Jump to content

Προφυλακτικά


DJ_TEO
 Κοινοποίηση

Απο που αγοραζετε προφυλακτικά?  

392 members have voted

  1. 1. Απο που αγοραζετε προφυλακτικά?

    • Περιπτερο
      88
    • Ψιλικατζιδικο (κεντρο τυπου)
      11
    • Super Market
      154
    • Sex shop
      7
    • Internet
      11
    • Φαρμακείο
      106
    • Από αλλού - προσδιορίστε -
      15


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 317
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kat arxhn 8a sou po na mhn exeis os sumboulo sou se tetoia 8emata ena forum..suzhthse tis apories sou kai tis anhsuxies sou me ena gynailokologo

 

Εννοείται αλλά... γυναικολόγο θα ρωτήσω για τα προφυλακτικά; Θα φρικάρει ο άνθρωπος.

 

to spermatoktono lipantiko einai ena ugrouli pou afenos lipainei me ta sustatika tou(mh rothseis giati) kai afeterou periexei ousies pou skotonoun ta spermatozoaria

 

Τα σκοτώνουν πολύ;; :lol: Ε τότε μια χαρά είναι τα προφυλακτικά για προστασία από εγκυμοσύνες... Αν πεθάνουν τα σπερματάκια τότε... πουθενά κίνδυνος;)

 

ΣΠΕΡΜΑΤΟΚΤΟΝΟΟΟΟ??? Βοηθειιιαααααααααααααααα.....ρε είστε τρ3λλές?

 

:lol: :lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Mηπως το παραριξαμε στον χαβαλε...;;;

dexter εναν γυναικολογο θα τον ρωτησεις ΚΑΙ αυτο αν οντως εχεις απορια.;)

Τι το περασες να φρικαρουν ετσι απλα οι γιατροι;

Link to comment
Share on other sites

kalh mou,les na frikarei me tetoies apories?

alloste ayth einai h douleia tou

oute na se koroidepsei exei dikaioma(kai de nomizo na to kanei) oute na sou dosei la8emenes plhrofories

alloste an ta kserame ola se ayton ton kosmo tote oloi mas 8a eimastan aneidikeutoi polutexnites kai pantognostes

 

osos gia to allo pou les"Ε τότε μια χαρά είναι τα προφυλακτικά για προστασία από εγκυμοσύνες... Αν πεθάνουν τα σπερματάκια τότε... πουθενά κίνδυνος" einai la8os

kat arxhn den periexoun ola ta profulaktika spermatoktono..den exo kanei kai plhrh elenxo ths agoras profulaktikon gia na sou po poia exoun kai poia oxi..alloste to profulaktiko de(8a prepei na) to xrhsimopoieis mono gia prostasia apo anepi8umhth egymosynh ;)

 

oso gia thn ntroph pou anefere o hellasvagabond(na se leo HV?) ufistatai alla oxi gia perissotero apo ta 5 prota lepta ;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Μια και εριχνα μια ματια στο google και βρηκα αυτο το τοπικ,εχω να προσθεσω μια πληροφορια.. http://ta-nea.dolnet.gr/print_article.php?e=A&f=16085&m=N18&aa=4
Link to comment
Share on other sites

Μια και εριχνα μια ματια στο google και βρηκα αυτο το τοπικ,εχω να προσθεσω μια πληροφορια.. http://ta-nea.dolnet.gr/print_article.php?e=A&f=16085&m=N18&aa=4

 

ΤΑ ΝΕΑ , 11/03/1998

Tα τοτε "ατυχηματα" τωρα πανε σχολειο:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια και εριχνα μια ματια στο google και βρηκα αυτο το τοπικ,εχω να προσθεσω μια πληροφορια.. http://ta-nea.dolnet.gr/print_article.php?e=A&f=16085&m=N18&aa=4

 

Ισχύει ακόμη αυτό...?

