Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazydog20h (23 Ιαν. 2004 , 00:05)

 

mipos kserete an iparxei kapoio programma gia BT chat simvato me 6600? An nai pos legete kai apo pou tha to katebaso?

 

 

Ο DREAM CHAT ειναι ασρκετά καλός!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tasulm (23 Ιαν. 2004 , 01:02)

 

re johner aftos o pvplayer giati einai toso moufa?

yparxei kanenas allo kalyteros?

yparxei episis kanenas kalos metatropeas se mp4?

efxaristo.

 

Τώρα τι να σου πω! :D

Δεν θυμάμαι να υπάρχει άλλος που να παίζει Full Screen! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά.Έχω τον fexplorer και θέλω να στείλω μέσω bluetooth σε κάποιον ένα πρόγραμμα.Τι ακριβώς στέλνω?

Κάποιον φάκελο?Κάποιο αρχείο?....... :!: :!: :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sudiakos (23 Ιαν. 2004 , 11:58)

 

Να ρωτήσω κάτι παιδιά.Έχω τον fexplorer και θέλω να στείλω μέσω bluetooth σε κάποιον ένα πρόγραμμα.Τι ακριβώς στέλνω?

Κάποιον φάκελο?Κάποιο αρχείο?....... :!: :!: :!:

Αν δεν κάνω λαθος για να στείλεις ενα προγραμμα απο το κινητό σου σε καποιον αλλον πρεπει να εχεις στο κινητο σου το αρχειο .sis απο το οποιο εκανες την εγκατάσταση.

υπάρχουν και καποια .sis αρχεια στο system>installs ειτε στο C: ειτε στο E:.Ισως και να κάνουν και αυτα,δεν είμαι σιγουρος

http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yiorgos_3_a (23 Ιαν. 2004 , 12:37)

 

Kalispera paidia,

pou mporw na vrw to Healthcalc (to vriskw mono se demo)

 

στο aivanet κοιταξες?to exei pantws edw:h..p://www.aivanet.com/en/index.php?show=10&name=Health.calc.

Syni8ws sto aiva einai full

http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sudiakos (23 Ιαν. 2004 , 11:58)

 

Να ρωτήσω κάτι παιδιά.Έχω τον fexplorer και θέλω να στείλω μέσω bluetooth σε κάποιον ένα πρόγραμμα.Τι ακριβώς στέλνω?

Κάποιον φάκελο?Κάποιο αρχείο?....... :!: :!: :!: :!: :!:

 

8a prepei na steileis ena .sis arxeio alla prepei na prose3eis na einai oloklhro giati sto kinhto syni8os menei ena .sis pou einai merika bytes mono.!!

an steileis ayto, ston paralipth 8a pei oti einai katestrameno arxeio.

 

den 3erw giati simvenei ayto ,isos gia na e3ikonomei xoro apo mono tou to kinhto.

 

h monh periptosh einai na exeis to .sis mesa sta eiserxomena kai na min to exeis svisei opws kanoume sini8os.

tote 8a mpeis sto e:system/mail 8a to breis kai 8a kaneis apostolh.

 

mia akoma periptosh einai na kaneis apo8ikeysh olla ta .sis sou se ena fakelo oste an 8eleis ,na ta stelneis se opoio filo sou sto mellon.

kati tetoio omws apetei xwro kai den sou sinistw na to kaneis.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος silver82 (23 Ιαν. 2004 , 12:44)

 

Αν δεν κάνω λαθος για να στείλεις ενα προγραμμα απο το κινητό σου σε καποιον αλλον πρεπει να εχεις στο κινητο σου το αρχειο .sis απο το οποιο εκανες την εγκατάσταση.

υπάρχουν και καποια .sis αρχεια στο system>installs ειτε στο C: ειτε στο E:.Ισως και να κάνουν και αυτα,δεν είμαι σιγουρος

 

Silver86 ναι υπάρχουν αλλά είναι πολύ μικρά για να είναι το αρχικό αρχείο .sis της εγκατάστασης.Π.χ. το photobase sto Ε:/System/intsall είναι μόλις 75kb ενώ το αρχικό αρχείο ήταν 780kb.Και είναι πολυτέλεια να κρατάς στα εισερχόμενα μια σειρά απο τέτοια προγράμματα.Ευχαριστώ πάντως. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c (23 Ιαν. 2004 , 12:52)

 

8a prepei na steileis ena .sis arxeio alla prepei na prose3eis na einai oloklhro giati sto kinhto syni8os menei ena .sis pou einai merika bytes mono.!!

an steileis ayto, ston paralipth 8a pei oti einai katestrameno arxeio.

 

den 3erw giati simvenei ayto ,isos gia na e3ikonomei xoro apo mono tou to kinhto.

