Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ. Υπάρχει καμία πρόταση για GPS Receiver ?

 

Θα σου έλεγα το Globalsat BT-359

(http://www.globalsat.com.tw/eng/product_detail_00000076.htm)

που το έχω, δουλεύει άψογα και χωρίς πρόβλημα, είναι τελευταίας τεχνολογίας SiRFStar III -κι είναι, μάλλον, ό,τι μικρότερο και πιο κομψό.

Δεν ξέρω εάν το φέρνουν ήδη στην Ελλάδα, αλλά κι αν όχι, οποιοδήποτε online shop θα χαρεί να σε εξυπηρετήσει...

iPhone 3Gs 32
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλα θα πας με το τιτανα γυμναστηριο??:cry: ασε που δεν το παιρνεις για mp3...εγω δεν εχω βαλει ουτε ενα μεσα μονο για ηχο κλισης.παντως πολυ καλη επιλογη σε σχεση με το p990i γιατι βλεπω πολυ το μετανοιωσανε.:D

 

Mιλαει εκ πείρας ο aris_21 γιαυτο τα λεει !!!:lol: ...v903...αχχχ....!!!

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

παιδια σορυ που το αναφερω εδω αλλα καποιος μου εστειλε ενα μειλ στο msn για κατι που ηθελε.

το κακο ειναι οτι δεν μπορουσα να στειλω μειλ απο κανενα λογαριασμο μου(αλλαγη παροχεα ιντερνετ) με αποτελεσμα να μην του απαντησω....

 

αν το διαβασει οποιος μου ειχε στειλει ας κανει ενα κοπο να μου ξαναστειλει μειλ

 

σε ενα απο τα

 

zaharakis@panafonet.gr

fazer611@otenet.gr

fazer611@msn.com

παλι ωστε να μπορεσω να του απαντησω σε οτι χρειαζεται:)

 

σορυ για το off topik:worry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σας εκλιπαρω για βοηθεια :cry:

 

εχω το TyTN απο expansys, δεν εχω βάλει κανενα software για πληκτρολογιο (resco keyboard, spb keyboard etc) και θα ήθελα να μου πειτε βημα-βημα αν γινετε τι πρεπει να κατεβασω και απο που ώστε να έχω ελληνικα απο το hardware keyboard, dεν με ενδιαφερει να εχω και στο screen keyboard.

 

Δοκιμασα απο το site του aekmap αλλα μπερδευτικα και δεν εβγαλα ακρη...

 

please οποιος εχει ορεξη ας γραψει ενα μικρο guide για το τι πρεπει να γινει install.

 

χίλια ευχαριστώ !!! :(

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια, αναζητώ πρόγραμμα ή οποιοδήποτε άλλο τρόπο ηχογράφησης κλήσεων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Είναι πολύ σημαντικό για μένα και ότι δοκίμασα είναι για τα μπάζα!

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ;

 

Κάτι που να γράφει και τους δύο συνομιλητές;;;;;;

 

Πλιζ αν ξέρει κάποιος κάτι...

Link to comment
Share on other sites

σας εκλιπαρω για βοηθεια :cry:

 

εχω το TyTN απο expansys, δεν εχω βάλει κανενα software για πληκτρολογιο (resco keyboard, spb keyboard etc) και θα ήθελα να μου πειτε βημα-βημα αν γινετε τι πρεπει να κατεβασω και απο που ώστε να έχω ελληνικα απο το hardware keyboard, dεν με ενδιαφερει να εχω και στο screen keyboard.

 

Δοκιμασα απο το site του aekmap αλλα μπερδευτικα και δεν εβγαλα ακρη...

 

please οποιος εχει ορεξη ας γραψει ενα μικρο guide για το τι πρεπει να γινει install.

 

χίλια ευχαριστώ !!! :(

δες εδω μηπως σε βοηθησει καποιος http://www.qtek.gr/forum/forumdisplay.php?f=30

Ρε παλικάρια, αναζητώ πρόγραμμα ή οποιοδήποτε άλλο τρόπο ηχογράφησης κλήσεων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Είναι πολύ σημαντικό για μένα και ότι δοκίμασα είναι για τα μπάζα!

