Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

80 € ?200 πηραμε ολοκληρο το κινητο...!!! Ελεος...!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπον το κινητο Μ600 του φιλου μου ειναι μια χαρα αλλα δεν βρισκει εφαρμογες και ολο μου παραπονιεται, γιατι ομως ρε ****το σταματησε η αναβαθμιση του?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθέσιμο στο κατάστημα wind στα Σεπόλια για όποιον το ψάχνει ακομα στα 199€!! Πέρασα την Παρασκευή και τους ρωτησα μιας και ειδα οτι το ψαχνεται πολλοι και υπάρχει. ;)

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά εντύπωση μου είναι ή ο ήχος του ακουστικού του τηλεφώνου είναι σχετικά χαμηλός? Σε λίγο θορυβώδες περιβάλλον π.χ. μέσα στο αυτοκίνητο δυσκολεύομαι να ακούσω τι λέει ο συνομιλητής μου
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά εντύπωση μου είναι ή ο ήχος του ακουστικού του τηλεφώνου είναι σχετικά χαμηλός? Σε λίγο θορυβώδες περιβάλλον π.χ. μέσα στο αυτοκίνητο δυσκολεύομαι να ακούσω τι λέει ο συνομιλητής μου

 

Στο αυτοκίνητο να χρησιμοποιείς Car Kit. Δόξα τω Θεό η SE έχει και ασύρματα Bluetooth και ενσύρματα με καταπληκτική ποιότητα και ΈΝΤΑΣΗ ήχου. Δε χρωστάμε τίποτα εμείς που χρησιμοποιούμε να πέσεις κάποια στιγμή επάνω μας...

Για τον ΚΟΚ και τα πρόστιμα δε θα πω τίποτα. Άμα δε σε ενδιαφέρουν εσένα μία, δε με ενδιαφέρουν εμένα δέκα!

Αλλά μου τη βιδώνει ρε ****το να βλέπω π.χ. άτομα με Porsche ή Bentley και να κρατάνε το κινητό στο αυτί! Δε μετράει μόνο η μόστρα, ρε ****το, πρέπει να τηρούμε και κάποια πράγματα!

 

Στο προκείμενο, με ένα φτηνό ακουστικό bluetooth των 30 Ευρώ θα κάνεις τη δουλειά σου (να ακούς δυνατά) και θα είσαι και νόμιμος εκεί που απαιτείται.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά εντύπωση μου είναι ή ο ήχος του ακουστικού του τηλεφώνου είναι σχετικά χαμηλός? Σε λίγο θορυβώδες περιβάλλον π.χ. μέσα στο αυτοκίνητο δυσκολεύομαι να ακούσω τι λέει ο συνομιλητής μου

 

Είναι όντως κάπως χαμηλός ο ήχος, το έχω παρατηρήσει κι εγώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Με το SAR που έχει αυτό το τηλέφωνο δεν αξίζει να μιλάς χωρίς bluetooth πάντως...

εχει αναφερθει αρκετες φορές.. το SAR που αναφέρεται σε κάθε 3G συσκευη ειναι τιμή μαζί με τη 3G σύνδεση που εκπέμπει πιο δυνατά.

αν δεν χρησιμοποιείς 3G δεν είναι τοσο πολυ, χωρίς αυτο φυσικά να δικαιολογεί ΤΙΠΟΤΑ ;)

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Στο αυτοκίνητο να χρησιμοποιείς Car Kit. Δόξα τω Θεό η SE έχει και ασύρματα Bluetooth και ενσύρματα με καταπληκτική ποιότητα και ΈΝΤΑΣΗ ήχου. Δε χρωστάμε τίποτα εμείς που χρησιμοποιούμε να πέσεις κάποια στιγμή επάνω μας...

Για τον ΚΟΚ και τα πρόστιμα δε θα πω τίποτα. Άμα δε σε ενδιαφέρουν εσένα μία, δε με ενδιαφέρουν εμένα δέκα!

Αλλά μου τη βιδώνει ρε ****το να βλέπω π.χ. άτομα με Porsche ή Bentley και να κρατάνε το κινητό στο αυτί! Δε μετράει μόνο η μόστρα, ρε ****το, πρέπει να τηρούμε και κάποια πράγματα!

 

Στο προκείμενο, με ένα φτηνό ακουστικό bluetooth των 30 Ευρώ θα κάνεις τη δουλειά σου (να ακούς δυνατά) και θα είσαι και νόμιμος εκεί που απαιτείται.

 

Ούτε Porsche έχω ούτε Bentley ούτε και ferrari. Και το παράδειγμα του αυτοκινήτου το είπα για το θορυβώδες περιβάλλον. Μπορεί να περπατάς και στο δρόμο που έχει θόρυβο και να μην ακούγεται ο συνομιλητής. Όσο για το bluetooth μη στεναχωριέσαι έχω και το χρησιμοποιώ και στο αυτοκίνητο δε θα τη χάσεις τη ζωούλα σου απο μένα απο κάτι άλλους ****** πρόσεχε καλύτερα. Τώρα το να παίρνεις εξάρτημα έξτρα που να το φοράς στο δρόμο για να ακούς και να μιλάς στον αέρα λες και είσαι κανένας σχιζοφρενής ή τρελλος του δρόμου η μεθυσμένος που τον έπιασαν τα διαόλια του και του ήρθε να γελάει μόνος του δεν το θεωρώ και ότι καλύτερο. Άλλωστε μην ξεχνάς ότι πήραμε smartphone και κάποια πράγματα που τα θεωρούμε τόσο δεδομένα όσο σε κάθε κοινό τηλέφωνο και δεν τα βρίσκουμε στο έξυπνο κινητό μας σημαίνει ότι κάναμε μεγάλη πατάτα που το αγοράσαμε και πρέπει να κλαίμε τα ευρώ μας. Γκεγκε;

Link to comment
Share on other sites

Αλλο κουφο που μου παρουσιαζει το Μ600 μου και το παρατηρησα προχτες....

