Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι δεν παιζει να της το πεις?

 

προλαβες&το διαβασες???μολις το σβησα:p...δεν παιζει γιατι απλα φοβαμαι!

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

προλαβες&το διαβασες???μολις το σβησα:p...

 

Εγώ πρόλαβα :D Γιατί το έσβησες βρε;

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόλαβα :D Γιατί το έσβησες βρε;

 

δεν ξερω γιατι..ετσι μου ηρθε!σκεφτηκα οτι μαλλον γραφω βλακειες!δεν ξερω,εχω μπλεχτει πολυ τελευταια:wacko:!καμια γνωμη εσεις που το διαβασατε?

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Πες της τι νιώθεις, εκείνη θα σου πει ότι σε βλέπει σα φίλο και θα τελειώσει η ιστορία :p

 

Εγώ είμαι υπέρ του να λέει κάποιος τι νιώθει, όποιο και να είναι το αποτέλεσμα.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

LoL....πρεπει να χει μπει πολυ βαθια το βελος του ερωτα σε σενα :P

Oποτε, there you go, την πηρες την απαντηση σου

Επισης, ποσο χρονων εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Πες της τι νιώθεις, εκείνη θα σου πει ότι σε βλέπει σα φίλο και θα τελειώσει η ιστορία :p

 

Εγώ είμαι υπέρ του να λέει κάποιος τι νιώθει, όποιο και να είναι το αποτέλεσμα.

 

 

κοιτα την εχω σκεφτει αυτη την περιπτωση αλλα ειναι λιγο ψωναρα η κοπελια(&πως να μην ειναι,την γουσταρουνε πολλοι&το ξερω απο πρωτο χερι)!οποτε φαντασου ποσο θα ψωνιστει αν μαθει οτι την γουσταρει μεχρι&ο κολλητος της(ναι δυστυχως με θεωρει καλυτερο της φιλο!!!)

 

LoL....πρεπει να χει μπει πολυ βαθια το βελος του ερωτα σε σενα :POποτε, there you go, την πηρες την απαντηση σου

Επισης, ποσο χρονων εισαι?

 

αληθεια το πιστευεις αυτο???

 

18 ειμαι...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασια τι πιστευω. Honestly, ο ερωτας δεν ειναι οτι καλυτερο γιατι θα πληγωθεις...οποτε δεν θα χαιρομουν στην περιπτωση σου :p

 

Μιας και εισαι 18 θα κανεις το κλασικο...Θα την βγαλεις εξω (ειτε μονοι ειτε με παρεα) για ποτο..φροντισε να μεθαει λιγακι και μετα κανε κινηση. Να σαι μεθυσμενος και συ για να λειτουργεις πιο ελευθερα.

Περα απο αυτο, κανε τη να ζηλεψει...ταχα μου οτι ψηνεις κατι με μια κοπελα και τετοια και ψαρεψε αντιδρασεις.

Τωρα, το οτι σε θεωρει καλυτερο της φιλο ειναι μεγαλο εμποδιο. Ποσο καιρο γνωριζεστε?.Οσο πιο πολυ τοσο χειροτερα...αν ειναι λιγο καιρο, φροντισε να αλλαξει γρηγορα αποψη για σενα οσον αφορα το 'καλυτερο μου φιλο'

Link to comment
Share on other sites

την εχω κανει να ζηλεψει μερικες φορες!προσφατα ημασταν σε μια καφετερια οπου δουλευε αυτη&ειχε ερθει μια νεα σερβιτορα!αμεσως μου λεει χαλια ειναι!της λεω πλακα κανεις,αυτη ειναι κουκλαρα!&καθε φορα που το ελεγα ψιλοξυνιζε,ασε που οταν δουλευε σαν να ψιλοκοιταγε που κοιταω!βασικα θυμαμαι μια φαση που κοιταγα την σερβιτορα&βλεπω αυτην να με κοιταει,να ξυνιζει,να κανει ''τσ,τσ''&να κοιταει αμεσως αλλου!..φιλε μου απο τοτε που την ξερω μ'αρεσει,δηλαδη 2χρονια!αλλα τοτε δεν ημουν σιγουρος...
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

