Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πραγματικα εχω διαβασει τις αποψεις και σας ευχαριστω ως τωρα για την βοηθεια σας.

ειληκρηνα με αυτο το κοριτσι το συναισθημα ειναι παραξενο.αυτο που θα θεωρουσα εγω πολυ σωστο ειναι πως αν προχωρουσε το θεμα θα ηθελα να το ξερουν και οι δικοι της.δεν ξερω το χω σαν αρχη αυτο το θεμα εδω και καιρο και ειδικα σε αυτη την περιπτωση ακομα περισσοτερο.

το θεμα ειναι μην βρεθω ξαφνικα σε δικαστηρια στα καλα καθουμενα.υπαρχει περιπτωση?

 

Για πλακα μπορεις να βρεθεις σε διακαστηριο, αν κανεις κατι το σεχουαλικο μαζι της. Γνωριζω παρομοια κατασταση απο ποινικολογο φιλο μου. Η κοπελα την ειχε σκασει απο το σπιτι της και εμενε μαζι του. 17 η κοπελα και 22 ο αλλος. Κι οταν πηγε να τη γυρισει στη μανα της μετα απο καποια μερες αυτη τρελαθηκε αρχιζε φωναζε στο δρομο "Θα με απαγαγουν και θα με βιασουν" κι ενας γειτονας πηρε την αστυνομια. Τελικα η κοπελα κατεθεσε οτι εκανε ερωτα σπιτι του ΧΩΡΙΣ την θεληση της για εκδικηση που τη γυρισε στη μανα της. Και η ποινη ειναι 10-15 χρονια κουστουμι. Ακομα δεν εχει ληξει το θεμα με τις δικες βεβαια...

 

Φιλε ταξιδιωτης κακα τα ψεμματα... Εσυ εισαι πιο εμπειρος απο την κοπελα. Η κοπελα της αρεσει να κανει κατι μαζι σου, παιζει ρολο που εισαι μεγαλυτερος και μπορεις να προσφερεις πολλα πραγματα (υλικα και αυλα πραγματα). Εχεις ζησει πραγματα στη ζωη σου, το κοριτσι τωρα ανοιγει τα ματια του. Μετα τον ενθουσιασμο και αν προχωρησει το θεμα και σε κατι το σεξουαλικο τι κοινο μπορει να εχετε απο εμπειριες στη ζωη που να σας κρατησει?? Οι γονεις της τι θα πουν οταν μαθουν οτι τραβιεται με καποιον μεγαλυτερο της? Νομιζεις θα πιστεψουν τα αισθηματα σου? Αν ηταν κορη σου και ηξερες οτι παει να κανει με καποιον μεγαλυτερο τι θα σκεφτοσουν? Για μενα τελειωσε το... Τι μπορει να σου προσφερει? Απλα ειναι μικρη κι "αθωα" και σου βγαζει κατι να το προστατεψεις το κοριτσι και σε εχει γοητευσει... Δυσκολο το ολο θεμα θελει πολυ προσοχη...

 

Εχω βαρεθει να ακουω ολα τα κοριτσια 16-19 να θελουν να τα φτιαξουν με μεγαλυτερους (5-6+ διαφορα ηλικιας), διοτι μπορουν να τους προσφερουν πολλα πραγματα... Το ενδεχομενο οτι μπορει καποιος πιο εμπειρος στη ζωη του απο αυτες μπορει να τις δουλευει ψιλο γαζι το εχουν σκεφτει? Και μετα καθονται και στενοχωριουνται οταν χωριζουν το "μεγαλο" τους ερωτα κι ο αλλος μπορει να ειναι με καμια αλλη... (αυτο συμβαινει τις περισσοτερες φορες απο οσο ξερω)

Hello !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

17-18 με 22-23 δεν ειναι τραγικη διαφορα...16 με 27 ομως ειναι!

ειναι λεπτες οι ισορροπιες, γιαυτο προσοχη.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαρεθει να ακουω ολα τα κοριτσια 16-19 να θελουν να τα φτιαξουν με μεγαλυτερους (5-6+ διαφορα ηλικιας), διοτι μπορουν να τους προσφερουν πολλα πραγματα... Το ενδεχομενο οτι μπορει καποιος πιο εμπειρος στη ζωη του απο αυτες μπορει να τις δουλευει ψιλο γαζι το εχουν σκεφτει? Και μετα καθονται και στενοχωριουνται οταν χωριζουν το "μεγαλο" τους ερωτα κι ο αλλος μπορει να ειναι με καμια αλλη... (αυτο συμβαινει τις περισσοτερες φορες απο οσο ξερω)