 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ;

 

Κάτι που να γράφει και τους δύο συνομιλητές;;;;;;

 

Πλιζ αν ξέρει κάποιος κάτι...

 

ρωτα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55776&page=1

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δες εδω μηπως σε βοηθησει καποιος http://www.qtek.gr/forum/forumdisplay.php?f=30

 

δεν παιζει αυτο, γιατι θα μου πουν "παρε το ελληνικο" δεν υπαρχει software υποστιριξη για κινητο εκτος ace hellas

 

κανεις αλλος ???

please αφου πολυς κοσμος το εχει βαλει, ας γραψει δυο γραμμες με οδηγιες

 

ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει αυτο, γιατι θα μου πουν "παρε το ελληνικο" δεν υπαρχει software υποστιριξη για κινητο εκτος ace hellas

 

κανεις αλλος ???

please αφου πολυς κοσμος το εχει βαλει, ας γραψει δυο γραμμες με οδηγιες

 

ευχαριστώ!!

 

 

Κατεβάζεις το AEKMap και το εγκαθιστάς.

http://ae.inc.ru/aekmaplicense.php

Κατεβάζεις, από το site του AEKMap, layouts για ελληνικά πληκτρολόγια -θα πρότεινα το Greek, HTC Wizard του Andrew Short για "κανονικό" και το Greek SMS, HTC Universal του Stamatis Sarlis, για να στέλνεις SMS με 160 χαρακτήρες.

http://ae.inc.ru/aekmaplayout.php

 

(Φυσικά, εάν αυτά για κάποιο μυστήριο λόγο δε σε καλύπτουν, μπορείς πάντα να φτιάξεις το δικό σου -τα layouts είναι απλά αρχεία κειμένου με τις αντιστοιχίες πλήκτρων)

 

Τα βάζεις στο φάκελο του ΑΕΚΜap, τρέχεις το AEKMap Settings, που λογικά βρίσκεται μέσα στο φάκελο Programs σου, επιλέγεις ως πρώτο layout το default, επιλέγεις τα δυο ελληνικά ως τα επόμενα με τη σειρά που τα θέλεις, αφήνεις το τελευταίο Unassigned, πατάς στο Switch Keys κι επιλέγεις το συνδυασμό που θα ενεργοποιεί το καθένα, ή, το συνηθέστερο, επιλέγεις έναν συνδυασμό πλήκτρων που θα εναλλάσσει τα πληκτρολόγια (εγώ χρησιμοποιώ το 007Α, ήτοι "Μπλε Κουκίδα και Space").

Φροντίζεις η επιλογή "Run On Startup" να είναι ενεργοποιημένη. Πατάς Save.

Κάνεις ένα soft reset.

Δοκιμάζεις ότι όλα δουλεύουν όπως πρέπει.

Είσαι ευτυχισμένος που κατάφερες να έχεις πλήρη υποστήριξη ελληνικών.

Αποφασίζεις να πράξεις το σωστό και πας στο http://ae.inc.ru/aekmapbuy.php όπου εκφράζεις την ευαρέσκειά σου προς τον κύριο Alexander Eltsyn, με είκοσι ψωροδολάρια και βελτιώνεις αισθητά το κάρμα σου.

 

Γλυκαίνεσαι και θέλεις κι ελληνικό software keyboard.

Κατεβάζεις διάφορα "σπασμένα", τα δοκιμάζεις, αλλά τελικά καταλήγεις πιθανότατα στο Resco Keyboard Pro. To αγοράζεις κι αυτό, γιατί είσαι καλός άνθρωπος.

 

Είσαι πλέον πλήρης από άποψη ελληνικών, εκτός κι αν θέλεις επίσης handwriting recognition, όπου το καλύτερο μάλλον είναι το PenReader της Paragon.

Κατεβάζεις το demo από το site τους (προσοχή στα σπασμένα εδώ, η Paragon είναι μια χαρά ικανή να κυκλοφορεί η ίδια "σπασμένο-και-καλά" πρόγραμμά της, που μόλις το εγκαθιστάς σε "εκδικείται" άγρια) και το δοκιμάζεις.

Εάν σε βολεύει, και δε σε πειράζει η φιλοσοφία της εταιρείας με τα "preemptive strikes" προς τους πειρατεύοντες (εμένα με πειράζει, οπότε απλώς δεν το χρησιμοποιώ), το αγοράζεις κι αυτό.