2 χρονια...νταξ, δεν πιανονται γιατι ησασταν ανηλικοι :p Απο 18 και πανω μετραει, χεχε :p

E, ωραια τοτε...συνεχισε ετσι. Παντως μην το αφησεις..τρεξτο λιγακι. Οχι βιαστικες κινησεις αλλα μην αφηνεις ευκαιριες. Επειδη, αυτη αν βρει κανα γκομενο και λογικα το μαθεις θα σε τσακισει οπως το βλεπω. Οποτε, προλαβε την ;)

Eπισης, ως γυναικα και αυτη, εξυπνη ελπιζουμε, θα προσεξει μια αλλαγη στη συμπεριφορα σου απεναντι της οποτε θα το συζηταει και αυτη με τις φιλες της σε λιγες μερες οπως εσυ τωρα. Ας ελπισουμε να εχεις κανει καλη εντυπωση στις φιλες της :p

Link to comment
Share on other sites

τις ξερω ολες τις φιλες τις..συμμαθητριες μου!καλη εντυπωση εχω κανει,πιστευω,γιατι κραταω καλες επαφες!..η αληθεια ειναι οτι καποιος της αρεσει απο οσο καταλαβα σημερα:(!

 

ευχαριστω για τις συμβουλες!..παντως κατι μου λεει οτι σημερα εχασα καλες ευκαιριες!!!τεσπα θα δω αυριο τι θα γινει..θα καληνυχτησω τωρα γιατι αυριο εχει πρωινο ξυπνημα!..

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

τις ξερω ολες τις φιλες τις..συμμαθητριες μου!καλη εντυπωση εχω κανει,πιστευω,γιατι κραταω καλες επαφες!..η αληθεια ειναι οτι καποιος της αρεσει απο οσο καταλαβα σημερα:(!

 

ευχαριστω για τις συμβουλες!..παντως κατι μου λεει οτι σημερα εχασα καλες ευκαιριες!!!τεσπα θα δω αυριο τι θα γινει..θα καληνυχτησω τωρα γιατι αυριο εχει πρωινο ξυπνημα!..

απλα να ξερεις οτι θα χεις πολυ περισσοτερες ευκαιριες στο μελλον! οποτε μην σε ανησυχει και τοσο που εχασες την σημερινη.. :)

don't worry be happy!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασια τι πιστευω. Honestly, ο ερωτας δεν ειναι οτι καλυτερο γιατι θα πληγωθεις...οποτε δεν θα χαιρομουν στην περιπτωση σου :p

 

Μιας και εισαι 18 θα κανεις το κλασικο...Θα την βγαλεις εξω (ειτε μονοι ειτε με παρεα) για ποτο..φροντισε να μεθαει λιγακι και μετα κανε κινηση. Να σαι μεθυσμενος και συ για να λειτουργεις πιο ελευθερα.

Περα απο αυτο, κανε τη να ζηλεψει...ταχα μου οτι ψηνεις κατι με μια κοπελα και τετοια και ψαρεψε αντιδρασεις.

Τωρα, το οτι σε θεωρει καλυτερο της φιλο ειναι μεγαλο εμποδιο. Ποσο καιρο γνωριζεστε?.Οσο πιο πολυ τοσο χειροτερα...αν ειναι λιγο καιρο, φροντισε να αλλαξει γρηγορα αποψη για σενα οσον αφορα το 'καλυτερο μου φιλο'

Ωραίος είσαι εσύ βρε! Να γίνουν κ οι 2 ντίρλα για να μην ξέρουν τι κάνουν κ μετά να τρέχουνε...!:p

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος είσαι εσύ βρε! Να γίνουν κ οι 2 ντίρλα για να μην ξέρουν τι κάνουν κ μετά να τρέχουνε...!:p

 

ενταξει προφανως δεν ενοει να γινουνε εντελως ντιρλα. με 2-3 ποτακια και κανα σφινακι εισαι σε καλο σημειο για να αρχισει να λυνεται η γλωσσα σου.:D