Συμφωνώ. Πολλές κοπέλες δεν "τα'φτιάχνουν" με συνομήλικό τους γιατί τους θεωρούν παιδιά και δεν μπορούν να προσφέρουν τίποτα σε αυτές. Δηλαδή σαν τι θέλουν; Έρωτες, σεξουαλική ζωή κ.λ.π από αυτή την ηλικία; Και στην τελική υπάρχει και το διάβασμα. Το διάβασμα σου προσφέρει πολλά.. ;)

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτης22 κράτα λίγο ακόμη καιρό αυτό που έχεις και μην κάνεις κάτι παραπάνω μαζι της από χαδάκια και φιλάκια.Το πότε θα μπλέξεις και το πώς,δεν το φαντάζεσαι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Πολλές κοπέλες δεν "τα'φτιάχνουν" με συνομήλικό τους γιατί τους θεωρούν παιδιά και δεν μπορούν να προσφέρουν τίποτα σε αυτές. Δηλαδή σαν τι θέλουν; Έρωτες, σεξουαλική ζωή κ.λ.π από αυτή την ηλικία; Και στην τελική υπάρχει και το διάβασμα. Το διάβασμα σου προσφέρει πολλά.. ;)

 

ειναι ένα συνοθύλευμα όλων.. βασικό,για μένα τουλάχιστον, ειναι η ωριμότητα..βλέπω συμφοιτητές μου,να τους τα "ριχνουν" στεγνά πραγματικά όμορφες κοπέλες πχ και να λένε σόρρυ πάω να παίξω wow...ή να τους λες τι κανεις το βράδυ; έρχεσαι στο πάρτυ; και να σου λένε μπαααα,θα παίξω pro στο ps3...ε αντε και.... σιγα μην κατσουμε να παίξουμε κ διπλό ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, θα σου πω κατι απλο, αλλα προσπαθησε να το καταλαβεις.

Ζησε την στιγμη!!!!!!Η ζωη ειναι πολυ μικρη και οι απαντησεις σου θα δοθουν μεσα απο τον ιδιο χρονο .Και ισως και συντομα...

sadite
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, θα σου πω κατι απλο, αλλα προσπαθησε να το καταλαβεις.

Ζησε την στιγμη!!!!!!Η ζωη ειναι πολυ μικρη και οι απαντησεις σου θα δοθουν μεσα απο τον ιδιο χρονο .Και ισως και συντομα...

 

σε ευχαριστω φιλε μου οπως και τα υπολοιπα παιδια που μου χουν απαντησει.

θελω να ζησω την στιγμη ομως ειναι και δυσκολο.

δυσκολο γιατι.

δεν μπορω να την βλεπω συχνα.και ειναι κατι που θα το ηθελα.

δεν θα μπορουσα να κρατησω μια τετοια σχεση κρυφη απο τους δικους της.το γιατι???γιατι δεν μου αρεσει να την εχω μαζι μου για την πλακα απλα,οχι...πιστευω πως αν συνεχισω μαζι της θα κολλησω για τα καλα,κι αυτη ακομα περισσοτερο...γιατι εχει εναν ιδιαιτερο τροπο που με πλησιαζει που εδω και καιρο δεν τον εχω δει σε καποια απο τις κοπελες που εχω ερθει σε προσωπικη επαφη.και δε μιλαω για σεξουαλικο θεμα.

το αν θα μας δει καποιος στον δρομο η καπου δεν με απασχολει,δηλαδη αν πει οτι κοιτα αυτον,ειναι πολυ μεγαλυτερος απο αυτην την κοπελα.δεν με απασχολει γιατι ηδη οπως εχω αναφερει δεν φαινεται οτι ειναι τοσο μικρη.

επισης,ειναι αβγαλτη με οτι συνεπαγεται με αυτη την λεξη.αυτο ειναι καλο αλλα πιεζει λιγο την κατασταση γιατι οπως ειπα δεν την αφηνουν και να βγαινει περα απο εναν καφε που και που.

μου λεει να πηγαινω και να την βλεπω και στο σχολειο της ομως αυτο δε μπορω να το κανω,δεν μπορω γιατι πολυ απλα δεν μου αρεσει να κρυβομαι.

μαλλον πως θα μιλησω στον αδερφο της αφου βεβαια συμφωνησει πρωτ και η ιδια.

αισθανομαι οτι θελω να κανω αρκετα πραγματα <<θετικα>> προς αυτην αλλα φοβαμαι.

