Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εννοείς ότι υπάρχει τρόπος να παίζεις με ελληνικό πληκτρολόγιο σε WM6 Τytn? Για δώσε περισσότερες Info...

 

http://leng.penreader.com

 

παρε τα λενγκ απο κει αλλα την full εκδοση για τον titana και .....τα ξαναλεμε ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και 2 προγραμματακια που μας ειναι μαλλον χρησιμα....:)

 

http://micrologics.co.uk/library/ast/

 

 

http://www.movsoftware.com/products/imov/imov.htm

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Πρίν από λίγο πήρα τηλέφωνο στο service της qtek για να τους ρωτήσω μπορούν να μου περάσουν το ελληνικό λογισμικό στη συσκευή.

 

Τους είχα ξαναπάρει παλιότερα αλλά τώρα που έβγαλαν το λογισμικό στο forum της qtek υπέθεσα ότι θα γινόταν.

Και μου λέει ο κύριος ότι τα ελληνικά μπαίνουν μόνο σε συσκευές που διανέμει η qtek hellas!!:mad:

 

Σοβαρά ρε παιδιά;;Αυτό το ξέρει η qtek europe;;Τί σόι λογική είναι αυτή;Παγκόσμια εταιρία δέν είναι;Μου φαίνεται εξωπραγματικό αυτό!:mad: :mad:

 

Φταίω εγώ να επικοινωνήσω με qtek europe;;:angry: :angry: :angry: :angry:

Τί λογική είναι αυτή;

 

Έχω λάθος ρε παιδιά;

 

 

Υ.Γ.:Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που αγγίζω windows mobile συσκευή και δέν τολμώ να κάνω τίποτα μόνος μου όσο εύκολο και να είναι αυτό.

 

Και κάτι άλλο...άν μου χαλάσει το κινητό μέσα στην εγγύηση δέ θα μου το φτιάξουν επειδή δέν είναι αγορασμένο από αυτούς;;;;

 

Άν μου πείτε ότι δέν έχω άδικο έτοιμος είμαι να στείλω email στην Αγγλία, Αμερική ή όπου...

 

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
2 ποστ παραπανω γραφει ο zaharakis πως θα εχεις ελληνικα,ακρη δεν θα βγαλεις γιατι η ace βαζει τα ελληνικα εξτρα σε συσκευες δικες της οποτε...,για σερβις σε καλυπτουν σε ανταλλακτικα htc οχι σε soft
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι ποτέ δέν ξαναείχα τέτοιο κινητό και δέ ξέρω ούτε τα βασικά!

Πχ πώς το συγχρινίζεις με το pc.

Άν σε όλους αυτούς τους παράγοντες βάλεις και την άγνωστη γλώσσα...μετά δέ θα έτρεμες να κάνεις και την παραμικρή κίνηση;

 

Και εν τέλει δέ ζητάω να μου το χαρίσουν!Ζητάω να μου κάνουν δουλειά που ξέρω πως γίνεται και είμαι διατεθειμένος να το πληρώσω.ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ!

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι τελείως τραγική αντιμετωπιση η συγκεκριμένη της ACE. Δε το καταλαβαίνω, ΟΛΕΣ οι άλλες εταιρίες περνούν κανονικά ελληνικά fw σε ξένες συσκευές, η ACE πως την είδε? Και δε λέω, ας τα δίνουν με πληρωμή, κόσμος και κοσμάκης θα έδινε κανα 50€ρο για ένα flash, αυτοί γιατί δε θέλουν??
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δέ θέλω να γίνω φόρτωμα σε κανέναν καθώς ο χρόνος του καθένα είναι υπερπολύτιμος μήπως ξέρει κάποιος κάποιο site ή οτιδήποτε σε how to για να περάσω το firmware;

Όσο το δυνατόν αναλυτικότερα καθότι δέν κατέχω τίποτα.

 

Ερώτηση:Άν είχα το βιβλίο οδηγιών σε ελληνικά θα βοηθούσε καθόλου;

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Και δε λέω, ας τα δίνουν με πληρωμή, κόσμος και κοσμάκης θα έδινε κανα 50€ρο για ένα flash, αυτοί γιατί δε θέλουν??

 

Εγώώώώώώώώώώώώώώώώώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα έδινα άνετα...:D

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δέ θέλω να γίνω φόρτωμα σε κανέναν καθώς ο χρόνος του καθένα είναι υπερπολύτιμος μήπως ξέρει κάποιος κάποιο site ή οτιδήποτε σε how to για να περάσω το firmware;

Όσο το δυνατόν αναλυτικότερα καθότι δέν κατέχω τίποτα.

 

Ερώτηση:Άν είχα το βιβλίο οδηγιών σε ελληνικά θα βοηθούσε καθόλου;

Δεν γίνεσαι φόρτωμα, γι'αυτό είναι τα forum !

 

Ελπίζω αυτό να σε βοηθήσει (είναι αρκετά ξεκάθαρη και εύκολη διαδικασία) :

 

HTC TyTN Firmware(AKU 3.3)

 

Αν έχεις καμιά απορία ή χρειαστείς βοήθεια, πες το. Νομίζω ότι αν κάνεις τη διαδικασία προσεκτικά δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα. Μη σε τρομάζει, είναι απλούστατο !

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεσαι φόρτωμα, γι'αυτό είναι τα forum !

 

Ελπίζω αυτό να σε βοηθήσει (είναι αρκετά ξεκάθαρη και εύκολη διαδικασία) :

 

HTC TyTN Firmware(AKU 3.3)

 

Αν έχεις καμιά απορία ή χρειαστείς βοήθεια, πες το. Νομίζω ότι αν κάνεις τη διαδικασία προσεκτικά δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα. Μη σε τρομάζει, είναι απλούστατο !