Link to comment
Share on other sites

νελλη βοηθεια

δε περναει :(

 

 

Awww μη μου λες τέτοια :(

(Ε όχι, και εδώ θέλεις να γίνουμε νούμερα; :p)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

νελλη βοηθεια

δε περναει :(

 

Awww μη μου λες τέτοια :(

(Ε όχι, και εδώ θέλεις να γίνουμε νούμερα; :p)

 

αν ερθετε και παμε σε κανενα piga... θα δειτε πως περνανε ολα!:happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αφου εχω εδω ολους τους ερωτευμενους και φανταζομαι πολυ απο αυτους θα ειναι και ρομαντικοι θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας σε ενα ρομαντικο βραδυ στο σπιτι. τα κλασσικα τα ξερω. καποια πιο ομορφη ιδεα περιμενω.
Link to comment
Share on other sites

γιατι να τα ξεχασει το παιδι?

μια χαρα ειναι ολα στην ωρα τους

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

θέλει κάτι διαφορετικό ... ίσως αν συνδύαζες αυτά τα που σου είπα να ξεχάσεις σε έναν πρωτότυπο χώρο
Link to comment
Share on other sites

λοιπον αφου εχω εδω ολους τους ερωτευμενους και φανταζομαι πολυ απο αυτους θα ειναι και ρομαντικοι θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας σε ενα ρομαντικο βραδυ στο σπιτι. τα κλασσικα τα ξερω. καποια πιο ομορφη ιδεα περιμενω.

περα απο τα κερια..μπορεις να βρεις μπαλονια με ηλιον σε σχημα καρδιας...λιγο βαλεντινιστικο..αλλα δεν θα το γεμισεις... κανα 2.

μετα καλη μουσικη..καλη ατμοσφαιρα..και κλεινεις με λουλουδια στο τραπεζι σας.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αφου εχω εδω ολους τους ερωτευμενους και φανταζομαι πολυ απο αυτους θα ειναι και ρομαντικοι θα ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας σε ενα ρομαντικο βραδυ στο σπιτι. τα κλασσικα τα ξερω. καποια πιο ομορφη ιδεα περιμενω.

ΌΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!! Λοιπόν, καθαρό περιβαλλον πρωτα απ'όλα, κεριά,καλή μουσική, κρασάκι (που το πινουν ετσι κι αλλιως ολες αρα δεν εχεις προβλημα),χαμηλός φωτισμός όχι όμως κ σκοτάδι... Αυτα καλα είναι νομιζω!

 

ΑΑΑ πάρε κ ένα τριαντάφυλλο να της προσφέρεις, ένα όμως!!!

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι μετα περιπου απο ενα μηνα για οσους θυμουνται τη φαση μου.Τι εγινε το μηνα που μας περασε?Συνεχεια μαζι και που και που μ'εκεινον για καφε.Μεχρι και στο νοσοκομειο για ενα προβλημα της,εγω ξενυχταγα.Το αποτελεσμα?Περναει το ιδιο καλα και με τους δυο.Τη μια να μου λεει τι θα κανει με μενα κι οτι δεν μπορει μακρια μου και την αλλη να μενει σπιτι του.

 

Οτι εχω κανει αυτο το μηνα ειναι πανω απο τις προσωπικες μου αντοχες και τα ορια μου κατα πολυ.Ολο μου λεει οτι θα εξαφανιστει για λιγο καιρο να δει τι θα κανει και δεν αντεχει πανω απο 1-2 μερες..Σημερα μου ειπε οτι δεν μπορει να με βλεπει αλλο ετσι και καλυτερα να σταματησει το θεμα εδω γιατι αν ειναι να βγει απο τα "σκατα" θελει να το κανει μονη της..Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω..Η το ριχνω στην τρελη και εκμεταλλευομαι τη φαση ή τη στελνω απο εκει που ηρθε...

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω..Η το ριχνω στην τρελη και εκμεταλλευομαι τη φαση ή τη στελνω απο εκει που ηρθε...

 

Πρωσοπικά θα επέλεγα την κουρτίνα νούμερο δύο...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...