φοβαμαι γιατι ειναι μικρημοτι τωρα ας πουμε το μυαλο της ειναι ετσι κι αυριο μπορει να αλλαξει,μπορει να βρει κατι αλλο,κι αυτο δε θα ηθελα να το περασω,δεν το εχω περασει ως τωρα και σιγουρα δεν θελω να το ζησω.

ισως και αυτος να ειναι και ο μεγαλυτερος φοβος που αντιμετωπιζω αυτη την στιγμη.

τι να πω,θα ηθελα κατι ξεκαθαρο,πως τα χω μπλεξει ετσι δεν το πιστευω.και ειληκρηνα νιωθω πως την θελω,την αναζηταω τις στιγμες που ειμαι μονος η που βρισκομαι με καποια παρεα.

δεν ειμαι ανθρωπος που βγαζω ευκολα τα συναισθηαματα μου και γενικα σπανια μιλαω γι αυτα,ομως τωρα δεν το μπορω...πνιγομαι.και το νιωθω ολοκαθαρα αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φίλτατε ταξιδιωτης22, από τη στιγμή που μια σχέση ξεκινά με χίλια ερωτήματα και 100 ενστάσεις , καθώς και με φράσεις " ναι μεν αλλά" ή " και ναι και οχι" ή "μπορεί έτσι μπορεί και αλλιώς" , τότε κάτι δεν πάει καλά. Είναι σαν να προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου για το ποια κατεύθυνση να πάρεις. Αυτά και μόνο, για μένα είναι αρκετά να καταλάβω ότι μετά τις πρώτες ωραίες στιγμές σας, αυτά τα τα ερωτήματα θα έρθουν πολύ πιο έντονα μπροστά σου.

 

Θα διαφωνήσω με άποψη που αναφέρθηκε παραπάνω σχετικά με το να ζήσεις τη στιγμή, γιατί μια στιγμή, μπορεί να τη πληρώνεις μια ζωή. Θέλω να πω οτι κάλα κάνεις και το σκέφτεσαι τόσο πολύ το τι θα κάνεις, μιας και οι σχέσεις ανθρώπων είναι πολύ περίπλοκο πράγμα.

 

Ότι και να αποφασίσεις , θα πρέπει αυτή σου η απόφαση να μη σε γεμίζει ενοχές.

Link to comment
Share on other sites

γιατι τονιζεις διαρκως το γεγονος οτι ειναι μικρη?

εντυπωση μου κανει πως λες διαρκως πως ειναι μικρη αλλα φαινεται για μεγαλη και οτι θες να κανεις πραγματα θετικα γι αυτην.λογικα αυτα ειναι λιγο πολυ αυτονοητα σε μια σχεση ανεξαρτητως ηλικιας.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι μην βρεθω ξαφνικα σε δικαστηρια στα καλα καθουμενα.υπαρχει περιπτωση?

 

Με τόσα που γίνονται πια δεν θα μου φαινόταν παράξενο να βρεθείς μπλεγμένος...Να θυμάσαι ότι είναι ανήλικη...

 

Λίγο "Κάρμα" μου κάνει αυτή η κατάσταση..

 

Ωραία ιδέα για σενάριο..Να την δώσουμε στον Παπακαλιάτη..

 

μαλλον πως θα μιλησω στον αδερφο της αφου βεβαια συμφωνησει πρωτ και η ιδια.

 

Και νομίζεις οτι αν μιλήσεις στον αδερφό της τα πράγματα θα είναι καλύτερα..?!? Το κόβω να σας ακούσει όλη η Αθήνα από τα βρισίδια και τις φωνές..Κοίτα μπορεί να είστε φίλοι με τον αδερφό της αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι αν του πεις ότι φιλιέσαι με την μικρή του αδερφή θα το πάρει και χαλαρά και θα σας δώσει και την ευχή του...

 

Και με πρόλαβε η Freakούλα γιατί και εγώ την ίδια απορία είχα..Γιατί την λες συνέχεια μικρή?!? Οκ μικρή σε ηλικία είναι αλλά το ότι δείχνει εμφανισιακά τουλάχιστον μεγαλύτερη δεν είναι ας πούμε ελαφρυντικό..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Και νομίζεις οτι αν μιλήσεις στον αδερφό της τα πράγματα θα είναι καλύτερα..?!? Το κόβω να σας ακούσει όλη η Αθήνα από τα βρισίδια και τις φωνές..Κοίτα μπορεί να είστε φίλοι με τον αδερφό της αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι αν του πεις ότι φιλιέσαι με την μικρή του αδερφή θα το πάρει και χαλαρά και θα σας δώσει και την ευχή του...