 

Συνειδητοποιείς ότι έχεις δώσει περίπου όσα θα έδινες και στην ACE Hellas για ένα πλήρως εξελληνισμένο TyTN.

Συνειδητοποιείς ότι δεν πειράζει, όμως, γιατί you did it your way.

 

Σου μένει το εξαιρετικό και "εξελληνισμένο" πλέον TyTN, το θετικό κάρμα που απέκτησες και η ηθική υποχρέωση να βοηθήσεις εσύ τον επόμενο που δεν θα ξέρει πως γίνεται. ;)

iPhone 3Gs 32
Link to comment
Share on other sites

εχοντας διαβασει ολες σχεδον τις σελιδες απο αυτο το thread θελω να εκφρασω και εγω μια απορια για το εν λογω ppc. Εχω μια data card της tim σε pcmcia θυρα στο φοριτο μου, δυστιχως εχω κουραστει να κουβαλαω ολοκληρη τσαντα με φορτιστες mouse κτλ και θελω να απλοποιησω την πλοηγηση μου στο internet με ενα ppc.Ειχα υποψη μου το 9000 και το TyTN λογω UMTS αλλα δεν καταφερα να βρω τροπο να εχω 2 sim σε 1 ( η data card ειναι μονο για data και θελω να μιλαω παραληλα ) οποτε αναγκαστικα θα κουβαλαω και δευτερη συσκευη.Η απορια μου εχει ως εξης:

Aξιζει τον κοπο να δωσω τοσα χρηματα μονο και μονο για πλοηγηση στο internet αφηνοντας ουσιαστικα στο περιθωριο ολες τις αλλες δυνατοτητες του TyTN? Εχει νοημα να βαζω-βγαζω τη μπαταρια για να αλλαζω τη sim καρτα συχνα η θα το κανω χαρχαλο? Δεν εχω καμια διαθεση να εχω στην κατοχη μου μια συσκευη που απαιτει σεμιναριο για τον χειρισμο της, δεν θελω να ξοδευω χρονο για να ψαχνω forum και updates για να δινω λυσεις σε πιθανα προβληματα και ειμαι απο τους ανθρωπους που δεν θελω να εχω καμια επικοινωνια με '' service '' (η μεγαλυτερη απατη του 21ου αιωνα ειναι το service και η εγγυηση ).

Παρελειψα να αναφερω οτι θελω και ενα gps.Επισης δεν με απασχολουν τα παιχνιδια, τσοντες, και λοιπες multimedia δυνατοτητες.

Λυπαμαι αν ειναι λαθος ο τοπος που επελεξα για να διατυπωσω την απορια μου και ευχαριστω εκ των προτερων για το ενδιαφερων σας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ στα wm5 να επιλέξω εάν θα παίρνω με απόκρυψη ή όχι και να το βάλω default?

Μπορώ επίσης να το αλλάζω ανά κληση. Π.χ. να εχω default ενεργοποιημένο χωρίς απόκρυψη και να πάρω έναν συγκεκριμένο αριθμό με απόκρυψη.

 

Οσο και εάν έψαξα στον device emulator στα wm5 δεν βρήκα κάτι.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ στα wm5 να επιλέξω εάν θα παίρνω με απόκρυψη ή όχι και να το βάλω default?

Μπορώ επίσης να το αλλάζω ανά κληση. Π.χ. να εχω default ενεργοποιημένο χωρίς απόκρυψη και να πάρω έναν συγκεκριμένο αριθμό με απόκρυψη.

 

Οσο και εάν έψαξα στον device emulator στα wm5 δεν βρήκα κάτι.

Απ'ότι έχω δει στο Emulator (δεν έχω το TyTN ακόμα) : Από το Phone, πας στο Menu > Options > Services (Tab) > Caller ID > Get Settings (click). Εκεί έχεις επιλογή "Provide my Caller ID to: Everyone / No one". Αυτό για default επιλογή.

