Jump to content

Supernatural (CW)


charmed_powers
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρα πολυ καλο το τελος..εξακολουθω να εχω αμφιβολίες αν θα ειναι το ιδιο καλη και η 6 σεζον.

Ωχ σοβαρά? Έχει και άλλο? Κρίμα έπρεπε να σταματήσει τώρα που είναι στα πολύ πάνω του, μη το συνεχίσουν και άλλο γιατί έτσι όπως τελείωσε θα μπορούσε ο καθένας να καταλάβει ότι ήθελε και να είναι όλοι χαρούμενοι.

 

Π.χ εγώ πίστευα πως ο προφήτης στη πραγματικότητα ήταν ο θεός και ο Σαμ έγινε άγγελος και ο Ντιν θα κάνει μια νορμαλ ζωή πλέον.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωχ σοβαρά? Έχει και άλλο? Κρίμα έπρεπε να σταματήσει τώρα που είναι στα πολύ πάνω του, μη το συνεχίσουν και άλλο γιατί έτσι όπως τελείωσε θα μπορούσε ο καθένας να καταλάβει ότι ήθελε και να είναι όλοι χαρούμενοι.

 

Π.χ εγώ πίστευα πως ο προφήτης στη πραγματικότητα ήταν ο θεός και ο Σαμ έγινε άγγελος και ο Ντιν θα κάνει μια νορμαλ ζωή πλέον.

 

Παίζει 6η σεζόν;Δεν κατάλαβα το τέλος ρε παιδιά!?

Ο Σάμ ώς τι παρακολουθεί από το παράθυρο;

:)

From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παίζει 6η σεζόν;Δεν κατάλαβα το τέλος ρε παιδιά!?

Ο Σάμ ώς τι παρακολουθεί από το παράθυρο;

:)

 

O Sam ή ο μυστήριος είναι;;;;;;;:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

να πω και γω την δικια μου θεωριουλα? :p

Καταρχην να πω το επισοδειο ηταν απλα το καλυτερο που εχω δει μεχρι τωρα..!!

ολοι δωσανε τον καλυτερο τους εαυτο..

ο κας για ακομη μια φορα εδωσε ρεσιταλ..!! :)

 

<< SPOILER >>

 

τωρα εγω πιστευω ,αυτο που πιστευουν ολοι για τον τσακ : οτι τελικα ο τσακ ηταν ο ΘΕΟΣ (αυτο μαλλον ηθελε να περασει η παραγωγη και αυτο περασε,τωρα αν μας κανουν καμια εκπληξη στην 6η season ,αλλο θεμα αυτο )! :p

 

και οσο για τον ΣΑΜ , αυτο που καταλαβα ειναι οτι τον εφερε πισω ο ΘΕΟΣ , απλα με ολο αυτο το δαιμονικο αιμα που ηπιε ισως να εχει καποια supernatural δυναμη (λογο της λαμπας που εσβησε) , και αυτο το βλεμα που ειχε που δεν ηταν ουτε νευριασμενο/θυμωμενο/απογοητευμενο/χαρουμενο (δεν ξερω πως να το πω :p:p )

ισως να σκεφτοταν να "εξαφανηστει" και να αφησει τον ντιν να κανει μια φυσιολογικη ζωη με την γυναικα που αγαπα...(οπως τον ειχε βαλει να υποσχεθει) !!

 

Δεν ξερω υποθεσεις κανουμε ολοι μας..!! :p:p

 

Παντως στην νεα season θελω να δω οπωσδηποτε τον Θανατο..

τον κανανε πολυ καλη εισαγωγη και ο τυπας ειναι ολα τα λεφτα...δεν θελω να πιστευω πως ηταν μονο για αυτο...θα εχουμε θεμα με τον θανατο στην νεα σαιζον..!!

 

Και κατι με "βρωμαει" στο ολο θεμα με τον κραουλι τον δαιμονα που τους βοηθουσε..!!

 

Παντως το supernatural ειναι μια απο τις αγαπημενες μου σειρες...

χαιρομαι που παει και αλλη σαιζον...αν και θα μπορουσε πολυ ανετα να ηταν και το οριστικο φιναλε αυτο το επισοδειο...!

 

Παντως τους εμπιστευομαι...και πιστευω θα εχουμε μια ωραια και ενδιαφερουσα νεα σαιζον...!!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι να λεμε τωρα...Μολις ειδα το finale του 5...ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ καλο...:D

 

Δε θα ηθελα με τιποτα να ειναι αυτο το τελος της σειρας φυσικα και για αυτο χαιρομαι που θα εχουμε ακομα ενα κυκλο τουλαχιστον...αν και πιστευω πως αν το 5x22 προοριζοταν για Series Finale θα βλεπαμε κατι αρκετα διαφορετικο...

