Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6233 - 6234 (Vodafone)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχω ενα προβλημα..προσπαθω να συνδεθω στο ιντερνετ μεσω του nokia 6233...αλλα καμια ανταπόκριση...στις φωτογραφιες κλπ μπενει κανονικά κ απο το κινητό το ιδιο..μπαινει κανονικα στο ιντερνετ..αλλα οταν παω να κανω συνδεση μεσω του pc suite βγαζει προβλημα ενω με ενα αλλο κινητο συνδ. κανονικα..καμια ιδεα τι μπορει να φταιει?? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγόρασα το εν λόγω κινητό για τον πατέρα μεταχειρισμένο αλλά παρουσιάζει το εξής πρόβλημα. Έχει ένα θέμα με το bluetooth, ενεργοποιέιται μόνο του και όταν πας να το κλείσεις κάνει επανεκίνηση. Έχει την 5.6 έκδοση την ξαναπέρασα αλλά κ πάλι το ίδιο. Η μπαταρία του κρατάει μία ημέρα, πήρα κ μια κινέζικη με 2200mah και κρατάει 2,5...Λογικά το bluetooth την καταναλώνει. Τι μπορεί να φταέι?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω ένα τέτοιο κι έχει έκδοση 4.91. Δε μου έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα. Σκέφτομαι να το πάω στην 5.6 αλλά αντιμετωπίζω δυο θέματα.

1) Το καλώδιο (καινούριο) δεν κάνει καλή επαφή και χάνει τη σύνδεση με το κινητό. Έτσι και γινει κανένα αστείο και χάσει την επαφή την ώρα της αναβάθμισης πάει περίπατο το κινητό.

2) Τι παραπάνω μου προσφέρει το 5.60 για να αξίζει τον κόπο η αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 8 months later...

http://www.mobilefun.co.uk/sim-free-nokia-6233-silver-grade-a-p17598.htm

επειδη του εχω ερωτα του συγκεκριμανου κινητου απο εδω μπορουμε να το παρουμε?ειναι κανονικο η ανακατασκευασμενο η κατι τετοιο?γνωριζει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobilefun.co.uk/sim-free-nokia-6233-silver-grade-a-p17598.htm

επειδη του εχω ερωτα του συγκεκριμανου κινητου απο εδω μπορουμε να το παρουμε?ειναι κανονικο η ανακατασκευασμενο η κατι τετοιο?γνωριζει καποιος?

 

Όντως είναι καταπληκτικό ,το εχω σε άριστη κατάσταση αχρησιμοποίητο σε σαμπανί χρώμα, είναι χάρμα οφθαλμών.........

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι στοκ η ανακατασκευή όμως;ψηνομαι.....

 

 

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=39.294163,22.391471

Link to comment
Share on other sites

εγώ σε ασημο/καφέ το χω και είναι σε άριστη κατάσταση, το φορτιζω ανα 3μηνο για να κρατησω οσο μπορω τη μπαταρια που σε λογικά πλαισια παει 4 μέρες
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Οποιος ειχε το θρυλικο Nokia 6233 το 2005, θα θεωρησει ως διαδοχο του το Asha 202.

 

Γιατί χρησιμοποιείς αόριστο? Ο Βασιλιάς ζει! :respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...