Jump to content

Χριστουγεννιάτικο meeting στην Αθήνα,06/01/06


teitzis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oops... Εμπορικό Ι εννοούσα... Το ΙΙ το έχω περάσει (ευτυχώς)... :p

CU there! :)

Σωστά το θυμόμουν μου το είχες πει στη comdex για το Ι αλλά λέω για να το λές τώρα το ΙΙ εγώ θα μπερδεύτηκα, άρχισες ήδη να διαβάζεις δηλ, με άγχωσες τώρα...

 

ΥΓ: Φίλε l3ft3r1s ΑΣΟΕΕ είμαστε και πιο συγκεκριμένα ΟΔΕ, αν και δε θα έπρεπε να είμασταν ακόμα αλλά είμαστε...

 

ΥΓ2: Αν και τελευταία στιγμή όποιος μένει κοντά αμπελοκήπους ας στείλει άμεσα pm να τον πάρω με τουτου

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ελα ρε συ! Κατεβαινεις Κιφισσιας, τσιμπας το 550 και σε ανεβαζει. Του λες του οδηγου να σε κατεβασει εκει που συνανταει την Αττικη οδο και μετα η θα δεις καμια ταμπελα η θα ρωτησεις,

 

Η αλλιως, τραμ -> Συνταγμα -> Μετρο -> Ομονια -> Ησαπ -> Νερατζιωτισα :)

 

Μετρό θες να πεις.:p Έτσι θα έρθω.:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

εγω θα παω να τσιμπισω τον S3 κατα τις 16¨30 και θα ανεβουμε με την μηχανη, λετε να ξανανεβει στην επιστροφη; :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

α τι ωραια!

ειμαι στη δουλεια,θα πατε ολοι για καφεδακι

και θα μεινω εγω εδω να προσεχω το

forum!τελεια!

την επομεμη φορα θα ερθω οπωσδηποτε!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που δεν κατάφερα να παραστώ στο meeting.

 

Ήμουν άρρωστος όλο αυτόν τον καιρό και μόλις σήμερα στις 18.00 έμαθα για την ακριβή ημερομηνία και ώρα πραγματοποίησης της συνάντησης :( .

Link to comment
Share on other sites

οοουυυππππςςςς....άσε ...θα πάρω το θηρίο...:O

 

καλυτερα, τον ηπια με φραουλες στην επιστροφη λογου βροχης :lol:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

καλυτερα, τον ηπια με φραουλες στην επιστροφη λογου βροχης :lol:

Aλλά έφτασες καρφί, εμείς κολλήσαμε λίγο στη κίνηση, δε βλέπαμε κάν μπροστά μας από τη θολούρα αλλά εντάξει φτάσαμε.

Παιδιά πολύ ωραίo το meeting σήμερα, το καλύτερο απ΄όσα έχω παρεβρεθεί. με τον rigasnic στην οργάνωση που μόνο που δε τον δείρανε μια το ένα και μια το άλλο (από τραπέζι σε καρέκλα, από ποτήρια σε μαχαίρια και από κει σε χαρτοπετσέτες) δεν είχε άδικο βέβαια μιας και είχε κλείσει για καμιά 20αριά άτομα και χωρούσαμε με τη βία. Κατα τ΄άλλα γνώρισα πολλούς συνforumites και τα είπαμε με παλιούς γνώριμους κι αγαπημένους. Κόψαμε και μια πίτα!!

Άντε παιδιά περιμένουμε όλοι το επόμενο meeting τώρα σε πιο καλοκαιρινοανοιξιάτικους ρυθμούς!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ηταν! Αν και αποψη χωρου προτιμουσα τον 2ο των floca, τεσπα. Παντως ειχε πολυ ωραιο κοσμο, οπως tifosi, spyros86, papa_george κλπ!

 

Αντε την ανοιξη παλι :)

Link to comment
Share on other sites

Πείτε και για το στημένο φλουρί. :lol: :p :lol:

 

Μια χαρά ήμασταν. Περιμένουμε και φωτογραφίες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Ήταν το πρώτο meeting που παρευρέθην και έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Χάρηκα πολύ που γνώρισα συναδέλφους συντάκτες, συντονιστές και «συνφορουμίτες» με ήθος και χιούμορ. ;)

 

Επιτρέψατέ μου να αναφερθώ ειδικότερα στον papa George, ο οποίος είναι από τους αξιολογότερους ανθρώπους που έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα, με αξιοζήλευτη «ποιότητα». Επίσης ένα μεγάλο «Μπράβο!» αξίζει ο rigasnic για τη γενικότερη οργάνωση, αν και το κατάστημα είχε μάλλον «κακή διαγωγή».

