Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφοιτήτρια μου στο ΕΑΠ, δασκάλα στο επάγγελμα. Γνωριστήκαμε χθες, πρότινα στα παιδιά να βγούμε, ήρθαν μόνο αυτή και ο καθηγητής.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι ελέυθερη, χώρισε τον Ιούνιο.

 

πρόλαβε και στα'πε ...;;;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη,και χωρις παρεξηγηση ή ειρωνία...

 

αλλά ΕΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ?

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη,και χωρις παρεξηγηση ή ειρωνία...

 

αλλά ΕΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ?

Ουδέν σχόλιον. Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω ignore στο παρόν forum. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειναι θέμα σχολίου...δε μπορώ να πιστέψω οτι ένας άνθρωπος μπορεί να ερωτεύεται με συχνότητα μια φορά το μήνα...

 

εγώ τουλάχιστον... ίσως το θέμα να ειναι δικό μου,και σε αυτή τη περίπτωση ζητώ συγγνώμη

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

βιργινια και σουβλακι.

 

πρεπει να ξεκαθαρισετε μονοι σας και μεταξυ σας την διαφορα ενθουσιασμου-ερωτα-αγαπης για να μπορεσετε να συνεννοηθητε

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ενθουσιάζομαι και μετά τρώω τα μούτρα μου. Τι να κάνουμε, αυτός είμαι. Εδώ με κάποια είμουν 1,5 μήνα και σκεφτόμουν γάμους...
Link to comment
Share on other sites

τελικα το ιδιο πραγμα λεμε...

 

αλλο ενθουσιασμος και άλλο έρωτας :)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε soublaki είσαι πολύ καψούρης ρε συ....

1,5 μήνα και σκεφτόσουν γάμο? Ενθουσιάζεσαι εύκολα και δίνεις μάλλον

πολλά στις κοπέλες που γνωρίζεις,να το αποφεύγεις όμως αυτό γιατί θα σε εκμεταλλευτούν και μετά είναι χειρότερα τα πράγματα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κακό είναι να σου γυαλίσει μια 30άρα;

 

Καθόλου κακό..Μια χαρά ηλικία είναι

 

Είναι ελέυθερη, χώρισε τον Ιούνιο.

 

Έχουν περάσει και μερικοί μήνες και συνεπώς θεωρώ ότι το έχει ξεπεράσει..

 

πρόλαβε και στα'πε ...;;;

 

Μερικά άτομα ανοίγονται στον άλλον πανεύκολα και χωρίς να θέλω να θίξω την κοπέλα που γνώρισε το σουβλάκι..

 

Μου έχει τύχει να μάθω όλη την προιστορία μιας σχέσης μιας άγνωστης κοπέλας και τους λόγους των χωρισμών της με τον πρώην φίλος της ενώ ταξίδευα με το ΚΤΕΛ και τα έλεγε στον διπλανό της με τον οποίο μόλις είχαν γνωριστεί (αυτό το τελευταίο το ξέρω γιατί τους άκουσα να συστήνονται)

 

 

Εντάξει, ενθουσιάζομαι λίγο παραπάνω, τι να κάνουμε; Όλοι οι άνθρωποι έχουμε τα αρνητικά μας και τα θετικά μας.

 

Ενθουσιάζομαι και μετά τρώω τα μούτρα μου. Τι να κάνουμε, αυτός είμαι. Εδώ με κάποια είμουν 1,5 μήνα και σκεφτόμουν γάμους...

 

Τι λίγο παραπάνω?!?Πολύ παραπάνω θες να πεις..1.5 μήνας και γάμος?!?Ούτε στο Χόλυγουντ τέτοια ταχύτητα αποφάσεων και πράξεων..

 

Εγώ θα σου πρότεινα να ξε-ενθουσιαστείς και να δεις τα πράγματα λίγο ψύχραιμα

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να ξε-ενθουσιαστείς και να δεις τα πράγματα λίγο ψύχραιμα

Εμαθα πού οφείλεται αυτή η παρορμητικότητα μου, στην έλλειψη ενός ενζύμου. Να τα δω πιο ψύχραιμα, θα βγούμε ή θα φάμε άκυρο και η ζωή συνεχίζεται...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν ατομα που συναπτουν σχεσεις που ζουν πραγματικα την καθε στιγμη.

πραγματι 1,5 μηνας ειναι συντομο χρονικο διαστημα για να αποφασισει κανεις να προχωρησει σε γαμο, αλλα καμια φορα-σπανια μεν- 1 μηνας με ενα ατομο αντιστοιχει σε 3 χρονια με καποιο αλλο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τελικά... τώρα καταλαβαίνω γιατί λένε οτι οι σχέσεις μοιάζουν με την συνήθεια του καφέ. Γιατί ενώ παλιά πίναμε τον ελληνικό καφέ μας αργά και απολαυστικά, φτάσαμε στο να πίνουμε τον..... espresso .
Link to comment
Share on other sites

