Jump to content

Motorola A1200 (MING)


kavatzoulas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έκανα όσα αναφέρει στη σελίδα 32 ο macnick και ενώ το πρόγραμμα στο τέλος έγραψε pass δεν υπήρξε τίποτα το διαφορετικό στο κινητό :( Επανέλαβα τη διαδικασία κ πάλι τα ίδια .. Γιατί συμβαίνει αυτό?

 

Το fw του macnick ειναι πειραγμενο μονο σε μερικα σημεια ( ικανοτητα να τρεχει κατι εφαρμογες απο ο,τι θυμαμαι) . Δεν σου αλλαζει ουτε το λειτουργικο ουτε την εμφανιση του.

Αν θες να δεις διαφορες τραβα στο modmymoto, θα βρεις πολλα και διαφορα ωραια.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το fw του macnick ειναι πειραγμενο μονο σε μερικα σημεια ( ικανοτητα να τρεχει κατι εφαρμογες απο ο,τι θυμαμαι) . Δεν σου αλλαζει ουτε το λειτουργικο ουτε την εμφανιση του.

Αν θες να δεις διαφορες τραβα στο modmymoto, θα βρεις πολλα και διαφορα ωραια.

 

μα και εγώ δε θέλω να κάνω κάτι τρελό σε αλλαγή. Απλά ούτε τα αρχεία pkg δεν ανοίγει!

 

--OK, problem solved τελικά...

Edited by domenico
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΟΤΟΡΟΛΑ Α1200ε και δεν μπορω να αποθηκευσω τα sms στον υπολογιστη εχει καταφερει κανεις να το κανει και αν ναι πως και επισεισ το συνδεω στο pc και μετα αποσυνδεεται please μια βοηθεια!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ρε παιδια , πως φορτώνουμε VCF αρχεία ( επαφών ) στο ming?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Καλησπέρα,

υπάρχει περίπτωση να έχει κάποιος στο δίσκο του το ελληνικό πακέτο γλωσσάς ή και όλο το firmware για το Motorola Ming A1200E?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

υπάρχει περίπτωση να έχει κάποιος στο δίσκο του το ελληνικό πακέτο γλωσσάς ή και όλο το firmware για το Motorola Ming A1200E?

 

Ευχαριστώ.

 

 

Πολύ σκληρή ανασκαφή έχεις παίξει. Έκανα μια έρευνα στο δίσκο μου και δε βρήκα κανένα firmware για το ming. Σίγουρα, θυμάμαι να έχω περασμένη μια custom ROM με Linux στα αγγλικά, καθότι το άνοιξα προ εξαμήνου για την αναβίωση της εμπειρίας. Τα link που αναφέρονται στο εν λόγω thread δε λειτουργούν πια;

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τα link που αναφέρονται στο εν λόγω thread δε λειτουργούν πια;

 

Ναι δυστυχώς.:( Έλιωσα στο ψάξιμο ακόμη και "Web Archive" χρησιμοποίησα αλλά τίποτα.:worry: Η μεγάλη ζημιά για αυτά τα αρχεία έγινε με το κλείσιμο του rapidshare, μιας και όλοι ανεβάζαν εκεί.

 

Ουσιαστικά το είχα αγοράσει της γυναίκας μου από Hong Kong πολύ πριν έρθει στην Ελλάδα. Και ξέρεις τώρα πως είναι αυτά... οι γυναίκες δεν πουλάνε ποτέ κάτι που τους έχει δωρίσει ο αγαπημένος τους...... ή έτσι τουλάχιστον νομίζω!?:lol::lol::p:p

Edited by sadosp
ασ
Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς.:( Έλιωσα στο ψάξιμο ακόμη και "Web Archive" χρησιμοποίησα αλλά τίποτα.:worry: Η μεγάλη ζημιά για αυτά τα αρχεία έγινε με το κλείσιμο του rapidshare, μιας και όλοι ανεβάζαν εκεί.

 

Ουσιαστικά το είχα αγοράσει της γυναίκας μου από Hong Kong πολύ πριν έρθει στην Ελλάδα. Και ξέρεις τώρα πως είναι αυτά... οι γυναίκες δεν πουλάνε ποτέ κάτι που τους έχει δωρίσει ο αγαπημένος τους...... ή έτσι τουλάχιστον νομίζω!?:lol::lol::p:p

 

 

Αχ δόλιε, έτσι σε κάνανε να πιστέυεις...!:p Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν έχει να κάνει με τα φύλα.

 

Πάντως, ίσως να είναι καλή ιδέα να αποταθείς μέσω PM σε κάποιο από τα μέλη που ήταν κάποτε πολύ ενεργά.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola A1200 (MING)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...