Πιστευω πως ο Bobby και ο Castiel θα εμεναν τελικα νεκροι και ο Dean θα καταλαβαινε πως ο Sam επρεπε τελικα να θυσιαστει για ολους και θα συνεχιζε τη ζωη του δειχνοντας πιο χαρουμενος και διατεθειμενος να προσπαθησει να ζησει μια οσο το δυνατον normal apple pie life οπως του ειπε και ο Sam ...παρα να εχει αυτο το υφος απογοητευσης και το "δεν ανηκω εδω" που εβγαλε η ολη του σταση.Eυτυχως ομως που δεν εγινε αυτο γιατι κατι τετοιο δε θα ηταν o Dean που ξερουμε.

 

Ο Sam που βλεπουμε στο τελος σιγουρα δεν ειναι απλα ανθρωπος κρινοντας απο τη λαμπα που σβηνει...αλλα σιγουρα δεν ειναι και ο Lucifer κρινοντας απο το τροπο που κοιταει τη "νεα ζωη" του Dean.Εβγαζε κατι προστατευτικο παρα κατι κακο...

 

Και τελος....PLEASE GOD...DON'T LET CHUCK BE GOD...:p:p:p

Ελπιζω ο Chuck να μην ειναι ο Θεος τελικα...πραγματικα θα ειναι μεγαλη απογοητευση...δε τον συμπαθω ιδιαιτερα και μακαρι να ΜΗΝ ειναι αυτος...ας ειναι καποιο αλλο being αλλα οχι ο Θεος!!:X

 

 

Εν αναμονη της 6 σεζον λοιπον...!:)

Edited by charmed_powers

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

Και τελος....PLEASE GOD...DON'T LET CHUCK BE GOD...:p:p:p

Ελπιζω ο Chuck να μην ειναι ο Θεος τελικα...πραγματικα θα ειναι μεγαλη απογοητευση...δε τον συμπαθω ιδιαιτερα και μακαρι να ΜΗΝ ειναι αυτος...ας ειναι καποιο αλλο being αλλα οχι ο Θεος!!:X

λες στο θεο να μην ειναι ο εαυτος του??:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
δεν την εκοψε απλα ολοκληρωθηκε ο κυκλος που ειχε(4ο).καποια στιγμη λογικα θα δειξουν και το 5ο...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://ausiellofiles.ew.com/2010/07/15/supernatural-season-6-spoilers/

Ο Eric Kripke αποχωρει απο το τιμονι της σειρας μετα απο 5 χρονια...δε φευγει απο τη σειρα απλα θα ειναι αλλοι οι ρολοι του πλεον!

Και μια ιδεα για το τι να περιμενουμε να δουμε στον 6 κυκλο!;)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αν και μεγάλος φαν της σειράς πρέπει να πω ότι δεν με ικανοποίησε το 1ο της 6ης σεζόν. Δεν μου άφησε κάτι. Σε συγκριση τουλάχιστον με τις 5 προηγούμενες αρχές των σεζόν.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μιά από τα ίδια, όχι κάτι το ιδιαίτερο και η ιστορία μας συνεχίζει!;)
From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

To 1o επεισοδιο ηταν παλι απο τα ιδια....

χωρις καμια εξηγηση επανεφεραν τον sam και ξαναρχιζουν το hunting ξεχωριστα αυτη την φορα

...εμενα και η 5η season δεν μου αρεσε μιας και ηταν γεματη στα filler....η σειρα θα επρεπε να τελειωσει στον 4ο κυκλο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
φυσικά και δεν ήταν καλό το επεισόδιο!!η σειρά ήταν προγραμματισμένη από την αρχή να τελειώσει στον δεύτερο κύκλο!την τράβηξαν από τα μαλλιά και την πήγαν σε τρίτο!μετά τέταρτο!!από τον πέμπτο και μετά απόγινε!!
Link to comment
Share on other sites

φυσικά και δεν ήταν καλό το επεισόδιο!!η σειρά ήταν προγραμματισμένη από την αρχή να τελειώσει στον δεύτερο κύκλο!την τράβηξαν από τα μαλλιά και την πήγαν σε τρίτο!μετά τέταρτο!!από τον πέμπτο και μετά απόγινε!!

 

Είσαι λάθος εδώ!

 

Η σειρά ήταν προγραμματισμένη να τελειώσει στον 5ο κύκλο!

