Jump to content

Wind Win Club


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νομιζω πως οχι..

οταν ειναι να τους χασεις παντως σου στελνουν σμς.

Κρίμα.Μια χαρά ενημέρωση είχαν και πήγαν και την έβγαλαν :(:cry:.Άρχισε να μου λείπει η TIM.:lol::happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 394
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κρίμα.Μια χαρά ενημέρωση είχαν και πήγαν και την έβγαλαν :(:cry:.Άρχισε να μου λείπει η TIM.:lol::happy:

 

πηρεσ στο cc να ρωτησεισ μηπωσ κ ενημερωνουν?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει καποιοσ τροποσ. δεν ξερω αν παρεισ στο cc αν μπορουν να σου πουν. τωρα τελευταια παντωσ στελνουν γραπτο μηνυμα στουσ συνδρομητεσ των οποιων οι ποντοι λιγουν σε μικρο σχετικα χρονικο διαστημα κ μαλιστα τουσ προτρεπει να τουσ εξαργυρωσουν για να μην τουσ χασουν

 

Τελικα εσυ πολλα λες αλλα λιγα ξερεις. Μια χαρα αναφερει, απλα ο αριθμος εχει αλλαξει.

 

Για να μη σου ξεφύγει... πόντος

 

Είναι εύκολο να μαθαίνεις τους πόντους που έχεις συγκεντρώσει: Στείλε κενό (SMS) στο 19098 δωρεάν και θα λάβεις απαντητικό μήνυμα (SMS) από την WIND με τους πόντους σου. Μάθε τους πόντους σου, όσο συχνά θέλεις!

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=912&langID=1

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εσυ πολλα λες αλλα λιγα ξερεις. Μια χαρα αναφερει, απλα ο αριθμος εχει αλλαξει.

 

 

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=912&langID=1

 

Εισαι λιγος κ εμπαθης.η απαντηση μου ηταν στο ερωτημα αν στο μηνυμα φαινεται ποτε ληγουν οι ποντοι που εχεις συγκεντρωσει,οχι ποσους ποντους εχεις συγκεντρωσει.εισαι γραφικοσ κ κρινεσε οχι μονο απο εμενα αλλα κ απο τους υπολοιπους χρηστες.αν ηξερες να διαβαζεισ δεν θα εφτανες στο σημειο να γινεσε περιγελος τοσο συχνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περιγελοσ δεν γινομαι εγω, και προφανωσ θα γελαςω οταν με αποκαλεςεισ εςυ περιγελο. Εγω δεν εχω αναγκη να σε αποκαλεςω γραφικο. Τα καταφερνεισ μια χαρα και μονοσ ςου.

 

Η αλλαγη απο το 8898 στο 19098 δεν επεφερε καμια αλλαγη στο περιεχομενο του μηνυματος.

Link to comment
Share on other sites

Νέα δώρα στο Win Club!

Στους 700 πόντους κερδίζετε ή ένα bluetooth handsfree Motorola H270 ή ένα bluetooth handsfree Nokia BH-102.

 

Στους 6.500 πόντους κερδίζετε το ASUS Notebook EeePc.

 

και ειδική προσφορά!:

Στους 10.000 πόντους κερδίζετε το νέο Sony Ericsson X-Peria X1.

Link to comment
Share on other sites

Νέα δώρα στο Win Club!

Στους 700 πόντους κερδίζετε ή ένα bluetooth handsfree Motorola H270 ή ένα bluetooth handsfree Nokia BH-102.

 

Στους 6.500 πόντους κερδίζετε το ASUS Notebook EeePc.

 

και ειδική προσφορά!:

Στους 10.000 πόντους κερδίζετε το νέο Sony Ericsson X-Peria X1.

 

αυτη η λιστα ειναι σε ισχυ εδω κ 20 μερεσ περιπου. ειναι μακραν η καλυτερη εδω κ πολυ καιρο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτη η λιστα ειναι σε ισχυ εδω κ 20 μερεσ περιπου. ειναι μακραν η καλυτερη εδω κ πολυ καιρο

Μπορεί να είναι σε ισχύει εδώ και καιρό πάντως έχει τα καλύτερα δώρα που μπορούσε να δώσει.Ποιος θα πίστευε ότι μπορεί μέσω του Win Club να κερδίσει EeePc.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι σε ισχύ εδώ και καιρό πάντως έχει τα καλύτερα δώρα που μπορούσε να δώσει.Ποιος θα πίστευε ότι μπορεί μέσω του Win Club να κερδίσει EeePc.:happy:

 

εχεισ δικιο γιαυτο ειπα οτι ειναι μακραν η καλυτερη λιστα δωρων που ειχε ποτε το win club. οποιοσ εχει ποντουσ θα τα χαρει για τα καλα τα δωρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά,με ποιο τρόπο μπορώ να μάθω πότε λήγουν οι πόντοι μου;:worry:Αν ρωτήσω στο cc θα μου πουν ή τσάμπα θα πληρώσω 0,12 ευρώ;:p
Link to comment
Share on other sites

αλλαξε το μηνυμα τησ ενημερωσησ των ποντων πλεον. στειλε κενο μηνυμα στο 19098 κ εκτοσ απο τουσ ποσουσ ποντουσ εχεισ θα σου πει κ ποτε ληγουν
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλαξε το μηνυμα τησ ενημερωσησ των ποντων πλεον. στειλε κενο μηνυμα στο 19098 κ εκτοσ απο τουσ ποσουσ ποντουσ εχεισ θα σου πει κ ποτε ληγουν

Μόλις το είδα.Πολύ καλό :D:happy:.Να ρωτήσω όμως κάτι;Γιατί ενώ έχω 124 πόντους -μέχρι στιγμής- μου λέει ότι το 2011 θα λήξουν μόνο οι 68 από αυτούς;Κάθε δύο χρόνια δεν λήγουν όλοι;:confused:

Link to comment
Share on other sites

oχι ολοι...οι πρωτοι πρωτοι..

δλδ αν κερδισες 10 πονους σημερα, 20 αυριο και 20 μεθαυριο, θα σου αφειρεθουν σε 2 χρονια,σε 3 μερες σερι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εχω γυρω στους 1770 ποντους,μπορω να παω να τους εξαργυρωσω και αντι να παρω το κινητο που δινει στη κατηγορια αυτη να προσθεσω πχ 50-100 ευρω ακομη (συν τους ποντους) και να παρω κατι τις επιλογης μου ?
Link to comment
Share on other sites

εχω γυρω στους 1770 ποντους,μπορω να παω να τους εξαργυρωσω και αντι να παρω το κινητο που δινει στη κατηγορια αυτη να προσθεσω πχ 50-100 ευρω ακομη (συν τους ποντους) και να παρω κατι τις επιλογης μου ?

 

οχι δεν γινεται. τα δωρα που μπορεις να παρεις σε καθε κατηγορια ειναι συγκεκριμενα και μπορεις να δεις ποια ειναι εδω

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=909&langID=1

αυτο που μπορεις να κανεις αν δεν σου αρεσει καποιο απο αυτα τα δωρα ειναι να περιμενεις να αλλαξει η λιστα, κατι που γινεται συχνα. αν βεβαια δεν ληγουν συντομα οι ποντοι σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο περιμενω εδω και καιρο γιατι σιγα σιγα φευγουν ποντοι λογω των 2 ετων.ευχαριστω.

 

συνηθως αλλαζουν καθε τριμηνο. μερικες φορες ομως δεν αλλαζει ολη η λιστα, μονο καποιες κατηγοριες δωρων. θα πρεπει να το παρακολουθεις για να πετυχεις αυτο που θελεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελευταια φορα ποτε αλλαξαν?

 

ολοκληρη η λιστα τελη μαρτιου. εχει περιπου ενα μηνα ομως που αλλαξε μονο η κατηγορια των 6500 ποντων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι ωραια που βαλαν και ενημερωση για το ποτε ληγουν...πολυ χρησιμο!!!

 

ναι οντως. δεν χρειαζεται να παιρνεις στο cc να ρωτας και να χρεωνεσε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σταματησε να ενημερωνει το μηνυμα στο 19098 ποτε ληγουν οι ποντοι που εχεις συγκεντρωσει.για ενα διαστημα ελεγε κ ημερομηνια ληξεως των ποντων. τωρα λεει μονο ποσους ποντους εχεις.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
σταματησε να ενημερωνει το μηνυμα στο 19098 ποτε ληγουν οι ποντοι που εχεις συγκεντρωσει.για ενα διαστημα ελεγε κ ημερομηνια ληξεως των ποντων. τωρα λεει μονο ποσους ποντους εχεις.

Το πρόβλημα με την ημερομηνία λήξεως των πόντων είναι κάτι παροδικό που σύντομα θα λυθεί.Για να δούμε...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...