Και o espresso εχει την ιστορια του.Μηπως εννοεις οτι καταληξαμε να πινουμε ολο το φραπε <<πριν να ζεσταθει οσο ειναι ακομα κρυος>>?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ακούστε πώς έχει το story. Την προηγούμενη Τρίτη γνωριζόμαστε, το ίδιο βράδυ βγαίνουμε, αυτή, εγώ και ο καθηγητής. Από κατι που είπε εκεινη καταλαβαίνω ότι είναι 30αρα. Μιλαμε το ΣΚ για κάτι σημειώσεις, κανονίζουμε να πάμε για bowling, λεει ότι θα φέρει και μια φίλη της. Βρισκομαστε χθες για τις σημειώσει, πάμε για μπυρίτσα και έρχεται η μια σφαλιάρα μετά την άλλη. Ο πρώην της ήταν στην ηλικία μου, και δεν θέλει να ξανακάνει σχέση με μικρότερό της. Τον θεωρούσε ανώριμο, κακομαθημενο και γκρινιάρη. Δεν είναι 30 αλλά 33, στο κελί 33 που λεει και ένα τραγούδι, και βγαινει με κάποιον 38 ετών. Μου είπε επίσης ότι είναι σε ηλικία γάμου, όλες οι φίλες της παντρεύονται και κάνουν κουτσούβελα, και αυτή ειναι ελεύθερη...Και το τελευταίο και καλύτερο, όταν πληρωσα επέμενε να πληρώσει, της λέω την άλλη φορά δικά σου, και μου λεει ότι την άλλη φορά θα είναι και η φίλη της που είναι και ελεύθερη....
Link to comment
Share on other sites

νομιζω σου εδωσε την απαντηση απο μονη της ;)

 

δε μπορεις να πεις...τιμιο απο μερους της

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ακούστε πώς έχει το story. Την προηγούμενη Τρίτη γνωριζόμαστε, το ίδιο βράδυ βγαίνουμε, αυτή, εγώ και ο καθηγητής. Από κατι που είπε εκεινη καταλαβαίνω ότι είναι 30αρα. Μιλαμε το ΣΚ για κάτι σημειώσεις, κανονίζουμε να πάμε για bowling, λεει ότι θα φέρει και μια φίλη της. Βρισκομαστε χθες για τις σημειώσει, πάμε για μπυρίτσα και έρχεται η μια σφαλιάρα μετά την άλλη. Ο πρώην της ήταν στην ηλικία μου, και δεν θέλει να ξανακάνει σχέση με μικρότερό της. Τον θεωρούσε ανώριμο, κακομαθημενο και γκρινιάρη. Δεν είναι 30 αλλά 33, στο κελί 33 που λεει και ένα τραγούδι, και βγαινει με κάποιον 38 ετών. Μου είπε επίσης ότι είναι σε ηλικία γάμου, όλες οι φίλες της παντρεύονται και κάνουν κουτσούβελα, και αυτή ειναι ελεύθερη...Και το τελευταίο και καλύτερο, όταν πληρωσα επέμενε να πληρώσει, της λέω την άλλη φορά δικά σου, και μου λεει ότι την άλλη φορά θα είναι και η φίλη της που είναι και ελεύθερη....

Έλεος.. Σου κάνει και προξενιό κιόλας.. Πάντως, αυτό που είπε ότι ο πρώην της ήταν ανώριμος κ.λ.π. είναι βλακείες.. Επειδή έτυχε κάποιος 26χρονος να έχει μυαλό παιδιού σημαίνει ότι όλοι οι 26χρόνοι έχουν το ίδιο μυαλό;; Κατά τη γνώμη μου, σου συνιστώ να της αφήσεις να παντρευτεί και να κάνει παιδιά και κοίτα να περάσεις καλά με την φίλη της.. ;) Και στην τελική αν δεν σου αρέσει, της λες κι'ένα "Είμαι άλλου.." (το ξέρω ανώριμο μεν, σε γλυτώνει, όμως, δε) και τελείωσες.. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.. ;) Νέος είσαι ακόμα, έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου να βρεις μία ίδια ή και καλύτερη.. :)

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν 3-4 χρόνια μικρότερη δε θα το σκεφτόμουν καν. Τώρα σκέφτομαι γιατί μου τα 'πε όλα αυτά, για να μην κάνω κίνηση και μου ρίξει χυλόπιτα ή για κάποιον άλλο λόγο;
Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν 3-4 χρόνια μικρότερη δε θα το σκεφτόμουν καν. Τώρα σκέφτομαι γιατί μου τα 'πε όλα αυτά, για να μην κάνω κίνηση και μου ρίξει χυλόπιτα ή για κάποιον άλλο λόγο;

Για το πρώτο, μάλλον.. Φαίνεται, ήξερε ότι ήθελες να κάνεις κίνηση και είπε να σου κόψει τη φόρα για τους λόγους που μας είπες στο πρώτο μήνυμα..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω κι εγώ, γιατί μου τα ξεφούρνιαζε χωρίς να τη ρωτήσω.

η το ενδεχομενο να σου ειπε εμμεσα, αν θες να με παντρευτεις αλλιως ξεκολλα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...