξαιρεση ισως τον Λουκα, προσπαθω να καταλαβω τι εννοεις και γενικα ποιο σκηνικο λεγοντας οτι πληγωνει τους αλλους!Αν εννοεις την φαση με την μπρουκ, το ξαναλεω..το παλικαρι ειναι ΑΘΩΟΣ και ΔΕΝ φταιει..απλα η αλλη την εχει δει καπως..:p :lol:

 

Η στάση του Νέιθαν απέναντι στον Λούκας είναι υπεροπτική.Τον σνομπάρει,τον θεωρεί κατώτερο.

Ο Λούκας πλήγωσε την Μπρουκ όντας ανειλικρινής μαζί της,ενώ έκανε λάθος κρύβοντας από τον Κιθ την αλήθεια για την Τζουλς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούω τίποτα.

Brooke all the way.

Γι' αυτήν εξακολουθώ να βλέπω ΟΤΗ. Έχει και τις καλύτερες ατάκες.

Έκανε κοιλιά στη 4η σεζόν η σειρά.. και οι ποιο πολλοί χαρακτήρες κατάντησαν μουντοί και κλαμένοι. [Λούκας, Πέιτον, Χέιλι, Νέιθαν]. Too much drama.

Κατάντησε λίγο αηδία συνέχεια κλάψα, κλάψα, δράμα, sad faces. Γι' αυτό και το βαρέθηκα.

Η Brooke έφερνε φρεσκάδα και ζωντάνια στις μουντές σκηνές.

 

Βασικα διαφωνω αλλα βαριεμαι να το αναλυσω!!

Για μενα το παλικαρι που εδωσε νοημα στην 4η σεζον -σε μεγαλο βαθμο- ηταν ο Skills!!!!!Το χω πει και το ξαναλεω.. Ειναι παλικαρι απ' τα λιγα..!

 

Ακόμη ένας σύμμαχος...

Είμαστε 3 προς 1...

 

Περιμενε λιγο να κανουν ντου απο παντου οι Ratchel fans θα δεις.. Και για να μην υπαρξουν παρανοησεις, δεν ειμαι fan της Ratchel οπως και γενικα καμιας γυναικας..:p ..(Οι γυναικες ειναι καλες για 2 πραγματα και στην καλυτερη για 3.. αλλα δεν θα εκθεσω αλλο τις φεμινιστικες (και καλα.. γκουχγκουχ) αποψεις μου!!

 

Όχι δεν είμαι αυτό που υποννοείς! :lol: Αντικειμενική άποψη εκφράζω! Η Brooke είναι πιο όμορφη και πιο θηλυκή.

 

VeCo, 2 προς 1 είστε γιατί εγώ διαλέγω Payton, όχι από άποψη ομορφιάς, αλλά από άποψη στυλ, χαρακτήρα, αλλά ΚΥΡΙΩΣ λόγω της ζωγραφικής!

 

Και ξαναλεω οτι θα δεχομουνα την αποψη σου μονο σε εκεινη την περιπτωση!!

VeCo ποσο κανει 3-1?

Η Payton ειναι καλυτερη απο την Brooke!!.. Πως με βρισκεις?

 

Fair enough, αλλά είμαστε 2,5 προς 1, γιατί από τις δύο προτιμάς την Brooke. Μην προσπαθείς να ξεφύγεις, μαζί μας είσαι! :p

 

Μαζευε μισες-μισες τις ψηφους γιατι μεχρι εδω ηταν..:lol:

 

Στη σύγκριση αυτή φυσικά και είμαι με το μέρος σας.

 

Άλλωστε τα έχουμε ξαναπεί , από γαύρο τι καλό να περιμένεις?! :lol:

Μηδέν γούστο! :p

 

No Comments!!.. Αλλα ετσι ειναι.. Γυναικα δεν εισαι??:!:

 

Σωστό... :X :p

 

Να' τος πεταχτηκε.. Με δινεις στεγνα για μιση ψηφο!:p

 

Η στάση του Νέιθαν απέναντι στον Λούκας είναι υπεροπτική.Τον σνομπάρει,τον θεωρεί κατώτερο.

Ο Λούκας πλήγωσε την Μπρουκ όντας ανειλικρινής μαζί της,ενώ έκανε λάθος κρύβοντας από τον Κιθ την αλήθεια για την Τζουλς.