 

h monh periptosh einai na exeis to .sis mesa sta eiserxomena kai na min to exeis svisei opws kanoume sini8os.

tote 8a mpeis sto e:system/mail 8a to breis kai 8a kaneis apostolh.

 

mia akoma periptosh einai na kaneis apo8ikeysh olla ta .sis sou se ena fakelo oste an 8eleis ,na ta stelneis se opoio filo sou sto mellon.

kati tetoio omws apetei xwro kai den sou sinistw na to kaneis.

 

Μέ πρόλαβες φίλε.Ευχαριστώ πολυ το ξεκαθάρησα το θέμα. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση που αν εχει ξανααπαντηθει θα ηθελα απλώς να με παραπέμψετε σε μια πλήρη απάντηση...

 

Πώς γινεται να περάσουμε αρχεια mp3 για να παίξουν στο Ultra MP3 να μπoυν δλδ στην Playlist του...?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον ασχοληθει με την απορία μου :)

 

P.s χρησιμοποιώ SeleQ

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Είμαι κι'εγω άλλος ενας New user εδώ και είμαι πρόθυμος να βοηθήσω όποιον χρειαστεί κατι και ξέρω.

Προς το παρόν θα ήθελα να μου αν ξέρει κανενας το εξής :

Η εφαρμογή MINI GPS θα μου κοστίζει, δηλαδή θα με χρεώνει οταν την χρησιμοποιώ ;;;;

 

Ευχαριστώ

TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TonyK (23 Ιαν. 2004 , 13:59)

 

Καλημέρα σε όλους. Είμαι κι'εγω άλλος ενας New user εδώ και είμαι πρόθυμος να βοηθήσω όποιον χρειαστεί κατι και ξέρω.

Προς το παρόν θα ήθελα να μου αν ξέρει κανενας το εξής :

Η εφαρμογή MINI GPS θα μου κοστίζει, δηλαδή θα με χρεώνει οταν την χρησιμοποιώ ;;;;

 

Ευχαριστώ

TonyK

 

 

Καλημέρα και καλώς ήρθες στο myphone! :)

 

H απάντηση στην ερώτησή σου είναι όχι!!!

Δεν υπάρχει λόγος, απλώς το κινητό "διαβάζει" τον κωδικό της κεραίας, στην οποία βρίσκεσαι!

Δεν υπάρχει πρόβλημα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi (23 Ιαν. 2004 , 12:58)

 

Παιδιά μια ερώτηση που αν εχει ξανααπαντηθει θα ηθελα απλώς να με παραπέμψετε σε μια πλήρη απάντηση...

 

Πώς γινεται να περάσουμε αρχεια mp3 για να παίξουν στο Ultra MP3 να μπoυν δλδ στην Playlist του...?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον ασχοληθει με την απορία μου :)

 

P.s χρησιμοποιώ SeleQ

 

 

Ανοίγεις το Ultra MP3 πατάς Menu, Edit Playlist, Menu (αριστερό softkey) και "Rescan file system" :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 (23 Ιαν. 2004 , 14:43)

 

Ανοίγεις το Ultra MP3 πατάς Menu, Edit Playlist, Menu (αριστερό softkey) και "Rescan file system" :)

 

 

Ναι αλλά όταν θα τα στειλω στο κιν που να τα βάλω να ειναι...?

Χυμα...?

Πού...?

Σε ευχαριστω για άλλη μια φορα :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ολους σας για τις απαντήσεις σας που μου δώσατε για το MINI GPS και σας αναφέρω το εξής πρόβλημα που μου ετύχε μόλις πριν λιγο:

Έχω το NOKIA 6600 και το joystick μου κολλάει όταν το στρέφω προς τα κάτω και μένει κολλημένο στην κάτω θέση για λίγο και μετα επαναφέρει.

Πήρα στο Nokia center και μου είπαν οτι θα πρεπει να το στείλω στα κεντρικά να το δούν.

Μήπως έχει τύχει και σε κανένα απο σας παιδια ????

 

Προς το παρόν...χαιρετώ και τα λέμε...later

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazydog20h (23 Ιαν. 2004 , 18:33)

 

Mipos kserei kaneis pou tha bro to dream chat?

 

to exi to site :cool:

 

Palikaria mia erwtisi.... Evala to SMSxtender alla den katalavainw se ti xrisimevei.... tha me diafwtisei kaneis????
stelnis SMS me allo ari8mo :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apoelistiko (23 Ιαν. 2004 , 19:03)

 

to exi to site :cool:

 

stelnis SMS me allo ari8mo :cool:

 

 

me kanonikh xreosh?

an nai pou mporo na to vro?

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...