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

σε ενα φαρμακειο της γειτονιας μου που πηγα να παρω μια φορα,μιας π ακουσα και καλα λογια ηταν κατι bili boy καπως ετσι..απλα αθλια..δεν ξερω γιατι αλλα μονο τα durex jeans δεν μ εμφανησαν προβλημα ΠΟΤΕ!!

 

δεν μου κανουν τα κανονικα durex και μου κανουν τα jeans..πως γινεται αυτο εξιγηστε το εσεις..

Link to comment
Share on other sites

δεν μου κανουν τα κανονικα durex και μου κανουν τα jeans..πως γινεται αυτο εξιγηστε το εσεις..

Τώρα τι θες να σου εξηγήσουμε ρε Κωστάκη...Είναι θέμα αυτό να σου εξηγήσουμε; :D:O:blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σε ενα φαρμακειο της γειτονιας μου που πηγα να παρω μια φορα,μιας π ακουσα και καλα λογια ηταν κατι bili boy καπως ετσι..απλα αθλια..δεν ξερω γιατι αλλα μονο τα durex jeans δεν μ εμφανησαν προβλημα ΠΟΤΕ!!

 

δεν μου κανουν τα κανονικα durex και μου κανουν τα jeans..πως γινεται αυτο εξιγηστε το εσεις..

σου πεφτουνε μικρα η μεγαλα;:p
Link to comment
Share on other sites

εμενα τα μου τα περνει η μανα μου τις περισσοτερες φορες απο ΣΜ εγω απο φαρμακειο περνω

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

εμενα τα μου τα περνει η μανα μου τις περισσοτερες φορες απο ΣΜ εγω απο φαρμακειο περνω

 

ποσο χρονων εισαι πουλι μου?

 

Αφού το λέει το παιδί, 69... Χεχεχε. Πέρα από τη πλάκα, η μητέρα σου είναι πολύ καλή τύπισα, μακάρι όλες οι μητέρες να είχαν τέτοια κατανόηση...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

 

 

Αφού το λέει το παιδί, 69... Χεχεχε. Πέρα από τη πλάκα, η μητέρα σου είναι πολύ καλή τύπισα, μακάρι όλες οι μητέρες να είχαν τέτοια κατανόηση...

Η δικιά μου είχε κατέβει στο Σύνταγμα την Παγκόσμια Ημέρα Κατά του ΑIDS και της δώσανε και μου τα 'φερε...

 

Τρελό γέλιο...

 

Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί είναι τόσο κακό να πας να πάρεις προφυλακτικά... Γιατί δηλαδή είναι τόσο πολύ πιο σημαντικό/χυδαίο από το να παίρνει ένας άντρας ξυραφάκια ή μια γυναίκα σερβιέτες; Καλύπτουν μια ανάγκη...Σιγά το πράμα! :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

σε ενα φαρμακειο της γειτονιας μου που πηγα να παρω μια φορα,μιας π ακουσα και καλα λογια ηταν κατι bili boy καπως ετσι..απλα αθλια..δεν ξερω γιατι αλλα μονο τα durex jeans δεν μ εμφανησαν προβλημα ΠΟΤΕ!!

 

δεν μου κανουν τα κανονικα durex και μου κανουν τα jeans..πως γινεται αυτο εξιγηστε το εσεις..

σου πεφτουνε μικρα η μεγαλα;:p

 

Φίλε lagoudaki απλά έγραψες ιστορία. Η ατάκα σου υπήρξε συγκλονιστικα αφοπλιστική... Συγχαρητήρια... Πάντα τέτοια... Χεχεχε...

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τα λίγα post που διάβασα από την αρχή μέχρι το τέλος...

 

Λοιπόν συγχαρητήρια αν η μαμά σου σου αγοράζει προφυλακτικά..Σημαίνει ότι έχει εξοικειωθεί με το γεγονός ότι οκ το παιδί μου κάνει sex...

 

Όσο αφορά το από που τα αγοράζεις συμφωνώ με όσους είπαν για τις συνθήκες φύλαξης τους στα περίπτερα και θα έλεγα με την σειρά μου ότι τα φαρμακεία και τα supermarkets είναι μια αρκετά καλή λύση...