 

Όσοι δεν ήρθατε μάλλον χάσατε, μιας και στην παρέα υπήρχαν τόσο αιθέριες υπάρξεις (δυστυχώς λίγες) όσο και αρκετά νέα μοντέλα συσκευών.

 

Περιμένω με αγωνία το ανέβασμα των φωτογραφιών. Μέχρι τότε βέβαια... ΔΟΥΛΕΙΑ! Να μεταφράσουμε και καμιά είδηση! :p

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

To εχασα!!!:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Και αυτος ο Tifosi δεν λεει τιποτα....

 

Αντε δεν πειραζει στο επομενο. Καλη χρονια να εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Υπολόγισε σε 6 μήνες...Θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στον rigasnic!!!Ήταν εξαίσιο....

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα περασαμε ,ωραιο το μερος ,χαρηκα που τα ειπαμε με αρκετους,

αντε στο επομενο ! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πείτε και για το στημένο φλουρί. :lol: :p :lol:

 

Μια χαρά ήμασταν. Περιμένουμε και φωτογραφίες.

 

Εχω και βιντεο!!!! Ο vampyre και ο msk σε συνεργασια με τον mythozz και την menelia (ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΚΟΨΕ ΕΕΕΕ?) τα κανανε!!!!Αλλα δεν θα περασει :p :p :p Οκ το εκαψα *λιγουλακι* :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αν και αργησα να βγαλω φωτος,μεχρι να φερει ο mirror :p την καμερα μου ,

Mερικες φωτος θα δειτε εδω

http://photobucket.com/albums/d157/nervous13/MyPhone%20Meeting%20060106/

 

(Για το φλουρι ,καποιο λακο ειχε η φαβα :tease: )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ ωραία αν και οι 6 ώρες του meeting δε μας έφτασαν :w00t:...είχαμε πολλά ακόμα να πούμε :p
Link to comment
Share on other sites

Για το φλουρί δεν φταίω εγώ,είμαι αθώα:) τα κομμάτια τα μοίραζα στην τύχη:p

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το σημείο της συναντησης μου άρεσε πολύ, αν και λίγο στριμωγμένοι, την ώρα της "αιχμής"....:heat:

 

Η παρέα πάντα η καλύτερη, χάρηκα που είδα και μίλησα με γνωστούς και νέους φίλους....Η βασιλόπιτα πολύ νόστιμη...χμ, μάλλον γλυκιά!!!:food:

 

Θα μπορούσαμε να κανονίζαμε πιό συχνά τέτοια meetings....To καλοκαίρι φαίνεται πολύ μακρυά.... :(

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαμε να κανονίζαμε πιό συχνά τέτοια meetings....To καλοκαίρι φαίνεται πολύ μακρυά.... :(
Θα συμφωνήσω απόλυτα, δυο φορές το χρόνο είναι πολύ λίγες:(
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα, δυο φορές το χρόνο είναι πολύ λίγες:(

me2!!

εμείς που χάσαμε ένα meeting, θα σας ξαναδούμε.. το καλοκαίρι? :(

λέω να πάμε για κανένα καφέ σε κανένα δίμηνο-τρίμηνο.. :)

τι λέτε? :)

Link to comment
Share on other sites

Άντε τότε... καλές Απόκριες! ;)

καλα να περασετε :w00t: :lol:

 

ωραια ηταν, παρα ηταν ωραια δηλαδη. ολα τα μελη διαλεχτα ενα κι ενα...:D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε. Συναντήσαμε τους γνωστούς, γνωρίσαμε νέους και τα είπαμε γενικώς!

 

Ο χώρος πολύ ωραίος, αν και με το θέμα της κράτησης που είχαμε κάνει, μας τα έκαναν λίγο σαλάτα...

 

Τα λέμε στο επόμενο! :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...