 

Τώρα για να πάρεις ένα συγκεκριμμένο αριθμό με απόκρυψη, υπάρχει και ο "παλιός" τρόπος, να βάλεις το πρόθεμα #31# πριν τον αριθμό που θα καλέσεις. Αυτό όμως δεν είναι πρακτικό όταν θέλεις να επιλέξεις έναν αριθμό από τα contacts σου και να τον καλέσεις με απόκρυψη. Πρέπει να πληκτρολογήσεις χειροκίνητα το νούμερο που θέλεις, με το #31# μπροστά.

 

Ίσως οι έμπειροι χρήστες των WM5 εδώ να ξέρουν κάποια έξτρα εφαρμογή που να προσφέρει τέτοιες δυνατότητες.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω το TyTN αρκετό καιρό τώρα μόλις διαπίστωσα ένα πρόβλημα. Όταν μου στέλνουν sms δεν αναγράφεται ο αποστολέας αλλά αντ' αυτού στο πεδίο αποστολέας μου γράφει "Ειδοποίηση Κλήσεων".

Καμιά βοήθεια????

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω το TyTN αρκετό καιρό τώρα μόλις διαπίστωσα ένα πρόβλημα. Όταν μου στέλνουν sms δεν αναγράφεται ο αποστολέας αλλά αντ' αυτού στο πεδίο αποστολέας μου γράφει "Ειδοποίηση Κλήσεων".

Καμιά βοήθεια????

 

 

Βρέθηκε ένα σοβαρό πρόβλημα με τις συσκευές που έχουν την έκδοση 2.3.0.

 

Δεν φαίνεται το όνομα του παραλήπτη αλλά συνέχεια βγαίνει "Ειδοποίηση κλήσεων"

 

Για να αναβαθμίσετε τη συσκευή σας κατεβάστε το αρχείο:

 

http://dl.qtek.gr/tytn_patch.cab

 

Είτε το κατεβάζετε στο PC σας και το αντιγράφετε στη συσκευή και μετά το εκτελείτε από τον file explorer, είτε το κατεβάζετε απευθείας από τον Internet Explorer της συσκευής.

Το αρχείο είναι μόνο 14KB.

 

Αυτό θα αναβαθμίσει τη συσκευή σας στην έκδοση 2.3.1.

 

[το παραπανω μηνυμα το βρηκα εδω http://www.qtek.gr/forum/showthread.php?t=1625

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@sdam, δεν έχω λόγια να σε ευχαριστήσω !!! άψογο post και κατατοπιστικότατο!

 

σε ευχαριστώ παρα πολύ για τον κόπο σου !!!

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκε ένα σοβαρό πρόβλημα με τις συσκευές που έχουν την έκδοση 2.3.0.

 

Δεν φαίνεται το όνομα του παραλήπτη αλλά συνέχεια βγαίνει "Ειδοποίηση κλήσεων"

 

Για να αναβαθμίσετε τη συσκευή σας κατεβάστε το αρχείο:

 

http://dl.qtek.gr/tytn_patch.cab

 

Είτε το κατεβάζετε στο PC σας και το αντιγράφετε στη συσκευή και μετά το εκτελείτε από τον file explorer, είτε το κατεβάζετε απευθείας από τον Internet Explorer της συσκευής.

Το αρχείο είναι μόνο 14KB.

 

Αυτό θα αναβαθμίσει τη συσκευή σας στην έκδοση 2.3.1.

 

[το παραπανω μηνυμα το βρηκα εδω http://www.qtek.gr/forum/showthread.php?t=1625

 

Σε ευχαριστώ πολύ...!!!

Link to comment
Share on other sites

εχοντας διαβασει ολες σχεδον τις σελιδες απο αυτο το thread θελω να εκφρασω και εγω μια απορια για το εν λογω ppc. Εχω μια data card της tim σε pcmcia θυρα στο φοριτο μου, δυστιχως εχω κουραστει να κουβαλαω ολοκληρη τσαντα με φορτιστες mouse κτλ και θελω να απλοποιησω την πλοηγηση μου στο internet με ενα ppc.Ειχα υποψη μου το 9000 και το TyTN λογω UMTS αλλα δεν καταφερα να βρω τροπο να εχω 2 sim σε 1 ( η data card ειναι μονο για data και θελω να μιλαω παραληλα ) οποτε αναγκαστικα θα κουβαλαω και δευτερη συσκευη.Η απορια μου εχει ως εξης:

Aξιζει τον κοπο να δωσω τοσα χρηματα μονο και μονο για πλοηγηση στο internet αφηνοντας ουσιαστικα στο περιθωριο ολες τις αλλες δυνατοτητες του TyTN? Εχει νοημα να βαζω-βγαζω τη μπαταρια για να αλλαζω τη sim καρτα συχνα η θα το κανω χαρχαλο? Δεν εχω καμια διαθεση να εχω στην κατοχη μου μια συσκευη που απαιτει σεμιναριο για τον χειρισμο της, δεν θελω να ξοδευω χρονο για να ψαχνω forum και updates για να δινω λυσεις σε πιθανα προβληματα και ειμαι απο τους ανθρωπους που δεν θελω να εχω καμια επικοινωνια με '' service '' (η μεγαλυτερη απατη του 21ου αιωνα ειναι το service και η εγγυηση ).

Παρελειψα να αναφερω οτι θελω και ενα gps.Επισης δεν με απασχολουν τα παιχνιδια, τσοντες, και λοιπες multimedia δυνατοτητες.

Λυπαμαι αν ειναι λαθος ο τοπος που επελεξα για να διατυπωσω την απορια μου και ευχαριστω εκ των προτερων για το ενδιαφερων σας.

 

1. Οι δυνατότητες του TyTN προσεγγίζουν αρκετά το λάπτοπ. Άρα μάλλον ως ευκολία μπορείς να το δεις, γιατί για παράδειγμα μπορείς να μεταφέρεις (σαν φλασάκι) ότι θέλεις, και σε μια βαρετή πτήση να διορθώσεις ένα κειμενάκι, μια παρουσίαση κτλ

2. Αν βαζεις και βγάζεις τη σιμ θα το κάνεις χάρχαλο...

3. Η συσκευή, (όπως και οι περισσότερες της κατηγορίας) πιθανόν να έχει κάποιο bug το οποίο πάντα λύνεται με κάποιο έξτρα πρόγραμμα. Εδώ για παράδειγμα, (στο φόρουμ), ότι πρόβλημα έχεις μπαίνεις ρωτάς, σου απαντούν κι είσαι ο.κ. Ίσως όμως χρειαστεί να πρέπει να κατεβάσεις κάποιο πρόγραμμα ή να κλείσεις ένα ραντεβού στην ace για αλλαγή οθόνης (στην εγγύηση φυσικά). Εμένα μου την άλλαξαν σε μία ώρα και ο τιτάνας πετάει...

4. Updates ΘΑ χρειαστείς οπωσδήποτε. Εκτός αν σε βολεύει να έχεις στο μίνι πισί windows 2003 την ώρα που οι υπόλοιποι θα έχουν τα xp (όχι ότι τα windows είναι κάτι το αξιόπιστο αλλά όπως και να χει...)

5. GPS παίρνει με έξτρα χρήματα. Αλλά αν σε νοιάζει μόνο το ιντερνετ και η πλοήγηση, γιατί δεν στρέφεσαι προς το ΜΙΟ που τα έχει όλα;

6. Ως τηλέφωνο, είναι σαφώς πιό αργό από μια αποκλειστικά "τηλεφωνική" συσκευή. Να το έχεις υπ όψιν σου.

7. Σεμινάριο μάλλον δεν θα χρειαστείς αν είσαι "κοντά" στα πισί. Θα πρέπει όμως, τουλάχιστον στην αρχή να ασχοληθείς. Όταν πάρεις το "κολάι" δεν θα έχεις ποτέ πρόβλημα με όποιο πιπισί κι αν αγοράσεις.

8. Αν κατάλαβα καλά, μάλλον, ΔΕΝ είναι μια συσκευή για σένα. Ενημερώσου για το ΜΙΟ εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79895&page=1&highlight=E-TEN+G500

 

9. Ελπίζω να σε βοήθησα...

 

10. Άντε ρε ΑΕΚΑΡΑ σκίσε τους Γάλλους σαν Σαρδέλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκε ένα σοβαρό πρόβλημα με τις συσκευές που έχουν την έκδοση 2.3.0.

