Jump to content

Strictly House Προτάσεις


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ξέρει κανείς ποιό είναι εκείνο το mainstream housaki που έχει μόνο μουσική αλλά κάθε τόσο πετάγεται μια και λέει "international love" ή κάτι τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς ποιό είναι εκείνο το mainstream housaki που έχει μόνο μουσική αλλά κάθε τόσο πετάγεται μια και λέει "international love" ή κάτι τέτοιο;

ΧΑ... Ηθελα να το ποσταρω εδω και καιρο αλλα εχει καταντησει το θεμα armin van buuren κτλ και το αφησα....

Αλλα παρτο φιλε μου και λιωστο!!!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ψάχνω τα παρακάτω tracks

No Kreatr - The Less I Can Say (Original Mix)

No Kreatr - Klockwork (Original Mix)

 

αν τα χει καποιος pm me :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sorry φιλε μην το παρεις προσωπικα ουτε εχω κανενα σκοπο να σε θιξω αλλα αυτο δεν ειναι house μουσικη... Ηλεκτρονικη ειναι αλλα house δεν ειναι και ο τιτλος λεει "strictly house προτασεις".... Και παλι στο ξανα λεω οτι δεν εχω καμια διαθεση να σε προσβαλω απλα θελω να δω πως νομιζετε μερικοι μεσα εδω (λανθασμενα) οτι ειναι η house μουσικη...

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

δεν ξερω αν ειναι stricly αλλα ειναι ενα πολυ ωραιο ρεμιξ που εφτιαξε φιλος και του το ανεβασα:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια ξερει καποιος το κομματι που ξεκιναει στα 12:10' και παιζει μεχρι και το 17'+??

 

http://soundcloud.com/stevehouselover/sweet-mix-lickmydexx

 

:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sorry φιλε μην το παρεις προσωπικα ουτε εχω κανενα σκοπο να σε θιξω αλλα αυτο δεν ειναι house μουσικη... Ηλεκτρονικη ειναι αλλα house δεν ειναι και ο τιτλος λεει "strictly house προτασεις".... Και παλι στο ξανα λεω οτι δεν εχω καμια διαθεση να σε προσβαλω απλα θελω να δω πως νομιζετε μερικοι μεσα εδω (λανθασμενα) οτι ειναι η house μουσικη...

Νομίζω ότι άλλη μία φορά μου το είπαν αυτό. Απλά στο φορουμ δεν έχει κάτι σχετικό με ηλεκτρονική μουσική και το ποσταρα εδω... Sorry αν ενοχλει τόσο πολύ! :)

 

Hot Chip - I Feel Bonnie (House Remix)

 

παιδια ξερει καποιος το κομματι που ξεκιναει στα 12:10' και παιζει μεχρι και το 17'+??

 

http://soundcloud.com/stevehouselover/sweet-mix-lickmydexx

 

:rolleyes::rolleyes:

Esta buena (Sctt Bells Remix) - John Jacobsen and Anzwer

Edited by Nikos_s3
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ποιό είναι το τραγούδι στο οποίο μια κοπελία λέει "Ooooh...ooooh" κλπ..Clubίστικο ωραίο :D Any clues?
Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το τραγούδι στο οποίο μια κοπελία λέει "Ooooh...ooooh" κλπ..Clubίστικο ωραίο :D Any clues?

 

δεν με βοηθας...θα ελεγα το aphrodisiac αλλα δεν νομιζω:lol:

κανενα αλλο στοιχειο?

στο ρεφρεν τιποτα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το τραγούδι στο οποίο μια κοπελία λέει "Ooooh...ooooh" κλπ..Clubίστικο ωραίο :D Any clues?

Sonique - Sky ?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά χρειάζομαι μια βοήθεια να εντοπίσω ένα φετινό track ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΚΩΛΗΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ, καθότι φέτος λόγω διαφόρων υποχρεώσεων έχω μείνει πολύ πίσω !!!

Το συγκεκριμένο είναι αρκετά μελλωδικό, τραγουδά lyrics μια γυναικεία γλυκιά φωνή και το άκουσα πρόσφατα σε beach bar,

Μπόρεσα να πιάσω τα εξής

1. "... I'll always remember..."

 

2. "... I don't wanna live on with tears ... " ή "... I don't wanna live through with fears ..." ή κάτι που ακούγεται παρόμοια με αυτή τη φράση τέλος πάντων.

Το ξέρω πως είναι αρκετά δύσκολη η περιγραφή αλλά η ακουστική στη παραλλία με όσα άλλα ακούγονταν ταυτόχρονα δεν ήταν και η καλύτερη...

 

Έχω πραγματικά κωλήσει άσχημα με το συγκεκριμένο και δε βρίσκω άλλο τρόπο να το εντοπίσω, γι αυτό θα εκτιμούσα ΠΟΟΟΟΟΛΛΛΥΥΥΥ οποιαδήποτε βοήθεια !!!

Αααα, ΔΕΝ είναι το Gotye - Someone I used to know, και ΔΕΝ του μοιάζει καν η μελλωδία ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...