 

Και με πρόλαβε η Freakούλα γιατί και εγώ την ίδια απορία είχα..Γιατί την λες συνέχεια μικρή?!? Οκ μικρή σε ηλικία είναι αλλά το ότι δείχνει εμφανισιακά τουλάχιστον μεγαλύτερη δεν είναι ας πούμε ελαφρυντικό..

 

βασικα δεν ειναι ελαφρυντικο απλα το αναφερω κι αυτο.

μαλλον η κρητη θα μας ακουσει μιας και ειμαι κρητη.αλλα δε νομιζω οτι θα γινει καυγας με τον αδερφο της.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το ζησε την στιγμη εχει πολλες εννοιες!!!

Οπως καταλαβαινεις, ηδη το κανεις......

 

φιλε μου για εξηγησε μου λιγο το τι εννοεις με την προταση πολλες εννοιες γιατι αυτη την στιγμη λιγα καταλαβαινω ειληκρηνα...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ειναι ένα συνοθύλευμα όλων.. βασικό,για μένα τουλάχιστον, ειναι η ωριμότητα..βλέπω συμφοιτητές μου,να τους τα "ριχνουν" στεγνά πραγματικά όμορφες κοπέλες πχ και να λένε σόρρυ πάω να παίξω wow...ή να τους λες τι κανεις το βράδυ; έρχεσαι στο πάρτυ; και να σου λένε μπαααα,θα παίξω pro στο ps3...ε αντε και.... σιγα μην κατσουμε να παίξουμε κ διπλό ;)

Χαχαχαχ wow , ps3 , pro .. Κλαιω απο τα γελια... Αχ βρε Βιργινια.. :D

Ειναι δυνατον τα παραδειγματα που λες να αναφερονται στην πλειοψηφια των αντρων που υπαρχει? Μαλλον οι συμφοιτητες στους οποιους αναφερεσαι ακομα ειναι στην αγοριστικη τους περιοδο. Ειμαι απο αυτους που πιστευουν πως γενικα κ πλειοψηφικα τα κοριτσακια κ τα αγορακια τις ιδιας ηλικιακης περιοχης εχουν μια διαφορα στον τροπο σκεψης. Δλδ μια γυναικα 25 χρονων συμβαδιζει περισσοτερο εγκεφαλικα με εναν αντρα 27-28 καθαρα λογο του τροπου σκεψης. Κ εκει εγκειτε κατ'εμε το ολο γενικο κλιμα του οτι τα κοριτσακια προτιμουν μεγαλυτερους. Κ αυτο ξεκιναει περιπου στις αρχες του λυκειου που τα κοριτσακια γινονται συναισθηματικα πιο ενεργα απο τα περισσοτερα αγορακια. Ολοι θυμομαστε τα "αγορια" που απλα επαιζαν μπασκετ αλλα κ τον τυπα που τον ενοιαζε περισσοτερο τι κρυβει κατω απο την φουστα της η Αννουλα... :P

 

Σε ολα αυτα βεβαια προσθεστε τις εξαιρεσεις που μπορει ενειοτε να επιβεβαιωσουν τον κανονα.

 

Κ ομολογω πως θα παρω το δρομο της εξαιρεσης αφου παντα με γοητευε το γεγονος του να μπορω να ικανοποιω συναισθηματικα ηλικιακα μεγαλυτερες γυναικες απο μενα (γυρω στ 3-4 χρονια διαφορα) γιατι με αυτο το ηλικιακο target group αισθανόμουν κ αισθανομαι πιο ανετα.

 

Φιλικα κ με χιουμορ ....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου για εξηγησε μου λιγο το τι εννοεις με την προταση πολλες εννοιες γιατι αυτη την στιγμη λιγα καταλαβαινω ειληκρηνα...

 

εσυ αληθεια,τι σκεφτεσαι να κανεις??γιατι τοσες μερες ζητας συμβουλες ,ποιο δρομο να ακολουθησεις.