 

Δεν φαίνεται το όνομα του παραλήπτη αλλά συνέχεια βγαίνει "Ειδοποίηση κλήσεων"

 

Για να αναβαθμίσετε τη συσκευή σας κατεβάστε το αρχείο:

 

http://dl.qtek.gr/tytn_patch.cab

 

Είτε το κατεβάζετε στο PC σας και το αντιγράφετε στη συσκευή και μετά το εκτελείτε από τον file explorer, είτε το κατεβάζετε απευθείας από τον Internet Explorer της συσκευής.

Το αρχείο είναι μόνο 14KB.

 

Αυτό θα αναβαθμίσει τη συσκευή σας στην έκδοση 2.3.1.

 

[το παραπανω μηνυμα το βρηκα εδω http://www.qtek.gr/forum/showthread.php?t=1625

 

Παιδιά, μια ερώτηση: Στην περίπτωση που κάποιος αγοράσει μη εξελληνισμένη εκδοσή του τηλεφώνου (ie. από εξωτερικό), μπορεί να εγκαθιστά κανονικά τα patches από το site της qtek.gr?

 

Επίσης, χρειάζεται κανείς να εγκαταστήσει όλα τα patches που έχουν βγει μέχρι σήμερα, ή το τελευταίο μόνο είναι αρκετό;

 

Τέλος, υπάρχει καμιά εφαρμογή ala Windows Update να αναλαμβάνει το ψάξιμο και κατέβασμα των patches για να μην τρέχουμε εμείς; (Πώς φαίνεται ότι "κακόμαθα" από τη SE που έβγαλε μόνο 4-5 firmware updates για το Ρ900 εδώ και 3 χρόνια που το έχω :shifty: ).

 

Να'στε καλά!

ernani
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι έχω δει στο Emulator (δεν έχω το TyTN ακόμα) : Από το Phone, πας στο Menu > Options > Services (Tab) > Caller ID > Get Settings (click). Εκεί έχεις επιλογή "Provide my Caller ID to: Everyone / No one". Αυτό για default επιλογή.

 

Σε ευχαριστώ nixx. Δεν είχα κοιτάξει εκεί.

 

Στον emulator μπορείτε επίσης να φορτώσετε κανονικά εφαρμογές.

Κάντε το εξής. Στο menu του emulator πάτε στο File->Configure, στο tab General και στο Shared Folder επιλέγετε ένα φάκελο από το pc. Αυτό ο φάκελος πλέον είναι για το κινητό η storage card, η microSD. Οτι αρχείο ρίξετε εκεί το βλέπει κατευθείαν, οπότε μπορείτε να βάζετε τα cab εκεί και να κάνετε εγκατάσταση. Εαν στην εγκατάσταση επιλέξετε κάρτα μνήμης θα δείτε οτι δημιουργεί κανονικά φακέλους και τα βάσει τα προγράμματα στο shared folder.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

thelo na valo gps kai psaxno gia bluetooth gps receiver.eida sto plaisio ena me 130 euro peripou.tha ithela na ksero an exei kanenas sas kapoio upopsi tou giati den exo idea ti pezei me to adikeimeno....:blink: :O :worry:
GREEN PLANET
Link to comment
Share on other sites

@sotiris72

σε ευχαριστω, τελικα εκλεισα το ΤyTN, παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο των ''παιδιων'' εδω μεσα, το πολυ πολυ αν μεινω δυσαρεστημενος να το πεταξω καμια κυριακη στο διαιτητη στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

......το πολυ πολυ αν μεινω δυσαρεστημενος να το πεταξω καμια κυριακη στο διαιτητη στο γηπεδο.

οχι και να του κανεις τετοιο δωρο του παλιομπαγλαμα..:p

Link to comment
Share on other sites

@sotiris72

σε ευχαριστω, τελικα εκλεισα το ΤyTN, παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο των ''παιδιων'' εδω μεσα, το πολυ πολυ αν μεινω δυσαρεστημενος να το πεταξω καμια κυριακη στο διαιτητη στο γηπεδο.

 

αντε ακομα ενας στην παρεα μας.

θα μεινεις πολυ ευχαριστημενος.

δεν λου λετε εδω μεσα στο forum[tytn] ολοι εισται ΑΕΚ??:confused: :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...