Jump to content

Απο που μάθατε για το... myphone.gr;


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν 5-6 χρόνια δεν υπήρχε καν myphone. Ούτε unwired.

Υπόψιν το thread δεν αναφέρεται στο πως μάθαμε γενικά για το myphone/unwires/gms.eos, αλλά για το πως όταν έκλεισε το unwired μάθαμε γι αυτη την κίνηση. Δλδ τη μετάβαση απο uw σε Μyphone.

Με αγαπάει αυτό το παιδί γι αυτό με πεδεύει...

Αλλα επειδή τα θέλει όλα ξεκάθαρα, ας του τα κάνω.

 

Πρίν 5, 6 χρόνια ο Πασχάλης Μπαρουτές ήταν απο τους λίγους που είχανε πάθος με τα κινητά, κάτι σαν τον Μάνο ενα πραγμα. Πριν 2, 3 χρόνια λοιπόν που τον ρώτησα ίσως για χιλιοστή φορά κάτι που είχε σχέση με το τότε κινητό μου (Sony Ericsson T68i) μου είπε οτι για να σιγουρευτεί ως προς την απάντηση θα κοιτάξει στο ίντερνετ. Ε στην 1005η 1006η απορία μου, δεν άντεξε το παιδί, μου έδωσε τη σελίδα να κοιτάξω μόνος μου....

...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ημουνα στη δουλεια και δεν ειχα τι να κανω(δεν ειχαμε δουλεια)και μιας και η δουλεια σχετιζεται με κινητα μιλουσα με ενα συναδερφο και μου το ειπε!

αυτο ηταν ολο ..τωρα τελευταια αρχιζω και κολλαω με τις ωρες!!!ειναι καλο αυτο?????????

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Ημουνα στη δουλεια και δεν ειχα τι να κανω(δεν ειχαμε δουλεια)και μιας και η δουλεια σχετιζεται με κινητα μιλουσα με ενα συναδερφο και μου το ειπε!

αυτο ηταν ολο ..τωρα τελευταια αρχιζω και κολλαω με τις ωρες!!!ειναι καλο αυτο?????????

υπομονή...όλοι περάσαμε από αυτό το στάδιο...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΓΩ..............
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο google... έψαχνα software για το Ν7650... και με το που βλέπω το forum... μπα.. πολυκοσμία εδώ... και έκανα register :rolleyes:

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Vrethikes tixaia...ston dromo mou pros tin "Ithaki" me to karavi tou google... :p
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

απο εναν φιλο μου που μου μηλησε με πολυ καλα λογια .

για 2 ημερες εμπενα σαν επισκεπτις κητουσα τις σιζητισοις και μετα γραφτικα :p :w00t:

http://images.google.com.gr/images?q=tbn:Q-OdFZM-6EIJ:www.dingdongsonline.com/marilyn_manson_012.jpg

 

Αγριο Κολλημα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
εγω παντως γραφτηκα στο myphone μεσο ενος πολυ καλου μου φιλου που ειναι και ηδη μελος εδω και μαλιστα φουλ κολλημενος με το myphone,ταξιδιωτη εσενα το λεω.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είχα γυρίσει από στρατό και ήθελα να ψάξω για κινητό

'εκανα ένα search στο google για το sony ericsson t630 που είχα δει

σε 'ενα φίλο μου και κόλισα και μαντέψτε που 'επεσα ................. κάπου εδώ γύρω :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Απο τον Sensei μου στον τομέα της τεχνολογίας και των υπολογιστών κ.Νίκο ή αλλιώς djFlu . :D τον οποίο και ζαλίζω συνεχώς με τις πολλές απορίες :lol:. Επιτέλους το παλικάρι κατάφερε και πήρε και κινητό τις προκοπής (κ750ι) και έμαθα και εγώ για την σελίδα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...