 

Δεν πρέπει να νιώθεις ντροπή που αγοράζεις προφυλακτικά..Γιατί όταν γίνιε η στραβή θα βαράς κυριολεκτικά το κεφάλι σου στον τοίχο..

 

Επίσης ναι όλοι οι άντρες ανεξαρτήτου ηλικίας έχουν προεκσπερματικά υγρά με μια μικρή μικρή ποσόσητα σπερματοζωαρίων ικανά να αφήσουν μια κοπέλα έγκυο με τις πιθανότητες να αυξάνονται αν είναι στις γόνιμες μέρες της..Δεν γνωρίζω αν με την ηλικία αλλάζει η ποσότητα των υγρών αυτών κάτι που το θεωρώ λιγάκι παράξενο να συμβαίνει..

 

Δεν αντέχω από προφυλακτικά τα again λόφω πολύ λιπαντικού και μιας δυσάρεστης αίσθησης που έχω μετά σε όλη την περιοχή καθώς και τα duo γιατί όσες φορές έχω αγοράσει ή έχει χρησιμοποιήσει ο φίλος μου έχουν σκιστεί...Για αυτό durex rulezzz...

 

Τώρα για το προφυλακτικό τι να πει κανείς?!?Μερικές φορές πραγματικά σώζει ζωές..Κάτι σαν την ζώνη ασφαλείας και το κράνος..

 

 

Υ.Γ. Και μια απορία..αν ντρέπεσαι να πας να αγοράσεις προφυλακτικά τι νιώθεις ακριβώς όταν πας να ζητήσεις τεστ εγκυμοσύνης ή τα χάπια της επόμενης μέρας?!?

c00kiE σοκολάτας
Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΝΕΑ , 11/03/1998

Tα τοτε "ατυχηματα" τωρα πανε σχολειο:lol:

 

:lol: :lol: :lol: Παντως τα Duo ειναι οντως απαραδεκτα.Μια φορα πηρα και μετα παπαλα.Μονο Durex.Ο,τι πιο ανθεκτικο εχω δοκιμασει ως τωρα.:happy:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά υπάρχει κάποια ιστοσελίδα όπου μπορώ να παραγγείλω προφυλακτικά γιατί εδώ εδώ πουλάνε μόνο Duo και τα αντιπαθώ. Η σελίδα να είναι ελληνική !
Link to comment
Share on other sites

8α αγορασεις προφυλακτικα απο το ιντερνετ???

περιεργο μου ακουγεται!!

καλα φαρμακειο δεν εχετε εκει που εισαι?(δε ξερω που πεφτει η Λυγιά Βαρθολομιού Ηλείας..)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

8α αγορασεις προφυλακτικα απο το ιντερνετ???

περιεργο μου ακουγεται!!

καλα φαρμακειο δεν εχετε εκει που εισαι?(δε ξερω που πεφτει η Λυγιά Βαρθολομιού Ηλείας..)

 

Έχουμε 3 φαρμακεία αλλά έχουν μόνο τα duo . Ρώτησα για αγορά μέσω ίντερνετ γιατί στην δημοσκόπηση λέει και για αγορά μέσω ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

super market δεν εχετε?πιο ευκολο μου φαινεται να παρεις απο εκει,παρα να μπεις σε διαδικασια να παραγειλεις μεσω ιντερνετ!!

 

(φιλικα ε??)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και ενας λογος παραπανω ειναι οτι...ε,δε 8α χρειαστεις να παραγγειλεις μονο μια φορα;)

καθε φορα δλδ 8α πρεπει να προνοεις να εχεις κανει εγκαιρως παραγγελια?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και ενας λογος παραπανω ειναι οτι...ε,δε 8α χρειαστεις να παραγγειλεις μονο μια φορα;)

καθε φορα δλδ 8α πρεπει να προνοεις να εχεις κανει εγκαιρως παραγγελια?

 

Εκτός και αν κάνει παραγγελία κανά conteiner...:lol: :lol:

c00kiE σοκολάτας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...