Jump to content

Ενοικίαση αυτοκινήτου / μηχανής


kakofonixx
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 με διπλωμα οδηγησησ πανω απο 2 χρονια?πωσ γινεται αυτο?

 

Μαλλον εννοει 20 και κατι !!!!! Και η κορη μου στα 20 και κατι ειχε 2 χρονια διπλωμα !!!!!Ειχε αρχισει μαλιστα ατυπα μαθηματα λιγο πριν κλεισει τα 18.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

20 με διπλωμα οδηγησησ πανω απο 2 χρονια?πωσ γινεται αυτο?

 

όπως το είπε ο Γιάννης! Αλλά εγώ ξεκίνησα και κανονικά μαθήματα. Απλά τα τελείωσα άμεσα και το πήρα με την 1η.

έγινα 18 το Γενάρη του 2007, δίπλωμα Μάρτη του 2007, τώρα είμαι 20 αλλά έχω δίπλωμα 2 χρόνια και 3 μήνες.

Έχω κάνει περίπου 35000 χλμ αλλά κολλάμε στο 21. Μου λένε ότι άτυπα νοικιάζουν και σε 18χρονους, αλλά θέλω να το οργανώσω από πριν ώστε να έχω σίγουρα αμάξι. Αλλιώς να μεταφέρω το δικό μου.

 

Προς το παρόν, επιβεβαιωμένα, μόνο στη Μήλο δεν έχουν πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννοει 20 και κατι !!!!! Και η κορη μου στα 20 και κατι ειχε 2 χρονια διπλωμα !!!!!Ειχε αρχισει μαλιστα ατυπα μαθηματα λιγο πριν κλεισει τα 18.

 

αν θελει να το δωσει θα στο δωσει. θελω να πω αν εχει 5 αυτοκινητα κ καθονται τα 3 θα στο δωσει. δεν θα τον χαλασει που εισαι κατω απο 21, λεφτα θα παρει αλλωστε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν θελει να το δωσει θα στο δωσει. θελω να πω αν εχει 5 αυτοκινητα κ καθονται τα 3 θα στο δωσει. δεν θα τον χαλασει που εισαι κατω απο 21, λεφτα θα παρει αλλωστε

 

Λογικο αυτο αλλα αν η μικτη ή ακομα και η απλη ασφαλιση δεν τον καλυπτει για ατομα κατω απο καποια ηλικια ειναι ρισκο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Λογικο αυτο αλλα αν η μικτη ή ακομα και η απλη ασφαλιση δεν τον καλυπτει για ατομα κατω απο καποια ηλικια ειναι ρισκο.

 

Ακριβώς αυτό μπορεί να συμβαίνει και σε καμία περίπτωση δε έχω την όρεξη να τρέχω και εγώ μετά. Ενώ αν εξ αρχής σου πει οκ τότε δε θα υπάρχει πρόβλημα. + ότι θα είμαι σίγουρος εκ των προτέρων ότι θα υπάρχει αμάξι και δε θα βασίζομαι στο να έχει περιορισμένη κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπαρχει καμια περιπτωση(λεμε τωρα) να δωσουν καποιο (οποπιδηποτε) μεσο χωρις δηπλωμα οι εταιρειες ενοικιασης?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Μπαίνω στο site της avis.gr και για συγκεκριμένη κατηγορία/ημερομηνίες σε χώρα του εξωτερικού εμφανίζει τιμή 150 ευρώ.

Αμέσως μετά μπαίνω και στο site της avis στη χώρα που θα κάνω την κράτηση με ίδες μέρες/κατηγορία αυτοκινήτου και το βγάζει 249 ευρώ. Γιατί αυτή η διαφορά;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Ενδιαφέρομαι για ενοικίαση αυτοκινήτου στη Ρουμανία . βρηκα το cars-scanner.com που έχει πολύ καλες τιμές αλλά μολις πάω να κλείσω το αυτοκίνητο ενώ μέσα στη σελίδα έχει λουκετο στον browser δεν εχει καμία ασφάλεια .. Να προχωρήσω η Όχι τι λέτε ;

Κάποιο άλλο σάιτ έχετε να προτινετε ;

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...