Χανει λεπτα απο την ωρα... Την αλλαζω την Δευτερα και την Τεταρτη ηταν 10 λεπτα πισω... Εχτες ειχε φτασει στα 20.... την ξανααλλαζω και μεχρι τωρα εχει χασει 3 λεπτα....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες δεν ισχύει στο δικό μου, πριν τουλάχιστον ένα μηνα είχα ρυθμίσει την ώρα και άντε να χάνει/κερδίζει μερικά δεπτερόλεπτα.
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
καλησπερίζω το forum.Μια απορία.Έχει δοκιμάσει κανείς Μ2 κάρτα στο Μ600 χωρητικότητας 4Gb;βρήκα μία με 65 ευρώ,αν την αναγνωρίζει το κινητό χωρίς πρόβλημα θα μου λύσει τα χέρια.Ευχαριστώ...

 

Την έχω παραγγείλει απο Κατερέλο ;) Θα έρθει από μέρα σε μέρα,οπότε θα σε ενημερώσω :)

Να κάνω μία ερώτηση επί τη ευκαιρία:Σε πόση ώρα ολοκληρώνεται η φόρτιση βρε παιδιά;Είναι δυνατόν να φορτίζει τόσο γρήγορα;Μία ώρα το πολύ κάνει.Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα,ή απλά είναι ο φορτιστής ταχείας φόρτισης;

Eπιβεβαιώνω ότι η κάρτα στα 4 gb δουλεύει απλά τέλεια :D
Link to comment
Share on other sites

O katerelos έχει κατάστημα κάπου στο περιστέρι, έχω πάρει από εκεί μια ψηφιακή σε πολύ καλή τιμή και γενικά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
@valeria: Που μπορούμε να την παραγγείλουμε; Είναι αξιόπιστο site;;
Ναι,είναι αξιόπιστο κατάστημα ο Κατερέλος,επίσης εκ των υστέρων είδα ότι υπάρχει και στο Photoagora στην τιμή των 62 ευρώ :)
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση firmware, κράτησα backup μόνο από τις λειτουργίες PIM, τα προγράμματα προτίμησα να περάσω "χειροκίνητα" ώστε να μην περάσω κάποια άχρηστα προγράμματα. Όλα τα προγράμματα τα είχα εγκατεστημένα στην κάρτα μνήμης. Το πρόβλημα είναι ότι όσα προγράμματα δεν εγκατέστησα μετά το update κάθε φορά που ανοιγώ την συσκευή μου ζητάνε να τα εγκαταστήσω. Πως μπορώ να το διορθώσω αυτό;

Το πρόβλημα δεν κατάφερα να λύσω. Δοκίμασα με το swis αλλά δεν με άφηνε να τα σβήσω. Το συνδέσα με το καλώδια και έβαλα την σχετική λειτουργία (όχι "λειτουργία ως τηλέφωνο", δεν θυμάμαι πως λέγετε). έψαξα με αναζήτηση (με λέξη-κλειδί το όνομα των προγραμμάτων που θέλω να σβήσω) και έσβησα τα αποτελέσματα. Όμως όταν αποσύνδεσα το καλώδιο μου ξανά έβγαλα τα μηνύματα εγκατάστασης των εφαρμογών.

 

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;;:(

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν υπάρχει άλλος τρόπος; :(

αφού δεν πετυχαίνουν τα άλλα!!

 

εξάλλου τι σε πειράζει; κράτα τους φακέλους με τις εικόνες, τα βιντεο και τους ήχους και τους ξαναπερνάς όπως είναι.

 

απλώς θα χρειαστεί τα προγράμματα να τα ξαναβάλεις ένα ένα

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και απο εμενα. χτες απέκτησα κι εγω με ανανεωση συμβολαιου το Μ600 αρκετα καλή συσκευή.Πείτε μου κάτι το vf unlimited που μου προσφέρουν πως μπορώ να το εκμεταλλευτώ?μόνο να βλέπω τηλεόραση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι κάτοχος ενός Μ600 και όλα είναι άψογα εκτός απο ένα σημείο.

Όταν λαμβάνω μήνυμα και το κινητό είναι κλειστό ή σε flight mode λέει την ώρα που ήρθε το μήνυμα στη συσκευή και όχι την ώρα που το έστειλε ο αποστολέας. Έχω ψάξει παντού και στο μενού της συσκευής και στο Θέμα...

Πολύ φοβάμαι ότι η απάντηση είναι πολύ απλή :O και εγώ έχω στραβομάρα...:!:

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει...Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...