Jump to content

Series 40 (240x320 pixels) Εφαρμογές, Παιχνίδια, Θέματα


rostropol
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nokia Series 40 Theme Studio 2.2

 

κατέβασα το συγκεκριμένο πριν κανα 2μηνο ...έφτιαξα ένα θέμα και το έβγαλα. Τώρα που προσπάθησα να ξαναμπω, δεν μπόρεσα λόγω του 15ημερου trial. Υπάρχει τρόπος να το τρέξω;

 

Υπάρχει κάποιο άλλο παρόμοιο; :(

Δοκίμασε αυτό:

Άνοιξε το πρόγραμμα και πάτα το Help > Register Now, στον οδηγό που θα σου βγάλει πάτα Next, τσεκαρε το I don’t have the serial number, πάτα Next μπες στο site που δείνεται στο παράθυρο του οδηγού και αντίγραψε το κωδικό που σου έχει εκεί και κάνε τον επικόλληση στο πλαίσιο «Product Key:»του site. Τέλος πάτα Submit Request.

 

Θα σου βγάλει:

 

Thank you for registering

You have successfully registered Nokia Series 40 Theme Studio 2.2. The serial number has been e-mailed to ΧΧΧΧΧΧΧΧ@XXXXX.com.

 

For your convenience you can copy the serial number from here and keep the email with the serial number as your back-up for later use.

 

Serial number:

ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

 

Εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να κάνεις αντιγραφή αυτό το serial στον προηγούμενο οδηγό. Αυτό ήταν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 876
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορούμε να βρούμε την εφαρμογή του converter κάπου;

 

Αυτός που έχω στην κάρτα μνήμης του πακέτου είναι κλειδωμένος και δεν μπορεί να αντιγραφεί αλλού και την εφαρμογή τη χρειάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βρούμε την εφαρμογή του converter κάπου;

 

Αυτός που έχω στην κάρτα μνήμης του πακέτου είναι κλειδωμένος και δεν μπορεί να αντιγραφεί αλλού και την εφαρμογή τη χρειάζομαι.

 

Δοκίμασε να την μετακινήσεις στη μνήμη της συσκευής και μετά πάλι στην καινούρια κάρτα μνήμης

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να την μετακινήσεις στη μνήμη της συσκευής και μετά πάλι στην καινούρια κάρτα μνήμης

 

Δούλεψε! Χίλια ευχαριστώ! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα σε όλο το Forum.Θα ήθελα να μου πει κάποιος μια ιστοσελίδα που να μπορώ να βρω θέματα και παιχνιδία για ΝΟΚΙΑ 5300 :)

PAF

Pelekas Art Festival 05-06-07

 

---> paf.gr <---

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το Forum.Θα ήθελα να μου πει κάποιος μια ιστοσελίδα που να μπορώ να βρω θέματα και παιχνιδία για ΝΟΚΙΑ 5300 :)

Θέματα μπορείς να βρεις εδώ:

www31.ownskin.com
www.mobile-reviews.de
www.zedge.com
www.mobile9.com

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια εχω ψαξει ολα τα γνωστα site και δεν εχω καταφερει να βρω κινουμενα φλασακια(swf)για background στο 8600 που εχω.Εχει κανεις ιδεα που μπορω να βρω?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχει κανεις το παιχνιδι Bounce ???Ξερετε αυτο με την μπαλιτσα....εχω φαει ολο το νετ και δεν το εχω βρει σε full screen.....

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το παιχνιδι Bounce ???Ξερετε αυτο με την μπαλιτσα....εχω φαει ολο το νετ και δεν το εχω βρει σε full screen.....

 

To ειχε στο xxxxxxxxxxxx αλλα δυστυχως το site δεν ανοιγει ...

Link to comment
Share on other sites

Αν το εχει κανεις ας το ανεβασει στο rapidshare γιατι δεν βλεπω να ανοιγει το xxxxxxxxxxx :(

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα, που μπορώ να σταίλνω τα παιχνίδια σε άλλο κινητό;

Κατι τετοιο δεν νομιζω οτι μπορει να γινει.

Υπαρχουν ομως καποια τηλεφωνα (οπως το κ700) και ξεχωριστες εφαρμογες java που μπορουν να 'τραβηξουν' τα αρχεια (και τα παιχνιδια) απο αλλες συσκευες

Link to comment
Share on other sites

http://www.series60v3.com/index.php?categoryid=8&p13_sectionid=3

Ολα τα παιχνίδια για Ν73,Ν95 κλπ. παίζουν στα 40άρια μας;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως εχει κανεις το παιχνιδι millionaire στα ελληνικα;;; το ειχα και πρεπει να το εσβησα κατα λαθος!!!:(

 

http://www.series60v3.com/index.php?categoryid=32&p13_sectionid=3&p13_fileid=1919

3η έκδοση αλλά όχι ελληνικό.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας αυτό το θέμα;

 

Μπορεί να μην είναι καν θέμα,αλλά απλώς wallpaper,το μόνο που έχει διαρρεύσει για το 8600 είναι το Luna Hue.nth;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην είναι καν θέμα,αλλά απλώς wallpaper,το μόνο που έχει διαρρεύσει για το 8600 είναι το Luna Hue.nth;)

 

Thanks αλλά τώρα που το ξαναβλέπω είναι fake η εικόνα γιατί έχει το σήμα απο το GPRS αριστερά απο την μπαταρία.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...