 

"Next season ends Eric Kripke's five-season vision for the show, but as he's said before, that in no way means the show is definitively ending. "

 

http://www.tv.com/supernatural-could-end-in-2010-but-should-it/story/17657.html?tag=news_list;title;8

 

Ο 6ος κύκλος είναι αυτός που ήθελε το κανάλι οπωσδήποτε!

 

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά η συγκεκριμένη σειρά σε κάθε σεζόν γινόταν όλο και καλύτερη και ενδιαφέρουσα απλώς η 5η δεν ήταν τόσο φοβερή όσο περιμέναμε αλλά και πάλι ήταν σε πολύ υψηλά επίπεδα!

Edited by runner

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

αυτό που μου παραθέτεις όμως βγήκε στο τέλος του 4ου κύκλου για να δικαιολογήσει την συνέχεια!παρακαλοθούσα συνέχεια τις εξελίξεις και αυτό που είπα παραπάνω το διάβασα από το site των φαν!οπότε... αλλά και πάλι αφού σου αρέσει ακόμα δεν μου πέφτει λόγος!!εγώ το σταμάτησα την τέταρτη επειδή δεν είχε να μου πεί τπτ άλλο!!
Link to comment
Share on other sites

αυτό που μου παραθέτεις όμως βγήκε στο τέλος του 4ου κύκλου για να δικαιολογήσει την συνέχεια!παρακαλοθούσα συνέχεια τις εξελίξεις και αυτό που είπα παραπάνω το διάβασα από το site των φαν!οπότε... αλλά και πάλι αφού σου αρέσει ακόμα δεν μου πέφτει λόγος!!εγώ το σταμάτησα την τέταρτη επειδή δεν είχε να μου πεί τπτ άλλο!!

 

Αυτό που σου παραθέτω μπορεί να βγήκε τότε αλλά πιο παλιά είχε ξαναβγεί ο kripke (απλώς δεν μπορώ να βρω την συνέντευξη!) και το είχε αναφέρει ότι υπάρχει στο μυαλό του σενάριο για 5 seasons!Αυτό που σου λέω ήταν κάπου στον τρίτο κύκλο!

 

Απλώς δεν μπορώ να θυμηθώ που το είχα διαβάσει!Έχουν περάσει και τόσα χρόνια!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου παραθέτω μπορεί να βγήκε τότε αλλά πιο παλιά είχε ξαναβγεί ο kripke (απλώς δεν μπορώ να βρω την συνέντευξη!) και το είχε αναφέρει ότι υπάρχει στο μυαλό του σενάριο για 5 seasons!Αυτό που σου λέω ήταν κάπου στον τρίτο κύκλο!

 

Απλώς δεν μπορώ να θυμηθώ που το είχα διαβάσει!Έχουν περάσει και τόσα χρόνια!

και το επιβεβεωνω και γω μιας και περνω ενα αγγλικο περιοδικο που λεγεται sci fi και ειχε αφιερωμα για το νεο κυκλο και ο kiple αναφερει πως η σειρα ηταν προγραματισμενη για 5 κυκλους και θα τελιωνε με την αποκαλυψη..

αλλα επειδη ολα για τα λεφτα και επειδη η σειρα ειχε τα πανω της οπως το λοστ αποφασισαν τελευταια στιγμη για τον 6 κυκλο που αναφερει πως στον 6 κυκλο θα δειχνουν τα <<μεγαλα τερατα;>> δηλ εκει που προερχοντε τα αλλα τερατα ενω ο κας θα ξαναεπιστρεψει....

παντως ομολογουμενος βλεπωντας τα τελευταια 4 επεισοδια η σειρα πλεον μου φενεται ξαναζεσταμενο φαγητο..ελπιζω να πεσει καμια μεγαλη ανατροπη αλιως δεν τη βλεπω καλα

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν κρίνω από το topic που είναι στα αζήτητα 2 μηνες τωρα, μάλλον δεν είμαι ο μόνος που βρίσκει αδιάφορο τον 6ο κύκλο.
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, ο 6ος κύκλος είναι καλός με την έννοια ότι δεν έχει σχεδόν κανένα filler (μόνο 2 νομίζω) σε αντίθεση με πέρσυ. Δεν ξέρω αν το κάνουν επειδή πάει για κόψιμο ή όχι αλλά μακάρι να συνεχίσουν έτσι. Όσον αφορά το storyline είναι λίγο κουραστικό οι «αδερφίστικες» συζητήσεις των αδερφών για την ψυχή του Σαμ...get over with it! Εγώ το παρακολουθώ με ενδιαφέρον. Ας ελπίσουμε να αποκτήσει ακόμα περισσότερο στα επόμενα επεισόδια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...