Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yiorgos_3_a (13 Φεβ. 2004 , 14:16)

 

Προσπαθώ να κάνω uninstall το Worldmate, μου βγάζει μήνυμα "Κλείσιμο όλων των εφαρμογών;", πατάω ΝΑΙ αλλά δεν ολοκληρώνεται η απεγκατάσταση.

Πώς μπορώ να το βγάλω το WorldMate ;;

 

Πήγαινε ξανά στα μηνύματα (εισερχόμενα) και θα συνεχίσει μόνο του την απεγκατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Εχω τα εξής 2 προβληματα.

1ον το ζιπμαν δεν μου ανοιγει. οποτε προσπαθω να το ανοιξω μου κλεινει την εφαρμογη. το εχω δοκιμασει και στην καρτα μνήμης και στο τηλεφωνο και τα ιδια.

2ον το Camera fx ιναι trial και δεν αποθηκευει τις φωτο. εχω βρει ενα camera fx key σε .sis αλλα και ποθ το περναω ενα και το αυτό.

 

μηπως μπορεί καποιος να με βοηθήσει για το τι πρεπει να κανω????

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmc15 (13 Φεβ. 2004 , 19:31)

 

Εχω τα εξής 2 προβληματα.

1ον το ζιπμαν δεν μου ανοιγει. οποτε προσπαθω να το ανοιξω μου κλεινει την εφαρμογη. το εχω δοκιμασει και στην καρτα μνήμης και στο τηλεφωνο και τα ιδια.

2ον το Camera fx ιναι trial και δεν αποθηκευει τις φωτο. εχω βρει ενα camera fx key σε .sis αλλα και ποθ το περναω ενα και το αυτό.

 

μηπως μπορεί καποιος να με βοηθήσει για το τι πρεπει να κανω????

 

η camera fx σε μενα παιζει μια χαρα αλλα στην μνημη τηλεφωνου,την κατεβασα απο το http://www.7650forever.com ;)
Link to comment
Share on other sites

μα που πήγαν τα εικονίδια?! :cry: εγκαθιστώ εφαρμογές στο κινητό και δεν εμφανίζονται τα εικονίδια τους! :( γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει? :confused:
http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maevius (13 Φεβ. 2004 , 20:39)

 

μα που πήγαν τα εικονίδια?! :cry: εγκαθιστώ εφαρμογές στο κινητό και δεν εμφανίζονται τα εικονίδια τους! :( γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει? :confused:

 

 

Εμενα οσες φορες μου συνεβη αυτο εκανα restart και μετα τα εικονιδια ηταν στις θεσεις τους :cool: .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Paidia xerei kaneis pos mporo na ftiaxo videakia pou eidi exo sto pc mou apo ta 10 mb p.x. se ligotera alla na min xalaei poli i eikona tous.

paradeigma: exo katebasei videakia ta opoia exoun kali poiotita kai einai se morfi realmedia.

 

please as voithisei kaneis............

Link to comment
Share on other sites

tomkoul υπάρχουν πολλά θέματα για videos... Π.χ. κάνε μια αναζήτηση για helix και θα βρείς αυτό που θέλεις. Καταγραφή συνομιλίας κάνει και το dictaphone.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Το θερμόμετρο απαιτεί ύπαρξη αισθητήρα θερμότητας, άρα ξέχνα το!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pseniva (13 Φεβ. 2004 , 22:23)

 

paidia prosoatho na egatastiso kapoia paixnidia kai moy grafei h efarmogi child installer ekleise.xerei kaneis ti kano tora?thanks

 

 

 

Kαι σε εμένα το κάνει αυτό :cry:

Μάλλον ένα java αρχείο δεν έκανε για το κινητό.

Έγω επιδή δεν έχω βρει λύσει το πάω για format.Aν κάποιος έχει βρει κάτι άλλο... :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apostolis22 (13 Φεβ. 2004 , 03:12)

 

SakisTh sou aksizoun sunxaritiria gia tin apithani douleia sou sto site sou!Ta sunxaritiria mou loipon!!!!!

 

 

Ευχαριστώ apostolis22 . Αισιοδοξώ να προσθέτω κάθε φορά κι άλλα δοκιμασμένα και full προγράμματα για το 6600.

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Οταν προσπαθω να σβησω καποιο παλιο προγραμμα ή θεμα το κινητο κολλαει κατα τη διαγραφη(μονο η εφαρμογη της απεγκαταστασης)...Τι συμβαινει???
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 8avos (13 Φεβ. 2004 , 00:59)

 

σορυ παιδια αλλα να το smstimer τι μειονεκτηματα έχει!Μπορω να στέλνω αφοβα όπως με τα κανονικά μηνυματα ή έχει πρόσθετες χρεώσεις δίκτυα και αλλες τέτοιες βλακείες

 

 

Έχει αναφερθεί αναλυτικά και στο επίσημο topic του 6600:

 

Το SMS Timer είναι το πρόγραμμα που επιτρέπει την αποστολή ελληνικών SMS με κωδικοποίηση GSM Alphabet.

 

Κοινώς, τέλος στο πακέτο του ορίου 70 χαρακτήρων, το SMS Timer στέλνει Ελληνικά με 160 χαρακτήρες, χωρίς να χρειαστεί αναβάθμιση λογισμικού το κινητό :happy:

 

Επομένως η απάντηση στην ερώτησή σου είναι ότι όχι μόνο δεν έχει πρόσθετες χρεώσεις αλλά είναι και φθηνότερο (αποφεύγεις τις διπλάσιες και τριπλάσιες χρεώσεις των SMS, με τις οποίες η Nokia τόσο καιρό μας έγδερνε... )

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dmc15 (13 Φεβ. 2004 , 19:31)

 

Εχω τα εξής 2 προβληματα.