 

Θα αναθεωρησεις, θα δεις!!Στα πρωτα επισοδια της 3ης γινεται ενα ψιλομπαχαλο αλλα μετα ξεκαθαριζουν καπως τα πραγματα!

Μη μου λες οτι ο Λουκας πληγωσε την Μπρουκ.. Τα βασανιστηρια που του εχει κανει αυτη πες.. Βαλτα κατω και πες μου!

Οσο για το οτι δεν το ειπε στον Κιθ, ηταν μια αποφαση που πηρε η οποια δεν ξερω κατα ποσο ηταν επιπολαιη..!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΨΗΦΙΖΩ PEYTON ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

Η BROOKE ΔΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ .....

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ BROOKE RACHEL ΠΡΟΤΙΜΩ BROOKE ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ RACHEL

Link to comment
Share on other sites

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ BROOKE RACHEL ΠΡΟΤΙΜΩ BROOKE ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ RACHEL

 

Αφου εσεις οι γυναικες δεν μπορειτε να εκτιμησετε τους ωραιους κοιλιακους και τετρακεφαλους της!!!

Link to comment
Share on other sites

4 προς 1 και ανεβαίνουμε... Μονότερμα σε παίζουμε... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

4 προς 1 και ανεβαίνουμε... Μονότερμα σε παίζουμε... :p

 

Δεν μετρανε οι Paytonιστικες.. Ποσο μαλλον οταν ειναι γυναικες!(Θα σας φαει η ζηλεια ρεε.:lol: )

Lerris στηριζομαι πανω σου!Και επειδη ξερω οτι η πρωτη σου επιλογη ειναι η Ha, η Ha(Φτου δεν μπορω να το πω..), η Haley(ουφ, ολο και πιο δυσκολο γινεται..).. ελπιζω στην δευτερη(τρομαρα σου..!)!!

Link to comment
Share on other sites

O Skills έδωσε τι στη 4η σεζον;;;;;

Ρε ολυμπιακέ τρελάθηκες;

Σε βάρεσε ο καύσωνας στο κεφάλι; :confused: :ninja:

 

Γιατι το λες αυτο ρε Αντρικο?

Το παλικαρι εδωσε κατι διαφορετικο!Εναν αλλον τονο στην 4η σεζον!..

Οι ατακες του ηταν κορυφαιες..

Στον πρωτο του αγωνα με τους Αετους που καθοταν στον παγκο και αναρωτιοταν γιατι δεν τον βαζει.. Και του κανει ο αλλος, και εγω δεν εχω παιξει σχεδον καθολου(καπως ετσι.. δεν θυμαμαι ακριβως) και του κανει ο skills "Yea, but i m good!!!".. και ποσες αλλες..

ΤρελοBoy.. Μακαρι στην 5η σεζον να εχει πιο μεγαλο ρολο!

Link to comment
Share on other sites

Ρειτσελ ή Μπρουκ??

Δεν νομιζω οτι συγκρινεται το ναζι,το χαμογελο και γενικοτερα το ολο στυλακι της Μπρουκ με την Ρειτσελ...Ακομα κ ο τροπος που μιλαει ειναι ξεχωριστος.

Μπρουκ by far....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μετρανε οι Paytonιστικες.. Ποσο μαλλον οταν ειναι γυναικες!(Θα σας φαει η ζηλεια ρεε.:lol: )

Lerris στηριζομαι πανω σου!Και επειδη ξερω οτι η πρωτη σου επιλογη ειναι η Ha, η Ha(Φτου δεν μπορω να το πω..), η Haley(ουφ, ολο και πιο δυσκολο γινεται..).. ελπιζω στην δευτερη(τρομαρα σου..!)!!

 

Ποιές Paytonιστικες, μόνο εσύ διαλέγεις μεταξύ Brooke - Rachel τη Rachel... :p

 

Ρειτσελ ή Μπρουκ??

Δεν νομιζω οτι συγκρινεται το ναζι,το χαμογελο και γενικοτερα το ολο στυλακι της Μπρουκ με την Ρειτσελ...Ακομα κ ο τροπος που μιλαει ειναι ξεχωριστος.

Μπρουκ by far....

 

5 προς 1... :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...