 

nixx

 

θα μπορεσει να την κατεβασει απο εκει ομως νικο??αν δεν εχεις συσκευη αγορασμενη απο ace hellas...δεν κανεις εγγραφη αρα δεν εχεις και προσβαση μεσα στα downloads του φορουμ:O

 

και το παληκαρι λεει οτι δεν εχει αγορασει απο ace και αν καταλαβα καλα δεν εχει και ελληνικα?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν μας λεει απο που την εχει αγορασει ομως, τι brand ειναι;για τα ελληνικα γραφει ο κακομοιρης ο zaharakis την λυση λιγο παραπανω
Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθώ με τους υπολογιστές..όσο περισσότερο ασχολείσαι τόσο αισθάνεσαι ότι κάποιος σε έχει καταραστεί και συναντάς προβλήματα!

Το πιό πρόσφατο είναι το ότι δεν μπορώ να μπω στο forum της qtek!

Ενώ όταν γράφτηκα είχα μπει κανονικά.Θα δείξει..

 

Λοιπόν το κινητό είναι αγορασμένο από Γερμανία (εξού και η γερμανική γλώσσα).

 

Επίσης δεν έχω καμία ιδέα από αυτά.Όταν λέτε να "κατεβάσει το τάδε και να κάνει το δείνα" δεν καταλαβαίνω καθόλου και τίποτα.

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη τι έμαθα την έκανες την αναβάθμηση ε?:heat: Είδες τα καλά νέα ταξιδεύουν γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη τι έμαθα την έκανες την αναβάθμηση ε?:heat: Είδες τα καλά νέα ταξιδεύουν γρήγορα.

 

δεν βλεπω να με αφηνετε να παω για υπνο εσεις οι δυο :(

 

ειμαι αυπνος δυο μερες και οποτε λεω να κλεισω...να παω για υπνο.....να σου και μηνυμα του γιαννη η του περικλη :lol::lol:

 

αντε καλοριζικη γιαννη και γρηγορα να την πεταξεις απο πανω και να βαλεις τα 6αρια να δεις επιτελους τι τηλ εχεις στα χερια σου τοσο καιρο :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν μας λεει απο που την εχει αγορασει ομως, τι brand ειναι;για τα ελληνικα γραφει ο κακομοιρης ο zaharakis την λυση λιγο παραπανω

 

:what:

 

θελω να κοιμηθω.....

 

:lock: αυριο παλι :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γιάννη τι έμαθα την έκανες την αναβάθμηση ε?:heat: Είδες τα καλά νέα ταξιδεύουν γρήγορα.
:p την περασα με κρυα καρδια:( και ειμαι σιγουρος οτι θα γινει η @@@@@@@ με την καρτα!!!δεν το συζηταω!!!τα τραβαω αυτα,εχω μαγνητη:p και η πλακα ειναι οτι δεν ειχα σοβαρο προβλημα αλλα με ετρωγε...
Link to comment
Share on other sites

:sorry::sorry:

μα αφου νυσταζω......:(

 

και θα μας κραξουνε παλι για τα of :X

 

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Θα τρελαθώ με τους υπολογιστές..όσο περισσότερο ασχολείσαι τόσο αισθάνεσαι ότι κάποιος σε έχει καταραστεί και συναντάς προβλήματα!

Το πιό πρόσφατο είναι το ότι δεν μπορώ να μπω στο forum της qtek!

Ενώ όταν γράφτηκα είχα μπει κανονικά.Θα δείξει..

 

Λοιπόν το κινητό είναι αγορασμένο από Γερμανία (εξού και η γερμανική γλώσσα).

 

Επίσης δεν έχω καμία ιδέα από αυτά.Όταν λέτε να "κατεβάσει το τάδε και να κάνει το δείνα" δεν καταλαβαίνω καθόλου και τίποτα.

για να μπεις στο φορουμ της ace πρεπει να εχεις ελληνικο htc-qtek δηλαδη δικια τους εισαγωγη,λοιπον το φροντιστηριο θα το αναλαβει ο zaharakis:p
Link to comment
Share on other sites

για να μπεις στο φορουμ της ace πρεπει να εχεις ελληνικο htc-qtek δηλαδη δικια τους εισαγωγη,λοιπον το φροντιστηριο θα το αναλαβει ο zaharakis:p

 

η το πολυ πολυ ......να την ανεβασουμε καπου αλλου να την παρουν οσα παιδια δεν μπορουν να μπουν στο qtek forum:X :worry::worry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν βλεπω να με αφηνετε να παω για υπνο εσεις οι δυο :(

 

ειμαι αυπνος δυο μερες και οποτε λεω να κλεισω...να παω για υπνο.....να σου και μηνυμα του γιαννη η του περικλη :lol::lol:

 

αντε καλοριζικη γιαννη και γρηγορα να την πεταξεις απο πανω και να βαλεις τα 6αρια να δεις επιτελους τι τηλ εχεις στα χερια σου τοσο καιρο :p

zaharakis εγω ειμαι νομιμοφρων!!!θα περιμενω την επισημη της ace με τα 6αρια,ιουλιο θα την εχουμε!!ασε μην γινει καμμια πατατα και τρεχω:this:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το φροντιστηριο θα το αναλαβει ο zaharakis:p

 

 

:blink::blink:

 

:chair::rocket::whip:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

zaharakis εγω ειμαι νομιμοφρων!!!θα περιμενω την επισημη της ace με τα 6αρια,ιουλιο θα την εχουμε!!ασε μην γινει καμμια πατατα και τρεχω:this:

 

αλλος θα τρεχει :rolleyes::rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...