1ον το ζιπμαν δεν μου ανοιγει. οποτε προσπαθω να το ανοιξω μου κλεινει την εφαρμογη. το εχω δοκιμασει και στην καρτα μνήμης και στο τηλεφωνο και τα ιδια.

 

Δοκιμασε νεοτερη εκδοση του προγραμματος :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jois21 (14 Φεβ. 2004 , 02:16)

 

Οταν προσπαθω να σβησω καποιο παλιο προγραμμα ή θεμα το κινητο κολλαει κατα τη διαγραφη(μονο η εφαρμογη της απεγκαταστασης)...Τι συμβαινει???

 

 

Μήπως σου πετάει και κανα μήνυμα μαζί?

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

nervous εχω δοκιμασει ολες τις εκδοσεις και μου το κανει σε ολες.εχω το 6600 και η εφαρμογη ειναι για 7650 μηπως φταιεει αυτο? και αν οχι μηοως υπαρχει καποιοσ που τη χρησιμοποιεί για 6600 και μπορει να μοθ τη στείλει????? pleaaaasseeeee!!!!
Link to comment
Share on other sites

Να κανω και εγω μια ερωτηση? Ειχα φορτωσει το elog 1.11 και λειτουργουσε κανονικα.. Απο χθες ομως οποτε παω να το ανοιξω ανοιγει για 3" και μετα κλεινει μονο του χωρις να με βγαλει καν στο μενου του προγραμματος. Το μονο που δεριχνει ειναι το εικονιδιο του προγραμματος για αυτα τα 3". Το εκανα απεγκατασταση το ξαναφορτωσα, τιποτα. Το ιδιο εκανα προσπαθωντας να το φορτωσω στην MMC. Παλι τιποτα.. Καμια ιδεα?
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα με τα mms στο 6600.Ενώ στέλνω κανονικά κείμενο και εικόνα δέν μπορώ να στείλω ήχο mid.Mου βγάζει ένα μύνημα που λέει οτι το αρχείο είναι κατεστραμένο ή δεν υποστηρίζεται.Τί συμβαίνει μήπως κάποια εφαρμογή μου έχει κάνει ζημιά ή δέν μπορούμε να στείλουμε mid μέσω mms απο το 6600???Το δοκίμασα με περισσότερα απο 4 διαφορετικά mid και πάλλι όμως τίποτα.Υποψιν τα mid τα παίζει κα΄νονικά το κινητό...Please πέστε κάτι γιατι ετοιμάζεται για δευτερο format το μπουρδέλο...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stratisd (14 Φεβ. 2004 , 15:13)

 

Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα με τα mms στο 6600.Ενώ στέλνω κανονικά κείμενο και εικόνα δέν μπορώ να στείλω ήχο mid.Mου βγάζει ένα μύνημα που λέει οτι το αρχείο είναι κατεστραμένο ή δεν υποστηρίζεται.Τί συμβαίνει μήπως κάποια εφαρμογή μου έχει κάνει ζημιά ή δέν μπορούμε να στείλουμε mid μέσω mms απο το 6600???Το δοκίμασα με περισσότερα απο 4 διαφορετικά mid και πάλλι όμως τίποτα.Υποψιν τα mid τα παίζει κα΄νονικά το κινητό...Please πέστε κάτι γιατι ετοιμάζεται για δευτερο format το μπουρδέλο...

 

 

Κατ' αρχήν ψυχραιμία και όχι τέτοιες εκφράσεις.

 

Το 6600 δεν στέλνει μελωδίες midi μέσω MMS, όπως και κανένα Nokia, εξαιτίας του κόμπλεξ που έχει αυτή η εταιρεία με την αποστολή μελωδιών μέσω SMS/MMS, από εποχής 3310 και μετά. :mad:

 

Μπορείς όμως να χρησιμοποιήσεις τη δωρεάν εφαρμογή "MMS It" , που θα βρεις στο myphone και συγκεκριμένα εδώ:

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=file&id=250

και η οποία παρακάμπτει αυτό το εμπόδιο :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 (14 Φεβ. 2004 , 16:06)

 

Κατ' αρχήν ψυχραιμία και όχι τέτοιες εκφράσεις.

 

Το 6600 δεν στέλνει μελωδίες midi μέσω MMS, όπως και κανένα Nokia, εξαιτίας του κόμπλεξ που έχει αυτή η εταιρεία με την αποστολή μελωδιών μέσω SMS/MMS, από εποχής 3310 και μετά. :mad:

 

Μπορείς όμως να χρησιμοποιήσεις τη δωρεάν εφαρμογή "MMS It" , που θα βρεις στο myphone και συγκεκριμένα εδώ:

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=file&id=250

και η οποία παρακάμπτει αυτό το εμπόδιο :)

 

 

Λάθος 1ο ο κομπλεξισμός της Nokia δεν υφίσταται στο 6220.

Λάθος 2ο το mms-it παίζει άψογα μεν, αλλά υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις όπου το πρόγραμμα για άγνωστους λόγους δεν συνεργάζεται. Μιας και εμένα έπαψε να συνεργάζεται μετά από «αναβάθμιση» υποψιάζομαι ότι στα ανέπαφα κινητά που δεν παίζει ΙΣΟΣ να μην είναι και τόσο «παρθένα». :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...