δηλαδη αν σου πουμε να την αφησεις,θα το κανεις?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

To καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να της εξηγήσεις κάποια πράγματα.Ότι υπάρχει μια σεβαστή διαφορά ηλικίας και δεν συμπίπτει ο τρόπος σκέψης και των δύο,ότι δεν αισθάνεσαι άνετα που δεν γνωρίζουν οι γονείς της πώς βγαίνει με έναν μεγαλύτερο.Πρέπει να της δώσεις να καταλάβει ότι καλά μέχρι εδώ,αλλά πρέπει κάποια στιγμή να τελειώσει γιατί φίλε μου θα έχεις πρόβλημα και θα μπλέξεις.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μία φορά, η γραφή SMS απαγορεύεται. Σε αυτήν περιλαμβάνονται τα π,κ,τπτ,δν κλπ. Ευχαριστώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μια λύση είναι να κάνει κανείς σχέση με κάποια κοπέλα που ξέρει και αυτή να παίζει pro στο PS3. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ.... όχι FIFA10 (σημαντικό θέμα)
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ wow , ps3 , pro .. Κλαιω απο τα γελια... Αχ βρε Βιργινια.. :D

Ειναι δυνατον τα παραδειγματα που λες να αναφερονται στην πλειοψηφια των αντρων που υπαρχει? Μαλλον οι συμφοιτητες στους οποιους αναφερεσαι ακομα ειναι στην αγοριστικη τους περιοδο. Ειμαι απο αυτους που πιστευουν πως γενικα κ πλειοψηφικα τα κοριτσακια κ τα αγορακια τις ιδιας ηλικιακης περιοχης εχουν μια διαφορα στον τροπο σκεψης. Δλδ μια γυναικα 25 χρονων συμβαδιζει περισσοτερο εγκεφαλικα με εναν αντρα 27-28 καθαρα λογο του τροπου σκεψης. Κ εκει εγκειτε κατ'εμε το ολο γενικο κλιμα του οτι τα κοριτσακια προτιμουν μεγαλυτερους. Κ αυτο ξεκιναει περιπου στις αρχες του λυκειου που τα κοριτσακια γινονται συναισθηματικα πιο ενεργα απο τα περισσοτερα αγορακια. Ολοι θυμομαστε τα "αγορια" που απλα επαιζαν μπασκετ αλλα κ τον τυπα που τον ενοιαζε περισσοτερο τι κρυβει κατω απο την φουστα της η Αννουλα... :P

 

Σε ολα αυτα βεβαια προσθεστε τις εξαιρεσεις που μπορει ενειοτε να επιβεβαιωσουν τον κανονα.

 

Κ ομολογω πως θα παρω το δρομο της εξαιρεσης αφου παντα με γοητευε το γεγονος του να μπορω να ικανοποιω συναισθηματικα ηλικιακα μεγαλυτερες γυναικες απο μενα (γυρω στ 3-4 χρονια διαφορα) γιατι με αυτο το ηλικιακο target group αισθανόμουν κ αισθανομαι πιο ανετα.

 

Φιλικα κ με χιουμορ ....

 

συγγνώμη,όταν βλέπεις άτομα της ηλικιακής ομάδας 22-27 να κάθονται να εχουν αυτά τα ενδιαφέροντα ε τότε τι αγορίστικη περίοδο περνάνε; ΜΑΜΟΥΧΑΛΗ περιοδο μαλλον θες να πεις;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη,όταν βλέπεις άτομα της ηλικιακής ομάδας 22-27 να κάθονται να εχουν αυτά τα ενδιαφέροντα ε τότε τι αγορίστικη περίοδο περνάνε; ΜΑΜΟΥΧΑΛΗ περιοδο μαλλον θες να πεις;)

 

Μη γενικεύεις βρε έτσι.

Χωρια που μπορούν να αναφέρουν αντίστοιχες καταστάσεις και άντρες...

Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη,όταν βλέπεις άτομα της ηλικιακής ομάδας 22-27 να κάθονται να εχουν αυτά τα ενδιαφέροντα ε τότε τι αγορίστικη περίοδο περνάνε; ΜΑΜΟΥΧΑΛΗ περιοδο μαλλον θες να πεις;)

 

μια χαρα τα λες,οι περισσοτεροι ετσι ειναι...χαμενοι στην μεταφραση,υπαρχουν και οι εξαιρεσεις σαφως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καθόλου θα έλεγα...ανάλογα όμως και πόσο είσαi

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κακό είναι να σου γυαλίσει μια 30άρα;
αντε παλι

ο σουβλακις σε νεες περιπετειες..

κακο δεν ειναι, καθως εχετε μολις 3-4 χρονια διαφορα.

αν ομως ειναι 30αρα με συμπεριφορα 17αρας τοτε ναι!τζιιιιζ!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κακό είναι να σου γυαλίσει μια 30άρα;

 

κακο?????ακριβως το αντιθετο φιλε μου....μια χαρα φαση ειναι ειδικα αν εχει το

μυαλο 30αρας και οχι 17αρας οπως ειπε η freak....εμενα παντος δεν θα με χαλουσε

μια περιπετεια με μια μεγαλυτερη μου...οχι ομως να παει για σοβαρα.... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...